Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2016, 18:16

Cały Gigi - Grande Gigi:


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2016, 19:55

Nie dziwię się Włochom, sam jestem zatrwożony puszczaniem rewolucyjnych pieśni "Francuzom". Wciąż przed oczami mam wtedy obrazy z "Planety Małp"...

Poza tym wyrazili swoją dezaprobatę dla pomyłki organizatora, który puścił błędną pieśń. Powinno być:
https://www.youtube.com/watch?v=bvXicYFqWJY


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 03 września 2016, 21:22

Greger pisze:Nie dziwię się Włochom, sam jestem zatrwożony puszczaniem rewolucyjnych pieśni "Francuzom". Wciąż przed oczami mam wtedy obrazy z "Planety Małp"...

Poza tym wyrazili swoją dezaprobatę dla pomyłki organizatora, który puścił błędną pieśń. Powinno być:
https://www.youtube.com/watch?v=bvXicYFqWJY

Za takie posty powinny być bany.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2016, 22:12

albertcamus pisze:
Greger pisze:Nie dziwię się Włochom, sam jestem zatrwożony puszczaniem rewolucyjnych pieśni "Francuzom". Wciąż przed oczami mam wtedy obrazy z "Planety Małp"...

Poza tym wyrazili swoją dezaprobatę dla pomyłki organizatora, który puścił błędną pieśń. Powinno być:
https://www.youtube.com/watch?v=bvXicYFqWJY

Za takie posty powinny być bany.
Ban za...wyrażenie własnej opinii? :facepalm:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 03 września 2016, 22:17

Porównywanie Reprezentacji Francji do małp i nazywanie ich terrorystami, to Twoim zdaniem tylko opinia? Pan z PiSu?


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2016, 22:42

albertcamus pisze:Porównywanie Reprezentacji Francji do małp i nazywanie ich terrorystami, to Twoim zdaniem tylko opinia? Pan z PiSu?
Z dupisu! Z kolei Twoja insynuacja zalatuje retoryką TVNu...
Ja nie dzielę Polski na PiS/PO. Nie jestem z tej bandy oszołomów, która myśli, że jest po lepszej stronie, a tak naprawdę zmierza do tej samej rury kanalizacyjnej.
Jedyny podział jaki uznaję to na ludzi myślących i bezmyślne bydło.
Dość tego.
Chodzi o wolność wyrażania swojego zdania, a że akurat w tym wypadku zalatuje trochę polityką, to można mieć tylko pretensję do autora, że pomylił forum. Jednak trzeba mu (Greger) oddać celność spostrzeżenia.


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2016, 11:07

Rozumiem, że jako człowiek myślący (bo przecież nie "bezmyślne bydło" albo "małpa") masz prawo decydować, że "powinien być ban" to bezmyślność, natomiast rasistowska wypowiedź już jest opinią? Może jeśli wypowiedź nie jest popularna (a może nawet "wyklęta"?) to z automatu czyni ją bardziej rzetelną (paskudny mainstream, obrzydliwe lemingi) :bravo: A podział PiS/PO szybko zastąpiłeś ilości oglądający TVN/homo sapiens sapiens :)
hellspawn pisze:Masz coś do powiedzenia czy tylko nudzisz się czekając na niedzielny rosołek?
Dzięki, że umilasz mi ten nudny czas oczekiwania na rosołek - ubawiłem się po same pięty :)
Ostatnio zmieniony 04 września 2016, 12:24 przez Cube - fan Juve, łącznie zmieniany 1 raz.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2016, 11:34

Cube - fan Juve pisze:Rozumiem, że jako człowiek myślący (bo przecież nie "bezmyślne bydło" albo "małpa") masz prawo decydować, że "powinien być ban" to bezmyślność, natomiast rasistowska wypowiedź już jest opinią? Może jeśli wypowiedź nie jest popularna (a może nawet "wyklęta"?) to z automatu czyni ją bardziej rzetelną (paskudny mainstream, obrzydliwe lemingi) :bravo: A podział PiS/PO szybko zastąpiłeś ilości oglądający TVN/homo sapiens sapiens :)
Masz coś do powiedzenia czy tylko nudzisz się czekając na niedzielny rosołek?


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 04 września 2016, 21:50

Czego spodziewacie się po człowieku, który ma faszystę jako avatar?

Buffon to jest człowiek wielkiej klasy i zdobył się na piękny gest. A Marsylianka jest jednym z najpiękniejszych hymnów narodowych, pasującym idealnie do wielkiego narodu, jakim są Francuzi. Gigi potrafił to docenić, faszyści nie zrozumieją, bo oni ogólnie rozumieją mało.


19YB19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 86
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2016, 21:58

Makiavel pisze:A Marsylianka jest jednym z najpiękniejszych hymnów narodowych, pasującym idealnie do wielkiego narodu, jakim są Francuzi.
Przepraszam za offa, ale że co ?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2016, 22:11

19YB19 pisze:
Makiavel pisze:A Marsylianka jest jednym z najpiękniejszych hymnów narodowych, pasującym idealnie do wielkiego narodu, jakim są Francuzi.
Przepraszam za offa, ale że co ?
No, też aż się zakrztusiłem.

A Buffon... klasa.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2016, 23:01

Panowie, wrócicie do meritum, bo zanosi się na niepotrzebną dyskusję w tle, oficjalnie przywołuje was do porządku ;-)


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2016, 23:08

Makiavel pisze:A Marsylianka jest jednym z najpiękniejszych hymnów narodowych, pasującym idealnie do wielkiego narodu, jakim są Francuzi.
Francuzi to dla mnie obrzydliwy naród, z obrzydliwym językiem, obrzydliwą historią, obrzydliwym zamiłowaniem do obrzydliwych rewolucjonistów (w tym komunistów) i mają obrzydliwy hymn, który jest o obrzydliwej masakrze. Tfu! Za to wbrew popularnej opinii mieli jaja i potrafili też przez wiele lat trząść całą Europą pod tym krwawym hymnem. Hymn przypomina tę siłę, którą kiedyś mięli czy też może ma Legia Cudzoziemska. I większość narodów ma taki hymn. U nas powinno być analogicznie. Mamy łagodny Mazurek, a powinno się walnąć Rotą albo Legionami. Z całym szacunkiem do Wybickiego.


O ironio, ja nie lubię Francji, ale Greger bardzo dobrze wie i rozumie co napisał, on zawsze lubił Francję i napisał 'fucking' prawdę. Może mieć przy tym nawet Hitlera, Mao, Tuska i Kaczyńskiego w avku, nic to nie zmieni.


A swoją drogą, czekam na usunięcie postów z tego offtopowego wątku.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 16:32

Sam gest Buffona pochwalam i czuję dumę, że mamy (w Juve) takiego kapitana. Bo o ile można mieć poglądy odmienne i dla niektórych kontrowersyjne, o tyle nie można winić ludzi, czy piłkarzy za błędne działania polityków. Nie czas i miejsce na gwizdy. Podobna sytuacja jak podczas Eurowizji gdy ruskie śpiewały, a zachodnie chamstwo gwizdało...nie pochwalam.


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 17:14

Bo o ile można mieć poglądy odmienne i dla niektórych kontrowersyjne, o tyle nie można winić ludzi, czy piłkarzy za błędne działania polityków.
Akurat cała sprawa podobno nie rozgrywała się tym razem o polityków. Rasizmu też nie da się podciągnąć, bo gwizdy były podobno spowodowane obrazkiem opublikowanym we francuskim Charlie Hebdo:Obrazek

Dalej nie widzę powodu żeby winić cały kraj ale jednak trzeba przyznać, że w jakiś sposób można usprawiedliwić te gwizdy.


ODPOWIEDZ