Gadżety DPL

Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2012, 18:25

Rozmawiałem z Diego odnośnie rozsyłki koszulek. Z tego co mi przekazał nie może doprosić się listy. Zobaczymy jak efekty będą wyglądały jutro jak coś będziemy działali.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2012, 20:14

do czwartku chciałbym listę członków bo chcę zabrać do wawy większą paczkę a jakoś muszę weryfikować kto jest członkiem. jak dobrze pójdzie to po Dani rozdam większość koszulek które mam.
jeśli nie macie czasu dajcie mi dostęp na 24h do konta czy maila czy gdzie są te listy to sam sobie to załatwię, spiszę czy co tam trzeba.
co do rozsyłania to Pavon może puścić kilka darmowych paczek :wink:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2012, 17:09

W sprawie listy osób kontaktujcie sie telefonicznie z Martinem.

Koszulki niebawem zostaną rozełane przez Diego.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2012, 17:37

juveluck pisze:W sprawie listy osób kontaktujcie sie telefonicznie z Martinem.
oki doki no to mam kogo ścigać! szkoda, że tak długo to trwało, bo jest już na nich lekki kurz
juveluck pisze: niebawem
Diego ma dziś do mnie dzwonić w tej sprawie, zapytam się ile to niebawem u niego trwa :smile:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 19:21

mały raporcik:

rozdałem 29 koszulek (Londyn Dania Warszawa WLKP)
wysłane 39 koszulek (czwartek-sobota)
zapakowane 4szt pójdą jutro

koszulki które ja otrzymałem w całość już poszły, resztę ma M. część już zapakowaną. czekamy na rozmiary od członków

dodam że listę z adresami otrzymałem na początku miesiąca a mailing poszedł koło czwartku.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 19:59

charles pisze:mały raporcik:

rozdałem 29 koszulek (Londyn Dania Warszawa WLKP)
wysłane 39 koszulek (czwartek-sobota)
zapakowane 4szt pójdą jutro

koszulki które ja otrzymałem w całość już poszły, resztę ma M. część już zapakowaną. czekamy na rozmiary od członków

dodam że listę z adresami otrzymałem na początku miesiąca a mailing poszedł koło czwartku.
Potwierdzam. U mnie czeka kilkanaście gotowych paczek. Akcja "Koszulki 2012" niedługo powinna się zakończyć.


:roll:
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2012, 11:34

Mecz z toro to już przeszłość jednak jest kilka spraw o ktorych trzeba tu napisać, a mianowicie to co cały czas wałkujemy na tym forum. Jesteśmy NIEWIDOCZNI na meczach domowych!

Jak wiadomo wywieszenie naszej flagi w miejscu widocznym na JS graniczy z cudem. Podczas meczu z toro gdzie było niezwykle ciasno potwierdziły się tylko moje obawy. Flagę owszem powiesiliśmy ale na bocznej szybie przy wyjściu.

Obrazek

Na zdjęciu pokazane gdzie wisiała nasza flaga. Płótno wisiało przez jakąś godzinę przed meczem, przyklejone do szyby przez szarą taśmę, bardzo mocną, z resztą co wyjazd nią kleimy i zawsze się trzyma. Chwile przed meczem albo w jego trakcie zauważyłem, że flaga wisi na owej szybie ale odklejona, wisiała bo ktoś ją odkleił. Nie było czasu na pytania typu: Kto to zrobił? Dlaczego? Był mecz. Od flagi nie byliśmy daleko bo jakieś 3 może 4 metry, dodatkowo było ją widać z góry, gdzie siedziała część naszej grupy. Szybę od miejsc siedzących oddzielały schody, które były zawalone ludźmi. W miejscu naszej flagi nie wisiała inna.
Na mecze wyjazdowe branie dużej flagi ma sens na mecze domowe już mniejszy. Może czas pomyśleć nad mniejszą flagą typu 1m x 1m?? Tylko bez zbędnych miesięcznych projektów. Taką flagę można by bezproblemowo zawiesić na dwóch kijkach bądź jednym. Wiele innych sekcji tak ma.

A więc wiemy już, że nie jesteśmy widoczni. Nie tylko z powodu flagi ale także ubrań.
Podszedł do mnie jeden z Drughów który kojarzył mnie z Kopenhagi (w jaki sposób? Nie wiem. Po chwili skojarzył też Laeti) i powiedział dlaczego jesteśmy niewidoczni , dlaczego nie wyróżniamy się swoimi ubiorami flagami itp. Wytłumaczyliśmy mu akcję z flagą (całe gadanie było z ust Discordii przyp. red.) ale mimo to powinniśmy coś z tym zrobić. Jest to trochę dziwne bo z tego co słyszałem w Danii był pojazd za flagę Karola (białoczerwoną przyp. red.), którą później, na meczu derbowym Karol niechętnie wyjmował.
Kolejny raz apeluje o ciuchy. Są projekty! Na co czekamy? Są słabe? To napiszcie cokolwiek!


Nie wiem czy powinniśmy otwierać nowy temat w tej sprawie ale piszę tutaj. Mam nadzieję ze nie zginie on jak reszta tego typu.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2012, 19:57

Pierwsze pytanie, które mi się nasuwa to dlaczego nie staliście przy fladze? Sam piszesz, że był tłok zamieszanie. 4-5 metrów w związku z z tym to przepaść... Przynajmniej kilka osób powinno być bezpośrednio przy niej, żeby cały czas wisiała.
Drugie moje pytanie to ile osób, na przykład tych co byli na torino kupi i ubierze "sekcyjne" ciuchy? Obawiam się, że pewnych osób, który pojechały raz możemy już nigdy nie zobaczyć, a co tu m mówić o gadżetach.

To moje wątpliwości wyrażone w postaci pytań. Jak będzie pole do dyskusji będziemy ją kontynuować.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2012, 20:26

Kilka takich nie dużych, mniej więcej jak ta Karolowa.
Obrazek
Na kijku lub dwóch może byłoby widoczne.

Przy takiej pogodzie ciężko też stać w bluzie a tym bardziej podkoszulku. Może warto proste koszulki, najtańsze które o rozmiar czy dwa za duże zakładamy na kurtkę. Z tyłu duży napis POLSKA z O które jest herbem Drughi. Czarne i białe.


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2012, 12:33

zdecydowanie potrzebujemy mniejszej flagi bo z naszą "wielką" jest coraz więcej problemów, zresztą tych sekcji czy miast jest dużo i większość ma małe chorągiewki. projekt tabo jest dobry, tylko logo powinno być większe, by te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> je zauważyły bo inaczej stwierdzą, że to nie jest flaga związana z Juve.

jeśli chodzi o banderę na 2 kije, to tylko czarna z flagą biało-czerwoną lub konturami Polski! i również o rozsądnych wymiarach.
chodzi o to że najczęściej pchamy się do samego młyna gdzie machanie biało-czerwonymi barwami z ich punktu widzenie jest bezsensu i kilka razy juz zwracali uwagę.

co do meczu na toro, wolałbym to wytłumaczyć osobą zainteresowanym telefonicznie ale nikt do mnie nie dzwoni z pytaniami o wrażenia :wink: w skrócie wieszamy flagę na 1.5h przed meczem stajemy na krzesełkach jakieś 2 m obok, jeden obok drugiego no i tu jest nasz błąd bo schody tuż przed meczem zaczynają być zapchane, jeszcze 15min przed wisiała, więc nie wiem komu przeszkadzała i absolutnie nie spodziewałem się tego że ktoś może ją zrywać czy coś tuż przed meczem. tym bardziej że dyskusje mieliśmy z 1-2 osobami przed powieszeniem.
widząc że znów są z tym problemy już w trakcje meczu po prostu ją schowaliśmy, ja też nie miałem ochoty wielce machać moją biało czerwona flagą. Skupiliśmy się na kibicowaniu i łapaniu czego kole wiek z boiska

co do gadżetów na te chwile nie są potrzebne, kolejne 2-3 wyjazdy i tak będą zimową porą, zresztą jak zauważył juveluck wiele osób ich nie kupi, z dwie nowe flagi powinny bardziej nas pokazać niż kilka bluz czy koszulek.

Reasumując według mnie potrzeba nam flagę kij do machania, biało czerwoną taka jak moja ewentualnie z dużym logo Drughii oraz niewielką 1m ma 1m na dwa kije lub powieszenie albo 1m na 0,4cm na dwa kije z napisem Drughi Polska lub częściowo z naszymi barwami.
Nie mamy szans powieszać dużej flagi, pilnować jej i jeszcze stać koło prowadzącego doping, będąc na wyjazdach co 2 miesiące w kilka osób z samej góry DPL.

dodam, że moja flaga biało czerwona to najwięcej szumu robi na mieście czy pod stadionem! bo na trybunach większość Włochów to już rozdaje buziaki, robi skręty i próbuje dopingować o ile prowadzącemu się chce ( na toro przestoje były najdłuższy od 30min do 45min).


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2012, 10:50

Karol jakie wymiary ma Twoja flaga?


Jeśli odpuszczamy na razie poważniejsze gadżety to co powiecie na akcję z vlepkami? Mogę się tym zająć w formie takiej jak akcje na forum - zapisy, wpłaty i produkcja.

Wzory:
Obrazek
Obrazek

Pytanie też czy miałaby to być akcja tylko dla członków czy na otwartym forum (co pewnie obniżyłoby cenę)


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2012, 12:09

za wlepki to ja Cię ozłocę! już kilka razy dokupowałem ale obecnie trudno coś znaleźć a oblepiać jest co.
Vlepki DPL lepiej tylko dla członków o ile się to opłaci.

wymiary mojej flagi to około 115cm na 70cm. jest to idealne do machania, natomiast na dwa kije musiałby być prostokąt.

M. mógłby może do Włochów napisać o logo Drughi w dużej rozdzielczości.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2012, 23:46

charles pisze:M. mógłby może do Włochów napisać o logo Drughi w dużej rozdzielczości.
Temat już był wałkowany.

Ile kosztowałoby wyrobienie najtańszych, najprostszych koszulek Tabo? Wiadomo, że każdy by nie kupił, ale gdyby to była mała kwota(25-30 zł) i doliczyć to do ceny wyjazdu i rozdać przy np. rozdawaniu biletów? Sprawa kontrowersyjna, ale do dyskusji, chodzi o prezencję ...


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2012, 23:51

Pytanie do Siewiera, który ostatnio siedzi w akcjach z koszulkami i byłby lepiej zorientowany.

A chociaż to w dobrej rozdzielczości ktoś posiada?:
Obrazek


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 21:05

Pomysł małej falgi jest dobry i myśle, że warto sie tym zając. Projekt musimy ustalić w tym pokoju między sobą. Żadnych pytań do członków. Szkoda jednak, że z dużą flagą sa akie problemy.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany