Gadżety DPL

Zablokowany
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2013, 14:23

Ok. A inni?


:roll:
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2013, 18:24

namieszam ale muszę.

flagę chwaliłem i będę chwalić, ale nasza pozycja na Curwie jest jaka jest, jeździmy na mecze co miesiąc, dwa i trudno przebijać się z biało-czerwoną flagą, bo raz będzie fajna a raz jakiś Włoch będzie sapał co to jest, i w sumie nie ma się co dziwić. barwy Drughi są ustalone i trudno wchodzić z nowymi w sam środek Curwy gdzie zawsze stoimy.

uważam, że nauczeni doświadczeniami powinniśmy co najmniej dodać nasz nazwę, a może nawet zrobić ramę 10cm z czarnym kolorem tak by barwy biało czerwone były dodatkiem a nie głównym akcentem flagi.
flaga ma być "ładna", ma pokazywać skąd jesteśmy ale też ma być akceptowalna i w miarę zrozumiała dla jak największej ilość Włochów.

to że nam jakiś Włoch odpisze że flaga jest ok nie oznacza że będzie oki gdy wyciągniemy takich 10 w samym centrum Curwy wiec lepiej dodać coś więcej.

PS
jeszcze raz wspomnę o mojej biało-czerwonej, zabrałem ją pierwszy raz na atalante z myślą machania nią podczas fety by każdy widział skąd przyjechaliśmy, mimo że to miasto z 2-3 osoby coś mi mówiły co to za barwy ale ogólnie pół miasta zobaczyło że Polacy tam byli, na Berlin jechaliśmy jak po swoje, barwy Polskie obowiązkowe. do Londynu i Dani zabierałem już w sumie dla potrzymania tradycji ale im głębiej w las tym więcej zapytań nie zawsze pozytywnych. może inaczej gdybym jednemu czy drugiemu Włochowi sprzedał wiązankę oczywiście po włosku, że to nasza flaga, sekcji Drugi i że ma się odpier###ić, może wtedy, ale takie rzeczy tylko M.

M. jak jest coś ważnego do obgadania to napisz smsa czy wiadomość na fb do kilku zainteresowanych osób może wtedy szybciej się odniosą do ważnych kwestii poruszanych w pokoju władz (oczywiście z całym szacunkiem, bo mieliśmy teraz gorący okres wigilijno% świąteczno% noworoczny%), a i barwo za Twoją widocznie zwiększoną aktywność :wink:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2013, 19:22

charles pisze:flagę chwaliłem i będę chwalić, ale nasza pozycja na Curwie jest jaka jest, jeździmy na mecze co miesiąc, dwa i trudno przebijać się z biało-czerwoną flagą, bo raz będzie fajna a raz jakiś Włoch będzie sapał co to jest, i w sumie nie ma się co dziwić. barwy Drughi są ustalone i trudno wchodzić z nowymi w sam środek Curwy gdzie zawsze stoimy.

uważam, że nauczeni doświadczeniami powinniśmy co najmniej dodać nasz nazwę, a może nawet zrobić ramę 10cm z czarnym kolorem tak by barwy biało czerwone były dodatkiem a nie głównym akcentem flagi.
flaga ma być "ładna", ma pokazywać skąd jesteśmy ale też ma być akceptowalna i w miarę zrozumiała dla jak największej ilość Włochów.

to że nam jakiś Włoch odpisze że flaga jest ok nie oznacza że będzie oki gdy wyciągniemy takich 10 w samym centrum Curwy wiec lepiej dodać coś więcej.
Ciekawa opinia, z którą się zgadzam. O ile dodanie napisów jest dla mnie jak najbardziej na miejscu to zmiana całej koncepcji (biało - czerwony kolor jako dodatek, a nie główny akcent flagi) wydaje się być trudna do realizacji - niby nic skomplikowanego, ale znając życie nikt nie podejmie się zrobienia projektu, więc lepiej bazować na czymś, co już jest.
charles pisze:jeszcze raz wspomnę o mojej biało-czerwonej, zabrałem ją pierwszy raz na atalante z myślą machania nią podczas fety by każdy widział skąd przyjechaliśmy, mimo że to miasto z 2-3 osoby coś mi mówiły co to za barwy ale ogólnie pół miasta zobaczyło że Polacy tam byli, na Berlin jechaliśmy jak po swoje, barwy Polskie obowiązkowe. do Londynu i Dani zabierałem już w sumie dla potrzymania tradycji ale im głębiej w las tym więcej zapytań nie zawsze pozytywnych. może inaczej gdybym jednemu czy drugiemu Włochowi sprzedał wiązankę oczywiście po włosku, że to nasza flaga, sekcji Drugi i że ma się odpier###ić, może wtedy, ale takie rzeczy tylko M.
Odnośnie Danii powiem jeszcze tylko, że sapanie tego Włocha mówiącego przed meczem nie można traktować do końca poważnie, bo on po prostu nie wiedział, że jesteśmy sekcją, a napis Drughi Polska znalazł się na fladze przez nasze widzimisię.


:roll:
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2013, 23:11

Zaczynając od początku, musimy koniecznie trzymać się nazwy POLSKA, a nie POLONIA. Był bym za tym aby zmienili to u siebie http://www.drughi.com/sezioni.php ale to w późniejszym czasie (w sumie gdyby tam już wrzucić nawiązanie do naszych barw to na pewno będzie łatwiej co niektórym Włochom skumać rebus w postaci flagi autorstwa Tomka). Jak już powiedziałem, projekt w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ale tylko w tedy gdy dostaniemy odpowiedz z Włoch, co oni o tym sądzą.

Przepraszam, że nie dawałem znaków życia ale mam ostatnio mnóstwo pracy plus święta i jakiś nowy rok...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 10:16

Popieram to co napisał Karol w pierwszej części swojego posta.

Zgadzam się również z tym, że musimy używać nazwy Polska.

Pisałeś Diego do Drughi z jakimś zapytaniem? Jest to zawsze jakieś odniesienie.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 00:13

Coś ruszyło?


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 19:46

Jak widać nie. Powinniśmy zacząć od ustalenia tego jak Drughi się na ten temat zapatrują.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2013, 13:21

to co M. piszesz do Włochów czy dają zielone światło dla tej flagi?? choć nadal będę uważał że lepsza będzie z dodatkowym napisem!

pisz przy okazji biletów na Celtic! albo w jedną stronę albo w drugą, robimy poprawkę albo zamawiamy te flagę.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 12:28

Robimy coś w tym kierunku? Myślałem że to jest kwestia wykonania dlatego zdecydowałem się sam zrobić próbną sztukę. Jak widać to jest kwestia braku zdecydowania.

Da się na Curvie też bez logo Drughi najwyraźniej:
Obrazek

U nas jest logo a i tak ktoś się może przyczepić do tego że jest biało-czerwona? Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasowało, jeśli tak mamy patrzeć to nie zrobimy nic.

Moim zdaniem powinniśmy zrobić takie jak wersja próbna, bez zmian. Ale jeśli większością zdecydujecie inaczej to okej - tylko ZADECYDUJMY W KOŃCU bo minęły 2 miesiące i nic!


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2013, 18:41

To nie trybuna Drughi, tylko Viking.

Flaga na kijach to dobrey pomysl, właściwie najlepszy możliwy. Jednak "ileś" biało-czerwonych machajek to po prostu będzie wyglądać dziwnie/śmiesznie?

Dlatego jeżeli mamy robić to po prostu flagę na kijach, może na wzór naszej normalnej flagi?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2013, 21:26

juveluck pisze:To nie trybuna Drughi, tylko Viking.

Flaga na kijach to dobrey pomysl, właściwie najlepszy możliwy. Jednak "ileś" biało-czerwonych machajek to po prostu będzie wyglądać dziwnie/śmiesznie?

Dlatego jeżeli mamy robić to po prostu flagę na kijach, może na wzór naszej normalnej flagi?
Brawo! Taki pomysł mi się podoba!


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2013, 09:40

ale dalej nie wiemy co na to Włosi? W ogóle Diego napisałeś do nich? Tak na mareginesie -poruszamy miliardy tematów i żaden nie kończymy.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2013, 19:49

Tabo dałbyś rade zrobić dla mnie 2szt takiej flagi ale z napisem po bokach Drughi Polska! na mój koszt i wtedy tez będziemy mieli jakieś porównanie. takie flagi tez się przydadzą mimo wszystko.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 00:36

Jutro się z Tobą skontaktuje tzn już dziś jak to ma wyglądać i załatwimy sprawę.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 19:50

Słuchajcie. Moja propozycja flaga na kijach na wzór naszej głównej. Krótka piłka, robimy albo nie?
Jak każdy będzie teraz robił swoją z napisem, bez napisu, czerwoną, niebieską... to nam się zrobi piękny folklor.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany