Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 11:47

A ja daję facetowi zwyczajny kredyt zaufania i wymagania - scudetto i ćwierćfinał LM. Conte dwa razy wisiał na włosku żeby wyjść z grupy LM, raz mu się udało, raz poległ sromotnie. I dlatego uważam, że ćwierćfinał LM jest bardziej prawdopodobny z kolesiem, który zawsze wychodził z grupy z coraz słabszym milanem, niż z facetem, którego 3-5-2 wali w mur w całej europie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 11:51

pan Zambrotta pisze:A ja daję facetowi zwyczajny kredyt zaufania i wymagania - scudetto i ćwierćfinał LM. Conte dwa razy wisiał na włosku żeby wyjść z grupy LM, raz mu się udało, raz poległ sromotnie. I dlatego uważam, że ćwierćfinał LM jest bardziej prawdopodobny z kolesiem, który zawsze wychodził z grupy z coraz słabszym milanem, niż z facetem, którego 3-5-2 wali w mur w całej europie.
no to jednak wymagania masz wysokie. Ja mam wymagania puchar wloch i superpuchar wloch i uwazam, ze to są cele realne. Jakie wymagania byc postawil przed Conte gdyby został w tym sezonie? Scudetto i półfinał LM?


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 11:52

Nie wiem. Może jestem przewrażliwiony. Ale 4-3-1-2 kojarzy mi się fatalnie. Jeśli Chiellini ma być LO w tym ustawieniu to już jestem mocno zaniepokojony. Powtarzam. Dla mnie Allegri to osoba, która nie ma w sobie iskry bożej, która pociągnęła by taki zestaw indywidualności jakim dzisiaj jest Juventus. Obawiam się, że jest to rychły koniec tej pięknej epoki rządów w Serie A.

Chciałbym się mylić. Tak samo jak myliłem się co do Conte.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 11:54

pan Zambrotta pisze:A ja daję facetowi zwyczajny kredyt zaufania i wymagania - scudetto i ćwierćfinał LM.
Ja również, pomimo moich jęków, daję mu kredyt zaufania i stawiam wymagania identyczne jak Ty. Bo co innego mi pozostało? Mam się obrazić, tupnąć nóżką i odwrócić telewizor matrycą do ściany? :wink: Myślę, że scudetto i 1/4 LM byłoby bardzo dobrym osiągnięciem Maxa. Sądzę, że nie są to cele wzięte z kosmosu, ale jednocześnie powątpiewam w ich realizację. Trochę to dziwne, no ale tak jest...
Robaku pisze:Ja mam wymagania puchar wloch i superpuchar wloch i uwazam, ze to są cele realne
Jezu, brzmi, jakbyś kibicował Lazio, a nie Juventusowi :shock: Szanujmy się, Coppa Italia to puchar prowincjonalny, równie dobrze mógłby nie istnieć. Wychrać PW to tak jak zdobyć mistrzostwo rundy jesiennej - żaden prestiż, żadne wyróżnienie.
zoff pisze:Może jestem przewrażliwiony. Ale 4-3-1-2 kojarzy mi się fatalnie.
4-3-1-2 to nie tylko era Ferrary, ale również Lippiego, który tym ustawieniem docierał do finału LM (Di Livio, Deschamps, Tacchinardi, Zidane). No ale kiedy to było. Ostatnio raczej żadna drużyna nie zwojowała Europy podobnym systemem, w którym dużą rolę odgrywają boczni obrońcy i trequartista.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 12:35

Robaku pisze:no to jednak wymagania masz wysokie. (...) Jakie wymagania byś postawil przed Conte gdyby został w tym sezonie? Scudetto i półfinał LM?
ja takie same ;] jakbyś ty objął Juventus też miałbym takie same wymagania i jakby zrobił to Jose także byłyby identyczne, wszyscy mają przecież to same żelazo do kucia...

aczkolwiek nie wierzę z Scudetto z prostego powodu - nie wierzyłbym także gdyby trenerem ciągle był Conte bo Juventus zwyczajnie nastawi się w tym sezonie na LM ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 17:18

pumex pisze:Szanujmy się, Coppa Italia to puchar prowincjonalny, równie dobrze mógłby nie istnieć. Wychrać PW to tak jak zdobyć mistrzostwo rundy jesiennej - żaden prestiż, żadne wyróżnienie.
No właśnie dla nas nie istnieje od 20 lat więc nie musisz aż tak głośno argumentować jego anty prestiżu 8)


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 17:53

pumex pisze:
Robaku pisze:Ja mam wymagania puchar wloch i superpuchar wloch i uwazam, ze to są cele realne
Jezu, brzmi, jakbyś kibicował Lazio, a nie Juventusowi :shock: Szanujmy się, Coppa Italia to puchar prowincjonalny, równie dobrze mógłby nie istnieć. Wychrać PW to tak jak zdobyć mistrzostwo rundy jesiennej - żaden prestiż, żadne wyróżnienie.
sorry taki mamy klimat. Jakos nie wierze w Maxa, a wole się miło rozczarować. Nie wierze, ze przy takim trenerze jak Garcia,który jest dlugodystansowcem, Max go pokona w obliczu 38 kolejek. Juz bardziej stawiam, iż Napoli nie poprawi osiągnięcia z tego sezonu bo Benitez jest nierówny. Montella za chwile straci Cuadrado, a Inter to Inter.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 18:58

Tak jak robaku, wole sie pozytywnie rozczarowac... Aczkolwiek w pierwszym sezonem z mocnym skladem Allegri poradzil sobie w Serie A, niestety w LM klapa byla...


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 19:17

pozytywnie to sie mozna byc zaskoczonym a nie rozczarowac :)

Max wygral mistrzostwo z Milanem to tym bardziej wygra z nami.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2014, 11:36

Adrian27th w temacie 'nowy trener' pisze:Wszyscy narzekali na 3-5-2 , a wlasnie taka taktyka ma grac Van Gaal w MU ;)
Niewykluczone, że... Allegri również :) Coraz częściej we włoskich źródłach można przeczytać, że z planowanego przejścia na 4-kę w obronie może nic nie wyjść, przynajmniej w pierwszej fazie sezonu. Między innymi dlatego nie słychać o trequartiście, za to dużo mówi się o dodatkowym śr. obrońcy.

Nie wiem, czy byłaby to wiadomość dobra czy zła. W 3-5-2 teoretycznie byłoby mniej miejsca dla Comana, na którego mocno liczę, oraz dla Evry, ale mnie same cyferki czy przedmeczowe grafiki niewiele obchodzą. Zwyczajnie mam nadzieję, że zaczniemy grać mądrą, nowoczesną piłkę przodem do bramki rywala, że będziemy unikać bezsensownych podań, które nie mają szans dotrzeć do rywala. Że nasi nie będą wyglądali jak wyprani ze wszelkiej inwencji twórczej, że będzie ruch przy próbie sklecenia akcji, a nie tak jak dotychczas - mobilny jest tylko ten, który jest w posiadaniu futbolówki, reszta stoi. Że nie będzie sytuacji, w której przez 3 kolejne mecze Juventini nie potrafią wykonać jednego precyzyjnego podania prostopadłego tworzącego okazję snajperowi. Że w końcu nasi będą w stanie narzucić swój styl gry w meczach Ligi Mistrzów i porzucą kombinowanie, wyczekiwanie i kunktatorstwo, Liczę na zbyt wiele?


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2014, 12:21

Realne cele na ten sezon to 2-3 miejsce w Serie A (po prostu brak bedzie motywacji, a taka Roma i Napoli to wypruje flaki dla tego mistrzostwa), a LM to 1/8. Gdyby doszli do 1/4 to bedzie duzy sukces.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2014, 14:07

marcinek pisze:Realne cele na ten sezon to 2-3 miejsce w Serie A
Realnie patrząc to wciąż jesteśmy faworytem do mistrza.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2014, 14:09

Jakaś konfa jest Allegriego, ale nie wiem o czym ma zamiar nawijac.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 29 lipca 2014, 14:26

@Robaku

Masz jakiś link? bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnego linku/streamu.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2014, 22:00

wagner pisze:
marcinek pisze:Realne cele na ten sezon to 2-3 miejsce w Serie A
Realnie patrząc to wciąż jesteśmy faworytem do mistrza.
Ja bym powiedzial, ze jednym z faworytow. Po wzmocneiniach Romy i naszym oslabieniu juz nie jest tak kolorowo.


ODPOWIEDZ