Spotkanie ogólnopolskie - Warszawa 2014/15

Zablokowany
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2014, 15:01

Mailing mogę zaraz puścić, ale musimy ustalić jakieś konkrety, miejsce, orientacyjny start? Czy tylko informacja, że w sobotę, a szczegóły później?
Poza tym najważniejszy news na stronie, bo dotrze do wszystkich, nie tylko do członków.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2014, 15:32

damiano ziębotta pisze:Proponuję urozmaicić konkurs picia piwa:
* eliminacje, każdy chętny z własnym piwem (jeśli nas stać to z podarowanym), 4 pierwsze osoby awansują do półfinału
* zwycięzca eliminacji ma prawo wyboru przeciwnika, pozostała dwójka tworzy drugą parę
* zwycięzcy walczą w wielkim finale, 3. piwo wyłoni prawdziwego mistrza.
Piwa w fazie pucharowej stawiamy :)
Trzy piwa to sporo :P . Biorąc pod uwagę fakt, że 0,5l wódki + 1l popity będzie kosztował 40 zł to pytanie czy jest sens picia tyle piwa?
Łyko pisze:jeśli jest miejsce to mogę zrobić mini turniej wiedzowy (jak na zlotach) pytanie czy beda na to nagrody, poniewaz jest to konkurs druzynowy. chce znac odpowiedz jak najszybciej, bo troche czasu zajmuje ogarniecie tego.

ZOSTAŁO NAM NIEWIELE CZASU, PUŚĆMY JAKIŚ MAILING PLUS STRONA.
Ja przygotowuję 1 konkurs, będzie turniej w Fifę, do tego konkurs picia piwa. Jak najbardziej możesz coś zorganizować, daj tylko najpierw znać ile nagród będziesz potrzebował. Mój konkurs 3x3=9+3 na Fifę+3 na piwo=15 nagród. Ale5x załatwił sponsorów, część ma kupić laeti za pieniądze Stowarzyszenia, będą też wpłaty od osób uczestniczących w spotkaniu. A, i Łyko o tej Fifie przypominam.
damiano ziębotta pisze:Mailing mogę zaraz puścić, ale musimy ustalić jakieś konkrety, miejsce, orientacyjny start? Czy tylko informacja, że w sobotę, a szczegóły później?
Poza tym najważniejszy news na stronie, bo dotrze do wszystkich, nie tylko do członków.
Puść, że organizowane jest spotkanie w Warszawie, szczegóły wkrótce i prosimy o śledzenie forum/strony. Co do newsa to pogadam dziś z Łukaszem na meczu, bo chyba tylko on ma takie uprawienia.


:roll:
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2014, 16:05

Diego pisze: Ja przygotowuję 1 konkurs, będzie turniej w Fifę,

A, i Łyko o tej Fifie przypominam.
Rozumiem, że jajka sobie robisz, tak?


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2014, 23:32

puśćmy z rana mailing jeszcze o tym spotkaniu w Warszawie, pisałem też na fb do Juvepoland ale nie wiem czy coś dadzą.

Niby w czwartek o 15 było około 35 wpłat myślę że przez weekend 50-55 przekroczymy na spokojnie, choć finalnie osobiście liczyłem na więcej osób.
Mobilizować ludzi ze swoich miast, znajomych.

Druga sprawa wejście jest otwarte do pubu dla wszystkich wiec w przyszłym tygodniu możemy nadal zachęcać do przyjazdu tylko jak to napisać tak by osoby które wpłaciły nie zadawały zbędnych pytań.
Alex sugeruje że barowi nic nie trzeba mówić o osobach ekstra więc spoko tylko ktoś powie że czemu on musiał wpłacić 20zł a ktoś inny może przyjechać bez wpłaty.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2014, 10:42

charles pisze:Alex sugeruje że barowi nic nie trzeba mówić o osobach ekstra więc spoko tylko ktoś powie że czemu on musiał wpłacić 20zł a ktoś inny może przyjechać bez wpłaty.
Z tego co wiem, każdy kto się stawi na spotkaniu, a nie zrobił przelewu, będzie musiał wpłacić 20,-zł. na miejscu. Tak było ustalane wcześniej, właśnie dlatego, żeby inni nie byli poszkodowani.
Ja nie puszczałabym już żadnych maili!!! Nie możemy tak zmieniać co chwilę zdania. Kurna wpłaty były do piątku i koniec! Ci co chcieli już wpłacili. Jak ktoś przyjedzie spoza listy oczywiście nie zostanie wyrzucony, ale uważam, że zapisy powinny zostać dzisiaj zamknięte.

39 wpłat, ale pewnie dzisiaj coś jeszcze wpłynie.


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2014, 10:54

Już 55 wpłat.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2014, 11:38

laeti74 pisze:Ja nie puszczałabym już żadnych maili!!! Nie możemy tak zmieniać co chwilę zdania. Kurna wpłaty były do piątku i koniec! Ci co chcieli już wpłacili. Jak ktoś przyjedzie spoza listy oczywiście nie zostanie wyrzucony, ale uważam, że zapisy powinny zostać dzisiaj zamknięte.
tak tak, wpłaty dziś zamykamy no może jeszcze w poniedziałek rano można zaktualizować listę. Maili już nie puszczamy po niedzieli no ale np na wydarzeniu fb jest sporo osób które nie potwierdziły i myślę że można tam z czasem napisać że osoby które nie wpłaciły mogą to na miejscu uczynić i przyjechać.
laeti74 pisze:Już 55 wpłat.
:D


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2014, 13:12

64! Do 70 chyba dobijemy :)


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2014, 14:59

Arkadiusz Arkadio Zabłocki z dziewczyną- przed chwilą wysłał mi potwierdzenie wykonania przelewu


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2014, 15:59

charles pisze:Arkadiusz Arkadio Zabłocki z dziewczyną- przed chwilą wysłał mi potwierdzenie wykonania przelewu
Są już dopisani. Razem 68 :)


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2014, 13:30

Fb Juvepolandu pyta się czy mają jeszcze raz pisać coś o Warszawie w charakterze zaproszenia kibiców.

Ja podobnie jak Diego uważamy, że mogą powiedzmy koło czwartku-piątku napisać że takowe Ogólnopolskie spotkanie się odbywa i można na nie przyjść uiszczając opłatę na miejscu u Organizatora- pewnie odzew będzie i tak nie wielki ale zawsze to jakieś info że coś się dzieje w DPL. Tymabrdziej że mamy nowy większy ogólnodostępny lokal.

dodatkowo postaram się w sobotę wysłać im jakieś zdjęcie z tego wydarzenia.

ktoś ma inne zdanie?


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2014, 07:20

Kilka osób wysyłało maile z chęcią przyjścia, więc odpowiadałem im, że zapraszamy, a opłatę zapisową niech zapłacą na miejscu Alexowi.


Zablokowany