# 10 Paul Pogba

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 12 marca 2023, 20:20

Taaa Kvare i rzucic go pod skrzydla Kalmena? Od niego to Ronaldo uciekl i wolal isc do zrujnowanego United niz babrac sie w tym gownie. Kvara w Juventusie by skonczyl jak reszta. Biegal by jak pies na smyczy.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 marca 2023, 16:36

Nikt tak porządnie nie wyruchał Starej Damy w ostatnich latach jak zrobił to Paul "mój dom" Pogba. Majstersztyk.


:allegri: na śmietnik
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 marca 2023, 17:13

Volto pisze:
12 marca 2023, 18:21
Volto pisze:
26 lipca 2022, 20:13
Nie przeczę, że tylko na to czekałem - było do przewidzenia. Jeśli narzekaliście na niedostępność Dybali, choć skądinąd słusznie, to jestem niezmiernie ciekaw posezonowych ocen Francuza, jeśli pomiędzy kontuzjami (tak - liczba mnoga), nie złapie (a nie złapie) formy.
:prochno: Teraz Dybala ma w Romie lepsze liczby na teraz (w przeliczeniu na minuty) oraz porównywalne jeśli chodzi o cały sezon ( a którą mamy kolejkę?) :facepalm:

Jasne, był do odpalenia, jednakże brać w zamian wydmuszkę piłkarza w postaci Pogby - :facepalm:

Takie Napoli ma Kware za 10M, my gwiazdeczkę internetów, pensjonariusza JMedicale, brawo my.

Powtarzam, Paul Pogba to nie piłkarz, zawód - influencer.
Trochę się mylisz. W miejsce Dybali Juventus sprowadził Di Marie który gra dokładnie na tej samej pozycji czyli cofnietego napastnika.

Pogba miał być ratunkiem dla naszej pomocy a okazał się Ramseyem 2.0 bo Walijczyk miał 7mln a Francuz ma 10 mln.

Ogólnie drażni mnie jak czytam teksty w stylu - kolejny pech Pogby. Przecież od dawna wiadomo że to leń. Może te wszystkie kontuzje są wynikiem niewłaściwej pracy nad własną formą.


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 13 marca 2023, 18:57

Bart985 pisze:
28 lipca 2022, 14:30
Czytałem różne ploty, że burdel w MU po części odpowiada za kontuzję Pogby, bo ich dział medyczny nie przykładał się do pracy chociażby w ostatnim sezonie, gdy Francuz miał zgłaszać napięcia i bóle w kolanie.

Kurde, skoro tak, to jakim cudem gość przechodzi testy medyczne PRZED transferem? Nawet w FM podczas testów kiedy zawodnik zostaje zatwierdzony to są informacje o możliwych kontuzjach i wpływie poprzednich na obecny stan.

Juventus nie wiedział o tym? Zaakceptował to? Czy kolejny raz przed oczami była "opcja darmoszka", a reszta niech się dzieje? :/
Podobno cytowanie samego siebie to trochę taki internetowy ekshibicjonizm, ale...
https://football-italia.net/juventus-of ... d-bonucci/
Mówi się o 20-30 dniach.

To że nikt go nie umie naprawić i wstawić w reżim rekonwalescencji to jedno, ale że ktoś dopuścił do jego zatrudnienia :/


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2023, 11:18

To jest rola Pogby w Juventusie....
Nie znam się. Zawsze myślałem, że proces wprowadzania piłkarza po kontuzji to 15 min, 20, 30.... 45. 1 skład na 60 minut itp. Widocznie nasz sztab ma inny pomysł na króla social media. :whistle: 2 ''ogony'' i 2 mecze bez gry, następnie to samo :laugh: Przecież gość regularnie już trenuje...


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2023, 13:48

Pogba to nie jest piłkarz tylko wrak, a Juventus robi co może żeby wykazać jego istnienie. Tylko za sprowadzenie tego klauna powinno się byłych rządzących wysłać do Korei Płn.


:allegri: na śmietnik
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2023, 20:43

Dziś zagrał kilka minut i pokazał że wciąż ma to coś. Gdyby tylko był zdrowy to jest półkę wyżej od wszystkich naszych pomocników.


DonVanBuffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2023
Posty: 6
Rejestracja: 20 lutego 2023

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 10:34

To jeszcze nie jest wrak. Jeszcze da nam pociechę w przyszłym sezonie. I oby został Rabiot to pomoc będzie mocna.


No excuses!
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 13:15

Dybala tez mial byc wrakiem wedlug zdecydowanej wiekszosci forum/grupy i co?


Strasznie szybko zmieniacie zdanie .. co 3 dni, co tydzien ... Ja nie wiem ze Wy nie odczuwacie wstydu .


Pogba to Top i pokazywal to w kadrze, czasami w United i spokojnie doprowadzmy do zdrowia,formy, a bedziemy mieli SKARB ! Bedzie mogl on zarowno zagrac asyste,ochronic przed strata gola, ale i samemu strzelic gola. To jest ktos kogo wlasnie nam brak !


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 14:18

Oldfan pisze:
04 maja 2023, 13:15
Dybala tez mial byc wrakiem wedlug zdecydowanej wiekszosci forum/grupy i co?


Strasznie szybko zmieniacie zdanie .. co 3 dni, co tydzien ... Ja nie wiem ze Wy nie odczuwacie wstydu .


Pogba to Top i pokazywal to w kadrze, czasami w United i spokojnie doprowadzmy do zdrowia,formy, a bedziemy mieli SKARB ! Bedzie mogl on zarowno zagrac asyste,ochronic przed strata gola, ale i samemu strzelic gola. To jest ktos kogo wlasnie nam brak !
O wróciłeś,już nie TrueFan,a OldFan, też fajnie, honoru nie masz,ale jesteś.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
DonVanBuffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2023
Posty: 6
Rejestracja: 20 lutego 2023

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 14:55

Oldfan pisze:
04 maja 2023, 13:15
Dybala tez mial byc wrakiem wedlug zdecydowanej wiekszosci forum/grupy i co?


Strasznie szybko zmieniacie zdanie .. co 3 dni, co tydzien ... Ja nie wiem ze Wy nie odczuwacie wstydu .


Pogba to Top i pokazywal to w kadrze, czasami w United i spokojnie doprowadzmy do zdrowia,formy, a bedziemy mieli SKARB ! Bedzie mogl on zarowno zagrac asyste,ochronic przed strata gola, ale i samemu strzelic gola. To jest ktos kogo wlasnie nam brak !
Nie możesz pisać w liczbie mnogiej i uogólniać. Użytkowników jest ponad 9 tysięcy. Aktywnych może z setkę i każdy ma swoje zdanie. Podawaj konkrety: kto pisze teraz tak, a kiedyś pisał inaczej. Punktuj ich a zamkniesz im gęby i zdobędziesz szacunek. Pisanie typu "ale wy wszyscy jesteście chorągiewki, tylko moja racja jest najmojsza" niczego nie udowadnia.


No excuses!
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 15:02

Myślę, że wielu wie o kim mowa, bo pewne marudy co by sie nie działo zawsze szukaja dziury w calym i NIC ICH NIE ZADOWOLI.


Pogba niedlugo pozamyka im mordki, a ich kwikkk bedzie slychac az w kosmosie :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2023, 17:22

Za Tuttojuve, które z kolei powołuje się na Sky Sport: Pogba miałby być zdolny do gry za ok. 20 dni.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2023, 23:02

Czyli nie będzie go do końca sezonu.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2023, 08:46

:happy:
Oldfan pisze:
04 maja 2023, 15:02
Myślę, że wielu wie o kim mowa, bo pewne marudy co by sie nie działo zawsze szukaja dziury w calym i NIC ICH NIE ZADOWOLI.


Pogba niedlugo pozamyka im mordki, a ich kwikkk bedzie slychac az w kosmosie :D
He he he, no to pozamykał...


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ