Giorgio Chiellini

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2018, 10:55

Poulinho pisze: Przecież w artykule też określa się Chielliniego i Bonucciego jako "może nawet najlepsi na świecie". Artykuł jest oczywiście tendencyjny, ale nie zawiera kłamstw. Tak właśnie grają nasi stoperzy. Nie widzę zresztą w tym nic złego, bo robi tak większość obrońców, a że nasi są w tym najlepsi? No cóż, nie tylko w tym.
No a ja gdzieś napisałem, że tam są kłamstwa albo że kwestionowane są umiejętności Chielliniego i Bonucciego? Po prostu śmieszy mnie, że polski dziennikarz w przeddzień meczu Polska - Włochy ma więcej do powiedzenia na temat takich (skrzętnie wypunktowanych) boiskowych zachowań dwóch piłkarzy niż na temat tego jak oni grają albo jak prezentuje się cała ich drużyna.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 września 2018, 14:26

a skąd on może to wiedzieć? jedyne co wie o włoskiej piłce wyciągnął z komentarzy Szpakowskiego i innych, którzy od lat wpompowują w głowy kibiców, że piłka włoska jest nudna, Włosi to prowokatorzy, symulanci i oszuści... więc o tym napisał


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 17:00

Wczoraj gdy zabrakło na boisku Giorgio było widać że kończy się pewna epoka. Dziadek Barzagli skończy karierę i Chiellini zostanie zupełnie sam.

OSTATNI PRAWDZIWY JUVENTINO w tym zbiorze najemników,odpadów z innych klubów czy piłkarzy bez charakteru jak Dybala czy Pjanić.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 18:15

Sorek21 pisze:Wczoraj gdy zabrakło na boisku Giorgio było widać że kończy się pewna epoka. Dziadek Barzagli skończy karierę i Chiellini zostanie zupełnie sam.

OSTATNI PRAWDZIWY JUVENTINO w tym zbiorze najemników,odpadów z innych klubów czy piłkarzy bez charakteru jak Dybala czy Pjanić.
Niestety sami sobie zgotowaliśmy ten los wystawiając uparcie pupilków trenera bez względu na to w jakiej są formie bojąc się postawić na młodych, których w gruncie rzeczy to nie mam pojęcia co jeszcze trzyma w Juve. Przecież taki Rugani czy teraz Kean widząc swoją sytuację mając trochę oleju w głowie i zdając sobie sprawę z tego co wyczynia Allegri uciekałby stąd jak najszybciej. Rozumiem, że można nie dostawać wystarczających szans w swoim pierwszym sezonie, bo musisz się zgrać z kolegami z zespołu, udowodnić, że ogarniasz taktykę preferowaną przez trenera, itd, ale jeśli trzeci czy czwarty sezon z rzędu zamiast ciebie wychodzi piłkarski emeryt lub gość z kontuzją, to czas chyba rozważyć zmianę otoczenia.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 20:32

Chiellini zerwał więzadła. Wypada na CO NAJMNIEJ 5-6 miesięcy.


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 20:34

notquitemytempo pisze:Chiellini zerwał więzadła. Wypada na CO NAJMNIEJ 5-6 miesięcy.
:O

W tym wieku to niemal koniec kariery. Bardzo niedobre info, ktos potwierdzi?


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 20:34



Agresti wystarczy? ;)


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 20:54

:(( Grubo. Chciałem, żeby De Ligt i Demiral szybko zaczęli wchodzić do składu, ale kosztem Bonucciego, a nie Kielona ::/: W takim razie sytuacja Ruganiego sama się rozwiązała
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2019, 20:55 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 20:55

No to Rugani nigdzie nie idzie.

Jezu, jak dobrze, że mamy DL.

Niestety, ale w tym wieku Kielon może myśleć o końcu kariery, tak brutalnie jak to może brzmieć :(


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 21:02

Kto jest oficjalnie vice kapitanem w tym sezonie? Dybala?


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 21:04

Chyba wszyscy się spodziewali, że Giorgio całego sezonu nie rozegra, ale żeby ponad połowę miał ominąć? Auć!

Dobrze, że nie zdążyliśmy sprzedać albo wypożyczyć jeszcze żadnego obrońcy.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 21:24

Wprost fantastycznie. Najpierw trener z zapaleniem płuc, 'prowadzący' sesje treningowe zza szyby w najważniejszym momencie przedsezonowych przygotowań, teraz minimum półroczna kontuzja - nie bójmy się tego powiedzieć - najważniejszego piłkarza podstawowej 11-tki, kapitana.

Nie czas na większe dramatyzowanie, ale myślę, że w tym momencie skala trudności tego sezonu wzrosła dla nas dość znacznie.

Giorgio, trzymam kciuki, jesteś najlepszy! :)


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 21:29

No tak, bo w ostatnich latach kontuzje omijały naszego kapitana ...
Szczęście w nieszczęściu - De Ligt musi wskoczyć na najwyższe obroty, Demiral dostanie kilka szans i dzięki Bogu fagasy z Rzymu nie łyknęli Ruganiego.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 21:31

No i kurła wykrakałem:
dimebag11 | 26.08.2019 | 21:17:06
@grzwys
Do października Chiellini może już złapać jakiś uraz (oby nie, bo nasz kapitan w formie jest nam niezwykle potrzebny zwłaszcza w kontekście LM), więc zarówno de Ligt jak i Demiral mogą otrzymać swoje szanse. Niestety, ale Giorgio nie zrezygnował z gry w reprezentacji co przy jego wieku i podatności na kontuzje z pewnością nie wpłynie dobrze na i tak dość bogatą historię wizyt w gabinetach lekarskich.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 21:32

W takim razie Chiellini do rundy wiosennej zwalnia 1 miejsce w LM. Szkoda tylko, że mamy bardzo wymagającą grupę, bo przydałby się na takie Atletico i nieprzyjemne wyjazdy. Dobrze, że oprócz niego mamy aż 4 środkowych na pewnym poziomie. De Ligt od razu wskoczy do podstawowego składu, a Demiral na miejsce rezerwowego nr 1. Wielka szansa dla obu. Niemniej szkoda Giorgio, bo w takim wieku to faktycznie może być dla niego koniec w miarę regularnej gry :(


ODPOWIEDZ