Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 22:52

mibor pisze:Gigi z nagrodą dl najlepszego bramkarza UCL 16/17 :D
Gigi napiera po angielsku brzmi to zabawnie :D widać jak sie bidok stresuje :D
Przynajmniej coś powiedział po angielsku. Nie to co Totti :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2017, 11:47

panlider pisze:
mibor pisze:Gigi z nagrodą dl najlepszego bramkarza UCL 16/17 :D
Gigi napiera po angielsku brzmi to zabawnie :D widać jak sie bidok stresuje :D
Przynajmniej coś powiedział po angielsku. Nie to co Totti :prochno:
Generalnie Włosi są b niechętni do nauki angielskiego :) Chiellini juz spikuje, ale Buffon mnie zaskoczył :D


Juve, storia di un grande amore
Beben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 27 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2017, 11:58

Freekickerz vs Buffon :prochno: wrzucam z tel link takze nie wiem jak dziala na stacjonarnych :whistle: https://youtu.be/TzakyqL5umI


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 19 października 2017, 14:13

Wiecie coś na temat fikołków Buffona, które robi zamiast wyskoku? Chodzi mi o ten moment po meczu, kiedy piłkarze biegną w stronę kibiców za bramką. Wydaje mi się, że pierwszy raz zrobił coś takiego po jednym z meczów w tym sezonie, a przynajmniej wcześniej tego nie widziałem. Po meczu ze Sportingiem też to zrobił i wygląda jakby to już było jakimś stałym elementem.
Nie wiem czy to jest jakiś swego rodzaju rytuał, zabobon? Wielu piłkarzy ma coś takiego, a szczególnie Włosi (np. stare buty Gilardino). Próbowałem znaleźć coś w internetach, ale bezskutecznie.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 października 2017, 14:55

bianconeristy pisze:Wiecie coś na temat fikołków Buffona, które robi zamiast wyskoku? Chodzi mi o ten moment po meczu, kiedy piłkarze biegną w stronę kibiców za bramką. Wydaje mi się, że pierwszy raz zrobił coś takiego po jednym z meczów w tym sezonie, a przynajmniej wcześniej tego nie widziałem. Po meczu ze Sportingiem też to zrobił i wygląda jakby to już było jakimś stałym elementem.
Nie wiem czy to jest jakiś swego rodzaju rytuał, zabobon? Wielu piłkarzy ma coś takiego, a szczególnie Włosi (np. stare buty Gilardino). Próbowałem znaleźć coś w internetach, ale bezskutecznie.
Nie ma żadnej filozofii. Raz tak zrobił, spodobało się mu i kibicom, więc powtarza.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 21:26

Buffon wygrał nagrodę najlepszego bramkarza Fifa za poprzedni sezon.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 08:53

Wywiad z Gigim chwilę przed galą rozdania nagród (napisy PL):


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 11:02

Poprostu pisze:Buffon wygrał nagrodę najlepszego bramkarza Fifa za poprzedni sezon.
Buffon to ostatni grajace pilkarze symbolem Juventus.
Kto kojarze Buffona odrazu kojarze Juventus.
Szkoda ze nie udalo mu sie wygrac LM i Euro 2012 oraz wielka szkoda ze nie zdolal wywalczyc zlota pilka a byl bardzo blisko w tym roku i mogl ja zdobyc gdyby udalo mu sie nie stracic gola w finale z Realem.
Najlepsze bramkarz 2017 oraz 4 pozycja w klasyfikacji generalnej tracac tylko 0.15% do 3ego Neymara. :bravo:


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 12:57

Czy Ktoś może poratować linkiem do momentu ogłoszenia wyników na najlepszego bramkarza oraz wystąpienia Gigego ze sceny? Nie moge odszukać :doh:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 14:04

Kamil_on pisze:Czy Ktoś może poratować linkiem do momentu ogłoszenia wyników na najlepszego bramkarza oraz wystąpienia Gigego ze sceny? Nie moge odszukać :doh:
poszukam, za to jakie owacje dostał za swój angielski, jego nie da się nie lubić :)

znalazłem :)


Juve, storia di un grande amore
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2017, 22:06

Jeżeli Buffon wystąpi w dwóch najbliższych meczach Serie A - to mecz z Bologną będzie jego 500 występem w lidze w barwach Juventusu.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 14:07

Dziś Buffon nie zagra, co oznacza że historyczny rekord przeszedł mu koło nosa. Kontuzja kompletne widmo. Szkoda, to byłby wyczyn, przegra z Maldinim o mecz może dwa.


Obrazek
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 14:43

Nic nie wiadomo na temat tej jego kontuzji? Trochę już pauzuje, a konkretnego info brak. Z drugiej strony dla Szczęsnego to dobry czas.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 14:49

jak będzie mu zależało na rekordzie to sobie zostanie na kolejny sezon, zagra w lipcu te 3 mecze i wtedy zawiesi definitywnie buty na kołku

ale ogólnie to ja się "cieszę" z jego kontuzji - trzeba po prostu ogrywać Wojtka, bez Mundialu gra Buffona tylko za same nazwisko nie ma sensu a w sportowej rywalizacji przewagi nie widać między naszymi bramkarzami więc bardzo dobrze, że Szczęsny ma czas pokazać, że zasługuje na koszulkę z nr 1 i jest godnym następcą Gigiego... że Donnarumy i innych możemy sobie spokojnie odpuścić


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 14:55

Chciałbym w nowym sezonie widzieć Gigiego w roli zmiennika,ale chyba by się na to nie zgodził, za wysoki autorytet mimo wszystko.


Obrazek
ODPOWIEDZ