Zlot 2013

Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2013, 02:13

Pieprzysz jak potłuczony. Jak już skończysz się zastawiać nad jednym, to później rozważ, czy gdybyś zamiast wysyłać 2 pw (bo jak jednej nie odebrałem, to pewnie drugą odbiore :) ), pomyślał o tym, że mogłem nie zaglądać na forum przez weekend i posłał smsa lub maila? O napisaniu do pozostałych adminów (zapytanie o pokój lub o mnie, bo nawet jeśli jestem nieuchwytny, to któryś z nich wie zawsze do kiedy etc) nie wspominając. Od czwartku na JP zaglądałem tylko z kom i kliknąłem tylko kilka postów co do których dostałem info, żeby odpisać - reszty forum nie przeglądałem. Szczególnie, że pokój na forum to również nie była nigdy moja robota więc nie miałem tego na uwadze.


* Pokój założę rano (do południa)


* Grafiki - będą, ale w późniejszym terminie - mam nadzieję, że w tym tygodniu. Nie jestem w stanie wymyślić żadnego argumentu przepowiadającego za DPL, by stawiać je wyżej od zaplanowanych już wcześniej spraw JP, dlatego trzeba czekać. W praktyce wygląda to tak, że sam mam kontakt maks z 2/3 grafikami, z czego od marca obecny jest tylko jeden i jest zaangażowany w przedsięwzięcia, które planowane już były pod koniec tamtego roku i mają aktualnie priorytet. Biorąc pod uwagę, że czas jaki ów grafik jest w stanie przez ostatni okres poświęcić, to maks kilka godzin w tygodniu, to upchnięcie zrobienia takich grafik, niezależnie od tego jakie by proste nie były, staje się problematyczne.
Wystarczyło, żebym wiedział wcześniej, że mam się zająć grafikami i nie byłoby problemu (i jeśli w przyszłym roku będzie wcześniej ustalone, że tak jest, to takowego nie będzie).
No ale może dobrze to zrobi ogółowi, bo jest to kolejny przykład na brak jakiejkolwiek organizacji w funkcjonowaniu DPL.

* Nagrody - proponuję (jeżeli jest taka możliwość) wyciągnąć kasę z finansów jakimi dysponuje DPL i z tych środków zakupić nagrody na konkursy.

Tutaj zbyt wiele się nie zmieniło.
Z firm, z którymi nawiązywana była współpraca przez lata w ramach zarówno działania JP jak i stowarzyszenia kompletnie nikt nie wyraził nawet najmniejszego zainteresowania sponsorowaniem zlotu. Fan klub na chwilę obecną nie niesie ze sobą żadnej wartości marketingowej, nigdzie go nie widać ani nie słychać. Większość jedynie wie, że coś takiego działa i tyle. No ale tu nie ma się co dziwić ludziom spoza Juve, bo nawet userzy JP średnio się orientują w tym co to, po co, na co itd jest DPL.

Już w 2011r. sponsorzy nie byli zainteresowani samym zlotem i stowarzyszeniem, co po prostu tylko i wyłącznie reklamą na JP. I w praktyce to tak wyglądała, że nagrody dostało JP za reklamę na łamach serwisu, a następnie te nagrody zostały przekazane na zlot. I to wtedy już JP w zasadzie sponsorowało cały zlot, co ze względu na posiadanie sponsorów jednak nie było zbytnio dotkliwe, bo strona do tego nie dokładała.
W tym roku, podobnie jak i w tamtym nie udało się pozyskać sponsorów. Zaczyna się okres ogórkowy, stąd też brak zainteresowania nie jest niczym dziwnym.
Różnica jest natomiast taka, że w tamtym roku pojawiły się nagrody, które w pełni sponsorowało JP. Teraz taka sytuacja na 75% się nie powtórzy. Pisałem zresztą już o tym tutaj.
Nie będzie gotówki, nie będzie bonów, a owe 25% to możliwość przekazania koszulek z akcji JP; ale o tym zadecydować będziemy mogli dopiero pod koniec czerwca. Ewentualnie gdyby DPL zdecydowało się zakupić jakieś bony w neosporcie czy iss, to prawdopodobnie byłbym w stanie zorganizować zniżkę w postaci darmowych wysyłek.

Jeżeli w tej kwestii cokolwiek nie jest jasne to pytać śmiało :ok:


* Promocja zlotu -
zapowiedź tekstowa rozumiem, że gotowa?

pokój na forum, news na stronie głównej (wrzucany co jakiś czas), banner na stronie głównej, komunikat pod newsami na stronie głównej, komunikat na forum, mailing do członków DPL, informacja na facebooku.
Tyle na pewno, w przypadku niektórych pozycji będą one współdzielone z innymi akcjami na JP lub wrzucane naprzemiennie.

Dodatkowo być może jeszcze zostaną rzucone reklamy na innych serwisach.


Na zapowiedź/kompilację w postaci wideo co prawda być może nie jest jeszcze za późno, natomiast sądząc po tym, że przez półtora roku nie otrzymałem jakichkolwiek materiałów (fotki/wideo - te które znalazłem na serwerach JP są skromne i stare) to ta forma promocji ciągle pozostaje tylko i wyłącznie w sferze propozycji.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2013, 12:37

Pokój gotowy, póki co dostępny tylko dla Władz i strzelców.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2013, 20:47

W końcu konkretnie, dziękuję.

Tu zapowiedź:
http://www.drughipolska.juvepoland.com/text.php?id=124

Warto przejrzeć czy nie ma błędów zarówno w tekście jak i tagach.

Jak będą grafiki, dobrze, żebyś to Siewier wrzucił w całości. Mam tu na myśli zapowiedź w ogólnodostępne miejsce, newsy na JP i DPL, grafiki z odnośnikami oraz pokój na forum.
Ja oczywiście mogę dać newsy i zapowiedź, ale fajnie by dać wszystko z grafikami od razu.
Jak coś pisz.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2013, 21:12

EDIT: Zapowiedź dałem również w pokoju na forum. Czekamy na oficjalne wrzucenie informacji.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 14:08

nie ma co czekać na grafiki, będą to sie je doda

wieczorem lub jutro puszcze wszystko


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 21:06

* Poszedł news JP i DPL.
* Pokój na forum włączony.
* Dorzuciłem info do komunikatu na forum.
* Dorzuciłem info w newsach na JP o zlocie (widoczne w każdym dodanym newsie).
* Poszedł mailing.
* Info na fejsa pójdzie jutro lub w sobotę.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 15:14

Coś w temacie grafik, zwłaszcza banera ruszyło?

Pawcioss jak z boiskiem?

Łyko ostateczne decyzje co do konkursów?

Trzeba się też zastanowić nad nagrodami, czy robimy jakaś zrzutę, czy organizujemy je jakoś inaczej, w ogóle?

EDITA: Ktoś kontroluje skrzynke mailową w kontekście pytań o Zlot?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 18:45

No ja dałem przykłady, czekałem na decyzję albo opinię innych. Jeśli sam mam wybrać to muszę mieć pewność aby pozniej nie było.


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 21:29

ja nie bieżąco kontroluję skrzynkę w pracy. Jeśli w weekend przyszły pytania jutro rano odpowiem.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 12:37

Pisałem już odnośnie boiska, nie mam odpowiedzi. Pewno babka jeszcze nie zna terminarza, na stronie zresztą jest tylko na maj.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 11:44

Łyko pisze:No ja dałem przykłady, czekałem na decyzję albo opinię innych. Jeśli sam mam wybrać to muszę mieć pewność aby pozniej nie było.
Zajmujesz się tematem od początku więc weź wybory na siebie. Jeżeli chcesz coś skonsultować możesz to zrobić w takim zakresie jaki uznasz za stosowny. Nie ma co czekać na opinie.
Pawciosss pisze:Pisałem już odnośnie boiska, nie mam odpowiedzi. Pewno babka jeszcze nie zna terminarza, na stronie zresztą jest tylko na maj.
Rozumiem, tylko, żeby się nie okazało, że boiska nie ma...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
romek20.20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2009
Posty: 504
Rejestracja: 06 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 16:43

co do konkursów, proponuję wiedzowy (z obecnego lub 2 ostatnich sezonów), rzuty karne, picie browara na czas przez bongo (posiadam, ale uczestnictwo do 15 osób, bo musiało by iść po kolei, u nas w lbn w 30 sek. wypijają :D), i typowy akademicki gaz/beer pong, ocb, dajemy stół, układamy z plastikowych kubków trójkat w które lejemy wino lub bro, rzucamy piłeczką w owe kubki, aż rywal padnie, nie muszę dopisywać kto wygrywa (oczywiście nie musi być bro czy wino, może być szampan, sok z buraków, co kto woli :P), co Wy na to?


"Nazywam się Agnelli, a to do czegoś zobowiązuje"
"Moim priorytetem jest boisko, nie kontrakt". - A. Del Piero
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2013, 16:36

I może jeszcze flanki?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2013, 22:24

Jest jeszcze kwestia medali i dyplomów na turniej, nie padły też żadne propozycje odnośnie nagród.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2013, 08:35

Do tej pory załatwiałem to tutaj:

http://nagrody.com.pl/
info@nagrody.com.pl


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany