Drughi Polska W-wa

Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 21:02

22.11 odpisałem na maila. Dalszej korespondencji nie było. Treśc poniżej:

Romanie,

Dziękuje za twojego maila, proponuję jednak nie wygłaszać opinii w tematach w których nie dysponuje się wystarczająca wiedzą.

Przechodząc do głównego wątku, musicie sobie zdawać sprawę, że skoro rozwieszacie swoje barwy w miejscach publicznych, bez żadnego zabezpieczenia mogą się one stać "własnością publiczną". Tym razem przywłaszczyły je sobie akurat osoby identyfikujące się z Juventusem. Tak bywa, nie mamy wpływu na wszystkich którzy kibicują, lubią czy sympatyzują Juventusowi w tym kraju. Nawet członkowie DPL w momencie kiedy nie działają pod naszym szyldem są osobami prywatnymi za które nie odpowiadamy. Jako Drughi Polska nie mamy z tym nic wspólnego. Nie planowaliśmy tego, nie uczestniczyliśmy w tym, a dowiedzieliśmy się w taki sam sposób jak Wy.

Cieszę się Waszymi rozlicznymi kontaktami, ale kolega Marek Sudoła, jak również inicjatorzy omawianego zdarzenia oraz osoba, która jest autorem tego filmowego arcydzieła nie są nawet członkami DPL...

Proszę też, żebyś nas nie straszył, bo skoro omawiana sytuacja jest dziecinna, to jak nazwać te groźby...

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na Wasze wątpliwości co do ewentualnego uczestnictwa DPL w tym wydarzeniu.

Wierząc w naszą wyższość, którą będziecie zmuszeni oglądać z trybun San Siro, życzę sukcesów w trwającym sezonie. Zwłaszcza na arenie europejskiej, które bardzo są potrzebne całej włoskiej piłce.

pozdrawiam
Łukasz Kromolicki


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany