Wolni strzelcy

Zablokowany
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 22:02

Temat został poruszony na walnym. Wolny strzelec to osoba, która nie jest formalnie członkiem zarządu, ale wykazała ochotę do pomocy/organizacji. Zgłosili się:
- Tomasz Opiekulski (tabo89)
- Konrad Romańczuk (romek20.20)
- Damian Zięba (damiano ziębotta)
- Michał Poleszak (Misza_18)
- Paweł Dubel (Pawciosss)
- Karol Kramski (charles)
- paruf - nie znam nazwiska
- Tomasz Bezak (Łyko) - zgłosił się po walnym, na którym nie uczestniczył

Na razie prośba jest o dodanie im dostępu do pokoju władz. Niech poczytają, pomyślą, może wyjadą z jakąś inicjatywą. Dla niektórych osób są już pomysły co do zadań.


:roll:
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 16:32

Gotowe :ok:


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 13:19

dzięki za wolego strzała :wink:
na walnym odwołaliśmy jak dobrze pamiętam 3 osoby z zarządu może warto było by zapytać, zaproponować tym osobom nie mowie że wszystkim bycie wolnym strzelcem! osoby te choćby z racji doświadczenia mogą być "przydatne" w działalności DPL. w obecnej chwili Warszawa i Kraków nie mają swoich przedstawicieli w pokoju władz a mniemam, że to właśnie tutaj będą dyskutowane ważne sprawy naszego stowarzyszenia. Może warto właśnie komuś z Wawy, Krakowa czy Gdańska zaproponować bycie wolnym strzelcem tak aby zarząd miał zaufane, dobrze poinformowane, aktywne osoby w większych miastach. takie osoby miały by informacje z pierwszej reki, mogły by też ewentualnie pomóc przy zlotach, wyjazdach a na tą chwile nikt z Małopolski czy Mazowsza, nie może się tu wypowiedzieć czy zaproponować swojej pomocy a bądź co bądź są to dość liczne w kibiców Juve miasta.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 11:34

juveluck pisze:PS: Nie na temat. Siewier czy użytkownik Paruf ma dostęp do tego pokoju?
Tak - każdy kto dostał dostęp do pokoju dostał zresztą ode mnie esemesa z informacją o tym. Paruf dodatkowo do mnie też dzwonił, bo nie do końca wiedział jak ma traktować rolę wolnego strzelca, to mu powiedziałem mniej więcej jak ja to widzę.
Nie kojarze już teraz czy mówił też wtedy coś o aktualnym braku dostępu do neta czy mylę go z kimś innym.


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 13:01

Jestem, czytam i czekam na rozwój wydarzeń.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 16:54

paruf pisze:Jestem, czytam i czekam na rozwój wydarzeń.
Jakich wydarzeń? :P Działaj, pisz co myślisz, udzielaj się w tematach, po to jest to forum. Jak wszyscy zaczniemy czekać na rozwój wydarzeń to nic się nie będzie działo :wink:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 13:16

Jakiś czas już tutaj jestem jako wolny strzelec ale szczerze mówiąc średnio odnajduje się w tej roli i w związku z tym chciałbym zrezygnować. To przemyślana decyzja, już jakiś czas temu miałem to napisać, dopiero teraz znalazłem chwilę i się zdecydowałem ostatecznie.

Mam coraz mniej wolnego czasu, każdą wolną chwilę poświęcam JuvePoland, lubię to robić, w tym się dobrze czuje i przy tym pozostanę. Dla DPL praktycznie nic nie robię wiec bez sensu żeby być tu tylko dla dostępu dla tematu, czytania i statusu wolnego strzelca.

Nie oznacza to, że całkiem chciałbym pomagać - mogę to robić jako zwykły członek, mówię tu np o takich akcjach jak pomoc przy biletach lotniczych (taniej już niestety nie jest ale mogę pomóc ogarnąć jak ktoś kupuje pierwszy raz)

Oczywiście chętnie pomogę jako członek redakcji JP - wrzucenie jakiegoś newsa, info na fb, możecie na mnie liczyć.

Dzięki za zaufanie, być może zawiodłem i oczekiwania były inne.. Trudno.

Powodzenia i oby kręciło się to coraz lepiej.


Obrazek
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2013, 22:34

tabo89 pisze:Jakiś czas już tutaj jestem jako wolny strzelec ale szczerze mówiąc średnio odnajduje się w tej roli i w związku z tym chciałbym zrezygnować. To przemyślana decyzja, już jakiś czas temu miałem to napisać, dopiero teraz znalazłem chwilę i się zdecydowałem ostatecznie.

Mam coraz mniej wolnego czasu, każdą wolną chwilę poświęcam JuvePoland, lubię to robić, w tym się dobrze czuje i przy tym pozostanę. Dla DPL praktycznie nic nie robię wiec bez sensu żeby być tu tylko dla dostępu dla tematu, czytania i statusu wolnego strzelca.

Nie oznacza to, że całkiem chciałbym pomagać - mogę to robić jako zwykły członek, mówię tu np o takich akcjach jak pomoc przy biletach lotniczych (taniej już niestety nie jest ale mogę pomóc ogarnąć jak ktoś kupuje pierwszy raz)

Oczywiście chętnie pomogę jako członek redakcji JP - wrzucenie jakiegoś newsa, info na fb, możecie na mnie liczyć.

Dzięki za zaufanie, być może zawiodłem i oczekiwania były inne.. Trudno.

Powodzenia i oby kręciło się to coraz lepiej.

Szanuję Tomka i próbuję zrozumieć ale... nie do końca mi to wychodzi. Pewnie niejeden wolny strzelec (w tym i ja) zadaje sobie pytanie "jeśli Tabo twierdzi, że mało robi to co dopiero ja?"
Tabo tak jak napisałeś pomagasz ogarnąć bilety - to już dużo! Albo się myle albo po to powstali strzelcy aby odciążyć tych którzy robili dużo, wiele i w każdej wolnej chwili poświęcali się stowarzyszeniu. Chodzi o to aby podzielic obowiązki. Będąc strzelcem nie musisz napier.dalać cały czas i robić za dziesięciu. Dzielimy się obowiązkami, nie zawsze są one z góry ustalone. Ty jak by nie patrzeć wnosisz dużo, rzekłbym że bardzo dużo.

Powiedzmy sobie szczerze - wolni strzelcy to dopiero projekt, projekt który ocenimy dopiero po pewnym okresie (nie przerobilismy nawet roku, a to według mnie minimum do oceny). Dajmy sobie czas. Np. po zlocie zarząd zdecyduje co robić. Czy pozostawić wolnych strzelcow, jeśli tak to ilu?

Jedni są lepsi w organizowaniu tematów takich jak mecze (bilety, transport, hotele itp) inni są dobrzy w negocjacjach (organizacja zlotów, spotkań w barach, szukanie sponsorów), a jeszcze inni wiedzą jak utrzymać grupę pijanych kibiców na wyjazdach jednocześnie być naj.ebanym tak samo jak reszta i trzymac poziom jak żaden z nich.

Podsumowując myślę, że lepiej mieć więcej osób, które robią mniej niż kilka osób na których barkach spoczywa duża odpowiedzialność i w razie ich nieobecności przysłowiowo "leżymy". Tak jak wspomniałem na początku - szanuję Tomka, każdy ma swój wybór. Mi osobiście zrobiło się głupio po przeczytaniu posta wyżej. A jeśli to ktoś z zarządu uważa, że Tabo robi mało, to jestem kolejnym w kolejce do zrezygnowania z tej funkcji.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2013, 23:28

Łyko pisze:Podsumowując myślę, że lepiej mieć więcej osób, które robią mniej niż kilka osób na których barkach spoczywa duża odpowiedzialność
Łykoski zgadam się z tym co napisałeś więc mi tu nie rezygnuj bo to nie o to chodzi, pomagamy jak możemy, a decyzje tabo89 trzeba uszanować tym bardziej że pomaga JP a i od nas przecież się nie odcina.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2013, 10:31

Pomagać będę nadal ale nie muszę mieć żadnego specjalnego statusu. Robimy to wszystko z pasji i miłości do Juve więc każdy z członków tak na prawdę powinien wnosić coś od siebie, choćby to była najmniejsza pomoc. Także do mnie zawsze możecie się zwrócić i jeśli tylko będę w stanie to chętnie pomogę :ok:


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 19:18

dokładnie notowała Leti ale z tego co ja pamiętam to Romek zrezygnował a kolega Biniek tj. Piotr Pawlik został dokooptowany do grupy wolnych strzelców.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 23:20

Wszystko się zgadza, Siewier, możemy prosić o zmianę uprawnień?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2013, 10:38

charles pisze:dokładnie notowała Leti ale z tego co ja pamiętam to Romek zrezygnował a kolega Biniek tj. Piotr Pawlik został dokooptowany do grupy wolnych strzelców.
Zgadza się. Jeszcze jedna osoba zgłosiła się na strzelca, ale udawałam, że tego nie widzę ;p Bob :) Myślę, że obecnie jest wystarczająca liczba wolnych strzelców :)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2013, 12:39

juveluck pisze:Wszystko się zgadza, Siewier, możemy prosić o zmianę uprawnień?
Gotowe :ok:

Jego nick to Biniek90.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2013, 12:49

Łyko pisze:Podsumowując myślę, że lepiej mieć więcej osób, które robią mniej niż kilka osób na których barkach spoczywa duża odpowiedzialność i w razie ich nieobecności przysłowiowo "leżymy". Tak jak wspomniałem na początku - szanuję Tomka, każdy ma swój wybór. Mi osobiście zrobiło się głupio po przeczytaniu posta wyżej. A jeśli to ktoś z zarządu uważa, że Tabo robi mało, to jestem kolejnym w kolejce do zrezygnowania z tej funkcji.
Popieram w całej rozciągłości, tzn układ z wieloma osobami, z których każda dorzuca cegiełkę jest na dłuższą metę od takiego, gdzie całość leży na barkach kilku osób. W praktyce później wystarczy odpadnięcie jednej takiej osoby i całość się sypie.

Co do Tabo to ja tam rozumiem, a jako, że on twardo zapieprza przy JP, to z perspektywy samej strony nawet popieram :wink:


Zablokowany