Zlot 2013

Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 19:18

Nie mamy absolutnie nic na tegoroczny Zlot. Nie wiem na czym stanęły starania Pawciosssa odnośnie nowego ośrodka, jednak jeżeli po świętach nic nie będzie odzywamy się do ośrodka z poprzedniego roku. Musimy zrobić rezerwację i podać termin! Nie ma również śladu po konkursach Łyko..


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 22:55

Mam to na kompie w pracy. :) Znajdę i wrzucę jeśli to takie pilne.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 23:39

1) Bannery/reklama - puściłem cynk do grafików, z którymi JP współpracuje z zapytaniem o wykonanie grafik potrzebnych na zlot - nie wiem kto i na kiedy da rade (jeśli ktoś w ogóle) wykonać co trzeba; jak będę wiedział to dam znać.
Z uwagi na pojawienie się wielu nowych projektów nad którymi JP pracuje nie będziemy w stanie tak jak w zeszłych latach zawalić całej strony reklamami zlotu, będą one pojawiać się prawdopodobnie naprzemiennie z reklamą innych akcji.



2) Kwestia nagród na zlot - na chwilę obecną nie jestem w stanie zaoferować tak na prawdę żadnych nagród. Sponsorowaniem zlotu od lat nie jest w zasadzie nikt zainteresowany poza JP, natomiast w tym sezonie z kasy JP niekoniecznie będziemy w stanie przeznaczyć jakieś nagrody rzeczowe, o gotówce nie ma mowy. Poza sytuacją finansową, wiąże się to między innymi z tym, jakie podejście w tamtym roku do nagród zorganizowanych przeze mnie i Lucasa zaprezentowały osoby zajmujące się zlotem/konkursami. Wykorzystując prywatne kanały udało nam się wtedy zorganizować więcej niż się spodziewaliśmy, a mimo to zostaliśmy zlani z góry na dół. Przekazanie części nagród (bon z ISS na 500zł przepadł, a razem z nim cała nasza praca), nastąpiło dopiero w grudniu, mimo, że prosiłem wielokrotnie w tym pokoju o to, by uwinąć się do końca okresu wakacyjnego.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2013, 18:26

We wtorek dam znać co i jak, mam parę opcji do podzwonienia, bo przed świętami głucha cisza. Dodatkowo czekam na odpowiedź na dwa maile.

Poza tym Adamowem biorę pod uwagę:
1
2
3
4
5

Maile poszły do gosirów w Zbąszyniu (Karol nie jest zachwycony) i Wilczynie.


romek20.20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2009
Posty: 504
Rejestracja: 06 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2013, 12:28

jeśli chodzi o konkursy, to z Łykowskim coś ogarniemy, kwestia nagród - 10zł dopłaty za zlot i git, najlepszym i najpraktyczniejszym "medalem" za wygranie jakiegoś tam konkursu, bez wątpienia będzie alkohol, no chyba, że czas i chęci pozwolą komuś na dokonanie innego zakupu


"Nazywam się Agnelli, a to do czegoś zobowiązuje"
"Moim priorytetem jest boisko, nie kontrakt". - A. Del Piero
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2013, 19:07

dojazd pociągiem do Wolsztyna wygląda tak:
godzina odjazdu-przyjazdu

Poznań-Wolsztyn 09:06-10:56 / 13:51-15:20 / 15:42-17:11 / 17:38-19:26 / 19:30-20:59

Leszno- Wolsztyn 09:50-10:49 / 13:30-14:28 / 14:26-15:24 / 15:51-16:50 17:46-18:45 /

Zbąszyń - Wolsztyn 09:40-10:08 / 15:41-16:09

trochę tego jest.
są plusy jak i minusy tego ośrodka, ale jak wiemy trudno o idealne miejsce.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2013, 19:40

Do dworca pieszo jest wg. gogle 2,8 km (najkrótsza trasa).
W piątek są autobusy z dworca o 11:20, 12:50 i 16:20. Dodatkowo jeszcze jest jeszcze parę opcji na przystanek Karpicko 1 w tym dwa bezpośrednie PKSy z Poznania :) Z Nowego Tomyśla bezpośredni jest tylko o 15:20. Generalnie nie jest źle, wypada tylko ogarnąć, które to są konkretnie przystanki.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2013, 20:21

Siewier pisze:1) Bannery/reklama - puściłem cynk do grafików, z którymi JP współpracuje z zapytaniem o wykonanie grafik potrzebnych na zlot - nie wiem kto i na kiedy da rade (jeśli ktoś w ogóle) wykonać co trzeba; jak będę wiedział to dam znać.
Z uwagi na pojawienie się wielu nowych projektów nad którymi JP pracuje nie będziemy w stanie tak jak w zeszłych latach zawalić całej strony reklamami zlotu, będą one pojawiać się prawdopodobnie naprzemiennie z reklamą innych akcji.


Możemy liczyć na te grafiki czy to za dużo dla dla grafików współpracujących z JP?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2013, 23:07

Pawciosss pisze:Do dworca pieszo jest wg. gogle 2,8 km (najkrótsza trasa).
W piątek są autobusy z dworca o 11:20, 12:50 i 16:20. Dodatkowo jeszcze jest jeszcze parę opcji na przystanek Karpicko 1 w tym dwa bezpośrednie PKSy z Poznania :) Z Nowego Tomyśla bezpośredni jest tylko o 15:20. Generalnie nie jest źle, wypada tylko ogarnąć, które to są konkretnie przystanki.
Przystanek Karpicko 1 jest na wysokości wyjścia z plaży na główną drogę, którym szliśmy. Nie jest więc źle.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 15:37

juveluck pisze:
Siewier pisze:1) Bannery/reklama - puściłem cynk do grafików, z którymi JP współpracuje z zapytaniem o wykonanie grafik potrzebnych na zlot - nie wiem kto i na kiedy da rade (jeśli ktoś w ogóle) wykonać co trzeba; jak będę wiedział to dam znać.
Z uwagi na pojawienie się wielu nowych projektów nad którymi JP pracuje nie będziemy w stanie tak jak w zeszłych latach zawalić całej strony reklamami zlotu, będą one pojawiać się prawdopodobnie naprzemiennie z reklamą innych akcji.
Możemy liczyć na te grafiki czy to za dużo dla dla grafików współpracujących z JP?
Póki co nie dostałem od nikogo deklaracji na 100%.

W razie czego przecież zawsze zostają graficy współpracujący z DPL, czy to może dla nich za dużo?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 20:08

Siewier pisze:
juveluck pisze:
Siewier pisze:1) Bannery/reklama - puściłem cynk do grafików, z którymi JP współpracuje z zapytaniem o wykonanie grafik potrzebnych na zlot - nie wiem kto i na kiedy da rade (jeśli ktoś w ogóle) wykonać co trzeba; jak będę wiedział to dam znać.
Z uwagi na pojawienie się wielu nowych projektów nad którymi JP pracuje nie będziemy w stanie tak jak w zeszłych latach zawalić całej strony reklamami zlotu, będą one pojawiać się prawdopodobnie naprzemiennie z reklamą innych akcji.
Możemy liczyć na te grafiki czy to za dużo dla dla grafików współpracujących z JP?
Póki co nie dostałem od nikogo deklaracji na 100%.

W razie czego przecież zawsze zostają graficy współpracujący z DPL, czy to może dla nich za dużo?
Nie ma takich?

Tak czy inaczej myślałem, że mogę liczyć na trochę więcej z twojej strony:(


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 14:24

Problem w tym, że ani razu nie napisałeś, czego się spodziewasz, żadnych wytycznych, terminów, konkretów, kompletnie nic, nawet nigdzie nie padło hasło, że to ja mam się zająć grafikami.

Nigdy nie zajmowałem się kwestią grafik na zlot i w zasadzie przez myśl mi nie przeszło, że teraz będzie to moje zadanie.
Zawsze ogarniałem kwestie nagród/sponsorów i to już miałem na uwadze dawno temu, natomiast tutaj kwestia się skomplikowała przez to co działo się w tamtym roku, a o czym wspominałem w poprzednich postach.

A to, że FC nie ma pod ręką żadnego grafika gotowego pomagać w różnych sprawach, to już tylko i wyłącznie oznaka tego o czym dawno temu wspominałem, że wszystko kręci się 'tak jakoś' i tak na prawdę bez konkretniej organizacji.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 18:35

Siewier pisze:Problem w tym, że ani razu nie napisałeś, czego się spodziewasz, żadnych wytycznych, terminów, konkretów, kompletnie nic, nawet nigdzie nie padło hasło, że to ja mam się zająć grafikami.

Nigdy nie zajmowałem się kwestią grafik na zlot i w zasadzie przez myśl mi nie przeszło, że teraz będzie to moje zadanie.
Zawsze ogarniałem kwestie nagród/sponsorów i to już miałem na uwadze dawno temu, natomiast tutaj kwestia się skomplikowała przez to co działo się w tamtym roku, a o czym wspominałem w poprzednich postach.
Miejsce: Karpicko, termin 12-16 lipca. Obrazek do newsa i baner.

To moje oczekiwania, o których pisałem wcześniej, bez miejsca bo nie było znane.
Siewier pisze:A to, że FC nie ma pod ręką żadnego grafika gotowego pomagać w różnych sprawach, to już tylko i wyłącznie oznaka tego o czym dawno temu wspominałem, że wszystko kręci się 'tak jakoś' i tak na prawdę bez konkretniej organizacji.
Może tego o czym piszesz może tego, że po prostu nie ma takich osób. Nie czas roztrząsać a Ty jako członek zarządu masz takie samo pole do popisu w tym temacie jak każdy inny.

Nie będę się tu spierał i prowadził zbędnych dyskusji. Fajnie jeżeli dasz radę załatwić, jeżeli nie będzie jak zawsze.
Prośba ta zawsze kierowana była do Martina, teraz go nie ma więc proszę, oficialnie, Ciebie.
Z góry dziękuję za pomoc.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 13:04

Cena za domki zbita do 20 zł. Wrzucam odpowiedź, którą dostałem. Przy tych cenach możemy się skusić na droższą opcję kolacji.
Godzina walnego w niedziele - 12.
Godzina ogniska w poniedziałek - 20.
Ceny noclegu w domkach campingowych pozostają 20zł/osoba za 1noc/ przy grupie więcej niż 40osób.Ognisko=50zł,mała sala do 30osób na 3 godziny bezpłatnie.
Propozycja kolacji bankietowej w godz,19.oo-2.oo
- mięsa 1,5porcji na 1 osobę, pieczywo, 3 sałatki, patery wędlin, serów, barszcz z paluszkiem, kawa,ciasto, zupa gulaszowa, soki woda cena 30zł/osoba.
.......................................................................................................................
-do 40zł = 2 mięsa różne na osobę , frytki, ziemniaki, sos,sałatki i surówki ,soki,woda,kawa ,ciasto ,patery zimnych rolad mięsnych i szynek,pieczywo, barszcz .
ok.23.oo szaszłyki i żurek.
..........................................................................................................................
DJ we własnym zakresie lub my zamówimy w cenie 500zł za 8 godzin.
Co do boiska, czekam na maila. Na stronie nie ma numeru telefonu, ale z tego co sprawdzałem to rok temu w tym terminie w harmonogramie nie było żadnych zajęć, więc powinniśmy być dobrej myśli.

Reasumując
4 noclegi - 80 zł
szkodowe 20 zł
koszty pozostałe (kiełbaski, ognisko, woda) - 20 zł

Aa i byłbym zapomniał, konieczny transport do boiska, ale to jak będzie zaklepane. Mówili oni o 150 zł w dwie strony za bus 50 os. czy źle kojarzę?

Suma: 120 zł + drobne na transport (o ile nie zmieścimy się w pozostałych :)) + ewentualna kolacja.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 14:21

Aha, alkohol na kolacji we własnym zakresie, bez korkowego. Ewentualnie jakby ktoś nie miał (cytuje Panią), zrobią promocyjne ceny na barze :P Cena za autokar tak jak mówiłem 150 zł, ale nie wiadomo jak z większą liczbą osób w autokarze niż przewidywana, bo to zależy od kierowcy.


Zablokowany