[Zlot 2012] Informacje ogólne

Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 19:35

Martin pisze:
juveluck pisze:
Martin pisze:
Przeczytaj to jeszcze raz, ponownie, ponownie i jeszcze z kilka razy a potem puknij się w główkę.
Następnie napisz swoje zdanie jeszcze raz, ale tym razem poprawnie.
Ty się ### puknij w głowę, znowu masz jakieś humory? Jak Ci nie odpowiada to sobie pójdziesz w tym czasie do domku i będziesz siedział patrząc się w ścianę.
Jeśli chcesz się bawić na wodzie z pijanymi (czy to mniej czy bardziej) to życzę Ci powodzenia. Co innego gdy banda <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pływa sobie bo to oni ponoszą odpowiedzialność, a co innego organizować jakiś konkurs, w którym biorą udział ludzie po alkoholu. Nic tylko przyklasnąć <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pomysłowi! :bravo:
Dziękuję.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 08:02

Dobrze, żeby reszta też się wypowiedziała na temat mega wypasionego pomysłu juvelucka.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 18:33

Martin pisze:Dobrze, żeby reszta też się wypowiedziała na temat mega wypasionego pomysłu juvelucka.
Pomysł był już omawiany miesiąc temu, widać masz zaległości.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 18:51

jedyne co mogę powiedzieć to : juveluck masz przecież alkomat :smile:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 18:55

Będziecie na miejscu więc na Was spoczywa odpowiedzialność.

Osobiście jednak nie podpisuje się na pewno pod ocenianiem "na oko" kto jest zbyt pijany a kto nie.


Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 19:32

Siewier pisze:Będziecie na miejscu więc na Was spoczywa odpowiedzialność.

Osobiście jednak nie podpisuje się na pewno pod ocenianiem "na oko" kto jest zbyt pijany a kto nie.
Ja mam inny pomysł oceny, jak się utopi to znaczy, że się nie nadaje :D

Mam co prawda pewne obawy z tym związane, ale sam pomysł nie jest zły i może być dobra zabawa i jeżeli dopilnujemy powinno być bezpiecznie.

Ewentualnie można zrobić jakieś wyścigi rowerami go-card, bo można coś takiego tam wynająć, tylko nie wiem czy będzie tam na to miejsce.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2012, 10:38

juveluck pisze:
Martin pisze:Dobrze, żeby reszta też się wypowiedziała na temat mega wypasionego pomysłu juvelucka.
Pomysł był już omawiany miesiąc temu, widać masz zaległości.
No i co z tego, że był omawiany skoro nadal nie został zaakceptowany. Co zresztą potwierdzasz 28 kwietnia pytając "Jak z "atrakcjami" robimy ten konkurs na kajakach? "

Osobiście uważam, że jeśli ludzie poważnie do tego podejdą to ok. Ale nie ma mowy o tym aby dopuszczać osobę, wobec której mamy choćby cień podejrzeń, że jest pijana. Wypadałoby też aby osoba, która będzie to ogarniać również była trzeźwa.
Najlepiej mieć ten pomysł w planach i tak jak piszesz. Rzucimy okiem na miejscu i zobaczymy czy to w ogóle wypali. Oczywiście wpisowe na konkurs poza wpłatami na zlot.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2012, 11:21

juveluck pisze:
Martin pisze:
Siewier pisze:Jakby to miało wyglądać? Jakaś prezentacja ze slajdami, gdzie byłyby daty + głupie fotosy, a prowadzący miałby na kartce jeszcze dodatkowe jakieś notatki i by opowiadał?
Nie wiem. Ale warto coś zrobić z okazji 10 zlotu, co nie? Aczkolwiek z tego co widziałem, chociażby na X urodzinach JP, że takie "występy" nie cieszyły się dużym powodzeniem.
Można coś przygotować natomiast to musi być coś zwartego. Krótka prezentacja czemu nie, Martin musiał by jednak przedzwonić do ośrodka i dopytać jak z rzutnikiem.
Gdybym dostał materiały o które prosiłem jeszcze w tamtym roku, to dałoby radę zrobić kompilację, no ale teraz to już zostało gdybanie. No nic, trudno.

Zostaje jakaś prezentacja w formie slajdów ze zdjęciami i opowieściami prowadzącego o tym gdzie były zloty, ile łącznie ludzi nas odwiedziło, itp itd Innego pomyślunku za bardzo nie mam :think:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2012, 11:24

Siewier pisze:
juveluck pisze:
Martin pisze:Nie wiem. Ale warto coś zrobić z okazji 10 zlotu, co nie? Aczkolwiek z tego co widziałem, chociażby na X urodzinach JP, że takie "występy" nie cieszyły się dużym powodzeniem.
Można coś przygotować natomiast to musi być coś zwartego. Krótka prezentacja czemu nie, Martin musiał by jednak przedzwonić do ośrodka i dopytać jak z rzutnikiem.
Gdybym dostał materiały o które prosiłem jeszcze w tamtym roku, to dałoby radę zrobić kompilację, no ale teraz to już zostało gdybanie. No nic, trudno.

Zostaje jakaś prezentacja w formie slajdów ze zdjęciami i opowieściami prowadzącego o tym gdzie były zloty, ile łącznie ludzi nas odwiedziło, itp itd Innego pomyślunku za bardzo nie mam :think:
Mówienie o ilościach, statystykach odpada. Wszyscy mają to w dupie. Trzeba podejść do tego przez pryzmat tego co się na danym Zlocie wydarzyło, jakie wydarzenia zapadły w pamięci.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2012, 11:59

juveluck pisze:
Siewier pisze:
juveluck pisze:Można coś przygotować natomiast to musi być coś zwartego. Krótka prezentacja czemu nie, Martin musiał by jednak przedzwonić do ośrodka i dopytać jak z rzutnikiem.
Gdybym dostał materiały o które prosiłem jeszcze w tamtym roku, to dałoby radę zrobić kompilację, no ale teraz to już zostało gdybanie. No nic, trudno.

Zostaje jakaś prezentacja w formie slajdów ze zdjęciami i opowieściami prowadzącego o tym gdzie były zloty, ile łącznie ludzi nas odwiedziło, itp itd Innego pomyślunku za bardzo nie mam :think:
Mówienie o ilościach, statystykach odpada. Wszyscy mają to w dupie. Trzeba podejść do tego przez pryzmat tego co się na danym Zlocie wydarzyło, jakie wydarzenia zapadły w pamięci.
zapewne takie: palenie szafy , grill na dachu, mały pisior i nutella tego jak mu tam..nie pamiętam, twoja stara jest z huzara,trubadurzy, judzia biją, takie rzeczy najbardziej zostają w pamięci :P

a tak na poważnie- jest dużo fajnych rzeczy pozytywnych które wartio przytoczyć, np pierwsze zloty w kilka osób gdzie na zdjęciach można zobaczyć jak wyglądał niepełnoletni juveluck ( wyglądający jak szczypior,Dragon który w wieku 16 lat sam miał jechać pociągiem i mama twierdziła że tam napewno będą pedofile, akcja w łężeczkach po degradacji, turnieje i emocje z nimi związane, wspólne śpiewanie, konkursy itd.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2012, 12:46

No dobra ale pisać może każdy z nas a czy ktoś się podejmie zrobienia czegoś. Ja się za to nie biorę, mówię od razu. Niestety nie mam też materiałów ze wszystkich Zlotów.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2012, 20:35

Moze po prostu przejrzeć posty i tematy na forum z poprzednich lat. Może nie ma tego od 2002 roku, ale na pewno coś z ostatnich lat się znajdzie. Dostęp jednak do tego mają jedynie admini. Jak jednak ktoś się tego podejmie to dostęp na pewno otrzyma.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 15:26

To co Stan ogarniesz to?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 16:56

mogę, tylko jak mam uzyskać dostęp do tych postów?

i jak konkretnie to widzicie?

powspominamy zloty od pierwszego do 9, to co sie na nich wydarzyło i ludzie najbardziej pamiętają od rzeczy śmiesznych po poważne i tyle? bo ja tak to widzę/ szybko i sprawnie żeby ludzi nie zanudzac a bardziej rozmieszyc ale nikogo nie urażając i nie obrażając.

Nie chce żeby było to sztywne i każdy miał to w dupie.

Pewnie przygotuje sobie jakis tekst ktory mogę pozniej przedstawic, ale nie bede sie go sztywno trzymac w sensie: ni beda tylko stac i czytac ble ble ble tylko bardziej na zasadzie rozmowy, fajnie jakby byl tez rzutnik zeby jakies fotki pokazać. Da rade coś takiego załatwić na miejscu? ja mogę zabrać laptoa.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2012, 09:37

O rzutnik mogę się spytać.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany