[Zlot 2012] Informacje ogólne

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 12:48

Jakby co to mamy na razie 19 osób. Kto w ogóle z władz jedzie? I mam nadzieję, że na kasę nie będę musiał czekać do pierwszego dnia zlotu :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2012, 14:42

Martin pisze:Jakby co to mamy na razie 19 osób. Kto w ogóle z władz jedzie? I mam nadzieję, że na kasę nie będę musiał czekać do pierwszego dnia zlotu :)
ja jade, kase przelalem jakis czas temu.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2012, 20:27

Kojarzysz dziadek czy poprzednich latach w tym okresie ilość wpłat była porównywalna? Pytam bo nie wiem czy 19 to dużo czy mało :P


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 10:41

W zeszłym roku na tydzień przed zapisami miałem 25 wpłat.
Z wpłatami dzisiejszymi zaksięgowanymi do chwili obecnej mam 22 wpłaty. Zatem poziom porównywalny.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2012, 07:43

Polmos pisze:W recepcji ośrodka potwierdzono moje domysły, żaden autobus nie dojeżdża bezpośrednio do wawrzkowizny, pani proponowała mi spacer :-), to tylko 8km.
Starałem się zorientować odnośnie kosztu taksówki i dowiedziałem się, że przejazd z centrum bełchatowa do ośrodka to koszt ok. 40 zł.

Nie wiem właśnie, jak napisał Martin, czy nie lepiej w takim razie zorganizować jakiś transport z któregoś z pobliskich miast czyli Piotrkowa Trybunalskiego (ok 35 km) lub Łodzi (ok 60km).
Trzeba podjąć jakąś decyzję... Czy załatwiamy autokar czy zostawiamy ludzi na pastwę taksówek.

Co z dojazdem na boisko?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2012, 18:15

Siewier pisze: Jeżeli byłaby jakaś wstępna lista konkursów (+ile miejsc nagradzamy) to mogę rozpisać jakoś te nagrody. W razie potrzeby można też z obecnej oferty ISS wybrać już jakieś konkretne rzeczy - nie mniej myślę, że bony są dla wszystkich wygodniejsze, poza tym pewnie do końca sierpnia zmieni im się asortyment sklepu.
Do końca tygodnia będzie jasne jak wygląda kwestia konkursów. Wtedy będzie mozna to rozpisać.
Na pewno zrobimy konkurs karnych, on zawsze cieszy się sporym zainteresowaniem.
Konkurs z kajakami również, jako pewna nowość powinien dojść do skutku. Dokładne zasady będziemy mogli przedstawić dopiero na miejscu po zapoznaniu się z infrastrukturą. Natomiast chyba najlepszym rozwiązaniem będzie konieczność przepłynięcia pewnego dystansu na czas, możliwe, że z koniecznością "opuszczenia kajaku na drugim brzegu". Wymaga to rozstawienia osób sędziujących ale nie jest to problem. To ogólny, w moim wyobrażeniu.
Reszta będzie w tym tygodniu.
Jakiś konkurs Juventusowy, czy tak jak wstępnie rozmawialiśmy przejadły się i odpuszczamy?
Martin pisze:DYPLOM

Proszę o uwagi, jak jest ok to drukujemy!
Dyplom jest fajny. Natomiast DrughiPolska.com zamienił bym na Drughi Polska, prostą czcionką jak na stronie DPL.
Martin pisze: Trzeba podjąć jakąś decyzję... Czy załatwiamy autokar czy zostawiamy ludzi na pastwę taksówek.
Dojazd do ośrodka indywidualny. Z tego co przekazał mi Polbos do ośrodka nic nie dojeżdża, ale:
Taksówka z Bełchatowa to koszt około 40 zł, zawsze można zamówić większa 7 osób + kierowca, w Poznaniu jest to dopłata 10 zł w Bełchatowie na pewno nie jest większa o ile w ogóle jest.
PKS do Rząsawy czyli miejscowości znajdującej się bardzo blisko ośrodka. Dalsze dojście nie będzie stanowiło problemu, ośrodek ma nawet adres w tej miejscowości. Są 2 dziennie:
http://www.e-podroznik.pl/public/search ... pId=-41542

Informacja dodana do zapowiedzi, info na forum.

Martin pisze:Co z dojazdem na boisko?
Tu ponoć jesteś z bblackkiem w kontakcie i ta sprawa będzie załatwiona.

Zaraz daje na DPL informację o Walnym Zgromadzeniu członków w niedzielę o godzinie 13:00

EDIT: http://www.drughipolska.juvepoland.com/news.php?id=302


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2012, 07:36

Nie wiem czy pomysł z kajakami będzie dobry? Ludzie w większości będą non stop nachlani. Chcesz brać odpowiedzialność za jakiegoś pajaca? no chyba, że załatwisz alkomat i wyraźnie zaznaczymy, że w wyścigu biorą udział tylko osoby trzeźwe.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2012, 07:43

mam pyt, w tytule nie podalem na ile jade, moze ktos to sprawdzić?


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2012, 11:55

STAN pisze:mam pyt, w tytule nie podalem na ile jade, moze ktos to sprawdzić?
No nie podałeś. Ja mam wpisane więc 4 dni.

Wpłaty od 28 osób. Jeśli będziemy mieli jeszcze 30 osób to nie powinniśmy być na minusie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2012, 17:12

Martin pisze:Nie wiem czy pomysł z kajakami będzie dobry? Ludzie w większości będą non stop nachlani. Chcesz brać odpowiedzialność za jakiegoś pajaca? no chyba, że załatwisz alkomat i wyraźnie zaznaczymy, że w wyścigu biorą udział tylko osoby trzeźwe.
Obowiązek kamizelki dla wszystkich. Nie dopuszczamy osób, które uznamy, że są za bardzo pijane.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 07:35

juveluck pisze:Obowiązek kamizelki dla wszystkich. Nie dopuszczamy osób, które uznamy, że są za bardzo pijane.
Przeczytaj to jeszcze raz, ponownie, ponownie i jeszcze z kilka razy a potem puknij się w główkę.
Następnie napisz swoje zdanie jeszcze raz, ale tym razem poprawnie.

I jeszcze jedno. Kto będzie miał czas aby zrobić jakieś podsumowanie zlotów???

Pierwszego dnia na uczestników Zlotu czekać będzie uroczysta kolacja, w której podsumujemy dziesięciolecie Zlotów fanów Juventusu.
Czy to podsumowanie będzie po prostu jednym wielkim chlaniem?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 08:26

Martin pisze:I jeszcze jedno. Kto będzie miał czas aby zrobić jakieś podsumowanie zlotów????
Jakby to miało wyglądać? Jakaś prezentacja ze slajdami, gdzie byłyby daty + głupie fotosy, a prowadzący miałby na kartce jeszcze dodatkowe jakieś notatki i by opowiadał?


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 08:35

Siewier pisze:
Martin pisze:I jeszcze jedno. Kto będzie miał czas aby zrobić jakieś podsumowanie zlotów????
Jakby to miało wyglądać? Jakaś prezentacja ze slajdami, gdzie byłyby daty + głupie fotosy, a prowadzący miałby na kartce jeszcze dodatkowe jakieś notatki i by opowiadał?
Nie wiem. Ale warto coś zrobić z okazji 10 zlotu, co nie? Aczkolwiek z tego co widziałem, chociażby na X urodzinach JP, że takie "występy" nie cieszyły się dużym powodzeniem.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 17:58

Martin pisze:
juveluck pisze:Obowiązek kamizelki dla wszystkich. Nie dopuszczamy osób, które uznamy, że są za bardzo pijane.
Przeczytaj to jeszcze raz, ponownie, ponownie i jeszcze z kilka razy a potem puknij się w główkę.
Następnie napisz swoje zdanie jeszcze raz, ale tym razem poprawnie.
Ty się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> puknij w głowę, znowu masz jakieś humory? Jak Ci nie odpowiada to sobie pójdziesz w tym czasie do domku i będziesz siedział patrząc się w ścianę.

Martin pisze:
Siewier pisze:
Martin pisze:I jeszcze jedno. Kto będzie miał czas aby zrobić jakieś podsumowanie zlotów????
Jakby to miało wyglądać? Jakaś prezentacja ze slajdami, gdzie byłyby daty + głupie fotosy, a prowadzący miałby na kartce jeszcze dodatkowe jakieś notatki i by opowiadał?
Nie wiem. Ale warto coś zrobić z okazji 10 zlotu, co nie? Aczkolwiek z tego co widziałem, chociażby na X urodzinach JP, że takie "występy" nie cieszyły się dużym powodzeniem.

Można coś przygotować natomiast to musi być coś zwartego. Krótka prezentacja czemu nie, Martin musiał by jednak przedzwonić do ośrodka i dopytać jak z rzutnikiem.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 18:56

juveluck pisze:
Martin pisze:
juveluck pisze:Obowiązek kamizelki dla wszystkich. Nie dopuszczamy osób, które uznamy, że są za bardzo pijane.
Przeczytaj to jeszcze raz, ponownie, ponownie i jeszcze z kilka razy a potem puknij się w główkę.
Następnie napisz swoje zdanie jeszcze raz, ale tym razem poprawnie.
Ty się ### puknij w głowę, znowu masz jakieś humory? Jak Ci nie odpowiada to sobie pójdziesz w tym czasie do domku i będziesz siedział patrząc się w ścianę.
Jeśli chcesz się bawić na wodzie z pijanymi (czy to mniej czy bardziej) to życzę Ci powodzenia. Co innego gdy banda <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pływa sobie bo to oni ponoszą odpowiedzialność, a co innego organizować jakiś konkurs, w którym biorą udział ludzie po alkoholu. Nic tylko przyklasnąć <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pomysłowi! :bravo:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany