Zpisy 2013

Zablokowany
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2013, 10:11

Kasa od S. Marciniaka poszła do Włoch.
Nie rozumiem dlaczego ten jeden formularz się cofnął. Na jaki adres wysyłał?

Listę mamy już dawno, ale trzeba wprowadzić dane z formularzy, bez tego nikt nie otrzyma dostępu do pokoju.
Gdzie są formularze - nie wiem. Martin przyniósł je w niedzielę?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2013, 10:15

Listę tych do usunięcia dostałem, dzięki leti :* Na dniach zabiorę dostęp.

Co do nowych członków to tutaj bez wklepania danych z formularzy nic nie zrobimy - chyba, że ludzie podawali w nich nick z JP? Jeżeli tak, to mogę to zrobić ręcznie, jeżeli nie, to lipa.
Działa to tak, że ludzie logując się na JP wchodzą na DPL, tam wpisują swój pesel i wtedy pesel jest kojarzony z danymi z formularza, całość z nickiem (na który jesteśmy zalogowani w trakcie wpisywania peselu), który dostaje dostęp do pokoju DPL.

Tutaj od razu proponowałbym po prostu zanotować, żeby tak samo jak w przypadku zgłoszeń na zlot, jak i tych do stowarzyszenia, pojawiła się rubryczka "nick z JP". Ułatwi to wiele spraw w przyszłym roku.


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 08:45

Już 3 osoby napisały że dostali zwrotki od Poczty pomimo, że wysłali na poprawny adres. Ktoś wie co się dzieje? Może niech lepiej prześlą skan formularza? Czy koniecznie musimy mieć na papierze?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 10:19

Może przepełniona skrzynka? :P

Ja to ogólnie nie wiem po co nam ten stos makulatury?


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 10:40

Kolejne maile.. coś poszło nie tak. Napiszę, aby wysyłali skany, będzie od razu i na pewno, jeśli papier nie jest konieczny. A na przyszłość nie możemy zrobić po prostu formularza na stronie?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 10:59

Musieliby się wypowiedzieć juveluck/martin/leti - bo zdaje się, że nikt poza nimi nigdy nie miał po prostu styczności z formularzami.

Podejrzewam, że mimo wszystko potrzebny jest własnoręczny podpis, więc raczej skany.

Ktoś się tak btw kontaktował z Martinem w sprawie skrzynki? juvelucka nie ma do 2 września.


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 14:47

Siewier pisze:Musieliby się wypowiedzieć juveluck/martin/leti - bo zdaje się, że nikt poza nimi nigdy nie miał po prostu styczności z formularzami.

Podejrzewam, że mimo wszystko potrzebny jest własnoręczny podpis, więc raczej skany.

Ktoś się tak btw kontaktował z Martinem w sprawie skrzynki? juvelucka nie ma do 2 września.
Ja na temat skrzynki nic nie wiem. Nigdy też nie miałam styczności z formularzami. Kluczyk ponoć miał Martin i miał go przekazać juveluckowi. Może skrzynka nie jest opłacona albo coś, nie wiem dlaczego wszystko wraca. Zadzwonię do Martina.


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 15:11

Dowiedziałam się, że skrzynka była przepełniona. Część listów odebrał Martin i przesłał do Łyko. Mówił im ponoć na poczcie, żeby listów nie odsyłali, ale widocznie część zdążyli już zwrócić. W przyszłym tygodniu Martin ma jeszcze sprawdzić, czy coś nie zostało w skrzynce.
Chyba trzeba powiedzieć ludziom, żeby w tej przesłali skany i niestety ponownie pocztą.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 15:52

Albo ludzie wysyłają ponownie formularze do mnie pocztą tradycyjną albo skany na mojego maila bądź maila stowarzyszenia. Jeśli tradycyjną pocztą to odda im się po dwa złote (za znaczek) podczas najbliższego meczu na którym będą. Myślę, że nie ma sensu przyznawać się do tak idiotycznego błędu z naszej strony jak pełna skrzynka... Tak samo nie ma sensu aby na nowo wysyłali list do Poznania a wy do mnie.

Przeliczyłem - 44 listy u mnie plus jeden z banku :!: zaadresowany an ziomka ktorego nie znam. Moze sie okazac ze w jednej kopercie będą 2 formularze ale to odkryję dopiero jak wróce z pracy do domu. (dzisiaj dopiero dostałem paczke z poznania, zeby nie bylo)

Jesli chodzi o mnie to jestem za tym aby osoby ktore dostaly zwrotkę wyslaly formularz ponownie mailem, a ja już z poczty go ściągnę/wydrukuję i zczepię z resztą.


Po wklepaniu danych co mam zrobić z formularzami? mamy jakieś archiwum? Mam je zabrać do Poznania podczas najbliższego wyjazdu do stolicy Wielkopolski?


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2013, 09:10

Jak chcesz Łyko mogę przesyłać Ci na prywatnego maila formularze, chyba że masz dostęp do naszego maila i sam będziesz pobierał.

Ludzie coraz bardziej się niecierpliwią co z zapisami, oczekują jakiegoś potwierdzenia. Kiedy realnie będzie można to zamknąć? Nie mogę ciągle pisać, że to potrwa kilka tygodni..


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2013, 11:49

Niebardzo wiem w czym dokladnie jest problem, ale zamknijmy te zapisy w koncu! Nie obijac sie, ja moge pomoc tylko niebardzo wiem jak. rok temu sie tym niezajmowalem.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2013, 12:36

Nie rzucaj charles tekstami o obijaniu się, bo Łyko, Leti i Damiano robią co mogą. Spytaj się lepiej dlaczego w zasadzie nikt nic nie wie, bo stąd ten bałagan.


Odszedł (tak wnioskuję, bo w zasadzie żadnego info nie ma na ten temat :whistle: ), który dotychczas się tym zajmował. Nie przekazał wszystkich potrzebnych informacji osobom, które teraz to będą ogarniać no i burdel gotowy. Mam rację?

Formularze idą do skrzynki pocztowej w poznaniu. Do tej nie wiadomo kto ma klucze, skrzynka przepełniona, formularze wracają. Nie ma formularzy, więc nie można wklepać danych do bazy. Nie ma danych, więc nie można dać nowym ludziom dostępu do pokoju stowarzyszenia.


Burdel konkretny.


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2013, 14:10

A możemy dać chociaż częściowo, tym ludziom, których formularze dotarły lub wysłali skan mailem? Przypuszczalnie to będzie zdecydowana większość.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2013, 14:12

Pisałem jak to wygląda już TUTAJ.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2013, 15:19

Taką wiadomość dostaliśmy dzisiaj:
Witam. Dnia dzisiejszego dostałem zwrot listu od was - powód nie przyjęcia : nie podjęta w terminie. Wysłałem wam go piorytetem więc był już u was następnego dnia. Z tyłu nawet jest stempel. Miałem czas włącznie do 2 sierpnia żeby wysłać pieniądze, a nie papiery. Mimo to byłem w terminie. Nie wiem o co teraz chodzi, pieniądze zostały wysłane z myślą że będę w stowarzyszeniu. Jeśli okaże się że pieniądze i papiery doszły na czas, to co z tym zrobimy? bo wynika z tego że wszystko zostało wysłane jak należy.

CZEKAM NA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ - TO PILNE.

PS. w załączniku jest potwierdzenie przelewu

Pozdrawiam Daniel Kaczyński / Kaczy19FJ
Potwierdzenie przelewu: https://www.dropbox.com/s/qvskc96vpkmnr ... 130731.pdf
mail: k19poland@gmail.com


Obrazek
Zablokowany