Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 17:49

Będąc w szkole podstawowej kupiłem sobie rękawice bramkarskie na WF, wybrałem te ładne, czarne, podpisane Gianluigi Buffon. Wtedy nawet nie wiedziałem kto to jest :D a teraz leżą w domu i nigdy się ich nie pozbędę :)


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 17:52

17 lat w Juventusie to w zasadzie całe lata mojego kibicowania temu klubowi. To był zaszczyt i honor Ci kibicować. Nie ważne jako drogę wybierzesz zawsze będziesz Juventino i najlepszym bramkarzem w historii futbolu.

GRAZIE GIGI ZA WSZYSTKO :! :! :!


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 17:53

bendzamin pisze:
deszczowy pisze:Cholera. Któremu się łza zakręciła?
Komu się nie zakręciła, ten ma śmietnik zamiast serca.

Piękne pożegnanie. Nie znam Juventusu bez Buffona, podobnie jak wielu z Was, więc od dzisiaj czeka nas poniekąd podróż w nieznane.
Nic dodać, nic ująć. :sad:
Cholernie smutna i jednocześnie piękna chwila, piękna kariera, jeden jedyny Puchar CL, na który tak strasznie zasługiwał...

Też nie znam Juve bez Gigiego i nie mogę sobie nawet go wyobrazić...
Trzymajmy kciuki za Wojtka :)

PS. Ja nie płakałem





ja wyłem jak ranny łoś :placze:
Ostatnio zmieniony 19 maja 2018, 17:57 przez lenor, łącznie zmieniany 1 raz.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 17:56

Faktycznie, wypada się wpisac. Z szacunku do naszego Supermena. Uświadomiłem sobie dzisiaj, że moja przygoda z Juve rozpoczęła się raptem 2 lata przed przyjęciem Gigiego do Turynu. Szmat czasu, i zawsze z Nim w bramce. Dziękuje, grazie!!!

#UN1CO


swir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 02 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:02

Grande Gigi!
Grazie Gigi!

Piękna, ale i zarazem smutna chwila...
Z jednej strony to było przecież nieuniknione, ale zawsze mi się w jakiś złudny sposób wydawało, że ta chwila nie nadejdzie...

Najlepszy z najlepszych.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:05

Nie było i nie będzie w historii piłki nożnej bramkarza, który przez kilkanaście lat utrzymałby taką formę.
Dziś z Juventusu odszedł najlepszy bramkarz na świecie. Cieszę się, że mogłem żyć w jego erze i widzieć tyle meczów z jego udziałem, kilka nawet na żywo.
Zawsze był moim ulubionym piłkarzem i zawsze będzie.

Jeśli zdecyduje się grać gdzieś indziej... trudno, jego prawo. Wolałbym jednak, żeby znalazło się coś dla niego w klubie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:06

Było tak jak przewidywałem czyli wyłem, po prostu...
Czuję pustkę mimo, że wiem, że najwyższa pora było odejść...Juve pokochałem 16 lat przed jego przyjściem do Juve ale nie spodziewałem się, że to będzie ikona.
Dzięki Gigi, dzięki za wszystko...
Wspaniali piłkarze odchodzą ale Juve zawsze jest wielkie i nie inaczej będzie teraz.

GRAZIE GIGI... :cry:


Obrazek
Paweł 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2004
Posty: 108
Rejestracja: 20 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:09

Wielki Bramkarz jeszcze większy człowiek , ale to będzie dziwny sezon bez Gigiego :placze:


Forza Juve!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:12

Grazie Gigi!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
pem43

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 kwietnia 2011
Posty: 15
Rejestracja: 19 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:16

Dla mnie osobiście kończy się pewna epoka. Nie ma już piłkarzy, dzięki którym tak naprawdę świadomie ten Juventus "wrył" się w moje serce...

Grazie Capitano, dziękuję Gigi za te wszystkie lata. Za to ciepło bijące od Ciebie, które czasami tak niektórych denerwowało po porażkach...

Dla mnie od dzisiaj Juve już nie będzie takie samo jak było... ale dalej będzie wielkie i tak samo będzie dostarczało emocji.

Fino alla fine, FORZA GIGI, FORZA JUVENTUS


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:22

Do mnie to jeszcze szczerze nie dociera,że już go nie będzie w bramce. Ja mam opóźniony zapłon jeśli chodzi o emocję. Jeszcze za nim zatęsknię to pewne!


Obrazek
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:22

Wyłam jak bóbr, przez niemal cały mecz. Nie potrafię sobie wyobrazić Juventusu bez niego, nie potrafię dopuścić do świadomości, że to już naprawdę koniec. Czuje w sobie taką okropną pustkę, bo to właśnie od tego Pana zaczęła się moja miłość do Juve. Niby wiadome było, że ta chwila niedługo nadejdzie, a jednak tak trudno się z nią pogodzić :placze:

Dzięki za wszystko, Grande Gigi!


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:30

pem43 pisze:Dla mnie osobiście kończy się pewna epoka. Nie ma już piłkarzy, dzięki którym tak naprawdę świadomie ten Juventus "wrył" się w moje serce...

Grazie Capitano, dziękuję Gigi za te wszystkie lata. Za to ciepło bijące od Ciebie, które czasami tak niektórych denerwowało po porażkach...

Dla mnie od dzisiaj Juve już nie będzie takie samo jak było... ale dalej będzie wielkie i tak samo będzie dostarczało emocji.

Fino alla fine, FORZA GIGI, FORZA JUVENTUS
Jest jeszcze Chiellini-ostatni piłkarz z jajami w tej ekipie.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:34

Sorek21 pisze:
pem43 pisze:Dla mnie osobiście kończy się pewna epoka. Nie ma już piłkarzy, dzięki którym tak naprawdę świadomie ten Juventus "wrył" się w moje serce...

Grazie Capitano, dziękuję Gigi za te wszystkie lata. Za to ciepło bijące od Ciebie, które czasami tak niektórych denerwowało po porażkach...

Dla mnie od dzisiaj Juve już nie będzie takie samo jak było... ale dalej będzie wielkie i tak samo będzie dostarczało emocji.

Fino alla fine, FORZA GIGI, FORZA JUVENTUS
Jest jeszcze Chiellini-ostatni piłkarz z jajami w tej ekipie.
To już nie to samo. Chiellini i Marchisio to już chłopaki po 2006r teraz to Oni mają rządzić w szatni,ale Giorgio będzie świetnym kapitanem.


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 18:54

Dzisiejszego dnia, pewna epoka już się zakończyła. Odszedł ostatni piłkarz dzięki któremu pokochałem Juventus. Grazie GiGi! :bravo:


ODPOWIEDZ