Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 13:05

Cóż nie mam wątpliwości, że jeśli Gigi zdecyduje się kontynuować karierę to znajdzie się wiele mniejszych i większych zespołów, które z chęcią podpisałyby z nim kontrakt. Nie wyobrażam sobie Buffona w koszulce innego europejskiego zespołu, ale widać, że się waha i ma ochotę jeszcze trochę gdzieś pograć - ten niedawny powrót do kadry, jeśli chciałby w niej nadal grać to musi też mieć jakiś klub. Wiele pewnie zależy od tego + czy Mancini widziałby go jako pierwszego bramkarza.

Grazie Gigi za wszystko :bravo: Bardzo wzruszający dzień, człowiek odczuwa wielką stratę, ale kiedyś musiał nadejść ten moment.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 14:09

Mam wrażenie, że to całe odejście Buffona przypomina historię z Del Piero. Piłkarz sam nie był w stanie podjąć takiej decyzji, więc w pewnym sensie klub musiał to zrobić za niego. Jak widać Buffon nie chce wieszać butów na kołku i chciałby jeszcze pograć. Cała historia z kończeniem kariery reprezentacyjnej też na to wskazuje.

Mam wielki szacunek do niego i bardzo doceniam to co zrobił, jednak jak dla mnie to powinien zakończyć karierę rok temu. W glorii najlepszego bramkarza LM, jednego z najlepszych na świecie. Ten sezon już taki dobry nie był. Wiadomo, że zdarzały mu się świetne interwencje, ale daleko mu było do tego co pokazywał kiedyś.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 17:13

kubraczek pisze:Mam wrażenie, że to całe odejście Buffona przypomina historię z Del Piero. Piłkarz sam nie był w stanie podjąć takiej decyzji, więc w pewnym sensie klub musiał to zrobić za niego. Jak widać Buffon nie chce wieszać butów na kołku i chciałby jeszcze pograć. Cała historia z kończeniem kariery reprezentacyjnej też na to wskazuje.

Mam wielki szacunek do niego i bardzo doceniam to co zrobił, jednak jak dla mnie to powinien zakończyć karierę rok temu. W glorii najlepszego bramkarza LM, jednego z najlepszych na świecie. Ten sezon już taki dobry nie był. Wiadomo, że zdarzały mu się świetne interwencje, ale daleko mu było do tego co pokazywał kiedyś.
Gigi to Gigi, i tak wszyscy nie zależnie od tego jak wyglądał jego ostatni sezon u nas i tak będzie postrzegany jako ktoś...nie wiem nawet jak to nazwać. SUPER HERO MAN


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 17:49

Gigi na konferencji powiedział, że ma pewne interesujące propozycje z innych klubów. Zaznaczył jednak, że najbardziej interesującą ofertę otrzymał od Agnelli'ego. Powiedział, że ostatecznie zdecyduje w przyszłym tygodniu.

Wydaję mi się, że Gigi raczej zostanie w Turynie. Zobaczymy jednak co zdecyduje.


Juve per sempre sara...!!!!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 18:28

1. część konferencji Gigiego Buffona z polskimi napisami od JuvePoland:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 19:10

Dzisiaj w pracy kilka razy słyszałem, że GIGI namaścił Szczęsnego na jego zastępce i sami się domyślcie co się działo redaktorom. Mam nadzieje na genialną oprawę na ostatni mecz coś ala Iniesta w Barcy.
Geniusz, lojalny - mistrz. :bravo: :juve:


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 19:14

Czy będzie pożegnanie po meczu tak jak np. żegnali Tottiego?


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 21:23

Podobno dostał już ofertę z P$G... Jak myślicie, pójdzie na to ?
Ja mam nadzieję że jednak już odpuści, a jeśli nie to zagra gdzieś poza Europą, np w MLS (wiem - sam mówi że chce walczyć tylko o najwyższe cele)


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 21:50

Innej decyzji nie mogło być. Ten sezon pokazał, że słabnie. Zachował się fair wobec Wojtka. Mimo że uwielbiam Gigiego, to gdzieś w pamięci zostaną te głupie uśmieszki i poklepywanie po plecach przeciwników po przegranych meczach. Niech się uda na emeryturkę do Stanów, żeby nie rozmieniać się na drobne, w jakimś europejskim klubie.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 22:03

2. część konferencji Buffona z polskimi napisami od JuvePoland - wypowiedź Gigiego:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 06:00

Sam nie wiem co mam myśleć o tym że Gigi podpisze kontrakt z bezpłciowym PSG, czy Realem...
Numero Uno dla mnie jest ostatnim piłkarzem który towarzyszył mi od młodych lat, do ówczesnych lat w Juventusie. Nie było dane mi go zobaczyć na żywo w akcji co będę przeklinał do ostatnich swoich dni. Łza na pewno się zakręci, bez dwóch zdań dzisiaj...

Grazie GIGI za wszystko, dużo zdrowia dla Ciebie!


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 07:20

Oj nie płaczcie już tak! Może tam jakieś dobro słowo o nas Gigi powie, to nam okazjonalnie oddadzą Rabiota za 60k, albo Verratiego za 80k, a my im w zamian Sandro lub Higuaina za 30k dla podtrzymania świetnych stosunków ;]


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 07:49

Nie wiem, jak wy ale dla mnie to to będzie prawdziwy dramat patrząc, jak Gigi z schodzi z boiska i nigdy więcej dla nas nie zagra.
Kibicuję od 2003 więc, od 11 roku życia. Każdy mecz, który oglądałem jako kibic był z jego udziałem. Boże a dzisiaj odejdzie...
Dla mnie będzie to niesamowite emocjonalne przeżycie. Niby tylko przestaje grać w piłkę (może tylko w Juve), a przeżywam jakby umierał.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 08:20

Parma awansowała do Serie A może tam obierze kierunek? Niby miał nie grać już w żadnym włoskim klubie, ale nie byłbym na niego zły ;)
Jego sprawa wiele dla nas zrobił, przykro byłoby go widzieć w koszulce PSG, ale niech robi co chce.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 16:54

Gigi Buffon <3


:allegri: na śmietnik
ODPOWIEDZ