Leonardo Bonucci

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 08:40

Maly pisze:
25 maja 2021, 23:54
Co do Manciniego to mimo wszystko tam jest inny poziom, inna konkurencja. Bastoni dopiero wchodzi do gry, Acerbi to tylko Acerbi a Chiellini wiecznie połamany. Nie pisałem też, że byłby rezerwowym w kadrze a w klubie, nie wiem więc po co mieszać w to Manciniego.
W kadrze jest inna sytuacja, ponieważ Bonucci to praktycznie jedyny prawonożny środkowy obrońca. Jest jeszcze Mancini, ale to raczej melodia przyszłości. Bastoni, Acerbi i Chiellini są lewonożni, Mancini nie stawiał na dwóch lewonożnych, aż do ostatnich meczów, kiedy już był przyparty do muru i musiał się na taki wariant zdecydować. Poza tym, Acerbi to nie tylko Acerbi, bo to w sezonie 19/20 był absolutny top obrońców w Serie A i gdy Chiellini wypadł z gry to Francesco wskoczył na jego miejsce jako podstawowy stoper w reprezentacji i spisywał się zresztą świetnie. Bastoni w kadrze pojawił się dopiero przed chwilą.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 października 2021, 11:26

Bonuc potwierdza, że on Kielon i Buffon byli największymi hamulcowymi transformacji Juve pod wodzą Sarriego i Pirlo.
Leonardo Bonucci pisze:Wierzę jednak – i rozmawiałem o tym z Buffonem i Chiellinim – że Barcelona wygrywa w swój charakterystyczny sposób, ponieważ mają to w swojej historii od czasów Johana Cruyffa. Liverpool wygrywa w taki sposób, w jaki to robią, ponieważ to ich historia. W Juventusie mamy swoją własną historię“.
https://juvepoland.com/artykuly/bonucci ... a-do-city/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 05 października 2021, 11:32

To jest to co mówiłem od dawien dawna.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 października 2021, 23:11

Swoim występem z półfinale Ligi Narodów Leonardo zrównał się z Dino Zoff-em ilością występów w reprezentacji, stając się ex aequo siódmym najczęściej grającym zawodnikiem włoskiej reprezentacji.
  1. Gianluigi Buffon - 176
  2. Fabio Cannavaro - 136
  3. Paolo Maldini - 126
  4. Daniele De Rossi - 117
  5. Andrea Pirlo - 116
  6. Giorgio Chiellini - 114
  7. Leonardo Bonucci - 112
    Dino Zoff - 112
  8. Gianluca Zambrotta - 98
  9. Giacinto Facchetti - 94


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2022, 10:26

Z pozdrowieniami dla Angie, pewnie gdzieś można znaleźć zdjęcie bez cenzury :)
Obrazek
https://www.marca.com/en/football/serie ... b45de.html


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 10:44

Nasz nowy Il Capitano :inlove: kwintesencja wszystkiego czym jest obecnie Juventus. Zasłużył.

Obrazek

Gotów bronić Juventusu wszystkimi dostępnymi metodami.

Obrazek

Było marudzenie na miękkiego Dybalę. Zobaczymy jak sobie poradzi nasz cwaniak, który allegrizm ma w małym palcu.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 12:42

Panowie że wszystkich naszych problemów Bonucci jako kapitan to nasz najmniejszy problem. Wg. mnie to w ogóle nie jest problem, bo ten człowiek dorósł, moje osobiste zdanie to będzie bardzo dobry kapitan, ale zdaję sobie sprawę że może mieć bardzo wielu przeciwników jako kibiców i to rozumiem, każdy może mieć swoje zdanie.

Przestańmy forum Juve, fanpage traktować jako centrum narzekactwa na wszystko co się w tym klubie robi i robiło. Jest słabo jak na taki klub jak Juve i na taką ligę jak serie A, ale nie przesadzajmy. Cieszmy się życiem i poczekajmy na lepsze czasy ;)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 12:45

Ja jestem ciekaw kto po tym jak Bonucci odejdzie będzie namaszczony na nowego pierwszego obrońcę Calmizmu. Cuadrado?


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 13:15

Michael_M pisze:
16 maja 2022, 12:45
Ja jestem ciekaw kto po tym jak Bonucci odejdzie będzie namaszczony na nowego pierwszego obrońcę Calmizmu. Cuadrado?
Rabiot, który do tego czasu wyrobi sobie odpowiedni staż. :prochno:

Mam nadzieje że przed upływem kontraktu Babola, czyli do 2024r. uda nam się pogonić stąd toskańskiego Jasia Fasolę i te idiotyczne kryteria wyboru kapitana, dodatkowo zmieniające się w zależności od sytuacji, przejdą do historii.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 13:27

Baczu pisze:
16 maja 2022, 13:15
Michael_M pisze:
16 maja 2022, 12:45
Ja jestem ciekaw kto po tym jak Bonucci odejdzie będzie namaszczony na nowego pierwszego obrońcę Calmizmu. Cuadrado?
Rabiot, który do tego czasu wyrobi sobie odpowiedni staż. :prochno:
Jest niewielka nadzieja, że ta przygoda zakończy się po tym sezonie. Podobno zarówno klub jak i Rabiot nie mają zamiaru przedłużać umowy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 13:44

To tylko opaska, przecież nosił ją już za Sarriego. Ważne jest to, że ciągle jest "senatorem", wprowadza młodych i wbija im do głów calmę.
Ibra nie jest kapitanem w Milanie ale to on ma wpływ na szatnię i mental młodych a u nas nadal są wyznawcy Allegriego i to oni trzęsą szatnią. Bonucci z opaską czy bez nie robi żadnej różnicy, różnica by była jakby odszedł.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 08:35

marcinek pisze:
16 maja 2022, 12:42
Panowie że wszystkich naszych problemów Bonucci jako kapitan to nasz najmniejszy problem. Wg. mnie to w ogóle nie jest problem, bo ten człowiek dorósł, moje osobiste zdanie to będzie bardzo dobry kapitan, ale zdaję sobie sprawę że może mieć bardzo wielu przeciwników jako kibiców i to rozumiem, każdy może mieć swoje zdanie.

Przestańmy forum Juve, fanpage traktować jako centrum narzekactwa na wszystko co się w tym klubie robi i robiło. Jest słabo jak na taki klub jak Juve i na taką ligę jak serie A, ale nie przesadzajmy. Cieszmy się życiem i poczekajmy na lepsze czasy ;)
Po wynikach i grze zespołu z tego sezonu, jedyne co nam zostaje dla odrobiny rozrywki, to nieco żartów i złośliwości. Nie odbieraj nam chociaż tego ;)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2469
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2022, 05:48

Czy ja dobrze widzę, że Capitano Milanu zamieszany w praktycznie każdego gola z akcji? Włoski Pique. Przedłużenie z nim to będzie kpina i nie obchodzą mnie myki księgowe jakie tam są planowane. Lepiej stracić 2-3 miliony i szybciej zbudować sensowna obronę, bo dopóki on będzie grał, dopóty nie będzie ten blok dobrze działał w dużych meczach. Niesamowity babolarz, w dodatku doopa a nie lider, spalił się w Milanie i nie daje rady teraz, bo to zwykła faja, liderowanie to się w pierwszej kolejności na boisku udowadnia, a potem dodaje autorytet w szatni.
Jaki lider, taka gra zespołu. Juventus Bonuccim klubów! Rozmemłany, babolasty, z wielkim ego, mający zbyt duże mniemanie o sobie. Tak wygląda ta drużyna, dokładnie jak Il Capitano.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2022, 06:25

Karykatura piłkarza powinna odejść po sezonie


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2022, 09:40

Marat87 pisze:
26 października 2022, 05:48
Czy ja dobrze widzę, że Capitano Milanu zamieszany w praktycznie każdego gola z akcji? Włoski Pique. Przedłużenie z nim to będzie kpina i nie obchodzą mnie myki księgowe jakie tam są planowane. Lepiej stracić 2-3 miliony i szybciej zbudować sensowna obronę, bo dopóki on będzie grał, dopóty nie będzie ten blok dobrze działał w dużych meczach. Niesamowity babolarz, w dodatku doopa a nie lider, spalił się w Milanie i nie daje rady teraz, bo to zwykła faja, liderowanie to się w pierwszej kolejności na boisku udowadnia, a potem dodaje autorytet w szatni.
Jaki lider, taka gra zespołu. Juventus Bonuccim klubów! Rozmemłany, babolasty, z wielkim ego, mający zbyt duże mniemanie o sobie. Tak wygląda ta drużyna, dokładnie jak Il Capitano.
Po odpaleniu Babola, do przejęcia roli lidera szykuje się Rabiot.
Wówczas Juventus zamiast w szortach i getrach, będzie grał w miniówach i pończochach.

Analogia z Pique bardzo trafiona. Barcelona pokazuje, co robić z takimi zblazowanymi, leniwymi, bezużytecznymi tetrykami. Pogonić od razu się go nie da, ale zmarginalizować i dobitnie pokazać że jest tutaj zbędny - jak najbardziej.


Obrazek
ODPOWIEDZ