Potrzebny nowy skarbnik od następnego sezonu

Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 19:12

juveluck pisze:Jest to kandydatura, która podsunął Diego, z która ja jednak w 100% popieram. Chodzi mianowicie o Laeti. Dziewczyna jest księgową, jest w Poznaniu, co ułatwi wiele spraw i jest ogarnięta.
Nie rozmawiałem jeszcze z nią na ten temat, jednak jestem dobrej myśli.
Znam, ufam. Jestem za :ok:


STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 20:40

juveluck pisze:Jest to kandydatura, która podsunął Diego, z która ja jednak w 100% popieram. Chodzi mianowicie o Laeti. Dziewczyna jest księgową, jest w Poznaniu, co ułatwi wiele spraw i jest ogarnięta.
Nie rozmawiałem jeszcze z nią na ten temat, jednak jestem dobrej myśli.
:ok:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 21:05

juveluck pisze:Jest to kandydatura, która podsunął Diego, z która ja jednak w 100% popieram. Chodzi mianowicie o Laeti. Dziewczyna jest księgową, jest w Poznaniu, co ułatwi wiele spraw i jest ogarnięta.
Nie rozmawiałem jeszcze z nią na ten temat, jednak jestem dobrej myśli.
Mówiąc Leti miałem na myśli Lethala, w końcu chłopak studiuje na Ekonomicznej i powinien znać się na takich sprawach. Ale jak już się tak uparliście to może być i Laeti...


:roll:
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 21:15

Co do Leati to w 100% popieram, szczegolnie jezeli jest ksiegowa.
Co do mojej kandydatury ktora wysunal tutaj bblackk, jezeli nie bylo by innego konkretnego kandydata, to moglbym sie tego podjac, bo jakies tam pojecie na ten temat posiadam. Ale jezeli Leati by sie zgodila to napewno jest to lepsza kandydatura.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 10:17

Dobrze, żeby nowy księgowy (księgowa) zaczęła się już wdrażać w organizacje finansową wyjazdów.
No i organizację zlotu.

Przypominam również, że na maile to chyba tylko jak odpowiadam. Żeby w lipcu po zlocie nie było "dlaczego nikt nie odpowiada na maile".


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 07:18

Martin pisze:Dobrze, żeby nowy księgowy (księgowa) zaczęła się już wdrażać w organizacje finansową wyjazdów.
No i organizację zlotu.

Przypominam również, że na maile to chyba tylko jak odpowiadam. Żeby w lipcu po zlocie nie było "dlaczego nikt nie odpowiada na maile".
I co z tym? Jakoś nie widzę zainteresowania osoby mającej mnie zastąpić na stanowisku księgowego zlotem czy mailami...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 14:16

Martin pisze:
Martin pisze:Dobrze, żeby nowy księgowy (księgowa) zaczęła się już wdrażać w organizacje finansową wyjazdów.
No i organizację zlotu.

Przypominam również, że na maile to chyba tylko jak odpowiadam. Żeby w lipcu po zlocie nie było "dlaczego nikt nie odpowiada na maile".
I co z tym? Jakoś nie widzę zainteresowania osoby mającej mnie zastąpić na stanowisku księgowego zlotem czy mailami...
A wiadomo już kto będzie skarbnikiem?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2012, 20:59

Martin pisze:
Martin pisze:Dobrze, żeby nowy księgowy (księgowa) zaczęła się już wdrażać w organizacje finansową wyjazdów.
No i organizację zlotu.

Przypominam również, że na maile to chyba tylko jak odpowiadam. Żeby w lipcu po zlocie nie było "dlaczego nikt nie odpowiada na maile".
I co z tym? Jakoś nie widzę zainteresowania osoby mającej mnie zastąpić na stanowisku księgowego zlotem czy mailami...
To może ty wyjdź z inicjatywą, numer do Leati masz, pogadajcie sobie naświetl jej temat. Jej zainteresowanie jest. Wybacz, że za Tobą nie biega.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2012, 10:08

juveluck pisze:
Martin pisze:
Martin pisze:Dobrze, żeby nowy księgowy (księgowa) zaczęła się już wdrażać w organizacje finansową wyjazdów.
No i organizację zlotu.

Przypominam również, że na maile to chyba tylko jak odpowiadam. Żeby w lipcu po zlocie nie było "dlaczego nikt nie odpowiada na maile".
I co z tym? Jakoś nie widzę zainteresowania osoby mającej mnie zastąpić na stanowisku księgowego zlotem czy mailami...
To może ty wyjdź z inicjatywą, numer do Leati masz, pogadajcie sobie naświetl jej temat. Jej zainteresowanie jest. Wybacz, że za Tobą nie biega.
Wybaczam... ;) Swoje obowiązki pełnię do zlotu. Skoro przyszły skarbnik nie jest zainteresowany jak to ma wyglądać po zlocie to sorry, ale coś tutaj nie gra.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2012, 10:19

Ktokolwiek cokolwiek z nią w ogóle rozmawiał na temat bycia nowym skarbnikiem? :whistle: Jeśli nie to przedzwonie...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2012, 22:28

Siewier pisze:Ktokolwiek cokolwiek z nią w ogóle rozmawiał na temat bycia nowym skarbnikiem? :whistle: Jeśli nie to przedzwonie...
Oczywiście, potwierdziłą swoje zainteresowanie.

Martin pisze:
juveluck pisze:
Martin pisze: I co z tym? Jakoś nie widzę zainteresowania osoby mającej mnie zastąpić na stanowisku księgowego zlotem czy mailami...
To może ty wyjdź z inicjatywą, numer do Leati masz, pogadajcie sobie naświetl jej temat. Jej zainteresowanie jest. Wybacz, że za Tobą nie biega.
Wybaczam... ;) Swoje obowiązki pełnię do zlotu. Skoro przyszły skarbnik nie jest zainteresowany jak to ma wyglądać po zlocie to sorry, ale coś tutaj nie gra.
Jak małe dziecko. Zaprowadzę Cię do Laeti i poproszę żeby się z Tobą pobawiła :ok:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 08:06

Juveluck: Szanuję Twoje zdanie, szanuję Twoją opinię, mów co chcesz. Fakty jednak świadczą same za siebie. Być może wyraziła zainteresowanie, być może już coś tam zdziałała. Fakt, rozliczenie za Atalantę super. Jednak to tyle. A może aż tyle...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 11:12

Trochę nie ogarniam :D

Laeti chce być skarbnikiem, zrobiła już nawet rozliczenie za Atalante. W czym więc problem?

Trzeba dzwonić najpierw do niej, później do Martina, i ich umawiać ze sobą na spotkania? :P


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 11:17

Siewier pisze:Trochę nie ogarniam :D

Laeti chce być skarbnikiem, zrobiła już nawet rozliczenie za Atalante. W czym więc problem?
W tym, że to wszystko...
Siewier pisze: Trzeba dzwonić najpierw do niej, później do Martina, i ich umawiać ze sobą na spotkania? :P
No chyba tylko ja tu mam jakieś wydumane wyobrażenie o jej aktualnej roli. Zresztą tak ja pisałem, dla mnie nie ma już tematu.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2012, 18:37

Poszedłem po Laeti i zaprowadziłem ją do Martina, żeby się razem pobawili. Wszystko chyba będzie już w tym temacie ok. :P


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany