Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 21:52

@Bart985
Skoro tak dobrze na witaminkach sie znasz to wez cos na pamiec, a przy okazji moze tez na czytanie ze zrozumieniem.
Pozdro


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 09:35

Oho, ludzie zaczynają zauważać, że Maksio na konfach wygaduje dyrdymały.
Max Allegri pisze: Przyznam, że popełniłem błędy przy zmianach, pomyliłem się. Powinienem był prowadzić więcej defensywnych graczy i utrzymać prowadzenie 1-0
Zapomniał dodać, że z Napoli wprowadził zaraz po golu na 1-1 MDL a i tak straciliśmy kolejnegoi przegraliśmy.

Teraz Angeli powinien wyjść i powiedzieć: Przyznam, że popełniłem błędy przy zmianach trenerów, pomyliłem się. Powinienem był w 2019 zatrudnić Conte, który chciał do nas przyjść by na luzie wygrać 9 i 10 scudetto, nie pozwolić na odbudowę Interu i zapewnić nam nowy start po zdezelowaniu drużyny 5 latami z Allegrim.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 09:59

Ciekawe czy chociaż raz w sezonie zagramy 4-2-3-1 z Dybalą na 10 , dwoma skrzydłowymi oraz Moratą na 9 ?

Wygląda na to, że nowym pupilem trenera będzie Rabiot.Powiem wam że ja już wolę nawet Berne na lewj pomocy.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 10:38

Maly pisze:
21 września 2021, 09:35
Oho, ludzie zaczynają zauważać, że Maksio na konfach wygaduje dyrdymały.
Max Allegri pisze: Przyznam, że popełniłem błędy przy zmianach, pomyliłem się. Powinienem był prowadzić więcej defensywnych graczy i utrzymać prowadzenie 1-0
Zapomniał dodać, że z Napoli wprowadził zaraz po golu na 1-1 MDL a i tak straciliśmy kolejnegoi przegraliśmy.

Teraz Angeli powinien wyjść i powiedzieć: Przyznam, że popełniłem błędy przy zmianach trenerów, pomyliłem się. Powinienem był w 2019 zatrudnić Conte, który chciał do nas przyjść by na luzie wygrać 9 i 10 scudetto, nie pozwolić na odbudowę Interu i zapewnić nam nowy start po zdezelowaniu drużyny 5 latami z Allegrim.
I jak ten biedny Antonio z tak zdezelowaną :prochno: drużyną maiłby cos zrobić :think: Jak bidny rzucał porównania, że z 10 euro się nie wchodzi do restauracji z cenami zaczynającymi się od 100 euro (co dość szybko zweryfikował właśnie Allegri). To po takim "zdezelowaniu" chłop by rzucił coś, ze nie da się wejść do restauracji z 2 euro :laugh:
Allegriego można a nawet trzeba krytykować, ale ze wszystkim trzeba mieć umiar i robić to z rozsądkiem.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 10:56

Ten biedny Antonio w przeciwieństwie do Allegriego potrafi budować i wyciągać z graczy to co najlepsze.
Jestem w szoku jak mało czasu potrzebowal Max na pożarcie się z jednym z kluczowych graczy.
Conte sprawia, że jego podopieczni grają najlepszy futbol w karierze a Allegri, że najlepsi gracze uciekają w popłochu.


calma calma
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 11:03

Pluto pisze:
21 września 2021, 10:56
Ten biedny Antonio w przeciwieństwie do Allegriego potrafi budować i wyciągać z graczy to co najlepsze.
Jestem w szoku jak mało czasu potrzebowal Max na pożarcie się z jednym z kluczowych graczy.
Conte sprawia, że jego podopieczni grają najlepszy futbol w karierze a Allegri, że najlepsi gracze uciekają w popłochu.
A no właśnie, Allegri miał czas zbudować zawodników ale przez 5 lat nikt pod nim nie wskoczył na wyższy poziom. Pod Conte z jednego sezonu można więcej takich przykładów dać niż pod Maxem przez 5 lat. :prochno:

Jeśli konflikt z Chiesą wróży sprzedanie Federico, to nie ma co, fenomenalnie się zaczyna - od konfliktów z graczami, kontuzji mięśniowych i granie na aferę. A nawet wrzesień się nie skończył. :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 11:24

AdiJuve pisze:
21 września 2021, 10:38
I jak ten biedny Antonio z tak zdezelowaną :prochno: drużyną maiłby cos zrobić :think:
Oczywiście, zrobił z Interem, Chelsea i reprezentacją, zrobił nawet już z Juventusem więc i zrobiłby to drugi raz. 10 euro dotyczyło LM a nie Serie A a poza tym podobno Conte chciał w 2019 tylko jednego zawodnika (i to żeby wygrać LM) na co raczej było nas stać tylko priorytety były inne.
Rozgrzany Sturaro pisze:
20 września 2021, 12:11
Juventusowi nie udało się wygrać żadnego z pierwszych czterech meczów Serie A dopiero po raz czwarty w historii. Ostatni taki przypadek miał miejsce w latach 1961/62." - kolejny rekord! Szef. :cooler:
Zapomniałeś dodać, że w żadnym z tych sezonów nie wygraliśmy mistrza. Dziwne, że Juve_Forever_88 nie domaga się takiego sprostowania ale pewnie nie wpisuje się to w jego narrację.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 11:48

Maly pisze:
21 września 2021, 11:24
AdiJuve pisze:
21 września 2021, 10:38
I jak ten biedny Antonio z tak zdezelowaną :prochno: drużyną maiłby cos zrobić :think:
Oczywiście, zrobił z Interem, Chelsea i reprezentacją, zrobił nawet już z Juventusem więc i zrobiłby to drugi raz. 10 euro dotyczyło LM a nie Serie A a poza tym podobno Conte chciał w 2019 tylko jednego zawodnika (i to żeby wygrać LM) na co raczej było nas stać tylko priorytety były inne.
No a Allegri wszedł za te 10 euro do finału LM ;) Także obaj siebie warci. Conte i wygranie LM to brzmi jak nieśmieszny żart. Na razie największym sukcesem Antka w LM to 1/4 w pierwszym jego sezonie w tych rozgrywkach, na 5 prób 3x nie wyszedł z grupy LM. To granie Contowym 3-5-2 w Europie jest nic nie warte i to nawet Allegri załapał swego czasu, na ligę jak najbardziej na LM - no tutaj wyniki mówią same za siebie chyba nie trzeba nic dodawać.
Pluto pisze:
21 września 2021, 10:56
Ten biedny Antonio w przeciwieństwie do Allegriego potrafi budować i wyciągać z graczy to co najlepsze.
Jestem w szoku jak mało czasu potrzebowal Max na pożarcie się z jednym z kluczowych graczy.
Conte sprawia, że jego podopieczni grają najlepszy futbol w karierze a Allegri, że najlepsi gracze uciekają w popłochu.
A kto niby uciekł za Allegriego :prochno: ? Jedyny co mi przychodzi do głowy to Benatia, którego do najlepszych bym nie zaliczył. Pisanie takich dyrdymałów to ten sam poziom co bronienie przez Allegriego 80 minut 1-0 ;)


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 12:02

Dani Alves
Ronaldo


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 12:05

Alves uciekł, Tevez i Pirlo mający jeszcze rok kontraktu nagle postanowili uciec za ocean. Nie chce mi się szukać dalej, nie ma to sensu bo i tak powiesz, że to wszyscy domysły i nikt nie uciekał.

Nie bronię Conte jeśli chodzi o wyniki w LM ale 352 to zdaje się grało Chelsea Tuchela, którym zachwycali się niemal wszyscy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 12:25

Nie chce Ci się szukać bo byś nie znalazł :prochno: Wymieniłeś gracza, który już był u schyłku i już wg wielu kibiców nie dawał rady, co zresztą chyba i sam widział, wolał skończyć w Europie będąc jeszcze w miarę na topie niż rozmieniać się na drobne. Pozostałą dwójkę to ciężko cokolwiek powiedzieć, bo to specyficzni gracze, których raczej ciężko było zrozumieć co im w głowie buszuje. Alves już chyba w Barcelonie miał z tego co pamiętam jakiś problem i tak po prawdzie jego styl średnio pasował do szatni w której dowodziło BBC z Buffonem. Tam chyba były spiny o style Brazylijczyka w szatni i problemy o to mieli właśnie włoscy gracze a szczególnie Bonus. A co do Teveza sam potem mówił, że odejście było błędem bo w Boca go delikatnie rzecz ujmując nie powiedzieli wszystkiego co się z klubem dzieje. Może i Allegri jakiś wpływ na to miał, ale poza Benatią ciężko o przykład dobrego gracza, który odszedł tylko przez trenera.
Tuchel 3-5-2? Mi tam zawsze to wyglądało bardziej na 3-4-3 a może w sumie najbardziej to 3-4-2-1 z Havertzem i Mounte za Werenerem. Aczkolwiek chyba nigdy nie grał tak jak Conte na 2 typowych napadziorów i 3 typowych środkowych pomocników. Wg mnie to zupełnie coś innego niż super ligowe 3-5-2 Conte, którym ligi można wręcz zamiatać ale w Europie uja się ugra :)


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 12:44

Chiesa i Kean są anonsowani w wyjściowym składzie na Spezie. Także raczej przeczy to pogłoskom o konflikcie.

Allegri owszwm był wściekły po meczu z Milanem co uchwyciły kamery, a nagranie krążyło po socjalach. Media trochę sobie dopisały różne nazwiska, których mogł dotyczyć ten wybuch.



Niemniej po meczu w szatni też się działo bo Allegri spóźnił się na konferencję. Może to że w końcu ktoś przestał się pieścić z naszymi grajkami podziała na nich właściwie. U Pirlo najgorsza była ta jego obojętność bo tak poza tym to może być z nigo dobry trener.


Juve per sempre sara...!!!!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 12:50

Conte w CFC też grał 343 i nie doszedł dalej. Z 3 z tyłu i 2 wahadłowymi można wygrać LM. Ustawienie nie ma znaczenia i tylko to chciałem zasugerować bo ciągle powtarzacie te 352 jak jakiś koszmar z dzieciństwa.

Stało się, Allegri jest trenerem i tylko pozostało nam się modlić by nie cofnął w rozwoju Chiesy, MDL, Kulu i innych.

ps. znalazłbym pewnie ale jak sam widzisz do każdego znajdziesz wykręt ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 12:56

jurson09 pisze:
21 września 2021, 12:44
Chiesa i Kean są anonsowani w wyjściowym składzie na Spezie. Także raczej przeczy to pogłoskom o konflikcie.

Allegri owszwm był wściekły po meczu z Milanem co uchwyciły kamery, a nagranie krążyło po socjalach. Media trochę sobie dopisały różne nazwiska, których mogł dotyczyć ten wybuch.



Niemniej po meczu w szatni też się działo bo Allegri spóźnił się na konferencję. Może to że w końcu ktoś przestał się pieścić z naszymi grajkami podziała na nich właściwie. U Pirlo najgorsza była ta jego obojętność bo tak poza tym to może być z nigo dobry trener.
Kjeza zagra <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, wygramy a w weekend w nagrodę usiądzie na ławie. Mogę się założyć.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 13:16

Maly pisze:
21 września 2021, 12:50
Conte w CFC też grał 343 i nie doszedł dalej. Z 3 z tyłu i 2 wahadłowymi można wygrać LM. Ustawienie nie ma znaczenia i tylko to chciałem zasugerować bo ciągle powtarzacie te 352 jak jakiś koszmar z dzieciństwa.

Stało się, Allegri jest trenerem i tylko pozostało nam się modlić by nie cofnął w rozwoju Chiesy, MDL, Kulu i innych.

ps. znalazłbym pewnie ale jak sam widzisz do każdego znajdziesz wykręt ;)
No grał ale dalej to cos innego niż propozycja Tuchela, Conte grał skrzydłowymi w 3 z przodu Tuchel zaś grał w sumie 3-4- i duża wymienność 3 ofensywnej, u Conte było to bardziej schematyczne na jedno kopyto u Tuchela gracze mieli znacznie więcej swobody no i Conte tez trzeba zaznaczyć miał tych skrzydłowych a Tuchel już nie koniecznie bo ciężko Mounta i Havertza nazwać skrzydłowymi.

Wykręty :prochno: Ja tylko przedstawiłem sytuację poparte faktami, aczkolwiek z Pirlo trochę dodałem od siebie bo moze Andrea chciał jednak się rozmieniać na drobne niemniej to już nie był wtedy ten sam Pirlo jaki przychodził do Juve. Lat nie dało się oszukać.
Ty nie znajdziesz a mi się właśnie przypomniał jeden jegomość, o którym zupełnie zapomniałem a który odszedł przez Maxa by po sezonie wrócić z podkulonym ogonem czyli Bonucci ;) I tutaj nie mam absolutnie wątpliwości, ze to było spowodowane konfliktem z trenerem.


ODPOWIEDZ