[Zlot 2012] Informacje ogólne

Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2012, 15:10

juveluck pisze:Możesz powiedzieć coś więcej jeżeli chodzi o:

- obłożenie ośrodka, w tym kolonie, obozy i rózowe szkoły.
- obłożenie plazy, tylko osoby z ośrodka czy rónież hordy wioskowych, nie obrażając nikogo, kretynów z całej okolicy
- mozliwości zorganizowania kolacji o której była mowa w temacie. Wiem, że na miejscu jest restauracja, więc chyba nie będzie problemu, ale chce się upewnić.
W terminie 13-17 będą też tam jakieś grupy młodzieżowe z opiekunami, nie umiał facet sprecyzować co dokładnie (kolonie/obozy) i w jakich dokładnie dniach. Plaża jest dostępna również dla gości z zewnątrz za opłata. Z kolacją nie będzie problemu.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2012, 15:26

Jeśli chodzi o sponsorów na zlot to temat jest powoli ruszany. Konkretne działania rozpoczną się na początku kwietnia.

Zachowawczo obstawiam, że można się przygotować na nagrody o wartości +/- 900-1000pln. Czy będzie tego więcej to się okaże za miesiąc/dwa .


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2012, 10:16

Poczekajmy na to co udało sie ustalic Diego i będziemy mysleli.

Siewier jesteś w stanie przygotować wycenę? Tak mniej więcej oczywiście.
domki
ognisko
boisko na turniej
sala na Walne
kolacja pierwszy dzień

plus inne koszta o których zapomniałem


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2012, 22:28

Informacje odnośnie ośrodka Pilica. Pozwoliłem sobie podzielić w następujący sposób:

Zalety:
- niskie ceny wynajmu miejsc; do dyspozycji są domki 16 i 20 osobowe (podzielone na 2 części, w każdej znajduje się łazienka) w cenie 35 zł/za noc na jedną osobę; dodatkowo możliwość wynajęcia pokoi w pawilonie, dostępne są pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe w cenie 35 zł; można również nocować w domkach 6 osobowych w cenie 40 zł
- możliwość wynajęcia sali na walne jak i na kolację w pierwszy wieczór
- ognisko
- na terenie ośrodka znajdują się boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki (wszystkie betonowe) oraz kort do tenisa
- z innych atrakcji: 3 stoły do ping-ponga + piłkarzyki
- możliwość wynajęcia kajaków

Wady:
- brak sklepu i baru na terenie ośrodka; najbliższy sklep znajduje się w odległości 1,5 km od ośrodka
- kąpielisko na rzecze znajduje się poza terenem ośrodka, choć jest przez ośrodek organizowane, badane i nadzorowane; wg zapewnień na tej rzece znajduje się wiele miejsc nadających się na kąpieliska i nie ma sytuacji, w której jedno miejsce jest oblegane przez dużą ilość osób, a inne są puste
-brak rowerów wodnych


Rzeczy do uzgodnienia:
- dopiero w którejś rozmowie dowiedziałem się, że w okresie wakacyjnym nie ma możliwość wynajmu noclegu bez wykupienia wyżywienia (8 zł śniadanie, 16 zł obiad, 8 zł kolacja); zaproponowałem wykupienia jedynie śniadań z zapewnieniem, że znajdą się osoby, które indywidualnie wykupią obiad (zważywszy na stosunkowo niską cenę)
- nieuzgodniona do końca kwestia kolacji; fakt, że ona się odbędzie jest niepodważalny, problem dotyczy jedynie kwestii organizacji jedzenia: ośrodek czy catering


:roll:
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2012, 22:38

juveluck pisze:Poczekajmy na to co udało sie ustalic Diego i będziemy mysleli.

Siewier jesteś w stanie przygotować wycenę? Tak mniej więcej oczywiście.
domki
ognisko
boisko na turniej
sala na Walne
kolacja pierwszy dzień

plus inne koszta o których zapomniałem
Na teraz nie bardzo, jutro o 5 wyjeżdżam za granice i wracam 21.03 jeśli wszystko pójdzie ok (a pewnie nie pójdzie ^^)


STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2012, 10:42

M. pisze:Informacje odnośnie ośrodka Pilica. Pozwoliłem sobie podzielić w następujący sposób:

Zalety:
- niskie ceny wynajmu miejsc; do dyspozycji są domki 16 i 20 osobowe (podzielone na 2 części, w każdej znajduje się łazienka) w cenie 35 zł/za noc na jedną osobę; dodatkowo możliwość wynajęcia pokoi w pawilonie, dostępne są pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe w cenie 35 zł; można również nocować w domkach 6 osobowych w cenie 40 zł
- możliwość wynajęcia sali na walne jak i na kolację w pierwszy wieczór
- ognisko
- na terenie ośrodka znajdują się boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki (wszystkie betonowe) oraz kort do tenisa
- z innych atrakcji: 3 stoły do ping-ponga + piłkarzyki
- możliwość wynajęcia kajaków

Wady:
- brak sklepu i baru na terenie ośrodka; najbliższy sklep znajduje się w odległości 1,5 km od ośrodka
- kąpielisko na rzecze znajduje się poza terenem ośrodka, choć jest przez ośrodek organizowane, badane i nadzorowane; wg zapewnień na tej rzece znajduje się wiele miejsc nadających się na kąpieliska i nie ma sytuacji, w której jedno miejsce jest oblegane przez dużą ilość osób, a inne są puste
-brak rowerów wodnych


Rzeczy do uzgodnienia:
- dopiero w którejś rozmowie dowiedziałem się, że w okresie wakacyjnym nie ma możliwość wynajmu noclegu bez wykupienia wyżywienia (8 zł śniadanie, 16 zł obiad, 8 zł kolacja); zaproponowałem wykupienia jedynie śniadań z zapewnieniem, że znajdą się osoby, które indywidualnie wykupią obiad (zważywszy na stosunkowo niską cenę)
- nieuzgodniona do końca kwestia kolacji; fakt, że ona się odbędzie jest niepodważalny, problem dotyczy jedynie kwestii organizacji jedzenia: ośrodek czy catering
wszystko na plus,

koszt śniadań w sumie niski więc możemy nawet na to ptrzystać, tylko nie wiem co na to reszta, jestem pewien, że obiady dużo osób będzie kupować, ( ja na pewno :) ) odległość sklepu to żadna tragedia, na którymś zlocie też musieliśmy chodzić kawałek ,
( chyba w Rynii był jeszcze dalej )

a Catering na impreże to bardzo dobry pomysł bo nic nas nie obchodzi i mamy pewność że będzie wszystko dograne, sami załatwiamy tylko alko i napoje, jeśli będę jechać samochodem sam będę mógł ogarnąć napoje w dobrych cenach.

Ja jestem za tym ośrodkiem, nawet jak dojdą te śniadania to cena jest do przyjęcia.

Niech reszta się wypowie, ale przypomnę jeszcze że data zlotu już chyba została wcześniej ustalona i powinniśmy się tego trzymać a padają ostatnio różne daty co do wynajmu ośrodka/ośrodków.

Jeszcze jeden duży plus to lokalizacja

Jeszcze tylko kwestia boiska na turniej.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2012, 11:35

STAN pisze:
Jeszcze tylko kwestia boiska na turniej.
W sulejowie są boiska na wysokim poziomie.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2012, 12:19

podzwoniłem wreszcie po tych ośrodkach. I tak, w ośrodku więziennictwa mają jakąś reorganizację, wiec nic nie jest pewne i raczej tak dużej grupy nie będą mogli przyjąć z tego powodu. W ośrodku www.dresso.pl mają już kolonie i obozy taneczne w tym terminie.
Znalazłem jeszcze coś takiego http://www.soczewka32.com/, ale na ten termin akurat człowiek ma wstępną rezerwacje na cały ośrodek, acz jeszcze nie potwierdzoną.

Co do tego ośrodka pilica to jest jak najbardziej ok, ale chyba tylko w przypadku jeżeli nie będzie w nim wtedy żadnych kolonii. Jeżeli ten ośrodek by odpadł to może tak by się uśmiechnąć do ośrodka Victoria :P


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2012, 12:23

Polmos pisze:podzwoniłem wreszcie po tych ośrodkach. I tak, w ośrodku więziennictwa mają jakąś reorganizację, wiec nic nie jest pewne i raczej tak dużej grupy nie będą mogli przyjąć z tego powodu. W ośrodku www.dresso.pl mają już kolonie i obozy taneczne w tym terminie.
Znalazłem jeszcze coś takiego http://www.soczewka32.com/, ale na ten termin akurat człowiek ma wstępną rezerwacje na cały ośrodek, acz jeszcze nie potwierdzoną.

Co do tego ośrodka pilica to jest jak najbardziej ok, ale chyba tylko w przypadku jeżeli nie będzie w nim wtedy żadnych kolonii. Jeżeli ten ośrodek by odpadł to może tak by się uśmiechnąć do ośrodka Victoria :P
Jak na 3 tygodnie czekania to przekazałeś ogrom informacji...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 14:55

Ośrodek Pilica nagle stwierdził, że w tym terminie nie da rady nas przyjąć i zaprasza w sierpniu. Plusem jest tylko, że odezwał się ktoś z pobliskiego ośrodka i podał wstępne informacje. Na pierwszy rzut oka nowa propozycja szału nie robi, ale zawsze dobrze mieć alternatywę dla opcji Siewiera, więc pomęczę ich o szczegóły.

Link do nowego ośrodka:
http://osrodekbiala.bnx.pl/viewpage.php?page_id=4


:roll:
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2012, 07:18

Nikt nie da rady skontaktowac się z wawrzkowizną w celu dostania wyceny? Ja poki co mam jedynie okazjonalny dostep do neta z telefonu, do domu wroce prawdopodobnie 22-ego marca.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2012, 10:30

Siewier pisze:Nikt nie da rady skontaktowac się z wawrzkowizną w celu dostania wyceny? Ja poki co mam jedynie okazjonalny dostep do neta z telefonu, do domu wroce prawdopodobnie 22-ego marca.
Diego deklarował się, że to załatwi. JA w chwili obecnej dysponuje bardzo ograniczonym czasem.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2012, 19:55

A jakbyście się Panowie zapatrywali na Iławę? Ta duża wyspa na jeziorze, to Wielka Żuława i są na niej tylko ośrodki wypoczynkowe, zero mieszkańców, ulic, czy policji :P Dostać się tam można tylko prywatnymi łódkami i "promem". Byłem tam i ośrodki są wielkości mniej więcej takiej, że zajęlibyśmy cały. Mogę zapytać jak stoją z miejscami w tym czasie, tylko pytanie czy w ogóle wg was lokalizacja samego miasta jest ok? Jeżeli chodzi o boisko, to nie wiem, gdzie jest, ale Iława to na tyle duże miasto, że na spokojnie znajdzie się takie na turniej.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 00:04

Wstępna wycena ośrodka Wawrzkowizna (dla 80 osób):

- nocleg: średnio 50 zł/dobę
- sala konferencyjna na walne: sala średnia, wynajem minimum na 4 godziny, zniżka 30%, cena 100 zł za godzinę - 280 zł przez 80 osób: 3,5 zł
- sala restauracyjna na kolację: wynajem minimum na 4 godziny (myślę, że tyle wystarczy, dalsze biesiadowanie można przenieść w miejsca nie objęte dalszą opłatą), zniżka 30%, cena 240 zł za godzinę - 672 zł przez 80 osób: 8,4 zł
- kolacja: zakładam 40 zł za osobę
- wynajem kajaków na zawody: zakładam 300 zł na 80 osób=3,75 zł
- ognisko dla grupy ponad 50 osobowej: brak dokładnej informacji w cenniku, zakładam 500 zł na 80 osób: 6,25 zł
- wynajem boiska na turniej: 300 zł/godzina*8 godzin=2400 zł/80 osób=30 zł

Podsumowując:
- dla osoby uczestniczącej przez cały wyjazd (4 noclegi) z kolacją: 292 zł
- dla osoby uczestniczącej przez cały wyjazd (4 noclegi) bez kolacji: 252 zł
bblackk pisze:A jakbyście się Panowie zapatrywali na Iławę? Ta duża wyspa na jeziorze, to Wielka Żuława i są na niej tylko ośrodki wypoczynkowe, zero mieszkańców, ulic, czy policji :P Dostać się tam można tylko prywatnymi łódkami i "promem". Byłem tam i ośrodki są wielkości mniej więcej takiej, że zajęlibyśmy cały. Mogę zapytać jak stoją z miejscami w tym czasie, tylko pytanie czy w ogóle wg was lokalizacja samego miasta jest ok? Jeżeli chodzi o boisko, to nie wiem, gdzie jest, ale Iława to na tyle duże miasto, że na spokojnie znajdzie się takie na turniej.
A masz jakiś link do ośrodka, w którym już byłeś? Bo propozycja wynajęcia całego ośrodka tylko dla nas jest kusząca.


:roll:
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 10:54

M. pisze: - sala restauracyjna na kolację: wynajem minimum na 4 godziny (myślę, że tyle wystarczy, dalsze biesiadowanie można przenieść w miejsca nie objęte dalszą opłatą), zniżka 30%, cena 240 zł za godzinę - 672 zł przez 80 osób: 8,4 zł
Nie wiem na ile konsultowałeś tą stawkę, jednak delikatnie mówiąc jest ona bardzo wysoka.
bblackk pisze:A jakbyście się Panowie zapatrywali na Iławę? Ta duża wyspa na jeziorze, to Wielka Żuława i są na niej tylko ośrodki wypoczynkowe, zero mieszkańców, ulic, czy policji :P Dostać się tam można tylko prywatnymi łódkami i "promem". Byłem tam i ośrodki są wielkości mniej więcej takiej, że zajęlibyśmy cały. Mogę zapytać jak stoją z miejscami w tym czasie, tylko pytanie czy w ogóle wg was lokalizacja samego miasta jest ok? Jeżeli chodzi o boisko, to nie wiem, gdzie jest, ale Iława to na tyle duże miasto, że na spokojnie znajdzie się takie na turniej.
Również jestem zwolennikiem ośrodka tylko dla nas. Potrzebne jest jednak więcej informacji i to w miarę szybko. Lokalizacyjnie Iława jest ok.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany