Gadżety DPL

Zablokowany
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 23:27

juveluck pisze:Słuchajcie. Moja propozycja flaga na kijach na wzór naszej głównej. Krótka piłka, robimy albo nie?
Jak każdy będzie teraz robił swoją z napisem, bez napisu, czerwoną, niebieską... to nam się zrobi piękny folklor.
Jestem jak najbardziej za! czasu jest mało a prezentacja musi być już na napoli. Mała na kijkach taka sama jak duża. ewentualnie w narożniku mała flaga Polski.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 10:30

żeby zdarzyć na Napoli trzeba max jutro złożyć zamówienie i dostawę kurierem. jest to do zrobienia.
pytanie czy materiałową czy taką "gumową plandekę". wymiary 40cm na 120cm coś chyba w tym stylu!

ja poprzez ręce Tabo zamówiłem biało-czerwoną z naszą nazwą po bokach, możliwe, że przyjdzie na Napoli, zastąpi moją starą zrobioną na szybko markerem.. którą od czasu do czasu będę zabierał.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 10:56

Ta którą Ci zamawiam i którą mam (zdjęcia wcześniej) to 120x75cm. Twoja będzie miała obszycie na dwa kije.

Obrazek

Jeśli ktoś ma projekt naszej dużej i mi podeślę to mogę się skontaktować z firmą czy są w stanie to zrobić razem z Karolowymi.
Materiałowa jest dużo lżejsza i łatwiejsza w transporcie jednak.

Jeśli chcemy faktury to mogą wystawić oczywiście.


Obrazek
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 11:14

tabo89 pisze: Materiałowa jest dużo lżejsza i łatwiejsza w transporcie jednak.
Jestem tego samego zdania. Mało kto robi te grube, a już na pewno nie na wyjazdy, co w naszym wypadku jest standardem. Ciężkie gumowe sprawdziły by się podczas sytuacji jaka miala miejsce na stamford bridge jak byliśmy na chelsea, gdzie wiatr robił co chciał z falgami ktore były przyklejane na piętrze.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 11:22

Projekt chyba ma Łukasz. ale flaga "Polska" będzie prostokątna dlatego 120 na 40/50cm było by chyba optymalne i jestem ZA :!:

Edit: projekty ma M. chłopaki twierdzą że trzeba je poprawić by się nadawały na flagę o mniejszych wymiarach wiec na Napoli raczej nie ma szans się wyrobić.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 15:02

Ta firma może nam to wykonać ale potrzebują logo Drughi w większej rozdzielczości i zrobią sobie sami projekt. Jeśli macie to wrzućcie bo ja dopiero na drugim kompie poszukam wieczorem bo na tym nic nie mam.
Jeśli nie to następnym razem.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 15:33

Ja nie mam żadnych projektów. I widzę, że dużo osób obudziło się przed samym wyjazdem na Napoli.


:roll:
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 15:44

M. pisze:Ja nie mam żadnych projektów. I widzę, że dużo osób obudziło się przed samym wyjazdem na Napoli.
dobra nie wiem kto ma, niby Łukasz Ci coś podsyłał (chodzi o projekt naszej dużej flagi). a to źle że przed Napoli lepiej późno niż wcale.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 16:13

Nie mam projektu flagi. A co do Napoli to było wystarczająco dużo czasu, żeby ogarnąć te sprawy na spokojnie, a nie na tydzień przed wyjazdem.


:roll:
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 20:48

Widocznie tylko wyjazdy działają na nas jako jakiś bodziec motywujący. Od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> prawie roku coś próbujemy zrobić i nie ma efektów, wiec lepiej niech coś powstanie później niż w cale. A do zrobienia są takie rzeczy jak bluzy, koszulki i przede wszystkim szale. Jak było planowanie koszulek przed nowym rokiem to ludzie marudzili, że jest zima, że nosi się kurtki, płaszcze z norek i inne dziwadła, przez które nic nie widać i po co robić w takim okresie koszulki. Zaraz bedzie marzec, a my nie mamy nawet projektu...

Proponuję zrobić jakiś porządek.
Do końca miesiąca lutego wybieramy flagi na kijku.
Do końca miesiąca marca wybieramy szaliki.
Do końca miesiąca kwietnia wybieramy koszulki.
Do końca miesiąca maja bluzy albo inne cuda.

Wyznaczając sobie jakieś etapy będzie nam o wiele łatwiej osiągnąć cel. Jak już gdzieś wspomniałem zabieramy się za milion rzeczy na raz i nic nie kończymy.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 20:52

Btw. fajnie jest się wymienić szalikiem, nawet koszulką. Podczas ostatniego melanżu w Turynie z Węgrami wymieniliśmy się tylko alkoholem (który później i tak wypiliśmy razem) oraz... vlepkami. Więc delikatnie mówiąc dupy nie urywa.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2013, 18:43

Vlepki i szale to kolejne rzeczy którymi chciałem się zająć po flagach. Nie wiedziałem jednak że decyzja dot. flagi może się ciągnąć aż tyle a nie chcę rozpocząć miliona rzeczy żadnej nie kończąc.

Zresztą wszystko przedstawiłem w 1 poście

Vlepki:
http://ultra-factory.pl/vlepki.php
oczekiwanie 7 dni

Szale:
http://www.ultra-styl.com/pl/szaliki
przy 50sztukach - 12,00zł
przy 70sztukach - 11,50zł
przy 100sztukach - 11,00zł
oczekiwanie 14 dni


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2013, 20:19

Diego intensywnie pracuje nad projektami szali. Pewnie niebawem sam napisze coś więcej.

Prosiłem go też aby opracował projekt flagi na kijach, liczę, że to zrobi.


EDIT: Jeszcze taka myśl, a propos "zamówionej" przez Karola flagi. Cudownie będziemy wyglądać jak każdy sobie pozamawia taką flagę jaka mu się akurat podoba. Każda tego typu machajka powinna być poddana ogólnej akceptacji.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2013, 21:03

Projekty szalików:

http://www.fotoload.pl/index.php?id=ce2 ... d29de67609

http://www.fotoload.pl/index.php?id=ca4 ... fc7e082527

Projekty te zostały wstępnie wybrane z kilku propozycji. Głównym zamiarem była prostota i czytelność. Nazwa Drughi Polska została rozbita na dwie strony - w przypadku napisu na jednej stronie druga robi się pusta i nie znaleźliśmy sposobu, by ją odpowiednio zagospodarować. Hasła z przyśpiewek czy inne hasła raczej odpadają ze względu na patetyzm. Pierwszy projekt jest klasyczny z prostą i podstawową czcionką. Drugi odnośni się do filmu Arancia Meccanica - są z niego zaczerpnięte odpowiednio kolor i czcionka. Wygląda może nieco bajkowo i dziecinnie, ale charakteryzuje się dużą oryginalnością, każdy element na nim w pewien sposób coś pokazuje i nie ma na nim nic przypadkowego. Dodatkowo dzięki kolorystyce będzie pasował do czarnych bluz. Szaliki oprócz napisów posiadają standardowe odnośniki do grupy Drughi: logo czterech ludków i zmienione logo Turynu, a także symbol Polski - godło.

Jakieś uwagi czy propozycje?


:roll:
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2013, 21:21

juveluck pisze: Cudownie będziemy wyglądać jak każdy sobie pozamawia taką flagę jaka mu się akurat podoba. Każda tego typu machajka powinna być poddana ogólnej akceptacji.
stara była oki, nikt nic nie mówił. nową powieszę sobie w pokoju na ścianie. nie muszę jej zabierać. a nasz duża przeleży mecz w reklamówce bo nie będzie jej gdzie powiesić.
Jak przyjdzie zrobię zdjęcie, zobaczymy jak wyszła wtedy można podyskutować czy warto zabierać. ja uważam że tak :!:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Zablokowany