Zlot 2014

Zablokowany
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2014, 16:43

Termin 11-15.07

Moje propozycje:
1.http://www.wisniowa-urlop.pl/ - bardzo dobra lokalizacja, możliwy dojazd bezpośrednim autobusem z Łodzi, sporo miejsc noclegowych, dobrze wyposażony ośrodek.
2. http://www.gosirwilczyn.pl - ośrodek mógłby być brany pod uwagę w przypadku, gdyby okazało się, że nie mają jeszcze zajętych domków.
3. OW Lucień - http://ow-lucien.pl/ (strona obecnie padła, rano jeszcze była dostępna) - sporo miejsc noclegowych, sala konferencyjna, boisko do piłki

Wykonałem już telefony do wszystkich opcji, a więc przedstawię jak mają się fakty:
1. Do Andrespolu, a raczej Wiśniowej Góry należy zadzwonić w poniedziałek do godziny 12, ponieważ na obecną chwilę babka nie miała przy sobie grafiku, ale zapewniła, że miejsca raczej będą. Ja niestety w tych godzinach prawdopodobnie nie dam rady wykonać telefonu, dlatego proszę o pomoc w tej kwestii.
2. Nie odbierają po godzinie 15, na maila nie dostałem odpowiedzi. Rok temu się kontaktowałem z w.w ośrodkiem i wtedy nie mieli miejsc, a facet był pozytywnie nastawiony na zlot kibicowski, dlatego tez przytaczam tą propozycję. Sytuacja jak wyżej - należałoby zadzwonić w godzinach przedpopołudniowych.
3. Po rozmowie przedstawiam warunki:
- 30 zł za osobę - domki 6 i 8 osobowe typu Brda z aneksem kuchennym i łazienką - Pani nie ingeruje ile osób jest w domku, pobiera kasę od osoby (5 osób w domku - 150, 4 os. - 120 itp. ,dlatego też nie ma opcji negocjacji ceny), miejsca są - organizowali już zloty motocyklowe, dlatego mogą być przygotowani na nas ;)
- sala konferencyjna - 32 zł/ h
- jest możliwość zorganizowania ogniska
- dojazd komunikacją prawie niemożliwy, ale za taksówkę z Gostynina ok 25 zł.
- na terenie znajduję się boisko, ale prawdopodobnie trzeba poszukać czegoś innego, bo teren jest suchy, poza tym korty tenisowe czy boisko do siatkówki. W Lucieniu 1.5 km od ośrodka jest szkoła podstawowa z boiskiem, trzeba to ogarnąć, Pani nie była w temacie.
- można obejrzeć ośrodek po świętach wielkanocnych
- na terenie znajduję się restauracja z osobną salą, konieczny kontakt do Pani prowadzącej knajpę.


Zapraszam do dyskusji i pomocy.


Edycja : odpisali mi z Wilczyna - zajęte.


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2014, 23:08

Ok ja zadzwonię w poniedziałek, tylko powiedz na jaką ilość osób się dowiadywałeś i o jakie szczegóły pytać, prócz tych co wymieniłeś.

Można też pomyśleć o bodajże Wawrzykowiźnie, centralna Polska i pierwszy ośrodek, do którego moglibyśmy wrócić :lol:


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 12:01

1. Niestety może była inna babka, ale w tym okresie nie ma możliwości, ponieważ ma wiele obozów dla dzieci i nie chce aby to się zeszło ze zlotem kibiców. Proponowała maj lub wrzesień :)


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 16:57

W takim razie skłaniam się w stronę opcji nr 3, nie ma sensu na obecną chwilę coś innego szukać. Trzeba obdzwonić PKSa (tam i z powrotem na boisko), ogarnąć Orlika w Gostyninie (podobno sam Trynkiewicz dostał tam ciepłą posadkę) oraz uderzyć do restauracji po piątkowy termin na uroczystą kolację.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2014, 17:53

Dodzwoniłem się do restauracji OW lucień oraz do koordynatora orlików w Gostyninie.

Do połowy marca (15stego) otrzymam dwie oferty z piątkową kolacją. Korkowe jest zależne od liczby uczestników, tak średnio wychodzi jakieś 12,50 na głowę (babka liczy cenę butelki wódy w barze na 4 osoby). Właścicielka nie posiada własnego rzutnika, w tej sprawie trzeba się odezwać do kierowniczki ośrodka. Jest opcja na poranne śniadania, ale to standardowo każdy niech ustali we własnym zakresie. tel 513-863-106.

15.06 mam zadzwonić do koordynatora Orlika, wpisał on już termin 12.07 w swój grafik i zapewnił, że jedno z dwóch boisk w Gostyninie będzie dostępne dla nas na wyłączność w godzinach ok. 10-16. tel - 601-314-999.

Kierowniczka ośrodka dzisiaj nie odebrała telefonu, jutro spróbuję się dodzwonić i potwierdzić rezerwację zlotu.

Pksa póki co nie zamawiam, myślę, że jest na to czas i spokojnie można to zrobić po wizytacji ośrodka.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2014, 18:56

Nawet nie zauważyłem tematu. :-P jeśli jest coś jeszcze do ogarnięcia to pisz Paweł, chętnie pomogę.


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 09:08

Czyli definitywnie zostajemy przy 3. opcji? Nie dzwonić już do 2-ki i może Wawrzykowizny?
Też jestem gotowy do pomocy i ogranięcia czegoś. Sprawy konkursów i atrakcji będzie można bliżej zlotu ustalić.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2014, 16:25

Potwierdziłem już rezerwację w Lucieniu. Po Wielkanocy lub weekendzie majowym będzie trzeba się jakoś tam przejechać, by obejrzeć ośrodek oraz ustalić więcej szczegółów wraz z restauracją.


Misza_18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 106
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 14:22

Pawciosss pisze:Potwierdziłem już rezerwację w Lucieniu.
Ośrodek wygląda całkiem nieźle, na pewno spełnia standardy które oczekujemy na zlotach. 8)
Lokalizacja też powinna wszystkim odpowiadać.

Podobnie jak Damiano i Łyko (nic nie sugeruje ale twój konkurs wiedzy mógłby się doczekać II edycji ;) ) w miarę możliwości mogę pomóc przy jakiś organizacyjnych sprawach!


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2014, 10:17

Misza_18 pisze:
Łyko (nic nie sugeruje ale twój konkurs wiedzy mógłby się doczekać II edycji ;) )
O dziękuję, w takim razie biorę na siebie temat konkursów i zabaw, tak jak w tamtym roku.

Dobrze Misza, będzie druga edycja konkursu wiedzowego. Organizatorzy w tym roku poszaleją, NAGRODA GŁÓWNA - AUTO PREZESA do umycia


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2014, 14:13

Z Miszą również mamy pomysły na jakieś konkursy, uzgodnimy coś i będziemy ustalać.


Biniek90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2010
Posty: 101
Rejestracja: 04 listopada 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 10:28

Niezły ze mnie frajer. Zaglądałem tu pół lutego, a potem wskoczyła mi druga praca i jakoś zapomniałem. Co prawda widzę, że już zaklepany ośrodek, ale w razie jakbym w przyszłym roku znowu się zagapił to będzie na zaś. Klon Wawrzkowizny, leży zresztą rzut beretem od niej ;)
http://hotel-wodnik.com.pl/pl/wynajem-domkow
http://www.elbest.pl/pliki/2012_10_04_1 ... 03_net.pdf

Co do konkursów to mam pewien pomysł, ale to już dogadam sobie z Łykiem ;)


Nie ma Boga! Jest Del Piero!
Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2014, 12:10

Zgodnie z życzeniem Pawciossa założyłem wczoraj pokój zlotowy - http://forum.juvepoland.com/viewforum.php?f=76.

Poszedł też mailing z JP (to nie jest to samo co ten ze skrzynki DPL) między innymi do uczestników zeszłorocznego zlotu.

News pójdzie jutro. Tym czasem dobrze by było, gdyby ktoś odpowiadał na pytania userów.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2014, 12:10

Zgodnie z życzeniem Pawciossa założyłem wczoraj pokój zlotowy - http://forum.juvepoland.com/viewforum.php?f=76.

Poszedł też mailing z JP (to nie jest to samo co ten ze skrzynki DPL) między innymi do uczestników zeszłorocznego zlotu.

News pójdzie jutro. Tym czasem dobrze by było, gdyby ktoś odpowiadał na pytania userów.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 02:24

Przypominam, żeby przy okazji zgłoszenia na zlot ludzie podawali również login z forum JP. Jeżeli nie mają, niech założą.

Chodzi tutaj o dostęp do pokoju zlotowego - w momencie zamknięcia zapisów dostęp do niego można ograniczyć tylko dla uczestników zlotu, tak żeby mieli większą swobodę później przy komentowaniu zlotu/wrzucaniu fotek etc


Zablokowany