Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2023, 22:58

Pluto pisze:
22 maja 2023, 22:38
Postawmy sprawę jasno, udział w LM nie ma znaczenia, budżet na transfery nie ma znaczenia, jedyne co się teraz naprawde liczy to zwolnienie Allegriego. Czy też innymi słowy, zwolnienie Allegriego nie jest ważne, to jedyne co się liczy.
Pięknie powiedziane. 10/10


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 maja 2023, 23:00

Przecież widać że oni maja go dość.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2023, 23:24

Pluto pisze:
22 maja 2023, 22:49
Oto i on, wątek humorystyczny, Ostatni Mohikanin, ostatni obrońca Allegriego.
...napisał wieczny malkontent, dla którego brak mistrzostwa jest wyznacznikiem beznadziejnego sezonu. Ja rozumiem, że ostatnia dekada przyzwyczaiła do czegoś innego, ale serio ktoś myślał, że tak będzie zawsze? I to jeszcze w sezonie, w którym dostajemy na papierze dwa wzmocnienia, z którego jednemu się tak średnio chce (Di Maria) a drugi cały sezon spędza w szpitalu, dodatkowo największa nadzieja klubu wraca po ciężkiej kontuzji i w niczym nie przypomina dawnego Chiesy.
Pluto pisze:
22 maja 2023, 22:49
Na boisku mistrz i wicemistrz świata, czołowi włoscy gracze, chłopy kupowane trenerowi jako najlepszy napastnik i obrońca ligi. Ale to nadal za mało na dół ligowej tabeli!
Póki co na boisku Allegri zdobył 69 punktów, co w normalnych warunkach dawało by 2 miejsce, więc skoro on jest daremny to kim są wszyscy poniżej tej liczby? I co ten mistrz świata sobą reprezentuje na boisku? Co Di Maria odwalił w czwartek? Paredes to karykatura piłkarza, w PSG też się na nim poznali. O Chiesie nawet nie wspominam, bo ciężko się na to patrzyło. To wina trenera, że piłka się od nich odbija jak od sęków? Trener każe im strzelać na wiwat, marnować sytuacje sam na sam, nie podawać do kolegi, który ma przed sobą pustą bramkę? Serio uważasz, że jakikolwiek trener pomoże Vlahoviciowi czy Chiesie trafiać czysto w piłkę? Ty naprawdę myślisz, że Allegri czy jakikolwiek inny trener będzie prowadził treningi jak dla trampkarzy?

Jeszcze do niedawna wszyscy podawali przykład Kulusevskiego, który to "tylko opuścił Allegriego i zaczął grać na światowym poziomie w najlepszej lidze świata!!111!!!one!1!". I co? I najprawdopodobniej wróci, bo po prostu nie radzi sobie w większym klubie czy to we Włoszech czy na wyspach. Dlaczego nie potraficie przyjąć do wiadomości, że z Vlaho może być tak samo? Przypomnę tylko, że Piątek też strzelał jak na zawołanie, robił co chciał w lidze i nagle po transferze do większego klubu, gdzie była inna presja na wynik przestał - i to pomimo kilkukrotnej zmiany klubu i trenera. Ale ok, wina trenera...

Szykuje się sezon bez pucharów, więc już widzę te kolejki uznanych nazwisk, tę śmietankę trenerskiej elity, która czeka tylko aż zadzwoni telefon z Turynu, żeby rzucić wszystko i trenować Paredesa, połamanego Pogbe, Vlahovica czy innego Sandro. Nie mamy kadry, nie mamy ławki, mamy za to szczęście do głupich kontuzji. Syf się zaczął po odejściu Buffona, Pirlo, Khediry - nie sprowadzono w ich miejsce żadnego lidera, potem dodatkowo straciliśmy Chielliniego, Dybale i de Ligta - oprócz Bremera, nie mamy nikogo który mógłby z miejsca wejść w buty kogokolwiek z wymienionych graczy, o mentalu nawet nie wspominam, bo jak widzę Vlahovica wyżywającego się na murawie, drącego japę do nieba i jego wymachiwanie rękami to mam ochotę wyłączyć mecz. Macie prawo zrzucać winę na tenera (tak chyba najłatwiej), ale z gówna bicza nie ukręcisz.

Nawet nie wiecie, jak bardzo bym się chciał mylić.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2023, 23:33

Jest jeden gość który sezon bez pucharów weźmie z pocałowaniem ręki - Conte.

Paredes wraca do PSG a w ogóle nie powinien był przychodzić ale beton wolał go zamiast Rovelli.

Odnośnie trenera napisane było już wszystko. Za takie wypowiedzi jak powyżej powinny być bany za popieranie zbrodni na futbolu.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2023, 23:56

Dopóki nie będziemy mieć w zarządzie choć jednego człowieka, który zna się na sporcie, a nie tylko statystuje jako dupochron aferowy, dopóty będziemy się męczyć z Allegrim, niestety. Do tego zarząd może po prostu nie zdążyć się ogarnąć zanim stracimy najlepszych zawodników kosztem betona, angielskie kluby nie śpią.
Czuję, że nawet bunt najbardziej wartościowych piłkarzy w drużynie nic tu nie zmieni, obym się mylił.


Obrazek
VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 00:05

Won psie! Obyś piłkarsko zdechł! :angry: :angry: :angry:

PS. Siewier - gdybyś chciał mnie zbanować za moje chamstwo i prostactwo to na swoją obronę powiem, że jestem tylko piłkarskim kibicem, a nie dyplomatą. Taki mamy klimat.


No Excuses!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 00:32

Nastepny rekord



AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 00:39

Nikt mi tak nie obrzydził Juventusu jak Ferguson z Toskanii do spółki z kumplami Agnellim i Partaczim. Czekam na wywalenie tego klauna i pseudotrenera.


Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 06:04

Jeszcze 500.mln i wygramy z beniaminkami i outsiderami.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 08:23

To co się dzieje jest tak niewiarygodne, że brak słów. Było tyle czasu, tyle momentów, które powinny zapalać czerwona lampkę w zarządzie, w ktych trzeba już było reagować. A tu ciągle na odwrót, wspieramy Allegriego. No w żadnym klubie na świecie chyba takich jaj nie było. Swoim podejściem do meczy, często kluczowych Allegri pluje w twarz kibicom i klubowi, ale dalej spoczko, nic się nie dzieje. Człowiek ma wrażenie, że to jakiś Matrix, bo przecież niemożliwe w normalnym świecie. I gość jeszcze mówi, że jakby odszedł to byłby tchórzem. Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, kogo to obchodzi, odejdź dla dobra klubu. I tak jak ktoś wcześniej napisał, to bez znaczenia czy będzie LM czy nie czy w ogóle puchary, bo z tym przyglupem na ławce i tak nic się nie zmieni i będziemy obserwować te żenujące popisy co tydzień, a później czytać równie żenujące jego wypowiedzi o samych finałach, od teraz już musimy to czy tamto, potrzeba praca itp. 2 lata to słyszymy i ciągle efektów nie widać żadnych. Absolutnie żadnych, a wręcz jest coraz gorzej, więc nikt mi nie wmówi, że to nie wina trenera.
Tylko dlaczego ten zarząd jest tak ślepy ? Ja rozumiem jego pensje, która będzie trzeba dalej płacić, ale sorry, ile zarabiał by taki Palladino ? 1mln? Serio tego nie dzwigniemy ? Wymieniamy Paredesa na Rovelle i już jest kilka mln na pensji oszczędzone. Odejdzie rabiot, za niego jak kogoś ściągniemy to też pewnie z połowę będzie zarabiał tego co francuz.
Odechciewa się kompletnie oglądać i jak allegri zostanie naprawdę na przyszły sezon to chyba sobie dam spokój bo coś we mnie już pęka jak widzę co się dzieje w tym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 09:34

fazzi pisze:
23 maja 2023, 08:23
Wymieniamy Paredesa na Rovelle i już jest kilka mln na pensji oszczędzone.
Ale cieszyłeś się z przyjścia tego wafla ;)


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 09:45

MRN pisze:
23 maja 2023, 09:34
fazzi pisze:
23 maja 2023, 08:23
Wymieniamy Paredesa na Rovelle i już jest kilka mln na pensji oszczędzone.
Ale cieszyłeś się z przyjścia tego wafla ;)
Cieszyłem, nie spodziewałem się, że jest aż takim waflem. :dontknow:
No i nawet jakbym miał za nim płakać to nie zmieni to faktu, ze wrócić do PSG, a my na tym przyoszczedzimy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 10:33

Najgorsze jest to, że Rovella wymiatał przed sezonem a Paredes to wymysł wybitnego stratega, dlatego trzeba go <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zanim znowu wpadnie na kretyńskie pomysły. Mamy szorować po dnie to niech młodzi grają, którym zależy na tym klubie.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 10:42

MRN pisze:
23 maja 2023, 10:33
Najgorsze jest to, że Rovella wymiatał przed sezonem a Paredes to wymysł wybitnego stratega, dlatego trzeba go <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zanim znowu wpadnie na kretyńskie pomysły. Mamy szorować po dnie to niech młodzi grają, którym zależy na tym klubie.
Dlatego nie ma tego złego. Paradoksalnie brak pucharów i zmiana trenera na jakiegoś młodego z wizją, może nam dać więcej korzyści. Mamy dużo młodych talentów, które przy dobrym trenerze rozkwitnie. Oby tylko nie Conte, który fakt postawi na nogi, ale po dwóch latach na wierzch wypłynie jego toksyczny charakter.

P.S Dziękujemy Wam AA i MA za stoczenie klubu na dno ...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 10:58

Dlatego to będzie naprawdę katastrofa, jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zostanie. Dostanie następnych parę odrzutów z innych klubów na swoje życzenie i będziemy się dalej pogrążać.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ODPOWIEDZ