Leonardo Bonucci

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 16:58

usuń


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 18:57

Ładna gównoburza się wywołała po słowa Babola. Z każdej strony go ktoś atakuje, że jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. :-)


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 19:34

Intelektem nie grzeszy ;)
Oby tylko w szatni nie zrobił się kwas, mam nadzieję że sobie z Matuidim wszystko wyjaśnia i zamkną temat.


calma calma
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 19:45

Dobra, dajcie na luz. Powiedział szybciej niż pomyślał co nie znaczy, że jest głupi - bez przesady. Wszystko sobie wyjaśnią i będzie ok, nie siejcie fermentu.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 20:41

MRN pisze:Dobra, dajcie na luz. Powiedział szybciej niż pomyślał co nie znaczy, że jest głupi - bez przesady. Wszystko sobie wyjaśnią i będzie ok, nie siejcie fermentu.
Tyle, że dzisiaj znowu powtórzył te słowa :)


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 20:43

Poprostu pisze:
MRN pisze:Dobra, dajcie na luz. Powiedział szybciej niż pomyślał co nie znaczy, że jest głupi - bez przesady. Wszystko sobie wyjaśnią i będzie ok, nie siejcie fermentu.
Tyle, że dzisiaj znowu powtórzył te słowa :)
I został wyjaśniony przez co najmniej kilku graczy a pośrednio to już cymbała atakują nawet zawodniczki naszej żeńskiej drużyny wspierając wprost Keana i Matuidiego, także na miejscu leo lepiej bym się już zamknął.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 20:54

To kto własciwie odniosl sie do tej wypowiedzi? Ja widziałem chyba tylko Sterlinga.


#AllegriOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 20:59

jarmel pisze:To kto własciwie odniosl sie do tej wypowiedzi? Ja widziałem chyba tylko Sterlinga.
Paul Pogba, Raheem Sterling and Memphis Depay, Toure i Balo z tego co ja widziałem.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 21:17

Jak już Balotelli poucza naszego ananasa to jest już bardzo źle :-)

Chciałbym żebyśmy go w lecie sprzedali :)


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 22:02

Piotr Juvefan pisze:Chciałbym żebyśmy go w lecie sprzedali :)
Zrobiłoby się miejsce dla nowego podstawowego stopera :)

Od początku pisałem, że powrót Bonu to poroniony pomysł. Kapitanowałby sobie dalej w Milanie i podbudowywał ego myjąc facjatę, ale Juventus z niewiadomego powodu wyciągnął do niego rękę.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2019, 23:02

A czemu nikt nie atakuje Maksia ktory powiedzial to samo?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 10:14

Oho, onet nawet o tym napisał, sprawa - wydaje się - "zatacza coraz szersze kręgi" ;) : https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga- ... us/065z5qq


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 13:10

Dzisiaj jeszcze Thuram atakuje Bonuca.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2019, 09:53

Widzę pewną analogie do przegranego "w przerwie meczu" finału LM z Realem. Zbliża się koniec sezonu, nasz piwniczak znowu pokazuje prawdziwe oblicze. Żeby się nie okazało, że znowu będzie miał do wszystkich pretensje i będzie rozdawał lepy jak Pawełkowi. Brakuje co prawda Daniego do spółki, ale kto go tam wie... :-)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2019, 10:51

ja też widzę pewną analogię - większość ludzi jak nie myślało 10 lat temu tak i nadal nie myśli

można obrażać białego jak Ronaldo cały mecz i nikt się nie zająknie w tym temacie jak to było chociażby z AM ale zabuczysz raz na murzyna i afera na kilka dni

a tak na prawdę to nie jest żaden rasizm, rasizm to był jak KKK paliło krzyże na trawnikach przed domami czarnych, jak niewinny murzyn był bity na ulicy etc... a na stadionie po prostu zawodnik rywali (bo przecież są i murzyni w swojej drużynie i nikt na nich nie buczy) jest obrażany w najprostszy sposób jaki jest to możliwe więc murzyna nazywa się małpą, Bałkańczyków Cyganami itd., po co masz się głowić nad wymyślnymi inwektywami skoro można po prostu zabuczeć albo rzucić banana i i już rywalowi podnosi się ciśnienie? jakby "białas" kogokolwiek obrażało to wierz mi, że słyszałbyś "ty białasie" na niemal każdym meczu, jakby białych obrażało porównanie do słonia to na każdym stadionie słyszałbyś trąby itd., szczególnie gdyby każdy celebrował gole prowokując kibiców drużyny przeciwnej ;]

Bonucci nie powiedział nic więcej poza prawdą, co więcej wtórował mu Allegri ale to do Bonuca rzuciły się hieny... nawet na JP tak jest, jednego wyzywa się od cymbałów a obok drugiego przechodzi się jakby nigdy nic ;] zabawne, gdy robią to właśnie ci niby potępiający rasizm bo jak widać sami wybiórczo traktują swoje ofiary


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ