Zlot 2013

Zablokowany
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 09:22

Już jakiś czas temu zrobiłem listę konkurencji. Posiałem, więc dzisiaj napisałem ją jeszcze raz. Myślę, że nie ominąłem żednej z nich. Jak coś to postaram się resztę dopisać.

1. KARNE- to już chyba tradycja
2. STRZAŁ DO BRAMKI HOKEJOWEJ – strzelamy piłką nożną do bramki z danej odległości. Co turę zwiększamy odległość o kilka metrów. Do następnej tury przechodzą osoby które strzeliły bramkę.
3. NAJLEPSZY TRRIK PIŁKARSKI – potrzebna do tego komisja.
4. PRZECIĄGANIE LINY – (powinno udać mi się skołować linę) zespoły 7-10 osobowe
5. „BIEG GIGANT”- zawodnik musi przebiec z piłką pomiędzy pachołkami (slalom), zrobić 5 ……….pompek zakończone wypiciem piwa (zawody przeprowadzone są przez wszystkich zawodników jednocześnie)
6. KALAMBURY PIŁKARSKIE – coś jak u Karola swego czasu zrobił Juveluck i Madzia. Z tym że co najmniej 100 piłkarzy do odgadnięcia. Zespoły odgadują poprzez pokazywanie na sobie lub malowanie na kartkach. 3 poziomym trudności. Pierwszy poziom, piłkarz typu Del Piero (1pkt) Drugi poziom, piłkarz typu Peruzzi (3pkt) Trzeci poziom, piłkarz typu Parola (5pkt).
7. QUIZ-pytania dotyczące mistrzowskiego sezonu 2012/2013
8. Mini turniej par mieszanych. Dziewczyna-chłopak – dla sprostowania. Cos jak kilka lat temu w Sulejowie (w którym wczoraj byłem :p) . Zabawa zarówno dla Pań jak i Panów – przywiązujemy wspólnie kostki u nóg i walczymy na małe bramki. Jeden mecz 2x3minuty (trochę meczy takie bieganie). Czy to będzie faza pucharowa czy każdy z każdym zadecyduje ilość par. Mi się osobiście podobał ten meczyk.
9. KONKURS FOTOGRAFICZNY- skąd pochodzi dane zdjęcie (historyczny mecz/akcje kibiców/zlot JuvePoland) .


Do zabawy potrzebne:
-piłka nożna
-lina
-zdjęcia z poprzednich zlotów

Wiem, że reguły nie są doprecyzowane. To są na razie pomysły, z których możecie coś wybrać.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 09:47

A i jeszcze jedno. Jeśli już ostatecznie padnie na Karpicko to oczywiście mogę pomóc w kwestii przywozu rzeczy. Po co macie wszystko targać w pociągu? Mogę zakupić rzeczy, które pomogą w organizacji zlotu po dobrych cenach.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 12:30

Karpicko jest już zarezerwowane, a w sprawie przywozu po dobrych cenach zaoferował się Karol :P Ale można to jakoś podzielić.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 13:01

nikomu nie wchodzę w drogę, a i też nie chce zarobić na was ( taa) :P
tak tylko pisałem.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 23:34

Łyko pisze:A i jeszcze jedno. Jeśli już ostatecznie padnie na Karpicko to oczywiście mogę pomóc w kwestii przywozu rzeczy. Po co macie wszystko targać w pociągu? Mogę zakupić rzeczy, które pomogą w organizacji zlotu po dobrych cenach.
chyba ceny nie są najważniejszy bo czy woda będzie po 80gr czy po 1zł to chyba nie robi nam to większej różnicy. ważne by się z tym nie pieprzyć podczas zlotu.
na początek zlotu przywiózłbym wodę no i co tam jeszcze będzie potrzebne a w poniedziałek ktoś ode mnie przywiezie wszystko co na grilla.
przynajmniej cześć rzeczy organizacyjnych będziemy mieć z głowy.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2013, 00:18

Chciałbym wiedzieć dokładnie jakimi środkami dysponujemy w kwestii nagród. Są konkursy - OK ale co dalej?

Myślę, że gdybym pogadał z kilkoma dostawcami to zgromadziłbym kilka złotych, a od siebie (Mrówka PSB) też bym wtedy coś dorzucił i finansowo i gadżetowo. Musze jednak wiedzieć o co walczyć i ile nam potrzeba, proszę nie pisać jak najwięcej bo to doskonale wiem.
Z jednej strony chcę coś załatwić ale z drugiej krew nagła mnie zalewa jak czytam komentarz Siewiera w którym stwierdza, że bon na 500zł przepadł z czyjegoś lenistwa. No ku.rwa tak nie można! Tym bardziej, że Siewier i Lucas zbierali kasę na zlot nieoficjalnie, nikt nawet o nich nie wspomniał (ja nie słyszałem), nie było ich na zlocie a zrobili wiecej niż niejeden który powinien coś zrobić. Wiem, że w tamtym roku było trochę na głowie ale mam nadzieję, że w tym ta sytuacja się nie powtórzy.

Mam nadzieję, ze mi ktoś przedstawi to o co prosiłem.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2013, 11:12

Co do konkursów, bardzo podobała mi się opcja rozegrania czegoś w stylu gry miejskiej, mimo iż nigdy nie grałem i nie do końca wiem na jakiej zasadzie to działa (przejrzałem tylko opis na stronie). Moim zdaniem takie akcje są najlepszą zabawą. Idealnym terminem byłaby niedziela, ale tak jak napisała Madzia, wymaga to zapewne sporego zaangażowania, więc mógłby ktoś pokrótce objaśnić?

Zapowiedź mam już prawie gotową. Uwzględniłem już w planie kolację w piątek. Osobiście wolałbym, by konkursy były w poniedziałek, ale najlepiej podzielić to z niedzielą, bo jak wiadomo następnego dnia będzie mniej osób.

Jeśli będzie mało, to mogę przedzwonić do Montany i się spytać czy mają jakąś opcję załatwienia paintballa, bo z tego co widzę sąsiedni Jelonek ma to w swojej ofercie.

Póki pamiętam, uważam, że wypada wydrukować dla każdego domku po jednym planie zlotu (bez szczegółów), dodając na kolacji lekki opis.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 09:39

Co z przedpłatą za rezerwację?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2013, 09:51

Czy mamy tekst newsa, którego możemy dać z pierwszymi informacjami? Data miejsce, info o ośrodku?

rozumiem, że z grafikami jednak sie ni dało?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2013, 10:26

Zapowiedź masz od wczoraj wieczorem na mailu. Można ją trochę przerobić, albo dać od razu całą.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2013, 19:56

Dzięki dalsza dyskusja na mailu:)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2013, 12:27

Laeti wczoraj zrobiła zaliczkę na zlot, dzisiaj ta przedpłata wpłynęła, przed chwilą dzwoniłem. Ostatecznie czekają na potwierdzenie info odnośnie ilości osób. Potwierdziłem droższą wersję kolacji (za 40 zł), co do autokaru będzie on zależny od ilości osób, więc najlepiej skontaktować się 2 tygodnie przed.
Na obecną chwilę trzymają nam 68 miejsc(2,4,5 - osobowe), do tego opcje 2 - osobówek w motelu ( ostatecznie Pani się zgodziła na 100 zł/ noc ) dla chętnych i hotel pracowniczy.

Co do boiska, mamy cały czas tą rezerwację, Pani otrzymała maila, jednak nadal nie ma ewentualnego grafiku zajęć na następny sezon. Do tego dzisiaj Karol zagada z kumplem co zajmuję się innym Orlikiem w Wolsztynie, by w razie czego zabukować nam drugie boisko w tym samym terminie :P


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2013, 20:38

Grafik nie ma i widzę, że nikt nie może pomóc w tym temacie, co jest przykre.
Możemy Siewier liczyć na pokój na forum ?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2013, 22:24

Grafiki i pokój na forum to jest to co teraz potrzebujemy aby wystartować z zapisami.

Z mojej strony tyle.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2013, 21:31

Ludzie pytają o Zlot, my mamy wszystko brakuje grafik aby wrzucić info i pokoju na forum. Siewier nie odpisuje na moje prośby o pokój, grafiki nie ma komu zrobić. Zaczynam się zastanawiać czy wszystkim aby na pewno zależy na tym aby ruszyć z zapisami bo w temacie mocna cisza...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany