Przyszłosc JuvePoland/ Drughi Polska

Zablokowany
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 11:04

Jeżeli uda się zorganizować 2-3 ogólnopolskie spotkania na mecz + urodziny JP to byłoby już dobrze. Takie spotkanie wymaga przygotowania czasowego i mobilizacji odpowiedniej liczby ludzi.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2012, 22:22

Znamy już cenę na pierwszy wyjazd w LM, wprawdzie jest to mecz szlagierowy, jednak mam wrażenie, że przycinka będzie trwać. Oczywiście na ten sezon nic nie zmienimy, jednak w tym czasie można sobie przygotować jakiś grunt. Temat już był poruszany, ale dokładnie nie pamiętam jak/czy władze odpowiadały odnośnie kontaktów z pozostałymi grupami i o ich możliwościach, więc można by ten temat naświetlić.

Oczywiście z drugiej strony można spróbować pogadać nt. cen na miejscu, a przedtem dowiedzieć się ile pozostałe podsekcje płacą za wyjazdy przy okazji któregoś wypadu, by to wszystko miało ręce i nogi. Jest to drugi sezon jako DPL i widać, że będą skrzętnie wykorzystywać każdą okazję by zarobić na meczach cieszących się dużym zainteresowaniem. Póki co znacząca przebitka była na Napoli, Atalante i teraz na Chelsea, jeśli coś pominąłem to proszę dodać. Na podstawie następnych wyjazdów będzie można stwierdzić co dalej, a póki co można awaryjnie myśleć nad innymi rozwiązaniami.

Tak btw. chętnie zobaczyłbym porównanie odnośnie cen rzeczywistych biletów z tymi, które płacimy Drughi, by mieć szerszy pogląd na sprawę. Niestety na forum rzadko kiedy była podawana, więc tu prośba do Diego. Pewna przycinka oczywiście jest akceptowalna, bo ktoś nam to musi załatwić.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 14:07

Od tego sezonu jest sekcja belgijska, która dostała identyczna cene na chelsea. Prosiłem Diego aby negocjował ta stawke nie wiem na ile to miało miejsce. Generalnie temat cały czas jest nieporuszony.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 16:55

Widzą, że nie odzywamy się to myślą ze ceny nam pasują. Sam tak robię z własnymi klientami.


Zablokowany