Gadżety DPL

Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 21:40

Trochę działam w tym temacie i jak będę miał więcej konkretów to się odezwę tutaj.


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 15:40

Jak Wam się podoba:

Obrazek Obrazek Obrazek
http://img839.imageshack.us/img839/742/sam4305f.jpg
http://img69.imageshack.us/img69/9071/sam4306.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/5159/sam4307.jpg

120x75cm, koszt takiej flagi to około 45zł z wysyłką, można ponegocjować przy większej ilości; ja bym to zrobił w ramach akcji tradycyjnej na forum - zapisy - wpłaty - produkcja - wysyłka

Więcej szczegółów wieczorem bo teraz znalazłem tylko chwilę żeby wrzucić fotki.


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 22:42

:bravo:
sam o tym myślałem, próbowałem ale zawsze brakowało projektów w dużej rozdzielczości.
pytanie co dalej czy robimy ich więcej czy kilka i zawsze 1-2 zabieramy na mecz. każda opcja dobra.
brawo Tomku :ok:

mamy czas i zrealizowany projekt więc może by wcisnąć jeszcze napis Drughi Polska. Włosi mało kumają im więcej wskazówek co to za flaga tym lepiej... głośno myślę.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 22:51

Myślałem żeby dać każdemu członkowi możliwość nabycia i później zabierania na mecz. Fajny byłby efekt powiedzmy 20 osób machających tymi flagami.
Ale opcja z kilkoma też jest dobra. Ta jest wykończona z wejściem na kij ale można też zrobić z oczkami do powieszenia.

Jeśli chodzi o sam projekt to pozostałbym przy tym co jest, podoba mi się jego prostota, że nie jest nawalone za dużo - nasze narodowe barwy a loga chyba Włochom przedstawiać nie trzeba.

***

Więcej zdjęć:
http://images.juvepoland.com/tabo89/flagadpl.zip

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nie widziałem jej jeszcze na żywo bo przyszła na adres domowy a jestem w Kato. Brat porobił mi fotki i mówi że jest dobrze wykonana, dobrze obszyta a nadruk solidny. Sam ocenie jak pojadę na święta.


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 23:18

tabo89 pisze:Myślałem żeby dać każdemu członkowi możliwość nabycia i później zabierania na mecz. Fajny byłby efekt powiedzmy 20 osób machających tymi flagami.
Ale opcja z kilkoma też jest dobra. Ta jest wykończona z wejściem na kij ale można też zrobić z oczkami do powieszenia.
pogadamy z chłopakami w piątek na wigilii, zdanie M. jest tu ważne gdyż nie mam pojęcia jak Włosi zareagują na 20flag biało-czerwonych, zresztą jak znam ludzi to max 10 osób zabierze taką na stadion. masowość też dobra, na każdym meczu pomachać choć chwile taką czemu nie, o swoich przygodach z moją flagą już mówiłem, w Londynie widoczna bardzo i chwalona na Dani już niekoniecznie.
niewątpliwie powiem to jeszcze raz dobra robota!


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2012, 21:57

Prawda jest taka, ze ci gamonie z sud nie będą ogarniały tego dlaczego pasy są poziomo, a nie pionowo i dlaczego brakuje koloru zielonego. Fakt, jak dorzuci się napis Drughi Polska to i skumają może ale flaga straci swój urok. Ogólnie wzór mi się podoba, skromnie i oryginalnie. Nie wiem jak niektóre wieśniaki zareagują na widok 15 machajek ale jak będziemy się tak prezentować co wyjazd, to nas w koncu zapamietają i przyzwyczają się.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2012, 17:20

Dziś zobaczyłem flagę na żywo i mogę powiedzieć że jest elegancka. Praktycznie czekam tylko na Waszą decyzję i jeśli o mnie chodzi mogę rozpoczynać akcję na forum.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2012, 11:13

charles pisze:
tabo89 pisze:Myślałem żeby dać każdemu członkowi możliwość nabycia i później zabierania na mecz. Fajny byłby efekt powiedzmy 20 osób machających tymi flagami.
Ale opcja z kilkoma też jest dobra. Ta jest wykończona z wejściem na kij ale można też zrobić z oczkami do powieszenia.
pogadamy z chłopakami w piątek na wigilii, zdanie M. jest tu ważne gdyż nie mam pojęcia jak Włosi zareagują na 20flag biało-czerwonych, zresztą jak znam ludzi to max 10 osób zabierze taką na stadion. masowość też dobra, na każdym meczu pomachać choć chwile taką czemu nie, o swoich przygodach z moją flagą już mówiłem, w Londynie widoczna bardzo i chwalona na Dani już niekoniecznie.
niewątpliwie powiem to jeszcze raz dobra robota!
I właśnie tu jest największy problem. Będąc tak jak na Danii w samym sercu sektora, może być problem z kolorystyka tej flagi. To o czym mówił Diego, należy porozmawiać z Drughi w tej kwestii.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2012, 08:43

Dobra inicjatywa, ciekawy projekt, ale kilka rzeczy trzeba uzgodnić. Po pierwsze nie za bardzo rozumiem dlaczego właściwie zaczynamy od flag - w pierwszej kolejności powinny znaleźć się moim zdaniem szaliki, koszulki czy bluzy. Ale skoro jest już temat flag to warto go pociągnąć do końca. Przypominam, że wykorzystując znak Drughi musimy mieć od nich swojego rodzaju autoryzację - tzn. muszą zatwierdzić nasz projekt. Obawiam się, że może być z tym ciężko - za dużo nawiązania do barw Polski, przez co możemy się wyróżniać na trybunie kolorem biało - czerwonym, który nie ma nic wspólnego z Drughimi. Ale biorę na siebie przeforsowanie tego pomysłu, bo idea jest tego warta. Jedyne co bym dodał do projektu tabo to napis "Drughi Polska" (na górze Drughi, na dole Polska, może też być po bokach), bo jestem przekonany, że Włosi nie zrozumieją o co tak naprawdę chodzi z tą flagą i trzeba będzie im to nieco rozjaśnić.

Proszę o wypowiadanie się odnośnie dodania napisu Drughi Polska (czy ma być, a jeśli tak to gdzie), ewentualnie jakiś zmieniony projekt i po Sylwestrze zacznę Włochów przekonywać do tego projektu.


:roll:
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2012, 23:24

Można dodać wszystko ale moim zdaniem nie będzie to już fajnie wyglądało - będzie trochę za dużo nawalone.
Ty wiesz jak z nimi rozmawiać ale nie wiem czego w tej fladze mogą nie rozumieć - przecież jest jedną z wersji loga Drughi i wyraźnie to widzą. Napis coś im pomaga?
Dla nich cały czas jesteśmy sekcją "Polonia" http://www.drughi.com/sezioni.php więc mogą powiedzieć że takiego napisu chcą.
Ja bym pozostał przy tym co jest i o to pytał, jeśli jednak większość uważa inaczej to pozostanie mi się dostosować.
Rozumiem też że mogą być problemy z kolorystyką przy meczach gdzie drużyna ma podobne barwy (o to chyba chodziło w Danii) ale w Serie A nie ma chyba takich za dużo a w LM możemy ich nie używać jeśli faktycznie wyjdzie, że nie pasują.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 21:56

Zgodzę się z tym, że flaga w obecnym momencie wygląda bardzo dobrze i teoretycznie nie ma potrzeby dodawania czegokolwiek - czy po dodaniu napisów będzie wyglądała gorzej to ciężko jest mi to teraz ocenić.
Ta flaga ma dwa przekazy - jeden to symbol Drughi, druga to flaga naszego kraju. Wszystko ok, dla nas jest to jasne, ale dam sobie rękę uciąć, że żaden Włoch nie będzie znał symboliki tych kolorów i nie zorientuje się, że barwy biało - czerwone odnoszą się do Polski. Stąd konieczność dodania napisów. Uprzedzając kolejne pytanie - najprawdopodobniej nie będą wiedzieć co znaczy Polska, ale skoro przyjęliśmy nazwę stowarzyszenia jako Drughi Polska to teraz musimy się tego trzymać.
Co do meczu w Danii - sam za bardzo nie wiem o co tam poszło. Być może o polską flagę, która nie ma nic wspólnego z Juventusem bądź Drughimi, być może o to, o czym piszesz, być może o to, że Karol stał z nią w pierwszym rzędzie. Nie wiem. Skończymy projekt, napiszę do nich i wszystko ustalimy.
Proszę o wypowiadanie się także innych osób odnośnie dodania napisów na fladze - dla mnie to absolutna konieczność.


:roll:
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2013, 18:48

Pobudka :P .


:roll:
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2013, 20:49

Zgadzam się z Tabo. Wysłanie obecnego projektu nic nas nie kosztuje, jak nie będzie akceptacji, to będziemy myśleć.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2013, 08:23

Pawciosss pisze:Zgadzam się z Tabo. Wysłanie obecnego projektu nic nas nie kosztuje, jak nie będzie akceptacji, to będziemy myśleć.
To nie za bardzo chodzi o to czy w tym momencie dostaniemy akceptację. Jeśli się zgodzą to raczej nie będzie miało znaczenia to czy są te napisy czy ich nie ma. Ja to bardziej rozpatruję w kwestii naszej decyzji.


:roll:
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2013, 12:13

M. pisze:Uprzedzając kolejne pytanie - najprawdopodobniej nie będą wiedzieć co znaczy Polska, ale skoro przyjęliśmy nazwę stowarzyszenia jako Drughi Polska to teraz musimy się tego trzymać.
Tu już piszesz o sensowności napisu. Skoro jesteśmy za projektem z flagą naszego kraju, to nie umieszczałbym dodatkowo napisu Polska. Albo jedno, albo drugie.


Zablokowany