# 10 Paul Pogba

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2022, 12:29

San Holo pisze:
28 lipca 2022, 11:11
Różnica między Arthurem a Pjaniciem jest taka, że ten pierwszy jest dobrze wyszkolonym technicznie, wciąż młodym Brazylijczykiem, którego łatwiej będzie wypchnąć za sensowny grosz niż ponad 30-letniego Bośniaka ze zdecydowanie wyższą pensją.
Na tę chwilę to Barca jakiś grosz oszczędziła na Pjaniciu a Juve na Arthurze na razie nic. Pewnie trzymali Brazola głównie by zniżki podatkowej nie stracić, więc w tym okienku się okaże na ile ta teoria ma jakikolwiek racjonalny sens.


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2022, 14:30

Czytałem różne ploty, że burdel w MU po części odpowiada za kontuzję Pogby, bo ich dział medyczny nie przykładał się do pracy chociażby w ostatnim sezonie, gdy Francuz miał zgłaszać napięcia i bóle w kolanie.

Kurde, skoro tak, to jakim cudem gość przechodzi testy medyczne PRZED transferem? Nawet w FM podczas testów kiedy zawodnik zostaje zatwierdzony to są informacje o możliwych kontuzjach i wpływie poprzednich na obecny stan.

Juventus nie wiedział o tym? Zaakceptował to? Czy kolejny raz przed oczami była "opcja darmoszka", a reszta niech się dzieje? :/


Obrazek
xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 28 lipca 2022, 19:09

Bart985 pisze:
28 lipca 2022, 14:30
Czytałem różne ploty, że burdel w MU po części odpowiada za kontuzję Pogby, bo ich dział medyczny nie przykładał się do pracy chociażby w ostatnim sezonie, gdy Francuz miał zgłaszać napięcia i bóle w kolanie.
[...]
Juventus nie wiedział o tym? Zaakceptował to? Czy kolejny raz przed oczami była "opcja darmoszka", a reszta niech się dzieje? :/
Wiedzieli bardzo dobrze! Tak samo jak o wielu innych gufnach! I co z tego? Nic!
Był za darmoszkę, chciał przyjść to go wzięli.
Wiedzą że trener jest pajacem i co? Tak samo nic!

Kibicuję Juve, ale to co się dzieje to jest żart! Stajemy się klubem memem.

We Włoszech jesteśmy mistrzami przepalania kasy. W Europie chcemy być jak inni, szkoda że nie sportowo a pod względem <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> kasy!


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2022, 20:04

Crunny pisze:
28 lipca 2022, 11:11

Pech, bo każdy wiedział o problemach zdrowotnych Francuza, ale tak poważna kontuzja już po 45 minutach pierwszego meczu sparingowego?! To trzeba mieć pecha. Każdy wiedział, że Pogba czy Dybala prędzej czy później złapią jakąś kontuzję, ale żeby tak szybko i na tak długo, to praktycznie najczarniejszy z możliwych scenariuszy, którego prawdopodobieństwo wynosiło max kilka procent.
Jaki pech? Wielu ludzi z tego forum wieszczyło permanentną niedostępność Pogby. To mnie dziwi, że ktoś się dziwi i - "oczywistą oczywistość" - nazywa pechem.

Tego to miał Chiesa, czy McKennie, nie Francuz.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2022, 23:25

Volto pisze:
28 lipca 2022, 20:04
Crunny pisze:
28 lipca 2022, 11:11

Pech, bo każdy wiedział o problemach zdrowotnych Francuza, ale tak poważna kontuzja już po 45 minutach pierwszego meczu sparingowego?! To trzeba mieć pecha. Każdy wiedział, że Pogba czy Dybala prędzej czy później złapią jakąś kontuzję, ale żeby tak szybko i na tak długo, to praktycznie najczarniejszy z możliwych scenariuszy, którego prawdopodobieństwo wynosiło max kilka procent.
Jaki pech? Wielu ludzi z tego forum wieszczyło permanentną niedostępność Pogby. To mnie dziwi, że ktoś się dziwi i - "oczywistą oczywistość" - nazywa pechem.

Tego to miał Chiesa, czy McKennie, nie Francuz.
Wielu ludzi? Napisałem nawet, że "każdy wiedział, że Pogba czy Dybala prędzej czy później złapią jakąś kontuzję". Wyraźnie zaznaczyłem, że pechem jest fakt, iż stało się tak szybko i na tak długo. Nie sądzę, aby ktokolwiek oczekiwał, że Pogba wystąpi w 34-38 kolejkach.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2022, 23:54

Lepiej, że teraz doznał tej kontuzji a nie 1 września więc może jednak to szczęście a nie pech?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2022, 11:21

Spokojnie nasi go przetrzymają przez ten miesiąc, później wrzucą na 45 min i wtedy dopiero wyślą na operację która wykluczy go na pół roku, to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 10:41

Wydawało mi się, że po kontuzjach w MU Pogba będzie odpowiednio przebadany. Niestety. Po 2 tyg. łapie tak poważny uraz. U nas amatorka leci pełną parą. Już nie mam nawet nadzieji, że będzie lepiej. Czyli kupiliśmy sobie do 1 składu 1 zawodnika i Bremer. W środku dalej kał. Nie mamy trenera a kiedy i jaki wróci Chiesa nie wie nikt.
Jesteśmy faworytem do 4 miejsca....


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2344
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 10:59

Dragon pisze:
30 lipca 2022, 10:41
Wydawało mi się, że po kontuzjach w MU Pogba będzie odpowiednio przebadany. Niestety. Po 2 tyg. łapie tak poważny uraz. U nas amatorka leci pełną parą. Już nie mam nawet nadzieji, że będzie lepiej. Czyli kupiliśmy sobie do 1 składu 1 zawodnika i Bremer. W środku dalej kał. Nie mamy trenera a kiedy i jaki wróci Chiesa nie wie nikt.
Jesteśmy faworytem do 4 miejsca....
Radzę się nie nastawiać w tym sezonie na wyżej niż TOP3, bo może być znowu rozczarowanie. Ja z boskim taktykiem na ławce podchodzę ostrożnie - 3 miejsce w SerieA i 1/4 LM uznam za sukces.

A Pogba jak to Pogba - wzmocnienie pod warunkiem, że będzie zdrowy. A ile był zdrowy w ostatnich 2-3 sezonach to chyba każdy wie :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 13:48

Sila Spokoju pisze:
30 lipca 2022, 10:59
Dragon pisze:
30 lipca 2022, 10:41
Wydawało mi się, że po kontuzjach w MU Pogba będzie odpowiednio przebadany. Niestety. Po 2 tyg. łapie tak poważny uraz. U nas amatorka leci pełną parą. Już nie mam nawet nadzieji, że będzie lepiej. Czyli kupiliśmy sobie do 1 składu 1 zawodnika i Bremer. W środku dalej kał. Nie mamy trenera a kiedy i jaki wróci Chiesa nie wie nikt.
Jesteśmy faworytem do 4 miejsca....
Radzę się nie nastawiać w tym sezonie na wyżej niż TOP3, bo może być znowu rozczarowanie. Ja z boskim taktykiem na ławce podchodzę ostrożnie - 3 miejsce w SerieA i 1/4 LM uznam za sukces.

A Pogba jak to Pogba - wzmocnienie pod warunkiem, że będzie zdrowy. A ile był zdrowy w ostatnich 2-3 sezonach to chyba każdy wie :prochno:

To trochę taki mocny rozjazd bo 3 miejsce w lidze to nie będzie nic ponad stan a jednak 1/4 LM czyli top 8 w Europie to już jest na tę chwilę wynik ponad stan tego co mamy. Top 3 w SerieA to raczej będzie wynik uznany za słaby, zaś 1/4 LM to już jest przynajmniej wg mniej na tę chwilę wynik z tym co mamy bardzo dobry. To taki połowiczny sukces.


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 14:35

Wiadomo co z Paulo?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 15:31

xemi pisze:
30 lipca 2022, 14:35
Wiadomo co z Paulo?
W Romie ;)

Lata po lekarzach jak na NFZ. Zanim go zoperują minie miesiąc.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2022, 20:01

Moim zdaniem Pogba w tym momencie jest zdecydowanym faworytem do nagrody za najgorszy transfer Serie A w tym roku.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2022, 21:29

Sorek21 pisze:
05 września 2022, 20:01
Moim zdaniem Pogba w tym momencie jest zdecydowanym faworytem do nagrody za najgorszy transfer Serie A w tym roku.
Z pewnością, choć jeśli Paredes utrzyma dyspozycję z debiutu, Pogba, nawet będąc trwale niedostępnym, może mieć poważnego rywala do tego tytułu.

Anyway, w tej historii mnóstwo ludzi wyszło na głupków. Od początku wydawało się oczywiste, że to i tak musiało się skończyć operacją, więc ostatniego miesiąca nie da się nazwać inaczej niż stratą czasu. Gdzieś mi mignął post @Malego z 28 lipca, że dobrze, że tej kontuzji doznał teraz, a nie 1 września. No i proszę - mamy 5 września i wracamy do punktu wyjścia, ale już jesteśmy ponad miesiąc w plecy.

Najbardziej denerwuje mnie w tym to, że nawet decyzja o wycięciu łąkotki jest prawdopodobnie podyktowana przede wszystkim myśleniem o Mundialu, a nie o tym, co nastąpi po nim.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2022, 21:56

Urbi27 pisze:
29 lipca 2022, 11:21
Spokojnie nasi go przetrzymają przez ten miesiąc, później wrzucą na 45 min i wtedy dopiero wyślą na operację która wykluczy go na pół roku, to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz.
Punkt dla Ciebie.

Aczkolwiek chyba wolałbyś go nie dostać, nie? ;)


ODPOWIEDZ