Leonardo Bonucci

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 15:38

Łukasz pisze:
wojczech7 pisze: Jeśli myślisz, że będę na niego gwizdać przez pierwsze 6 miesięcy, to się możesz mocno zdziwić... ;)
No. Kibice Bayernu chyba się z Neuerem oswoili dość szybko, mimo tej niecheci, czy też nawet wrogości.
On na samym poczatku dostal jakis regulamin od kibiców z podpunktami typu "masz nie calowac herby, nie podchodzic do nas po wygranych, po meczach isc prosto do szatni" itp itd. Ale kiedy im przeszlo to nie wiem. :)


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 15:45

D-Rose pisze:
Łukasz pisze:
wojczech7 pisze: Jeśli myślisz, że będę na niego gwizdać przez pierwsze 6 miesięcy, to się możesz mocno zdziwić... ;)
No. Kibice Bayernu chyba się z Neuerem oswoili dość szybko, mimo tej niecheci, czy też nawet wrogości.
On na samym poczatku dostal jakis regulamin od kibiców z podpunktami typu "masz nie calowac herby, nie podchodzic do nas po wygranych, po meczach isc prosto do szatni" itp itd. Ale kiedy im przeszlo to nie wiem. :)
Coś mi mówi,że włoscy tifosi to nie kibice z Niemiec. Nie wyobrażam sobie niczego innego jak to, że początkowo Bonuc będzie miał z nimi ciężko :D


Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 15:47

Piotr Juvefan pisze:
D-Rose pisze:
Łukasz pisze: No. Kibice Bayernu chyba się z Neuerem oswoili dość szybko, mimo tej niecheci, czy też nawet wrogości.
On na samym poczatku dostal jakis regulamin od kibiców z podpunktami typu "masz nie calowac herby, nie podchodzic do nas po wygranych, po meczach isc prosto do szatni" itp itd. Ale kiedy im przeszlo to nie wiem. :)
Coś mi mówi,że włoscy tifosi to nie kibice z Niemiec. Nie wyobrażam sobie niczego innego jak to, że początkowo Bonuc będzie miał z nimi ciężko :D
Badzmy powazni. Dostatnie salwe "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" na poczatek, caly wrzesien bedzie wygwizdywany ale pozniej sie uspokoi. Daj mu Boze nawet trafienie gamewinnera na Wandzie w ostatnim meczu sezonu i bedzie przebaczone. ;)


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 15:49

@Don Paolo: też myślę, że taki był plan żeby osłabić Napoli ale okazało się, że Sarri z byle Martensa zrobił równie dobrą 9 więc 90mln można było wydać na poszerzenie kadry i w efekcie Napoli prawie wyrwało nam mistrza ;]

o Premier League nie mówię ale nawet oni nie kupują emerytów za krocie, mimo że stać ich bardziej niż nas


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 16:41

Jeżeli będzie grał jak w ostatnim sezonie przed odejściem do Milanu to szczerze mówiąc wisi mi to czy ktoś będzie gwizdał czy nie, bo z Chiellinim mogą stworzyć najlepszy duet w Serie A.
Liczą się umiejętności, tych nie można mu odmówić, oraz forma - tutaj się okaże.

Osobiście jakoś nie pałam do niego ogromna sympatia po powrocie ale cóż, czas pokaże kto miał racje.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 16:55



Tłumy witają Bonucciego.


Juve per sempre sara...!!!!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 18:27

Jak informuje RMC Sport, były kapitan Milanu został wygwizdany przez kibiców zgromadzonych przy centrum treningowym.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 18:42



Mistrzostwo. : D


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 19:45

ANSA

Na babola w Continassie czekała spora grupka kibiców którzy spiewali "umyj sobie twarz" nawiązując do celebracji strzelonej bramki w Turynie. Bez standardowych obelg się nie obyło.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 20:36

Łoles pisze:z Chiellinim mogą stworzyć najlepszy duet w Serie A.
No wlasnie - "moga". Obydwaj panowie sa troche starsi, niz byli, kiedy poprzednio ze soba grali. W dodatku Bonucci raczej forma w ub. sezonie nie grzeszyl. No nic, zobaczymy co z tego wyjdzie. Oby Marotta nie przedobrzyl z tym all-inem pod LM.

Aha, dodam jeszcze ze podpisywanie 5-letniego kontraktu z 31-letnim gosciem, nie jest najlepszym pomyslem (ale moze za 2 lata znowu mu cos odwali i sie go opchnie). Tak wiem, Ronaldo jeszcze starszy, bla bla bla...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 22:27

Ktoś mógłby podać link do listu kibiców do Bonucciego jak odchodził do Milanu?


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 22:31

Juventus wrzucił na YT filmik z Bonuccim. Leo powiedział, że Turyn i Juventus to jego dom.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 22:36

Było nie iść na rok mieszkać pod most. Czekam aż zacznie ślinić nasz herb na koszulce - zafajdany hipokryta.

@smigi jak tyś mnie teraz zaimponował :friends:
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2018, 22:48 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 22:46

jackop pisze:Było nie iść na rok mieszkać pod most. Czekam aż zacznie ślinić nasz herb na koszulce - zafajdany hipokryta.
Zgadzam się co do hipokryty, też nie jestem zadowolony z tego transferu a myślałem że już nic mnie nie zaskoczy.. ale nie zapędzał bym się z tym herbem, teraz to co mamy na koszulce to zwykłe chińskie znaczki dla mniej już bez żadnej wartości, herb to był ale przed zmianą na to wstrętne logo


Kibicowałem Juve☆☆☆ zanim stało się to modne
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 00:00

Cieszę się, że w sobotę biorę ślub i nie mam czasu ani chęci pisać kilka cierpkich słów pod adresem tego berbelucha. Mam nadzieję przy tym wszystkim, że jego staż w drużynie będzie liczony na nowo, a on nigdy więcej nie uswiadczy opaski kapitanskiej w tej drużynie, samo bycie w niej to już dla niego zbyt wielki honor. Psia mac. Pfu.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
ODPOWIEDZ