Zlot 2014

Zablokowany
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 11:48

damiano ziębotta pisze:Wg mnie, jeśli wpłacił coś ponad zaliczkę to tę kwotę należy oddać.
Wpłacił całość (w jego przypadku 200,-zł.) a zaliczka wynosiła 150,- Oddać mu te 50,-zł.???
Może jednak uda mu się przyjechać.
damiano ziębotta pisze: Michał Nowak przesłał potwierdzenie wpłaty, jest wzięty pod uwagę?
Nie jest wzięty pod uwagę i już raczej nie będzie. Moim zdaniem trochę przesadził.
3. Zgłoszenia
W celu zgłoszenia się na zlot na konto Stowarzyszenia należy wpłacić zaliczkę, podając odpowiedni tytuł przelewu. Równocześnie zachęcamy do wpłaty pełnej kwoty za zlot.
Na zgłoszenia czekamy do wtorku 24 czerwca.
Dwa tygodnie po terminie! Kolacja zamówiona, domki też, lista do ubezpieczyciela poszła już dawno, a ten zgłasza się dwa dni przed zlotem jakby nigdy nic.
Może wcisnąć Go jakoś w miejsce mateuszka, wtedy Matuszkowi można by zwrócić w drodze wyjątku coś więcej. Albo w miejsce Alexa, który totalnie ma to w dupie i jeszcze nic nie wpłacił. Minął już czas na dopłaty, a tu nadal cisza. Szczerze powiedziawszy nawet już mi się nie chce do niego dzwonić. Powie, że zaraz wpłaci, a i tak nie wpłaci.
Do wczoraj był czas na dopłaty a nadal brakuje kasy od 10 osób. Tylko J. Groeger (Brutalo) zadzwonił, że się spóźni i zapłaci dzisiaj.
Biniek90 pisze:
charles pisze:lista jest. Leti ładnie ją ułożyła. dajcie maila jeśli ktoś ją chce.
biniu_90@wp.pl :wink:
Lista poszła wg stanu na 08 lipca (czyli z Alexam i Mateuszem Cieślakiem, bez Michała Nowaka).


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 11:58

Przepraszam z Michałem Nowakiem, przekonany byłem, że chodzi o zlot, a w potwierdzeniu była składka, więc to do Stowarzyszenia.

Więc odpada opcja jakiegoś zastępowania. Mateuszkowi napiszę, że zaliczka przepadnie, reszta może być zwrócona, wtedy może to go przekona do pojechania.

Przypuszczam, że ludzie nie płacą pozostałej kwoty, przyzwyczajeni do opłacania tego na zlocie. Niestety ludzie nie czytają ze zrozumieniem zapowiedzi, albo czasem nie czytają wcale :)


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 13:48

damiano ziębotta pisze:Przepraszam z Michałem Nowakiem, przekonany byłem, że chodzi o zlot, a w potwierdzeniu była składka, więc to do Stowarzyszenia.
Wyobraź sobie, że też czytałam tego maila, sprawdzałam rachunek bankowy i też nie zauważyłam, że to chodzi o składkę. Wszystko przez to, że kwota taka sama jak za cały zlot ;) On tutaj jako pierwszy wpłacił a już Go zaczęłam wyzywać :oops: Zaskoczył mnie ;) Jedyny, który robi coś przed czasem ;)


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 13:50

Robienie czegoś przed czasem powinno być zabronione :lol:


Biniek90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2010
Posty: 101
Rejestracja: 04 listopada 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 16:48

laeti74 pisze:
Biniek90 pisze:
charles pisze:lista jest. Leti ładnie ją ułożyła. dajcie maila jeśli ktoś ją chce.
biniu_90@wp.pl :wink:
Lista poszła wg stanu na 08 lipca (czyli z Alexam i Mateuszem Cieślakiem, bez Michała Nowaka).
<3
damiano ziębotta pisze:Robienie czegoś przed czasem powinno być zabronione :lol:
W ogóle robienie czegokolwiek powinno być zabronione. :prochno:


Nie ma Boga! Jest Del Piero!
Obrazek
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 08:30

Alexx wysłał potwierdzenie wpłaty za całość, ależ się pofatygował ;)


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 09:51

damiano ziębotta pisze:Alexx wysłał potwierdzenie wpłaty za całość, ależ się pofatygował ;)
Po interwencji Prezesa ;p Ja nie mam takiego poważania ;)


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 11:35

Przyszło potwierdzenie przelewu na zlot od Jacka Ważnego :D Nie widzę go na liście wstępnej, czy był może brany pod uwagę?


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 13:04

damiano ziębotta pisze:Przyszło potwierdzenie przelewu na zlot od Jacka Ważnego :D Nie widzę go na liście wstępnej, czy był może brany pod uwagę?
Został dodany, nawet na kolację się załapie ;)
Przesłałam Ci nową listę na fejsie :)


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 13:11

Tak gładko poszło, musi mieć koleś jakieś dobre dojścia :lol:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 13:26

Czy planujecie na tegorocznym zlocie walne zgromadzenie? Jesli tak to jakies konkretne tematy sie szykuja?


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 14:57

Siewier pisze:Czy planujecie na tegorocznym zlocie walne zgromadzenie? Jesli tak to jakies konkretne tematy sie szykuja?
My tu już browary otwieramy, a ten jak zwykle pełna powaga ;)
Walne zgromadzenie będzie, bo musi być zwoływane raz na rok. Zajmiemy się jak zwykle omówieniem dalszych kierunków działania i rozwoju stowarzyszenia, chyba, że ktoś zapoda ciekawszy temat, w każdym razie żadnych konkretów, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 22:35

Pytam dlatego bo na temat walnych z poprzednich 2 lat nic nie wiadomo.
Myslalem tez, ze moze pojawia sie jakies konkrety na temat dalszej dzialalnosci stowarzyszenia w jakims szerszym wymiarze organizacyjnym niz tylko od wyjazdu do wyjazdu "jakos to bedzie".


Zablokowany