Giorgio Chiellini

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 marca 2018, 16:23

szczypek pisze:
Vincitore pisze:Moim zdaniem zasłona dymna
Jaki jej cel? Real gra swoje, ma i będzie miał w dupie czy u nas zagra Chiellini czy nie.

I nie chodzi czy postawią go na nogi czy nie, która to już taka akcja w tym sezonie? Dla samego Chielliniego to 4 raz w tym sezonie Z rospiski Dragona:
5. Giorgio Chiellini - na zgrupowaniu (problemy z mięśniem łydki) . Pauza 2 tyg.
20. Giorgio Chiellini - 2 godz. przed meczem z Barceloną - problemy mięśniowe prawego uda. Pauza- (Barcelona, Crotone)
29. Giorgio Chiellini - w meczu z Interem - problem mięśniowy w prawym udzie - Pauza (Bologna)
56. Giorgio Chiellini - w meczuze SPAL- kontuzja mięśniowa prawego uda (wymuszona zmiana) - Pazua

56 kontuzja w tym sezonie. Wyluzujcie.
Już dla samej wymiany sztabu medycznego chętnie podziękowałbym Maksowi po sezonie. Chociaż w tym sporze nie staję po stronie ani zwalniających, ani wychwalających pod niebiosa.
Gra mi się nie podoba, ale wyniki póki co go bronią, wykręcenie 2 finałów LM to też nie jest słaby wynik. Ale te kontuzje...


Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 09:45

szczypek pisze:
Vincitore pisze:Moim zdaniem zasłona dymna
Jaki jej cel? Real gra swoje, ma i będzie miał w dupie czy u nas zagra Chiellini czy nie.
Tu nie chodzi o to, co i gdzie ma Real, a Juventus, który nie chce się kastrować z podstawowego defensora przed dotychczas najważniejszym dwumeczem w sezonie na rzecz nikomu niepotrzebnej potyczki reprezentacyjnej. To przecież logiczne. Real może i gra swoje, ale nie chcesz chyba komuś wmówić, że nie ucieszyłaby ich wiadomość o nieobecności Giorgio w tych meczach.

Gdyby sytuacja dotyczyła Ramosa, Królewscy postąpiliby identycznie.


Forza Juve!
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 10:48

Don Mateo bis pisze:Real może i gra swoje, ale nie chcesz chyba komuś wmówić, że nie ucieszyłaby ich wiadomość o nieobecności Giorgio w tych meczach.
Oczywiscie, że by się ucieszyli. Negowanie tego jest niewytlumaczalne.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 13:08

Vincitore pisze:Użyłem złego sformułowania, sorry. Chodziło mi o zawinięcie Chielliniego z nikomu niepotrzebnego zgrupowania kadry pod wodzą tymczasowego trenera i pod preteksem kontuzji. Już się kiedyś bawiliśmy w takie gry przed najważniejszą częścią sezonu.
Hmm teraz rozumiem, chociaż szczerze - patrząc na dokonania sztabu medycznego - nie sądzę, to się zwyczajnie zadziało - ta kontuzja.
Don Mateo bis pisze:To przecież logiczne. Real może i gra swoje, ale nie chcesz chyba komuś wmówić, że nie ucieszyłaby ich wiadomość o nieobecności Giorgio w tych meczach.
Wiem o co Ci chodzi i się nawet zgadzam, ale Real PRZEDE WSZYSTKIM gra swoje i ma świadomość swojej wartości, więc jestem przekonany, że w pierwszej kolejności patrzą na to, żeby się samemu jak najlepiej do tej potyczki przygotować, a dopiero gdzieś tam na samym końcu jesteśmy my. Tak robią wielkie kluby.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 14:07

Ponoć kontuzja Chielliniego nie jest tak poważna na jaką się zapowiadała i filar naszej defensywy ma być gotowy już na spotkanie z Milanem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 14:40

dimebag11 pisze:Ponoć kontuzja Chielliniego nie jest tak poważna na jaką się zapowiadała i filar naszej defensywy ma być gotowy już na spotkanie z Milanem.
:pray: :pray: :pray:
Bogu dziękować. Ale skąd to info?


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 14:44

albertcamus pisze:Bogu dziękować. Ale skąd to info?
Z juventus.com http://www.juventus.com/it/news/news/20 ... amento.php


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 21:18

Marchisio jest już jedną nogą poza klubem a Barzagli na emeryturze więc śmiało można napisać że Chiellini to ostatni prawdziwy Juventino wśród tej zbieraniny najemników. Jest to jedyny gracz,o którym można napisać,że będzie nadal grał w Juve za np 2 lata. Skoñczyły się piękne czasy kiedy w klubie mieliśmy takich topów jak Alex,Nedved czy Buffon którzy nawet nie myśleli o odejściu.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 11:39

Marchisio musi zostać. Szkoda tylko, że odrywa on tak marginalną rolę w zespole.

Co do Giorgio, 3 dni temu Juventus oficjalnie poinformował, że został on 1 kapitanem drużyny.
Dodam tylko, że wybrany przez dziennikarzy najlepszym zawodnikiem Juventusu w poprzednim sezonie Chiellini, zanotował pierwszy seniorski sezon bez gola. Nie chce mi się sprawdzać, piszę z głowy. Być może w 1 sezonie 06/06 też nie trafił :P


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 11:45

wg wiki w 05/06 nie strzelił gola, z drugiej strony strzelił przecież z Macedonią w październiku 2017 więc chyba jednak sezon skończył z golem na koncie ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 11:57

No widzisz, ja bez Wiki wiedziałem :smile: Czyli 12 sezonów strzelał... Wtedy robili z niego wiatrak bo grał na lewej obronie ;)
Oczywiście miałem na myśli mecze w Juventusie ;)


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2018, 08:11

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... e-tak-samo

Patrzcie jaki kretyński artykuł o naszych stoperach :-)


#AllegriOut
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2018, 08:41

To taki poziom Macieja Iwańskiego. Włosi cwaniacy, Włosi prowokatorzy. Nawet jak Suarez ugryzł (!) Chielliniego, to trzeba podkreślić, że biedak został sprowokowany. Ciekawe, czy gdybyśmy mieli zagrać z Hiszpanią, to taki sam artykuł pojawiłby się o Ramosie, czy tylko przeczytalibyśmy, że to znakomity obrońca :think:


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 06 września 2018, 09:23

Ciągły oddech Włocha, każde pchnięcie, kopnięcie rodziło frustrację u Urugwajczyka. W pewnym momencie nie wytrzymał i... ugryzł Chielliniego.
Dobrze, że zaczął od ciągłego oddechu, a nie od specjalnie niemytych przed meczem zębów.

Jak się pojawia hasło "polskie dziennikarstwo sportowe", to przed oczyma rysuje mi się twórczość nieżyjącego już Janusza Atlasa z "Piłki Nożnej". Szczególnie podobało mi się, jak wymyślali - do takich praktyk Atlas się później zresztą przyznał - wywiady z gwiazdami światowego futbolu okraszone nagłówkiem "X specjalnie dla PN". To były dopiero skecze.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2018, 10:21

B@rt pisze:To taki poziom Macieja Iwańskiego. Włosi cwaniacy, Włosi prowokatorzy. Nawet jak Suarez ugryzł (!) Chielliniego, to trzeba podkreślić, że biedak został sprowokowany. Ciekawe, czy gdybyśmy mieli zagrać z Hiszpanią, to taki sam artykuł pojawiłby się o Ramosie, czy tylko przeczytalibyśmy, że to znakomity obrońca :think:
Przecież w artykule też określa się Chielliniego i Bonucciego jako "może nawet najlepsi na świecie". Artykuł jest oczywiście tendencyjny, ale nie zawiera kłamstw. Tak właśnie grają nasi stoperzy. Nie widzę zresztą w tym nic złego, bo robi tak większość obrońców, a że nasi są w tym najlepsi? No cóż, nie tylko w tym.


ODPOWIEDZ