Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 23:48

Juve_Forever_88 pisze:
13 maja 2021, 20:49
jeshu pisze:
13 maja 2021, 20:10
Z jego rzucaniem koszulka po wygranym meczu ? To jest brak szacunku jakiego dawno nikt nie okazywal, a Ty piszesz "NIE ZASLUGUJEMY" XD
A Ty się doinformuj, zanim napiszesz bzdury. Już dawno zostało wyjaśnione, że koszulkę rzucił chłopcu od podawania piłek. Ale Ty, jak Maly, wiesz swoje. Żyjecie w tej samej "innej rzeczywistości"?

Agresti: "Pytałem kilka osób i wszyscy mówili to samo - Ronaldo nie rzucił koszulką o ziemię, tylko podał ją chłopakowi od piłek. Mogę powiedzieć, że chłopak jest bardzo zadowolony z tej koszulki".
Wybacz, moj drogi, ale nie do konca chce mi sie w to wierzyc. Moze to prawda, moze nie. Byla tez jego wycieczka jak cale wlochy musialy siedziec w domu i brak konsekwencji w przeciwienstwie do Dybala Party. Poza tym kilkanascie (kilkadziesiat) nieudanych dryblingow, masa strzalow z niczego, dublowanie pozycji, zwalnianie akcji kiedy trzeba przyspieszyc, miny jakby zdechl mu kot bo mu pilki nie podano, wolne. Wybierz co chcesz. Doczep sie, be dziennikarz napisal "on do dziecka rzucal". Winny Pirlo, Cr cacy :) Na caly post tylko tyle mam sie doinformowac ?
Edit: Zapomnialem napisac, ze jak caly zespol probuje pressingu to CR sie nie chce. Jak CR chce, to caly zespol byc na zawolanie :D i za to chwala mu, Juve na niego nie zasluguje bo koles raz na 15 meczow przebienie sie sprintem bez pilki xD

Czy zyje w tej samej "innej rzeczywistosci" ? Mysle, ze kazdy odbiera swiat po swojemu, a jesli odbierasz swiat jak wiekszosc to jestes populista. Ja rozumiem, ze ktos moze kochac CR, lubiec go, szanowac bardziej niz klub. Kazdy ma swoj wybor wiec :beer:

Edit 2: A czy ktos zwrocil uwage na to, ze zachcialo mu sie biegac bo kupil sobie nowa zabawke ?
A czy ktos zwrocil uwage, ze jego pozaboiskowe problemy przenosza sie na boisko (powrot sprawy gwaltu)? Bo o Dybali to juz polowa ludzi go chce skreslic, bo ten nie potrafi jednego od drugiego oddzielic, a czy krol potrafi ?


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 07:05

Maly pisze:
13 maja 2021, 15:41
@Adrian27th: na pewno ta akcja jest bliżej kontrataku niż ataku pozycyjnego ;] Zresztą tak jak pisałem - masz bardzo ograniczoną definicję kontrataku a jest to po prostu szybki atak po przejęciu piłki i tak też było w tym przypadku.

Aczkolwiek zgoda, że nie było tu wciągania rywala na swoją tylko, że ja nie napisałem że była. To ty albo wyciągnąłeś błędny wniosek bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem albo wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem z pełną premedytacją.
Akurat wczorajszy mecz wygraliśmy o dziwo dzięki Pirlo i jego taktyce wciągnięcia ich na nasza połowę i szybkim wykorzystaniem przestrzeni jakie zostawiają co powiedział na konferencji. 3 gole i 3 z kontry.
Jak widzisz drugie zdanie nie łączy się z pierwszym bezpośrednio, nie ma tu B wynikjącego z A, jest tylko proste stwierdzenie faktu jaki miał miejsce.
https://juvepoland.com/2021/05/14/negat ... -sassuolo/

Genialna taktyka Pyrlo?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 07:52

towalski pisze:
14 maja 2021, 07:05
Maly pisze:
13 maja 2021, 15:41
@Adrian27th: na pewno ta akcja jest bliżej kontrataku niż ataku pozycyjnego ;] Zresztą tak jak pisałem - masz bardzo ograniczoną definicję kontrataku a jest to po prostu szybki atak po przejęciu piłki i tak też było w tym przypadku.

Aczkolwiek zgoda, że nie było tu wciągania rywala na swoją tylko, że ja nie napisałem że była. To ty albo wyciągnąłeś błędny wniosek bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem albo wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem z pełną premedytacją.
Akurat wczorajszy mecz wygraliśmy o dziwo dzięki Pirlo i jego taktyce wciągnięcia ich na nasza połowę i szybkim wykorzystaniem przestrzeni jakie zostawiają co powiedział na konferencji. 3 gole i 3 z kontry.
Jak widzisz drugie zdanie nie łączy się z pierwszym bezpośrednio, nie ma tu B wynikjącego z A, jest tylko proste stwierdzenie faktu jaki miał miejsce.
https://juvepoland.com/2021/05/14/negat ... -sassuolo/

Genialna taktyka Pyrlo?
Skoro wygrał, to była genialna. Czy nie tak mówią zwolennicy Allegriego? :prochno:

//
Żeby nie było OT - uważam, że Ronaldo powinien odejść w lato niezależnie od wejścia do LM.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 08:30

towalski pisze:
14 maja 2021, 07:05
https://juvepoland.com/2021/05/14/negat ... -sassuolo/

Genialna taktyka Pyrlo?
Zobacz jak złudne są te statystyki i o niczym nie mówią. Ronaldo miał sam na sam, Dybala miał sam na sam. Kiedy ostatnio mieliśmy dwie takie akcje w jednym meczu? Nie graliśmy na setki wrzutek co ograniczyło skutecznie podania w pole karne ale oddaliśmy 15 strzałów, więcej niż np. z Udinese gdzie nie schodziliśmy z ich połowy a nie potrafiliśmy stworzyć sobie żadnej akcji właściwie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 09:24

czekacie na to co powie dzisiaj po meczu, czy może nic nie powie... i dopiero w następnych dniach okaże się, czy MU czy może PSG, a może jeszcze inna opcja


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 00:32

Wrzucił na Insta 2 zdjęcia - jedno z palcem przyłożonym do ust, jakby chciał kogoś uciszyć, drugie z szatni prezentujące zespół świętujący awans do LM. Dodał podpis Fino alla fine ze swoim charakterystycznym ssiiimmm. Wrzucił też filmik z dodanymi słowami orgoglio di questa squadra (duma z tego zespołu) plus fotę jak cieszy się z Pinsoglio.

Na pożegnanie to nie wygląda, raczej na próbę uciszenia słów krytyki odnośnie Juve czy też medialnych doniesień odnośnie jego samego.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 00:38

Cristiano cieszący się z 4 miejsca - na stare lata zaczyna przesiąkać włoskim DNA :prochno:

Chyba większości umknęło w tych emocjach, ale po 13 latach posuchy w końcu doczekaliśmy się zdobywcy tytułu Capocannoniere 👑Dopiero trzeci (po Del Piero i Trezeguet) taki przypadek w XXI wieku. Pamiątka dla wszystkich kibiców będąca wiecznym przypomnieniem, że CR7 grał dla Juventusu: https://en.wikipedia.org/wiki/Capocannoniere


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 07:03

mrozzi pisze:
24 maja 2021, 00:32
Wrzucił na Insta 2 zdjęcia - jedno z palcem przyłożonym do ust, jakby chciał kogoś uciszyć, drugie z szatni prezentujące zespół świętujący awans do LM. Dodał podpis Fino alla fine ze swoim charakterystycznym ssiiimmm. Wrzucił też filmik z dodanymi słowami orgoglio di questa squadra (duma z tego zespołu) plus fotę jak cieszy się z Pinsoglio.

Na pożegnanie to nie wygląda, raczej na próbę uciszenia słów krytyki odnośnie Juve czy też medialnych doniesień odnośnie jego samego.
Czyli nadal wiemy, że nic nie wiemy :laugh: Osobiście nie widzę już Ronaldo w Juventusie. Wiem, że Cristiano mimo swojego wieku nadal będzie w stanie strzelić 40+ bramek we wszystkich rozgrywkach, ale za jego "postawę" w spotkaniach z Porto (gdzie grał przeciwko odwiecznemu rywalowi Sportingu, a nie widać było po nim złości i ambicji) czy w ostatnich meczach Serie A mam go serdecznie dość. Fajnie gdyby udało się go sprzedać/wymienić za kogoś z PSG lub Manchesteru United (np. van de Beek lub Icardi z dopłatą), bo to chyba jedyne kluby, które byłyby zainteresowane jego usługami, a jednocześnie mogące opłacić jego gigantyczną pensję.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 11:42

jackop pisze:
24 maja 2021, 00:38
Pamiątka dla wszystkich kibiców będąca wiecznym przypomnieniem, że CR7 grał dla Juventusu: https://en.wikipedia.org/wiki/Capocannoniere
Dla mnie pamiątką po nim będą 1/8 LM, przerwanie serii scudetto oraz hamowanie rozwoju drużyny w ostatnich latach. Ale każdy będzie sobie pamiętał co będzie chciał.

ps. Morata w tym sezonie 12 z 20 goli zdobył bez Ronaldo na boisku. Ronaldo nie zagrał w 8 meczach, 4 razy był zmieniany i 3 razy wchodził z ławki.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 13:19

Maly pisze:
24 maja 2021, 11:42
Dla mnie pamiątką po nim będą 1/8 LM, przerwanie serii scudetto oraz hamowanie rozwoju drużyny w ostatnich latach.
Chyba się domyślam, dlaczego tak mu sadzisz. Ty po prostu od zawsze nie lubisz wielkich indywidualności w drużynie :) Nie wiem tylko dlaczego...może zakorzeniony uraz z dzieciństwa, bo ktoś na boisku nie chciał podać ci piłki albo robił cię w Fifie jednym zawodnikiem ze świetnym overallem :dontknow:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 13:26

jackop pisze:
24 maja 2021, 13:19
Maly pisze:
24 maja 2021, 11:42
Dla mnie pamiątką po nim będą 1/8 LM, przerwanie serii scudetto oraz hamowanie rozwoju drużyny w ostatnich latach.
Chyba się domyślam, dlaczego tak mu sadzisz. Ty po prostu nie lubisz wielkich indywidualności w drużynie :) Nie wiem tylko dlaczego...może zakorzeniony uraz z dzieciństwa, bo ktoś na boisku nie chciał podać ci piłki albo robił cię w Fifie jednym zawodnikiem ze świetnym overallem :dontknow:
Wymagasz merytorycznych komentarzy od typa, który kieruje się swoimi sympatiami i antypatiami? Proszę Cię...
Szkoda słów na jego dyrdymały.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 15:07

Ronaldo od razu w nocy poleciał do Portugalii.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 18:09

Długo go broniłem ale osobiście byłbym za tym, żeby odszedł. Gdyby ktoś jeszcze zapłacił za niego godziwie pieniądze to byłbym bardzo zadowolony.

Czas zacząć budować drużynę opartą o młodszych graczy, a jeśli warunki wypożyczenia Costy są prawdziwe to nasze finanse są naprawdę w tragicznym, podkreślam TRAGICZNYM stanie. Ostatnio pojawił się news, że Juventus po raz kolejny poprosił zawodników o przesunięcie płatności o kilka miesięcy - ciekawe czy w lato możemy się spodziewać jakiejś pożyczki od EXOR`u.

W takich warunkach nie wydaje się rozsądnym trzymanie zawodnika, który zarabia 30-31 melonów netto, którego rzuty wolne nie stanowią żadnego zagrożenia (na tym elemencie tracimy całościowo jako drużyna) i gdzie jako drużyna strzelamy trochę mniej goli, niż we wcześniejszych sezonach.
Nie czarujmy się ten facet przyszedł do nas, żeby poprowadzić nas po LM (przynajmniej takie były plany) a póki co to odpadamy w 1/4, 1/8 i znowu 1/8 (w to w dwóch ostatnich sezonach z potencjalne chyba najgorszymi rywalami).

Nie uważam, żeby to on był głównym problemem ale bez pomocy innych graczy też prochu nie wymyśli - ten gość byłby fajnym zwieńczeniem potężnego pierwszego składu ale kiedy reszta zespołu nie daje rady to jak widać musimy drżeć do ostatniej kolejki o awans do LM i przejście Porto w 1/8 tychże rozgrywek. Nie mam wątpliwości, że gdziekolwiek pójdzie tam strzeli masę goli ale nie jest to zawodnik wokół, którego można budować przyszłe Juve. Skoro i tak już zmarnowaliśmy szansę na historyczne, piękne, okrągłe 10 mistrzostw z rzędu to można zacząć budować coś na przyszłość (tym bardziej właśnie, że budżet pęka w szwach).


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 18:21

Dać pieniądze na trenera z prawdziwego zdarzenia, uzupełnić słabe strony (przede wszystkim środek pomocy i CF a nie bramkarz!!!) i Ronaldo jak dla mnie może zostać. Czy są na jego pensje pieniądze czy nie to zostawiam księgowym Juventusu. Pandemia przemija, wrócą kibice na stadiony i znowu będzie kolorowo. Najważniejszy jest trener, który nie będzie czuł respektu przed CR7, a nie jakiś małomiasteczkowy ziutek pokroju Allegriego, który dawał Ronaldo pełną swobodę. Gość bierze 30mln euro i nie zgadzam się by miał taryfę ulgową, nie w tym klubie. Ma wykonywać polecenia trenera, kropka.


FORZA JUVE!!!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 18:38

Nikt nie jest większy od drużyny. Indywidualności nie mają nic do rzeczy. Dybala też nią jest ale gra zespołowo. Del Piero tak samo. Nawet Ronaldo kiedyś grał zespołowo, ale nie u nas. Pomijam już kwestie finansowe - 117mln za transfer i 60mln co roku. To większa wtopa niż Higuain, z którym chociaż doszliśmy do finału LM bo GRAŁ ZESPOŁOWO. Szczerze to sportowo dawno nie zrobiliśmy gorszego transferu. Za 117 + 60mln co rok moglibyśmy mieć teraz taki skład, że strach myśleć.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ