[Zlot 2012] Informacje ogólne

Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2012, 18:06

STAN pisze:mogę, tylko jak mam uzyskać dostęp do tych postów?

i jak konkretnie to widzicie?

powspominamy zloty od pierwszego do 9, to co sie na nich wydarzyło i ludzie najbardziej pamiętają od rzeczy śmiesznych po poważne i tyle? bo ja tak to widzę/ szybko i sprawnie żeby ludzi nie zanudzac a bardziej rozmieszyc ale nikogo nie urażając i nie obrażając.

Nie chce żeby było to sztywne i każdy miał to w dupie.

Pewnie przygotuje sobie jakis tekst ktory mogę pozniej przedstawic, ale nie bede sie go sztywno trzymac w sensie: ni beda tylko stac i czytac ble ble ble tylko bardziej na zasadzie rozmowy, fajnie jakby byl tez rzutnik zeby jakies fotki pokazać. Da rade coś takiego załatwić na miejscu? ja mogę zabrać laptoa.
Masz wolną rękę, przygotuj to tak jak uważasz za stosowne. O dostępie do pokoju rozmawiaj z Martinem.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2012, 22:43

juveluck pisze:
STAN pisze:mogę, tylko jak mam uzyskać dostęp do tych postów?

i jak konkretnie to widzicie?

powspominamy zloty od pierwszego do 9, to co sie na nich wydarzyło i ludzie najbardziej pamiętają od rzeczy śmiesznych po poważne i tyle? bo ja tak to widzę/ szybko i sprawnie żeby ludzi nie zanudzac a bardziej rozmieszyc ale nikogo nie urażając i nie obrażając.

Nie chce żeby było to sztywne i każdy miał to w dupie.

Pewnie przygotuje sobie jakis tekst ktory mogę pozniej przedstawic, ale nie bede sie go sztywno trzymac w sensie: ni beda tylko stac i czytac ble ble ble tylko bardziej na zasadzie rozmowy, fajnie jakby byl tez rzutnik zeby jakies fotki pokazać. Da rade coś takiego załatwić na miejscu? ja mogę zabrać laptoa.
Masz wolną rękę, przygotuj to tak jak uważasz za stosowne. O dostępie do pokoju rozmawiaj z Martinem.
ok, a co do postów to chyba bez sensu, to zajmie duzo czasu szperac kto co pisal. te starsze zloty sa fajnie opisne na stronce wiec z tym sobie poradze, tam bylo "spokojnie" a na kolejnych od zaniemysla bylem na kazdym wiec wiem co i jak, a z lezeczkami tez sobie poradzę :)


pytanko : kto wygrał ostatni turniej miast?bo nie pamiętam- a na stronce nie ma info.


Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2012, 00:25

Propozycje atrakcji na niedziele/poniedziałek
- kajak/rower wodny - 25zł/h - można wypożyczyć kilka sztuk i zrobić jakieś wyścigi (wiadomo tylko dla "trzeżwych")
- rowery typu go-card - 15zł/h - tutaj w zależności od tego czy będzie gdzie także można się pościgać (chyba bezpieczniej niż w wodzie)
- tenis stołowy - 10zł/h - standardowo proponuje pewnie w poniedziałek rano tradycyjny już turniej w ping ponga
- bilard - 10zł/h - przy kiepskiej pogodzie można zorganizować turniej w bilarda
- dart - jw.

W cenie pokoi dostępne są za darmo boiska do siatkówki i koszykówki, nie wiem czy jest jakieś bezpłatne boisko do piłki, skąd może być problem z rozegraniem konkursu rzutów karnych na ośrodku, dlatego turniej karnych możemy rozegrać w czasie turnieju miast, np między rundą grupową, a pucharową.

Nie wiem czy organizujemy jakiś konkurs wiedzowy (dla przyzwoitości jeden można by było zorganizować). Jeżeli tak to chyba to chyba najlepszym momentem będzie do tego końcowe ognisko, bo pierwszego wieczoru raczej nie to nie uda.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2012, 07:34

Co do karnych to można pogadać o wynajęciu tego boiska na 30 minut. Może wtedy da się wpuścić nas za darmo.
Dobrze aby przygotować ostateczną rozpiskę nagród. Skoro chcemy organizować pingla i bilarda to ludziska muszą wiedzieć o co grają.

Jednak konkurs wiedzowy? Można coś przygotować, ale ja myślę, że należy powtórzyć formułę sprzed roku (grupowe). Cieszyło się to dużym powodzeniem a i ludzie są wtedy bardziej chętni (mimo wszystko dobrze, aby przeprowadzał to m.in. autor pytań).


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2012, 12:24

Nadal nie otrzymałem wpłat od:
- juveluck
- bblackk
- poli

Rezerwację zrobiliśmy na 72 osoby. Na razie na liście mam 68 z czego 5 osób nie zapłaciło. Zgłaszamy te 68 osób i likwidujemy jeden 4 - osobowy domek czy zostawiamy 72 miejsca na ewentualnych spóźnialskich?

Rzutnik 200 pln za dzień, ale postaram się wynegocjować niższą cenę.

To samo tyczy się boiska na konkurs rzutów karnych.

Fajnie byłoby zorganizować te konkursy zręcznościowe. Rzucanie jajek, przenoszenie wody. To cieszyło się przecież dużą popularnością.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2012, 18:00

Z mojej strony taka propozycja. W pierwszy wieczór, przedstawiamy Zlotowiczą propozycje konkursów/zabaw (to co wypiał Poli plus karne) wraz z nagrodami jakie mamy przewidziane na całość. Zlotowicze natomiast sami wybierają, poprzez ogólną dyskusje i ustalenia z naszym głosem decydującym, na co mają ochotę. To pozwoli uniknąć sytuacji w której my się staramy coś zorganizować a ludzie mają to w dupie. Ponadto Zlot jest dla ludzi i będą mieli możliwość robić to na co mają ochotę..

Martin pisze:
Fajnie byłoby zorganizować te konkursy zręcznościowe. Rzucanie jajek, przenoszenie wody. To cieszyło się przecież dużą popularnością.
Poli możesz się do tego odnieść, również w perspektywie tego co napisałem wyżej?

Co do konkursu wiedzowego to z przykrością stwierdzam, że na ostatnim Zlocie był on przeprowadzony mocno na siłę, dlatego stwierdziliśmy wcześniej, że ponowna organizacja, jest bezcelowa. Tym bardziej, że nie wymyślimy żadnej atrakcyjnej koncepcji na ten rok. Jeżeli zdania się zmieniły, proszę o opinie.

Martin kto wygrał zeszłoroczny turniej miast, Warszawa?
Martin pisze:Nadal nie otrzymałem wpłat od:
- juveluck
- bblackk
- poli
Tak jak Cię informowałem ponad tydzień temu za siebie i Magdę wpłacę w czwartek/piątek.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2012, 09:51

juveluck pisze:Z mojej strony taka propozycja. W pierwszy wieczór, przedstawiamy Zlotowiczą propozycje konkursów/zabaw (to co wypiał Poli plus karne) wraz z nagrodami jakie mamy przewidziane na całość. Zlotowicze natomiast sami wybierają, poprzez ogólną dyskusje i ustalenia z naszym głosem decydującym, na co mają ochotę. To pozwoli uniknąć sytuacji w której my się staramy coś zorganizować a ludzie mają to w dupie. Ponadto Zlot jest dla ludzi i będą mieli możliwość robić to na co mają ochotę..
Kłajt klewer milordzie. Krótko mówiąc jestem na TAK.

juveluck pisze: Co do konkursu wiedzowego to z przykrością stwierdzam, że na ostatnim Zlocie był on przeprowadzony mocno na siłę, dlatego stwierdziliśmy wcześniej, że ponowna organizacja, jest bezcelowa. Tym bardziej, że nie wymyślimy żadnej atrakcyjnej koncepcji na ten rok. Jeżeli zdania się zmieniły, proszę o opinie.
Co z koncepcją konkursu w grupach?
juveluck pisze:
Martin kto wygrał zeszłoroczny turniej miast, Warszawa?
Tak, Warszawa.
Martin pisze:Nadal nie otrzymałem wpłat od:
- juveluck
- bblackk
- poli
juveluck pisze: Tak jak Cię informowałem ponad tydzień temu za siebie i Magdę wpłacę w czwartek/piątek.
ok ok...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2012, 13:19

Rzutnik mamy gratis.

Pani dość mocno miesza, bo teraz napisała, ze boisko będziemy mieil gratis "zgodnie z dostępnością". Wyjaśniam tę kwestię. Boisko albo będzie dla nas na 200% albo niech się wali.

No i wyskoczyła z rezerwacją miejsca na ognisko za 500 pln. Jestem w trakcie wyjaśniania.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2012, 21:43

Martin pisze:
juveluck pisze: Co do konkursu wiedzowego to z przykrością stwierdzam, że na ostatnim Zlocie był on przeprowadzony mocno na siłę, dlatego stwierdziliśmy wcześniej, że ponowna organizacja, jest bezcelowa. Tym bardziej, że nie wymyślimy żadnej atrakcyjnej koncepcji na ten rok. Jeżeli zdania się zmieniły, proszę o opinie.
Co z koncepcją konkursu w grupach?

[
Nie wiem. Coś więcej o koncepcji tego konkursu?

Martin pisze:Rzutnik mamy gratis.

Pani dość mocno miesza, bo teraz napisała, ze boisko będziemy mieil gratis "zgodnie z dostępnością". Wyjaśniam tę kwestię. Boisko albo będzie dla nas na 200% albo niech się wali.

No i wyskoczyła z rezerwacją miejsca na ognisko za 500 pln. Jestem w trakcie wyjaśniania.
Z tego co pamiętam, rok temu była mowa, że właściciele/zarządcy ośrodka kręcą i zmieniają warunki. Może być ciężko na miejscu.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2012, 22:02

juveluck pisze:Z tego co pamiętam, rok temu była mowa, że właściciele/zarządcy ośrodka kręcą i zmieniają warunki. Może być ciężko na miejscu.
Racja. Wtedy przecież kompletnie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> - mieliśmy słownie wstępnie zarezerwowany już ośrodek, a ja tam pojechałem tylko, żeby postawić 'kreskę nad z' i dogadać wszystko na miejscu + porobić foty. Jakoś dzień czy kilka dni wcześniej z nimi gadałem i wszystko było wtedy ok, a jak dojechałem na miejsce, zrobiłem obchód i udałem się ostatecznie zaklepać wszystko, to mi powiedziano, że mencik wcześniej ktoś zrobił dużą rezerwacje i nie mają dla nas już miejsca :]


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 08:02

Miejsce mamy to na bank. Poszła już spora gotówka na rezerwację domków i wszystko jest zaklepane.
Co do boiska to ja trochę zamieszałem bo lasce chodziło o boisko na niedzielę, a ja skumałem, że jednak zmiękła i dała nam na TM za darmo.
Stanęło na tym, że:
- rzutnik na piątek mamy gratis
- kolacja ustalona

Kod: Zaznacz cały

Kolacja w dniu 06.07.2012
zupy &#8211; dwa rodzaje
Pomidorowa z makaronem 
Ogórkowa z ziemniakami
danie główne &#8211; dwa rodzaje
Kotlet szwajcarski w sezamie
Schab duszony e sosie własnym
dodatki skrobiowe &#8211; dwa rodzaje
Ziemniaki
Frytki
wybór surówek
Surówka kolorowa
Bukiet warzyw gotowanych
wybór deserów
Rolada owocowa
Miodownik
napoje zimne &#40;woda mineralna , soki owocowe&#41;
napoje gorące &#40; kawa , herbaty smakowe&#41;
Przekąski zimne&#58;
Pasztet pieczony
Sałatka grecka
- domki zaklepane (nie da się niestety potem robić odliczeń, dlatego już z góry muszę założyć ile danego dnia będziemy potrzebowali domków)
- boisko na 30-60 minut na niedzielę na karne wynajęte, reszta konkursów musi odbyć się poza boiskiem
- ognisko zaklepane, walczę jedynie o kasę bo laska chce 500 zyla. :/

W przyszłym tygodniu jadę załatwić medale i dyplomy. Ponieważ zlot ten nie odbywa się oficjalnie pod patronatem DPL na dyplomach będzie logo Juventusu.
Z kasą jesteśmy na styk (jeśli będziemy musieli oddawać szkodowe członkom). Jeśli będziemy musieli płacić to módlmy się aby rozpierducha zamknęła się w kwocie 1400 PLN. Więcej nie mamy. Warto jeszcze na otwarciu o tym powiedzieć i zaznaczyć, że jeśli będzie większa będziemy ściągać od ludzi więcej kasy (np. przy kolejnych zapisach). Jakoś trzeba tę bandę powstrzymać. A kasa zawsze jest czynnikiem motywującym. Można również postraszyć jakimś wydaleniem ze zlotu albo coś. To już oczywiście ostateczność jednak ludzie musza wiedzieć, że na zlot przyjeżdża się po to aby porozmawiać, owszem popić, ale nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wszystko dookoła "bo nie moje".

Ubezpieczeniem zajmie się juveluck. Mam nadzieję, ze w 800 PLN się zamkniemy.

Co jeszcze: piłki na TM? Ktoś ma czy mamy prosić aby ludzie pozabierali. Ja mam ale niestety bez pompki.

A propos "naszego" ośrodka:
http://klubrenault.pl/plakatmaly.jpg
http://img718.imageshack.us/slideshow/w ... 317975.jpg
http://www.forum.e-passat.pl/viewtopic.php?f=2&t=2


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 13:01

Udało mi się zejść na cenie placu pod ognisko na 300 PLN. Co i tak uważam za rozbój.
Aktualnie budżet mamy dopięty na ostatni guzik. Teraz zobaczymy co wyjdzie faktycznie w opłatach.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 18:02

Jak dostanę listę do ubezpieczenia podsyłam znajomemu. Zaznaczę mu, że musi się zamknąć w wyznaczonej kwocie.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 18:43

Czy ktoś w ogóle jest w stanie tą listę do ubezpieczenia zrobić? Ja mogę jutro mieć lekki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w robocie a chciałbym mimo wszystko mieć to załatwione jak najszybciej.
Listę nazwisk mam, mogę podesłać.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 19:17

Martin pisze:Czy ktoś w ogóle jest w stanie tą listę do ubezpieczenia zrobić? Ja mogę jutro mieć lekki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w robocie a chciałbym mimo wszystko mieć to załatwione jak najszybciej.
Listę nazwisk mam, mogę podesłać.
Zrobić tzn co? Standardowa lista taka jak na wyjazdy na podstawie bazy danych? Jeżeli tak to ślij, zrobie do rana.


Zablokowany