Wyjazdy sezon 2014/2015

Zablokowany
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2014, 21:53

Obrazek

tak to widzę:
jesienny wyjazd autokarowy: Juventus- Roma 5.10 lub Torino 30.11
na Romę chyba już z dwa razy próbowaliśmy wyjechać ale się nie udało, mecz ten jest na początku października w sumie trochę szybko ale można to już ogłosić jakoś niedługo, na Torino byliśmy niecałe 2 lata temu i osobiście wole jechać na Romę. Nie pamiętam dokładnie co ustaliliśmy na walnym ale możemy zablokować dostępność biletów do tego wyjazdu czyli to będzie pierwszy mecz na który ktokolwiek pojedzie. Choć nie wiem czy to do końca uczciwe bo przed tym meczem są dwie LM i Milan w Mediolanie choć osobiści mogę zaryzykować.

w 1 rudnie można spróbować pojechać też do Rzymu na Lazio, może podpasują jakieś tanie loty by zamknąć ten wyjazd w weekend.
plus jakaś LM.

oby meczy w sobotę było kilka :pray: bo są one niezbędne go ewentualnego wypadu do Budapesztu czy ogólnopolskiego spotkania.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2014, 14:08

Moim zdaniem powinniśmy się skupić na wyjeździe autokarowym na Romę w październiku. Chętnych będzie niemało, pomimo zapewne wysokiej ceny biletu. Jestem niemal przekonany, że mecz będzie w sobotę lub niedzielę. Spotkanie poprzedza kolejka Ligi Mistrzów i nawet, gdy obie drużyny zagrają we wtorek, to władze dadzą odpocząć przed szlagierem minimum do soboty. Mecz poniedziałkowy nie wchodzi w grę, ponieważ już w czwartek grają reprezentacje w eliminacjach ME.

Mądrzejsi na pewno będziemy po losowaniu grup, ale do tego czasu można zapytać Włochów jak przewidują dostępność biletów na Romę, by niemile się nie rozczarować. Ewentualne puszczenie przedwstępnej informacji o planie takiego wyjazdu również nie byłoby głupim pomysłem o ile ktoś podziela moje zdanie. Zapisy rozpoczęłyby się bezpośrednio po rozlosowaniu grup.


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 12:16

13 wpłat :(


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 12:40

Na obecną chwilę o połowę za mało na wyjazd autokarem.

Nie rozumiem do końca tej sytuacji: ludzie na zlocie domagają się wyjazdu autobusowego, organizujemy go na meczu z Romą (wicemistrzem Włoch) w terminie chyba neutralnym i zgłasza się tak mało osób. Może warto np. zrobić ankietę w pokoju Drughi Polska i w sposób demokratyczny wybrać mecz, na który zorganizuje się wyjazd autokarowy (tak, wiem, będą głosować ci, co nie pojadą, ale jak inaczej to rozwiązać)?


:roll:
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 11:15

Prośba, żeby przy kolejnych newsach dotyczących wyjazdów dopisywać, że wyjazd jest przeznaczony tylko dla członków stowarzyszenia. W przeciwnym razie dostajemy później pytania na maila, stronie i fb, dlaczego temat na forum nie działa i czy każdy może jechać na mecz.


Obrazek
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2015, 12:25

Na Borussie 46 chętnych, a pozostał jeszcze jeden dzień zapisów!


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2015, 19:31

W związku z pojawieniem się tematu kart kibica i problemem z biletami na mecze wyjazdowe Ligi Mistrzów proponuję zorganizować wyjazd autokarowy na mecz domowy z Lazio, który odbędzie się 18.04.2015. Alternatywami są pojedynki z Fiorentiną 29.04 i Napoli 24.05 (w tej parze obstawiałbym śmieciarzy).


:roll:
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2015, 00:20

ja bym zrobił wyjazd autokarowy na to Lazio jest w sobotę, przeciwnik w gazie itd. wjazd w czwartek powrót w niedziele. osobiście Niestety odpadam ale ktoś kumaty na pewno chętnie pojedzie choćby Letal czy Leti. Fiora w tygodniu, toro na wyjeździe wie3c z biletami krucho. Dawaj newsa tygodniowe zapisy zobaczymy co wyjdzie. powiedzmy do wtorku 5 kwietnia, choc to trochę pozno ale są święta.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2015, 13:29

Ja na Napoli na 100% nie jadę, bo na komunii jestem!


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2015, 20:02

laeti74 pisze:Ja na Napoli na 100% nie jadę, bo na komunii jestem!
to jeszcze nie byłaś ?? :wink:
jak dla mnie mecz atrakcyjny jest, i pojechałbym ale mi nie pasuje. Jestem mocno ciekaw czy zbierzemy 30osób.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Zablokowany