Leonardo Bonucci

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:04

Bobby X pisze:
szczypek pisze:
Bobby X pisze:No to trochę też "dziewczęce" standardy. Z każdej strony ten transfer to syf. Bardzo bardzo jestem na NIE.
No dobra, to teraz poważne pytanie, co zamierzasz zrobić w związku ze swoim mocnym sprzeciwem? Jak zamierzasz oglądać Juventus w tym sezonie i Juve wspierać skoro Twoim wsparciem rykoszetem dostanie tez ten potworny frajer i zdrajca? Jak będziesz z tym żył?
A bo to pierwszy raz? Nie znoszę (nigdy nie znosiłem) Zidana, Trezegueta czy o odrzucie z chinteru Lucio nie wspomnę (i jeszcze by się kilku delikwentów znalazło), a Juventus zawsze oglądam. Życie kolego nie bajka ;) Nie zawsze się ma co się chce. Będzie grał to niech gra Bonucci bo tego mu nikt nie zabroni i jest to jedyne co może zrobić żeby zaskarbić sympatię swoich przeciwników. Co się stało itp itd. Zawsze jednak Forza Juve :)
O panie to pocisnąłeś grubo... Porównywać Lucio do jednej z (można to śmiało powiedzieć) legend Juve i fenomenalnego Zidana - który jakby nie patrzeć, swoim transferem do Realu umożliwił nam pozyskanie kolejnych legend to gruuuuuba przesada. Dobrze że wróciła taka emotka : :sciana:


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:47

Hubson pisze:
Bobby X pisze:
szczypek pisze: No dobra, to teraz poważne pytanie, co zamierzasz zrobić w związku ze swoim mocnym sprzeciwem? Jak zamierzasz oglądać Juventus w tym sezonie i Juve wspierać skoro Twoim wsparciem rykoszetem dostanie tez ten potworny frajer i zdrajca? Jak będziesz z tym żył?
A bo to pierwszy raz? Nie znoszę (nigdy nie znosiłem) Zidana, Trezegueta czy o odrzucie z chinteru Lucio nie wspomnę (i jeszcze by się kilku delikwentów znalazło), a Juventus zawsze oglądam. Życie kolego nie bajka ;) Nie zawsze się ma co się chce. Będzie grał to niech gra Bonucci bo tego mu nikt nie zabroni i jest to jedyne co może zrobić żeby zaskarbić sympatię swoich przeciwników. Co się stało itp itd. Zawsze jednak Forza Juve :)
O panie to pocisnąłeś grubo... Porównywać Lucio do jednej z (można to śmiało powiedzieć) legend Juve i fenomenalnego Zidana - który jakby nie patrzeć, swoim transferem do Realu umożliwił nam pozyskanie kolejnych legend to gruuuuuba przesada. Dobrze że wróciła taka emotka : :sciana:
Zgadzam się z Hubson w 100% jak można porównać Brazylijczyka z tą dwójka :facepalm: Co niektórzy to chyba kibicują poszczególnym zawodnikom, a nie drużynie...
Sam byłem przeciwko powrotowi Leo, ale skoro jest to trzeba go wspierdać jeżeli da nam trofea to kibice mu wybaczą.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 11:48

A co ma piernik do wiatraka? Nie lubię i już. Za to na przykład bardzo lubię Bernardeschiego, choć niczego wielkiego nie osiągnął. Sprzeczka o nic. Bonucci wrócił, trudno, niech gra i tyle. Moje wylewanie żali to taki sam bełkot jak wylewanie swoich "genialnych" i nieomylnych przemyśleń co poniektórych tutaj. W zasadzie można to streścić do tego: :fight:

Koniec z mojej strony :bye:


:allegri: na śmietnik
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 13:02

Bobby X pisze:Moje wylewanie żali to taki sam bełkot jak wylewanie swoich "genialnych" i nieomylnych przemyśleń co poniektórych tutaj.
Nie no ziomek, jest różnica między wylewaniem żali a pisaniem o ochronie Leo w szatni czy wskazówek jak mają się zachowywać wobec niego koledzy z zespołu. Na to drugie są zupełnie inne określenia, o tym niżej.

Nie wiem dlaczego za każdym razem jak się komuś wytknie pajacowanie to reakcja jest taka: "a bo wam się wydaje, że macie zawsze rację, jesteście nieomylni etc." Otóż tłumaczę - to nie jest kwestia racji czy jej braku, możemy podyskutować o sensie tego transferu, przydatności (lub jej braku) Bonucciego w zespole, konsekwencji zarządu etc., to możemy zrobić. Natomiast na pajacowanie reakcja musi być odpowiednia i każdy, kto się na to porywa, musi się z tym liczyć. Mam nadzieję, że to kończy temat raz na zawsze, Piotr Juvefan tez sobie to powinien przeczytać.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 13:10

szczypek pisze:
Bobby X pisze:Moje wylewanie żali to taki sam bełkot jak wylewanie swoich "genialnych" i nieomylnych przemyśleń co poniektórych tutaj.
Nie no ziomek, jest różnica między wylewaniem żali a pisaniem o ochronie Leo w szatni czy wskazówek jak mają się zachowywać wobec niego koledzy z zespołu. Na to drugie są zupełnie inne określenia, o tym niżej.

Nie wiem dlaczego za każdym razem jak się komuś wytknie pajacowanie to reakcja jest taka: "a bo wam się wydaje, że macie zawsze rację, jesteście nieomylni etc." Otóż tłumaczę - to nie jest kwestia racji czy jej braku, możemy podyskutować o sensie tego transferu, przydatności (lub jej braku) Bonucciego w zespole, konsekwencji zarządu etc., to możemy zrobić. Natomiast na pajacowanie reakcja musi być odpowiednia i każdy, kto się na to porywa, musi się z tym liczyć. Mam nadzieję, że to kończy temat raz na zawsze, Piotr Juvefan tez sobie to powinien przeczytać.
To odnośnie pajacowania tyczy się powyższego jak mało co :bye:


:allegri: na śmietnik
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 13:30

będzie BonucciDay? z miłą chęcia konferencji bym posłuchał. :D


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 13:47

"Od zawsze miałem Juventus w sercu, cieszę się, że tu w końcu trafiłem, w ogóle jest mega tu zagrać, u boku takich mistrzów jak Chiellini, Ronaldo":)


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 14:17

szczypek pisze:
Bobby X pisze:Moje wylewanie żali to taki sam bełkot jak wylewanie swoich "genialnych" i nieomylnych przemyśleń co poniektórych tutaj.
Nie no ziomek, jest różnica między wylewaniem żali a pisaniem o ochronie Leo w szatni czy wskazówek jak mają się zachowywać wobec niego koledzy z zespołu. Na to drugie są zupełnie inne określenia, o tym niżej.

Nie wiem dlaczego za każdym razem jak się komuś wytknie pajacowanie to reakcja jest taka: "a bo wam się wydaje, że macie zawsze rację, jesteście nieomylni etc." Otóż tłumaczę - to nie jest kwestia racji czy jej braku, możemy podyskutować o sensie tego transferu, przydatności (lub jej braku) Bonucciego w zespole, konsekwencji zarządu etc., to możemy zrobić. Natomiast na pajacowanie reakcja musi być odpowiednia i każdy, kto się na to porywa, musi się z tym liczyć. Mam nadzieję, że to kończy temat raz na zawsze, Piotr Juvefan tez sobie to powinien przeczytać.
Powoli zaczynamy się oswajać z obrazkiem Bonucciego w koszulce Juve. Niektórzy krytykowali go ostrzej,inni mniej. To samo odnoście całej transakcji. Niestety widzę,że fala upałów ciągle daję się we znaki użytkownikowi o nicku szczypek,który zachowuje się jak rozkapryszone dziecko,które od każdego po kolei żąda wyjaśnień.A dlaczego? :D A jeśli rozmowa nie obraca się po jego myśli to karze jeszcze przepraszać :prochno: Wczorajsza dyskusja z Tb (z mojej strony bardzo luźna) wyraźnie pokazała zwykłe buractwo z Twojej strony, wiec co ja o Tobie myślę to napisałem na pw i dziwie się,że przekaz ten nie dotarł. A już odnoście tego pajacowania to od rana pięknie je pokazujesz. Jak te rozkapryszone dziecko mające wakacje. Nie chce już mi się wiecej odpowiadać na podobną tego typu żenadę.
NIE DLA TAKIEGO TROLLINGU.


Obrazek
Yoda666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2009
Posty: 89
Rejestracja: 11 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 14:35

Szczypek pajacuje? Ja tutaj widzę pajacowanie tylko ze strony osób, które mają pretensje do zarządu i wyzywającego Bonucciego. Jeszcze się nie nauczyliście, że warto poczekać z ocenianiem transferów? Jeżeli zarząd z drużyną (nie wierzę, że nikt tego nie konsultował ze starszyzną) dali zielone światło to znaczy, że kwasów większych być nie powinno. Jasne, szkoda Caldary ale prawda jest taka, że póki co to jest kot w worku, który fajnie pograł w Atalancie przez dwa sezony, ale primo nigdy nie grał w 4-osobowym bloku defensywy, secundo nigdy nie grał w LM, tertio grał tylko w Atalancie (mniejsza presja, itd.). Leo za to sprawdzony w grze trójką i dwójką, sprawdzony na poziomie reprezentacyjnym i LM. Atakujemy uszatka, łatwiej to zrobić z doświadczoną kadrą (szczególnie w defensywie) niż młodzikami, którzy dopiero wchodzą w wielki futbol. Polecam schłodzić głowy Panowie. Jak macie ciśnienie to odpalcie sobie jakiś film dla dorosłych i spuście z krzyża zamiast obrzucać się gównem.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 14:41

wojczech7 pisze:Nie wiem, czy Wasze wyobrażenie o tym, jak odbiorą go w szatni bardziej mnie bawi, czy... przeraża.

Zrzuciłbym to na karb młodego wieku (?), ale wydaje mi się, że sam nie byłem aż tak naiwny gdy miałem te 16-18 lat... :think:

Ogarnijcie się. Z Bonuccim problem mają tylko kibice. I to wyłącznie Ci, którzy futbol traktują zbyt poważnie.
A wiesz czym jest sarkazm? Tutaj jedynym mistrzem, który myśli, że w szatni będzie syf jest Bobby X i jemu nie wytłumaczysz :sciana:


Juve per sempre sara...!!!!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 14:55

Jezeli były jakieś niesnaski nie ma innej możliwości niż przeproszenie Bonusa rzekomych pokrzywdzonych. Co się działo w przerwie z Realem, dowiemy się za kilka lat z książek. Jezeli dał plaskacza Dybali, musieli się zapewne pogodzić. Na początku będą niesnaski, brak zażyłości, ale z biegiem czasu, wróci wszystko so normy. Mimo, iż jestem przeciwnikiem jego transferu, bo gość zachowywał się tragicznie, jezeli wróci do formy, nic tylko trzeba być zadowolonym.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 15:04

Swider10 pisze:
Hubson pisze:
Bobby X pisze:Nie znoszę (nigdy nie znosiłem) Zidana, Trezegueta czy o odrzucie z chinteru Lucio nie wspomnę (i jeszcze by się kilku delikwentów znalazło)
Porównywać Lucio do jednej z (można to śmiało powiedzieć) legend Juve i fenomenalnego Zidana to gruuuuuba przesada.
Zgadzam się z Hubson w 100% jak można porównać Brazylijczyka z tą dwójka :facepalm:
kłania się czytanie ze zrozumieniem - Bobby X wcale ich nie porównywał, tłumaczę: jeśli powiem, że nie lubię brokułów, kotów i zimy to nie znaczy, że porównuję kota do zimy czy brokuła, ot po prostu nie lubię tych trzech rzeczy ;]

Bonucci na konferencji powinien powiedzieć jak Pogba - że był w Milanie na wakacjach a teraz wrócił do domu ;)

a poważniej to nie rozumiem jeszcze tego co się stało, domyślam się, że zarząd pomyślał tak jak napisał Yoda666 o ataku na LM i sam o tym pisałem ale nie rozumiem tego, wychodziłoby że nie tylko nie było smrodu w przerwie w Cardiff ale też poważnego konfliktu z Allegrim i nawet byłbym w stanie w to uwierzyć bo Leo nawet o tym mówił w cytowanej wcześniej wypowiedzi ale o co chodziło rok temu?
- Ludzie myślą, że ten incydent był najważniejszy w całej sprawie, ale prawda jest taka, że to była już kulminacja, wcześniej były inne sytuacje. Dzięki temu, co dałem Juventusowi, nie czuję się zdrajcą czy najemnikiem. Jeśli kibice będą mnie wygwizdywać, powinni wiedzieć, że to mnie tylko motywuje.

- Kłótnia w Cardiff w przerwie finału Ligi Mistrzów? W naszej grupie były momenty, kiedy rozmawialiśmy i dyskutowaliśmy o problemach. Każdy ma swój charakter, ale ja zawsze miałem dobre relacje z resztą zawodników. Nic, co zostało powiedziane w mediach, nie miało miejsca.

- Allegri? Moje relacje z nim były dobre, grałem często i było tak dlatego, że postrzegano mnie jako istotną postać. Różne spory w ciągu tylu lat są normalne, jestem osobą bezpośrednią i zawsze mówię prawdę. Z Allegrim nie miałem jednak żadnych problemów. Wiadomo jednak, że pewne sytuacje niosą za sobą konsekwencje i każdy ponosi za nie odpowiedzialność.
czyżby chodziło tylko o podwyżkę? nie dostał jej więc poczuł się mało ważny i postanowił odejść? a po roku stwierdził, że jednak pieniądze to nie wszystko i zgodził się na poprzednią stawkę byle tylko grać u nas?

ps. a może pokłócił się z Buffonem i trzeba było coś z nim na rok zrobić?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 16:34

Yoda666 pisze:Szczypek pajacuje? Ja tutaj widzę pajacowanie tylko ze strony osób, które mają pretensje do zarządu i wyzywającego Bonucciego. Jeszcze się nie nauczyliście, że warto poczekać z ocenianiem transferów?
Jedna z najczęściej powtarzanych bredni. Po fakcie to każdy głupi jest mądry. Z perspektywy czasu to można ocenić czyje będzie na wierzchu.

Jeśli ten deal okaże się klapą, to mam nadzieję, że wrócisz i przeprosisz "pajacujących" (od wycieczek personalnych jest moderacja). Z resztą w przypadku Bonucciego aspekt sportowy (mimo, że negatywny) schodzi na drugi plan wobec tego co odwalił najpierw w Juventusie, a później Milanie.

Jak walnie hattricka w finale LM to możecie mi wypominać, że się myliłem. Nie zmieni to mojej opinii o nim jako zdrajcy i człowieku bez honoru, w przeciwieństwie do np. Buffona, który ma mój szacunek.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Yoda666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2009
Posty: 89
Rejestracja: 11 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 17:31

@jackop

Ad.1 Czyli wg Ciebie należy oceniać deal na gorąco? Pokrętna logika. Zresztą przedstawiłem swoje argumenty za, dlaczego do nich się nie ustosunkujesz?

Ad. 2 Spoko, wrócę jeśli tak będzie to nie widzę problemu. Proponuję układ, ja przepraszam jeśli Bonucci będzie floopem a Ty i reszta jadących po nim i zarządzie przeprosicie za swoje zachowanie jeśli jednak wróci do formy z najlepszych lat w Juventusie?

Ad. 3 Bonucci ma bronić a nie strzelać hatticki.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 17:36

Yoda666 pisze:@jackop

Ad.1 Czyli wg Ciebie należy oceniać deal na gorąco? Pokrętna logika. Zresztą przedstawiłem swoje argumenty za, dlaczego do nich się nie ustosunkujesz?

Ad. 2 Spoko, wrócę jeśli tak będzie to nie widzę problemu. Proponuję układ, ja przepraszam jeśli Bonucci będzie floopem a Ty i reszta jadących po nim i zarządzie przeprosicie za swoje zachowanie jeśli jednak wróci do formy z najlepszych lat w Juventusie?

Ad. 3 Bonucci ma bronić a nie strzelać hatticki.

Ja też chcę taka range! :cooler:


ODPOWIEDZ