[Zlot 2012] Informacje ogólne

Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 17:07

Jeszcze dużo czasu, jednak z obecnym materiałem ludzkim jaki mamy i czasem jaki niekiedy potrzebujemy na organizacje niektórych rzeczy warto już teraz zacząć działać. Był bym wdzięczny, jeżeli Wolv, Polbos, Stan i Siewier, których ostatnia aktywność jest mała oraz bblackk, którego aktywność jest zerowa, również wzięli udział w przygotowaniach.

Zaznaczam to ponieważ przed nami X Zlot, Zlot, który trzeba przygotować w sposób perfekcyjny i musi się on wyróżniać na tle wszystkich pozostałych.

Czekam na pierwsze przemyślenia.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 17:40

Trzeba się przygotować na posuchę z nagrodami. Niestety ale postawa naszych kopaczy przez ostatnie lata sprawiła, że pozyskanie nagród na ostatni zlot było bardzo ciężkie, a aktualnie jest problem nawet ze zdobyciem sponsorów dla typera JP, ponieważ produkty związane z Juventusem bardzo słabo się sprzedają.

Sytuacja być może ulegnie zmianie, ale raczej jedynie wtedy, jeżeli w tym sezonie Juventus ugra coś konkretnego w Serie A i Pucharze Włoch, w przeciwnym razie nie nastawiałbym się, że uda się zebrać nagrody o wartości przekraczającej 80-90% tego co mieliśmy ostatnio.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 18:01

Siewier pisze:Trzeba się przygotować na posuchę z nagrodami. Niestety ale postawa naszych kopaczy przez ostatnie lata sprawiła, że pozyskanie nagród na ostatni zlot było bardzo ciężkie, a aktualnie jest problem nawet ze zdobyciem sponsorów dla typera JP, ponieważ produkty związane z Juventusem bardzo słabo się sprzedają.

Sytuacja być może ulegnie zmianie, ale raczej jedynie wtedy, jeżeli w tym sezonie Juventus ugra coś konkretnego w Serie A i Pucharze Włoch, w przeciwnym razie nie nastawiałbym się, że uda się zebrać nagrody o wartości przekraczającej 80-90% tego co mieliśmy ostatnio.
W takiej sytuacji będzie trzeba trochę do tych nagród dołożyć. Może to nawet nie będzie takie złe rozwiązanie, pomijając oczywiście konieczność wydania kasy, bo pozwoli na dobór ciekawych, nie pojawiających się w przeszłości nagród.

Nie będę ukrywał, że kluczowymi elementami Zlotu będzie miejsce. Tu trzeba się na prawdę postarać, żeby nie towarzyszyli nam inni urlopowicze i żebyśmy mieli spokój.
Kolejna ważna rzecz, o ile nie najważniejsza to atrakcje, które ten Zlot wyróżnią na tle innych.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 października 2011, 09:43

1. Miejsce zlotu: co z Wawrzkowizną?
2. Nagrody: to coś co wyróżnia zlot, ale jeśli ma to wyglądać tak jak w tym roku to nie wiem czy jest sens w ogóle cokolwiek organizować. Co mam na myśli. Konkurs pierwszego dnia, który się nie odbył bo nikogo to nie interesowało, nawet głównego prowadzącego. Konkurs zręcznościowy, którego nie było bo... nie. A jeśli my mamy coś zrobić a potem zaciągać na siłę ludzi to jaki w tym sens?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2011, 10:28

Martin pisze: Konkurs pierwszego dnia, który się nie odbył bo nikogo to nie interesowało, nawet głównego prowadzącego. ?
Mówisz o mnie czy o kim?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2011, 12:06

a termin? pamiętajmy że będzie euro, może lepiej byłoby aby zlot odbył się już po zakończeniu rozgrywek z racji tego, że może być tzw paraliż komunikacyjny w Polsce.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2011, 12:46

STAN pisze:a termin? pamiętajmy że będzie euro, może lepiej byłoby aby zlot odbył się już po zakończeniu rozgrywek z racji tego, że może być tzw paraliż komunikacyjny w Polsce.
Sory ale nie wiem co mam ci napisać... Spojrzałeś w ogóle na terminarz, czy dałeś wypowiedź, żeby tylko napisać....?

Finał euro jest 1 lipca, a my Zlot zawsze robimy w drugi weekend lipca...

Możemy się natomiast zastanowić czy Zlot zrobimy przez weekend 7-8 czy 14-15. Ze względu na to, że 1 lipca to niedziela i interpretacja "drugiego weekendu" jest dowolna.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2011, 14:28

juveluck pisze:
Martin pisze: Konkurs pierwszego dnia, który się nie odbył bo nikogo to nie interesowało, nawet głównego prowadzącego. ?
Mówisz o mnie czy o kim?
Tak, dobrze wiesz, że chodzi o Ciebie...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2011, 16:09

Martin pisze:
juveluck pisze:
Martin pisze: Konkurs pierwszego dnia, który się nie odbył bo nikogo to nie interesowało, nawet głównego prowadzącego. ?
Mówisz o mnie czy o kim?
Tak, dobrze wiesz, że chodzi o Ciebie...
Nie chcę tu nikomu nic wypominać, ale twoja postawa jest kłamliwa, Dopóki nie przyjechałem ja to nikt nie potrafił sobie w ogóle poradzić z otwarciem Zlotu i powiedzeniem chociażby dwóch słów, z Tobą na czele. Przyjechałem otworzyłem Zlot a przeprowadzenie konkursu jaki miało sens, skoro wszyscy, dokładnie wszyscy byli tak spici, że nic nie ogarniali.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2011, 17:34

juveluck pisze:
STAN pisze:a termin? pamiętajmy że będzie euro, może lepiej byłoby aby zlot odbył się już po zakończeniu rozgrywek z racji tego, że może być tzw paraliż komunikacyjny w Polsce.
Sory ale nie wiem co mam ci napisać... Spojrzałeś w ogóle na terminarz, czy dałeś wypowiedź, żeby tylko napisać....?

Finał euro jest 1 lipca, a my Zlot zawsze robimy w drugi weekend lipca...

Możemy się natomiast zastanowić czy Zlot zrobimy przez weekend 7-8 czy 14-15. Ze względu na to, że 1 lipca to niedziela i interpretacja "drugiego weekendu" jest dowolna.
troszkę się wygłupiłem <lol> ale tylko dlatego że ktoś mi powiedziaŁ że finał jest wtedy kiedy zawsze robimy zlot,

nie spojrzałem w terminarz


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2011, 12:21

Nasze konkursy z roku na rok mają coraz mniejsze zainteresowanie :P Też jestem za tym, zeby nie organizować czegoś tylko po to, żeby było. Wszyscy i tak sobie świetnie organizują czas, że tak powiem :P
Może zaprosilibyśmy jakiegoś gościa? np. dziennikarz sportowy specjalizujący się w lidze włoskiej. Chociaż nie wiem, czy bandę pijaków interesowałaby rozmowa z kimś w stylu i czy nie narobilibyśmy sobie wsi:P Mógłby być też... Zbigniew Boniek (zresztą wątpie, zeby się zgodził), ale pewno usłyszę, że nie :P

Co do terminu, to moim zdaniem nim dalej od euro tym lepiej dla nas.


Obrazek
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2011, 18:31

co do daty zlotu

ja byłbym za tym weekendem 7-8.


jak reszta się zapatruje? kolo grudnia, stycznia można poodac ludziom date bo niektórzy w firmach na początku roku planują urlopy.

a co do miejsca to chyba w grę wchodzi ta Wawrzkowizna?
Miejsce bardzo fajne, ale uważam, że koło stycznia trzeba zrobić wstępną rezerwację.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2011, 18:14

widzę, że pogrzebaliście temat.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2011, 12:30

juveluck pisze:widzę, że pogrzebaliście temat.
ustalmy date i od nowego roku trzeba dzialac,

tak ja pisalem kiedys jestem za 7-8


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2011, 12:47

Z mojej strony:
Wawrzkowizna - w tym roku nie było miejsca, więc warto do nich uderzyć w tym.
TErmin - 13-17.07.2012


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany