Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2014, 23:42

grande amore pisze:
Markiz to ostatnia osoba jaką bym podejrzewał, cholernie nie pasuje mi do takiej sytuacji
Zebys sie przypadkiem nie zdziwil, bo z ludzmi bywa... roznie :prochno:
Tak samo myślałem o Buffonie. Jednak się przeliczyłem ^^


artur 3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2015
Posty: 12
Rejestracja: 06 marca 2015

Nieprzeczytany post 07 marca 2015, 11:57

każdemu trzeba dać drugą szansę nawet Buffonowi :dance:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 11:38

http://www.goal.com/en/news/1716/champi ... D=HP_TS_13

Głosować panowie - różnica jest zbyt duża!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 23:14

Marca (jakkolwiek wątpliwe to źródło) podaje, że Gigi chciałby spróbować swoich sił w Premier League. Jakoś mi się to wydaje mało prawdopodobne, gdyby teraz odszedł, zrobiłby straszną rzecz dla Juventusu, patrząc na to, w jakiej kondycji jest drużyna po odejściu Teveza, Pirlo i Vidala. Co sądzicie?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 23:18

cooler pisze:Marca (jakkolwiek wątpliwe to źródło) podaje, że Gigi chciałby spróbować swoich sił w Premier League. Jakoś mi się to wydaje mało prawdopodobne, gdyby teraz odszedł, zrobiłby straszną rzecz dla Juventusu, patrząc na to, w jakiej kondycji jest drużyna po odejściu Teveza, Pirlo i Vidala. Co sądzicie?
Nie ma żadnego tematu i nie będzie.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 08:12

Gigi miał sam tak powiedzieć w wywiadzie, ale to chyba bardziej wspominkowo, niż przyszłościowo.


Młody Juventino

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2012
Posty: 18
Rejestracja: 02 marca 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 00:03

Po meczu z Moenchengladbach Buffon został nowym rekordzistą w liczbie minut rozegranych dla Juve :)


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 11:50

A dziś na twitterach i fejsbukach Buffonowi pobicia rekordu pogratulował Alex, oraz wyzwał go do pobicia jego rekordu bramek dla Juve. :prochno:


kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2015, 14:31

Czy jest ktoś w stanie to przetłumaczyć? http://www.sportweb24.net/svelato-un-cl ... -e-buffon/


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2015, 17:10

Generalnie szum dzisiaj o tym w całych Włoszech, jako że dziś miała premierę druga książka o Antonio Conte, napisana przez Alessandro Alciato. Książka, jak się wydaje, ostra i bezpośrednia, Conte wyjawia sekrety szatni Juventusu, powody swojego odejścia i opowiada rzeczy, które normalnie pewnie światła dziennego by nie ujrzały. Coś w stylu trenerskiej wersji "Ja, Ibra". Do promocji książki wybrany został fragment pierwszego rozdziału, zatytułowana "Buffon, nie spodziewałem się tego po Tobie" i w dużym skrócie chodzi o to, jak przed meczem z Cagliari, który miał zadecydować o tym, czy Juventus przekroczy barierę 100 punktów w lidze, Buffon w towarzystwie Marotty poruszył temat premii dla drużyny za wygrane scudetto. No i się Conte na niego, delikatnie mówiąc, zdenerwował.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 listopada 2015, 21:53

mnowo pisze:Antonio Conte
Pali za sobą mosty. Przykre to.
pablo1503 pisze:Ale co ma Buffon do tych mostów? Pali mosty w kontekście Juve. Chyba nie do końca jesteś zaznajomiona/y z definicją. ;)
:hellyes: Porobiony
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2015, 23:12 przez wagner, łącznie zmieniany 2 razy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2015, 22:13

Wcale nie dziwi mnie takie zachowanie Conte, który Gigiemu może buty czyścić...dla mnie jest on rozdziałem zamkniętym ( na szczęście ) i nieodwracalnym...


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 05 listopada 2015, 22:29

alessandro1977 pisze:Wcale nie dziwi mnie takie zachowanie Conte, który Gigiemu może buty czyścić...dla mnie jest on rozdziałem zamkniętym ( na szczęście ) i nieodwracalnym...
Żebyś się nie zdziwił! :P

Żeby nie było! Uwielbiam Conte, ale DOBRZE SIĘ STAŁO, z przebiegu sezonu że przyszedł Allegri, skoro Conte nie miał motywacji - dobrze że ustąpił, a Max wyciągnął... Max (prawie.) z tej drużyny:)
Nie lubisz Conte, nie lubisz Marotty i zawszę będziesz szukał uzasadnienia do "hejtowania" (twoje ukochanie słowo) ich. Żeby nie było, nic do Ciebie nie mam. Najważniejsze! Kibicujemy tej samej drużynie i mamy (sądząc po twoim nicku i avatarze.) tego samego idola!

Co do Buffona i tego fragmentu? - w następnym odcinku - Wielki Rozejm :)
wagner pisze:
mnowo pisze:Antonio Conte
Pali za sobą mosty. Przykre to.
Przecież powołuje Buffona do kadry - Więc o co chodzi?
W czym masz problem?? Jaki konflikt? Więc co pali? Why? Wychodzi że przez Buffona nic nie podpala :)


:juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 listopada 2015, 23:06

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
wagner pisze:
mnowo pisze:Antonio Conte
Pali za sobą mosty. Przykre to.
Przecież powołuje Buffona do kadry - Więc o co chodzi?
W czym masz problem?? Jaki konflikt? Więc co pali? Why? Wychodzi że przez Buffona nic nie podpala :)
Ale co ma Buffon do tych mostów? Pali mosty w kontekście Juve. Chyba nie do końca jesteś zaznajomiona/y z definicją. ;)


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 05 listopada 2015, 23:20

pablo1503 pisze:Ale co ma Buffon do tych mostów? Pali mosty w kontekście Juve. Chyba nie do końca jesteś zaznajomiona/y z definicją. ;)
:facepalm: Wiem co znaczy ta definicja, tego banalnego powiedzenia:)

:facepalm: :facepalm:

Kolega odniósł się do omawianej w książce sytuacji - którą jest kłótnia między Conte z Buffonem, że niby jest to kolejna sprawa, przez którą pali za sobą mosty w kontekście powrotu do Juve. :facepalm:

Na pewno, poprzez tą konkretną omawianą sytuację - nic sobie nie psuje. Przecież to normalne posprzeczać się, a jak wiesz Buffon dalej gra w Kadrze, a nawet pobił rekord występów w niej! :)

Nie wiem o co ci chodzi. :co?: :co?:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ