Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 21:40

Hmmm, Gigi dał się zaskoczyć.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 22:22

Włosi kompletnie nic nie grają w tej drugiej połowie. Jednak Buffon nie ma dużo roboty gdyż są Izraelczycy nieskuteczni.

BTW: Jeszcze Włosi skończą jak Polska wczoraj...

Buffon na bank dobije do 200 meczów w Kadrze...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 22:38

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Włosi kompletnie nic nie grają w tej drugiej połowie. Jednak Buffon nie ma dużo roboty gdyż są Izraelczycy nieskuteczni.

BTW: Jeszcze Włosi skończą jak Polska wczoraj...

Buffon na bank dobije do 200 meczów w Kadrze...
Znowu kulą w płot. :whistle:
Włosi nie są takimi frajerami jak Polacy, poza tym mają o dwie klasy lepszą defensywę.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 23:05

Buffon z asysta (II-ego stopnia), Niemobilny strzela gola, Chiello widze lapie forme :roll: Swiat sie konczy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2016, 06:56

Katastrofa, Gigi nie wszedł w ten sezon, jeszcze jest na wakacjach i opływa się w glorii i chwale z rekordów z poprzedniego sezonu. Trzeba zabrać się za siebie Gigi bo nie godne są takie klopsy naszego bramkarza.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2016, 11:39

No to zaj**** babola :))
Cóż zdarza się najlepszym :D


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2016, 19:13

marcinek pisze:Katastrofa, Gigi nie wszedł w ten sezon, jeszcze jest na wakacjach i opływa się w glorii i chwale z rekordów z poprzedniego sezonu. Trzeba zabrać się za siebie Gigi bo nie godne są takie klopsy naszego bramkarza.
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
I nie panikuj :dance:


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 07 października 2016, 19:31

No śmiechłem jak to zobaczyłem jak koślawo nogę postawił do wybicia piłki, chciał to zrobić jak najbezpieczniej i wybić to na aut ale przy szybkiej piłce nie ogarnął tego.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 07 października 2016, 19:43

To że Gigi jest bez formy widać od dawna, ale to tylko słabsza forma i można być pewnym, że nasz Numero Uno niedługo wróci do siebie.

PS. Wciąż mnie śmieszy ten wczorajszy błąd :prochno:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 października 2016, 09:32

Kadziel pisze:To że Gigi jest bez formy widać od dawna,
A po czym to widać? Ja jakoś tego nie zauważyłem, a wręcz przeciwnie. Wg mnie jest na swoim normalnym poziomie czyli standardowego obywatela Kryptonu


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2016, 12:13

Kadziel pisze:To że Gigi jest bez formy widać od dawna:
Co o tym niby świadczy? Straciliśmy w tym sezonie 4 gole (3 z rożnych :doh: ) i właściwie to tylko w tym z Sassuolo możemy mówić o jakimś błędzie Gigiego.


#AllegriOut
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 października 2016, 17:39

Kadziel pisze:PS. Wciąż mnie śmieszy ten wczorajszy błąd :prochno:
Mnie śmieszą te osoby, które po jedynym błędzie już ogłaszają koniec kariery Buffona. Jak zaczną się takie błędy częściej powtarzać to fakt, coś będzie na rzeczy. Takie pojedyncze babole zdarzały się już Buffonowi i zdarzały się wszystkim top bramkarzom. Bramkarz to bardzo odpowiedzialna fucha. Jak piłkarz z pola źle obliczy lot piłki i jej nie przyjmie tylko poleci mu gdzieś pod nogą na aut albo gdy napastnik nie trafi w piłkę to nie jest tak szeroko komentowane. A jednak błąd jest podobnego kalibru tylko zazwyczaj bez konsekwencji.


FORZA JUVE!!!
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 09 października 2016, 15:01

jarmel pisze:Co o tym niby świadczy? Straciliśmy w tym sezonie 4 gole (3 z rożnych :doh: ) i właściwie to tylko w tym z Sassuolo możemy mówić o jakimś błędzie Gigiego.
Świadczą o tym właśnie te błędy z Sassuolo i ten ostatni, niektóre elektryczne interwencje, niepewne i niedokładne wybicia. Po prostu po tylu latach oglądania Buffona widzę, że jest pod formą. Takie mam odczucia.
dawid91 pisze:Mnie śmieszą te osoby, które po jedynym błędzie już ogłaszają koniec kariery Buffona.
Czy ja ogłaszam koniec kariery Buffona? Nie! Mnie po prostu śmieszy ten błąd. Zobaczenie, jak Gigi robi takiego babola nie jest częstym zjawiskiem poza tym już raczej nigdy nie zobaczę błędu takiego kalibru w wykonaniu Gigiego.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2016, 10:07

@Kadziel oczywiście że masz rację, że Gigi jest pod formą jak można tego nie zauważyć?
Widać po niektórych zagraniach że jest niepewny, a wiadomo jaki to mistrz i pewny to on jest "zawsze".

Gigi na pewno wróci, to grająca Legenda, musi zacisnąć zęby i wziąć się za siebie.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2016, 10:37

Wg squawka.com Buffon najlepszym bramkarzem na Świecie (w oparciu o statystyki z zeszłego sezonu):

http://www.squawka.com/news/buffon-vs-n ... per/795393

Narzekam ostatnio na jego grę nogami, a tu się okazuje, że jest tylko odrobinę gorszy w tym aspekcie od Neuera... :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ODPOWIEDZ