[2011/2012] Inter - Juventus

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2011, 11:18

Czekaj, czekaj. Co to znaczy się opowiedziały? Ja rozumiem, że większość zarządu stanowi o ostatecznej decyzji ale tu nie ma co postanawiać bo decyzja została podjęta na walnym i każdy ją zaakceptował. Skoro teraz my to będziemy zmieniać to coś tu nie gra.
To nie powinno tak działać, prawda? Możecie mi napisać (Siewier, Stan, Wolv i M.) czym kierujecie się opowiadając się za taką decyzją?

Oczywiście jeśli chodzi o członków zarządu i kwestii organizacyjnych ktoś musi to ogarnąć na miejscu i jeśli nie ma nikogo to od nas ktoś powinien jechać. I nie ma tu znaczenia czy był już na meczu.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2011, 20:01

Chodzi przede wszystkim o to, że na mecz z Interem zgłosi się zdecydowanie więcej osób niż na inne spotkania. Tak było zawsze i teraz pewnie się to powtórzy. Zwłaszcza, że wyjazd może okazać się tańszy i zajmować mniej czasu. I niesprawiedliwe by było, gdyby osoba jeżdżąca na praktycznie wszystkie wyjazdy (np. Wiatrak) nie pojechała na teoretycznie najlepszy wyjazd pod względem kibicowskim, bo była na Parmie. A pojadą osoby, które nigdy nie były na żadnym meczu. Taki pojedynek jak Inter na San Siro powinien być swojego rodzaju nagrodą dla członków, którzy zaliczyli najwięcej wyjazdów.


:roll:
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 07:29

Mógł nie jechać na Parmę. Sorry, ale nie może być tak, że ktoś pojedzie na dwa-trzy mecze, a ktoś inny na żaden bo promujemy tych co są lepsi i częściej jadą. Składka wynosi 180 złotych i musimy umożliwić wyjazd każdemu. A może tego jednego stać i może jeździć co miesiąc, a ten inny ciuła właśnie na ten jeden mecz? A może sobie to zaplanował i specjalnie odpuścił Parmę? Wiedząc jakie ustaliliśmy zasady. I teraz mamy go wykreślać (poprzez losowanie lub inny sposób)? Ci co pojechali na Parmę wzięli na siebie ryzyko niepojechania na kolejny wyjazd.
Na Walnym było wyraźnie powiedziane jaka będzie sytuacja w tym sezonie. Trzeba było od razu powiedzieć, że promowane będą te osoby, które jeździły do tej pory częściej.

Za chwile będzie wyjazd na Romę, potem na Milan, potem na Lazio i co? Znów powiemy, że ci co jeżdżą częściej mają pierwszeństwo. Bo raczej jak będziemy organizować wyjazdy to właśnie na lepsze mecze. Parma była wyjątkiem bo był to mecz otwarcia (swego rodzaju rarytas bo tworzyła się historia).

Żaden argument do mnie nie dotrze, bo ta kwestia w ogóle nie powinna być rozpatrywana. Decyzja zapadła na Walnym. Nie róbmy ludzi w c.h.u.ja.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 08:30

Martin pisze:A może sobie to zaplanował i specjalnie odpuścił Parmę?
A może specjalnie zapisze się tylko dlatego, że organizowany jest wyjazd na Inter do Mediolanu?
Martin pisze:Za chwile będzie wyjazd na Romę, potem na Milan, potem na Lazio i co?
Spokojnie, nie rozpędzajmy się aż tak bardzo. Nie będzie wyjazdu co miesiąc.
Martin pisze:Decyzja zapadła na Walnym.
Prawda. Ale ta decyzja jest zła, a raczej niedopracowana. I lepiej to przyznać, że popełniliśmy błąd niż dalej brnąć w ślepą uliczkę. Dla mnie niepojęte będzie, że ktoś, kto jeździł od 2005 roku na prawie wszystkie wyjazdy i pojechał na Parme nie będzie mógł pojechać na najlepszy kibicowsko wyjazd, bo ktoś z ulicy zgłosi się w ostatniej chwili i będzie to dla niego pierwszy wyjazd. A takie sytuacje będą.

W takich sytuacjach proponowałbym zrobić listę osób najaktywniejszych pod względem wyjazdów (można do tego dodać np. zloty) i przy wyborze osób na wyjazdy kierować się nie tylko pierwszeństwem (choć to też jest oczywiście ważne), ale też tą aktywnością. I pomysł zaproponowany wcześniej, żeby połowa jechała z pierwszeństwa, a druga połowa była wymieszana między osobami z pierwszeństwa i z poprzednich wyjazdów i jeszcze dodatkowo przeprowadzenie losowanie wydaje się być lepszym rozwiązaniem. Ale o tym jeszcze można podyskutować.


:roll:
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 09:04

M. pisze:
Martin pisze:A może sobie to zaplanował i specjalnie odpuścił Parmę?
A może specjalnie zapisze się tylko dlatego, że organizowany jest wyjazd na Inter do Mediolanu?
Zabronisz mu? Nasze grono jest zamknięte? W końcu głównym celem DPL są właśnie wyjazdy więc logiczne, że ktoś się zapisuje bo chce jechać na mecz.
M. pisze:
Martin pisze:Za chwile będzie wyjazd na Romę, potem na Milan, potem na Lazio i co?
Spokojnie, nie rozpędzajmy się aż tak bardzo. Nie będzie wyjazdu co miesiąc.
Co miesiąc nie, ale na szlagiery ludzie właśnie liczą. O tym też była mowa na Walnym. Byłeś tam w ogóle?
M. pisze:
Martin pisze:Decyzja zapadła na Walnym.
Prawda. Ale ta decyzja jest zła, a raczej niedopracowana. I lepiej to przyznać, że popełniliśmy błąd niż dalej brnąć w ślepą uliczkę.
Przypomnę Ci, bo może zapomniałeś. To był główny argument aby przyciągnąć ludzi. Nikt nie chciał bulić prawie 200 złotych bez gwarancji wyjazdu. Nikt nie chciał bulić prawie 200 złotych aby potem usłyszeć: "Sorry, ale nie ma dla Ciebie miejsca na żaden wyjazd". To był koronny argument, aby każdy miał gwarancję, że pojedzie przynajmniej na jeden mecz. I ludzie nam uwierzyli. Dlaczego teraz mamy się z tego wycofywać. A może to była "kiełbasa wyborcza"?
Dlaczego jednemu koszt 180 ma się zwrócić w 3-4 wyjazdach a inny ma tą kasę stracić? Wytłumacz mi to?
M. pisze: Dla mnie niepojęte będzie, że ktoś, kto jeździł od 2005 roku na prawie wszystkie wyjazdy i pojechał na Parme nie będzie mógł pojechać na najlepszy kibicowsko wyjazd, bo ktoś z ulicy zgłosi się w ostatniej chwili i będzie to dla niego pierwszy wyjazd. A takie sytuacje będą.
A dla mnie niepojęte jest, że zaczynamy ludzi dzielić na lepszych i gorszych. Może po prostu zróbmy towarzystwo wzajemnej adoracji, zamknijmy grono dla samych znajomych i problemu nie będzie. Od razu trzeba było powiedzieć, że DPL to grono 30 osób i nikogo więcej nie chcemy.
M. pisze: W takich sytuacjach proponowałbym zrobić listę osób najaktywniejszych pod względem wyjazdów (można do tego dodać np. zloty) i przy wyborze osób na wyjazdy kierować się nie tylko pierwszeństwem (choć to też jest oczywiście ważne), ale też tą aktywnością. I pomysł zaproponowany wcześniej, żeby połowa jechała z pierwszeństwa, a druga połowa była wymieszana między osobami z pierwszeństwa i z poprzednich wyjazdów i jeszcze dodatkowo przeprowadzenie losowanie wydaje się być lepszym rozwiązaniem. Ale o tym jeszcze można podyskutować.
To powiedz mi w jaki sposób ktoś nowy będzie mógł stać się aktywnym wyjazdowiczem skoro już na początku będą zamykać przed nim wszystkie drzwi?

Możemy zrobić losowanie jak najbardziej, ale uczestnicy wyjazdu na Parmę nie będą brani pod uwagę.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 09:44

Martin pisze:
M. pisze:
Martin pisze:A może sobie to zaplanował i specjalnie odpuścił Parmę?
A może specjalnie zapisze się tylko dlatego, że organizowany jest wyjazd na Inter do Mediolanu?
Zabronisz mu? Nasze grono jest zamknięte? W końcu głównym celem DPL są właśnie wyjazdy więc logiczne, że ktoś się zapisuje bo chce jechać na mecz.
To może pojedź na mecz jako organizator i weź ze sobą same osoby, które jadą po raz pierwszy. I poczekaj, aż wyniknie jakiś problem i wszyscy będą patrzeć na Ciebie jak murzyn na 5 złotych, bo jesteś organizatorem i nikt Ci nie pomoże, bo nie będą wiedziały jak. Prawda jest taka, że gdyby nie osoby, które już ileś tych wyjazdów zaliczyły nie weszlibyśmy na Curva Sud na Parmie. To może chociaż z przyzwoitości oddamy np. Magdzie i Łyko pieniądze, które wydały na komórkę, bo nie chcemy im dać nawet SZANSY możliwości wyjazdu na Inter?
Martin pisze:Co miesiąc nie, ale na szlagiery ludzie właśnie liczą. O tym też była mowa na Walnym. Byłeś tam w ogóle?
Byłem. Ale nie jestem zwolennikiem kurczowego trzymania się decyzji podjętej na walnym, która jakby nie była <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, została podjęta na walnym i świat się skończy, jak ją zmienimy. Rzeczywiście, godzinne spotkanie, kiedy wszyscy są na takim kacu, że ciężko im wysiedzieć przez godzinę na tyłku ma blokować roczne działania.
Martin pisze:Nikt nie chciał bulić prawie 200 złotych aby potem usłyszeć: "Sorry, ale nie ma dla Ciebie miejsca na żaden wyjazd"
"Sorry, nie ma dla Ciebie miejsca na żadne wyjazd, bo nie miałeś szczęścia w losowaniu/bo za późno wysłałeś przelew i nie obchodzi mnie to, że zapisy zaczęły się w poniedziałek, a Ty zrobiłeś przelew we wtorek".
Martin pisze:A dla mnie niepojęte jest, że zaczynamy ludzi dzielić na lepszych i gorszych. Może po prostu zróbmy towarzystwo wzajemnej adoracji, zamknijmy grono dla samych znajomych i problemu nie będzie. Od razu trzeba było powiedzieć, że DPL to grono 30 osób i nikogo więcej nie chcemy.
A może wreszcie zdasz sobie sprawę, że jako sekcja Drughich i to szczególnie na meczach wyjazdowych musimy trzymać poziom? I większość osób z Parmy spełnia ten warunek. Ale zapisze się ktoś, kto chce sobie pojechać na San Siro po raz pierwszy, porobić fotki na Facebooka i stać cały mecz cicho.
Martin pisze:To powiedz mi w jaki sposób ktoś nowy będzie mógł stać się aktywnym wyjazdowiczem skoro już na początku będą zamykać przed nim wszystkie drzwi?
Jakie zamykanie wszystkich drzwi? Na Parmę mógł pojechać każdy. Praktycznie zawsze poza spotkaniami z Interem na listę wyjazdową dostawali się wszyscy, którzy wpłacili zaliczki, więc w czym problem.

A nie wydaje Ci się, krystaliczny Martinie, że przy wyjeździe na Parmę nie powinniśmy podać informacji, że następny wyjazd będzie na Inter na San Siro, w dodatku samolotem (prawdopodobniej taniej) i zamiast brać dwóch dni urlopu (co najmniej) może uda się zamknąć w weekendzie? I pewnie znalazły by się osoby, które zrezygnowałyby z Parmy znając te plany i może wyjazd nie doszedłby do skutku? I darujcie sobie argumenty, że gdybam.


:roll:
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 11:47

Uczestnicy wyjazdu na Parmę nie powinni brać udziału w losowaniu. Mogą zostać dokoptowani jeśli miejsca będa wolne. Bardziej sprawiedliwie się chyba nie da.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 12:31

M. pisze:
Martin pisze:
M. pisze:
A może specjalnie zapisze się tylko dlatego, że organizowany jest wyjazd na Inter do Mediolanu?
Zabronisz mu? Nasze grono jest zamknięte? W końcu głównym celem DPL są właśnie wyjazdy więc logiczne, że ktoś się zapisuje bo chce jechać na mecz.
To może pojedź na mecz jako organizator i weź ze sobą same osoby, które jadą po raz pierwszy. I poczekaj, aż wyniknie jakiś problem i wszyscy będą patrzeć na Ciebie jak murzyn na 5 złotych, bo jesteś organizatorem i nikt Ci nie pomoże, bo nie będą wiedziały jak.
No jeśli to ma być argument to mówię: ograniczmy DPL do 30 zasłużonych członków i problem się skończy.
M. pisze: Prawda jest taka, że gdyby nie osoby, które już ileś tych wyjazdów zaliczyły nie weszlibyśmy na Curva Sud na Parmie. To może chociaż z przyzwoitości oddamy np. Magdzie i Łyko pieniądze, które wydały na komórkę, bo nie chcemy im dać nawet SZANSY możliwości wyjazdu na Inter?
Nie wiem jaka była sytuacja bo osoby, które były na Parmie nawet nie raczyły napisać jakiejś krótkiej relacji (zwłaszcza, że ten wyjazd miał pokazać czy współpraca z Drugami nam się opłaci), ale już mniejsza o to. Co do problemów to jeśli takowe się pojawiły to tylko pokazuje, że współpraca z Drughi do łatwych należeć nie będzie, a my nie po to płacimy 180 PLN od członka aby co wyjazd mieć kłopoty z wejściem na stadion.
M. pisze:
Martin pisze:Co miesiąc nie, ale na szlagiery ludzie właśnie liczą. O tym też była mowa na Walnym. Byłeś tam w ogóle?
Byłem. Ale nie jestem zwolennikiem kurczowego trzymania się decyzji podjętej na walnym, która jakby nie była <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, została podjęta na walnym i świat się skończy, jak ją zmienimy. Rzeczywiście, godzinne spotkanie, kiedy wszyscy są na takim kacu, że ciężko im wysiedzieć przez godzinę na tyłku ma blokować roczne działania.
To po co ustalać zasady? Po co było gadanie, że pojedziesz na jeden nie pojedziesz na drugi? Bo nikt by się nie zapisał wiedząc, że zapłaci 180 PLN żeby fundować wyjazd "zasłużonym".
M. pisze:
Martin pisze:Nikt nie chciał bulić prawie 200 złotych aby potem usłyszeć: "Sorry, ale nie ma dla Ciebie miejsca na żaden wyjazd"
"Sorry, nie ma dla Ciebie miejsca na żadne wyjazd, bo nie miałeś szczęścia w losowaniu/bo za późno wysłałeś przelew i nie obchodzi mnie to, że zapisy zaczęły się w poniedziałek, a Ty zrobiłeś przelew we wtorek".
Przy wyjeździe na Inter czy Milan już pierwszego dnia możesz mieć 30-40 wpłat. Ten argument nie jest zbyt trafiony, bo ten co zrobi przelew dwa dni później w ogóle się nie załapie bo będzie siedemdziesiąty w kolejce i pretensje może mieć do siebie.

M. pisze:
Martin pisze:A dla mnie niepojęte jest, że zaczynamy ludzi dzielić na lepszych i gorszych. Może po prostu zróbmy towarzystwo wzajemnej adoracji, zamknijmy grono dla samych znajomych i problemu nie będzie. Od razu trzeba było powiedzieć, że DPL to grono 30 osób i nikogo więcej nie chcemy.
A może wreszcie zdasz sobie sprawę, że jako sekcja Drughich i to szczególnie na meczach wyjazdowych musimy trzymać poziom? I większość osób z Parmy spełnia ten warunek. Ale zapisze się ktoś, kto chce sobie pojechać na San Siro po raz pierwszy, porobić fotki na Facebooka i stać cały mecz cicho.
Zamknijmy więc zapisy dla nowych członków? Dlaczego od razu zakładasz, że ten co pojedzie pierwszy raz będzie lamerem? Przypominam Ci, że wszyscy kiedyś jechali pierwszy raz.

M. pisze:
Martin pisze:To powiedz mi w jaki sposób ktoś nowy będzie mógł stać się aktywnym wyjazdowiczem skoro już na początku będą zamykać przed nim wszystkie drzwi?
Jakie zamykanie wszystkich drzwi? Na Parmę mógł pojechać każdy. Praktycznie zawsze poza spotkaniami z Interem na listę wyjazdową dostawali się wszyscy, którzy wpłacili zaliczki, więc w czym problem.
Nie pojechali bo wiedzieli, że zamykają sobie drzwi na kolejny wyjazd, który na pewno będzie Milanem lub Interem. Każdy przez zapisami na Parmę wiedział jakie mecze Juventus gra w najbliższym czasie. Wiadomym było, że kolejny będzie szlagierowy. I teraz nagle dowie się, że mógł jechać na oba!
Ci co jechali na Parmę wiedzieli jakie były ustalenia. Nie róbmy z gęby cholewy!
M. pisze: A nie wydaje Ci się, krystaliczny Martinie, że przy wyjeździe na Parmę nie powinniśmy podać informacji, że następny wyjazd będzie na Inter na San Siro, w dodatku samolotem (prawdopodobniej taniej) i zamiast brać dwóch dni urlopu (co najmniej) może uda się zamknąć w weekendzie? I pewnie znalazły by się osoby, które zrezygnowałyby z Parmy znając te plany i może wyjazd nie doszedłby do skutku? I darujcie sobie argumenty, że gdybam.
Patrzy wyżej.

Jeśli zapadną takie decyzje o jakich mówi M. to przed końcem zapisów powinniśmy o tym poinformować ludzi, nieprawdaż? Jestem więcej jak pewien, że część domagać się będzie zwrotu kasy, bo zasłużonych jest 10-15 a może 20 osób i co? Na wyjazd będziemy mieli de facto 10 wolnych miejsc. Nie widzisz M. że ewidentnie coś tu nie gra?

Nie chcę rzucać haseł, że kierujesz się bardziej prywatnym interesem, ale trochę tym zajeżdża.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 16:27

Ja uważam, że to głupie blokować komuś miejsce tylko dlatego, że był już na poprzednim meczu, i tak wszyscy co byli na parmie nie dadzą rady pojechać, ale jeśli ktoś ma fundusze i ogromne chęci to niby dlacaego mamy mu zabronić wyjazdu na kolejny mecz? Od początku uważałem, że to bez sensu.

Wyjazd na mecz z interem od zawsze powoduje u ludzi kisiel w gaciach. ale 80% z nich (która zapłaci za wyjazd) na mecz z teoretycznie słabszą dryżyną nie pojedzie, ba nawet nie przeczyta do końca newsa że DPL organizuje wyjazd.

Dlatego uważam, że to totalnie głupie.

Zróbmy to losowanie i tyle, kolejność wpłat od zawsze była niesprawiedliwa.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 17:56

Dzisiaj idzie info. Zbieramy pieniądz od wszystkich chętnych. Pierwszeństwo mają osoby, które na parmie nie były.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 23:17

poszło. Pierwszeństwo dla osób, które na parmie nie były, ale prośba o wpłaty od wszystkich.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 15:10

ja jestem podobnego zdania co Martiin. Nie po to cos ustalalismy, zeby teraz na szybko przed szlagierowym meczem to zmieniac. Po przez takie kombinacje tracimy tylko zaufanie i co raz czesciej posadza sie nas o kolesiostwo.
Ja bylbym za tym, zeby takie rzeczy sformalizowac. Zrobmy oficjalny regulamin, ktory bedzie okreslal takie rzeczy jak zasady zapisow, zachowania sie na wyjazdach itp. Wtedy wszystko bedzie jasne.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 15:37

Polmos pisze:ja jestem podobnego zdania co Martiin. Nie po to cos ustalalismy, zeby teraz na szybko przed szlagierowym meczem to zmieniac. Po przez takie kombinacje tracimy tylko zaufanie i co raz czesciej posadza sie nas o kolesiostwo.
Ja bylbym za tym, zeby takie rzeczy sformalizowac. Zrobmy oficjalny regulamin, ktory bedzie okreslal takie rzeczy jak zasady zapisow, zachowania sie na wyjazdach itp. Wtedy wszystko bedzie jasne.
Temat zamknięty jest pierwszeństwo dla osób, których na parmie nie było.
Regulamin jednak nie jest złym pomysłem. Skoro zaproponowałeś, to mógłbyś też go przygotować.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 12:48

Moim zdaniem kompromis musi byc.


Niesprawiedliwe jest to ze ktos jadac na Parme nie wiedzial ze bedzie wyjazd na inter i nie mial mozliwosci wyboru.


Moim zdaniem rozsadne jest aby 30% biletow losowac z grupy tych co jezdza czesciej a 70% z pozostalych.


Wyjscie jest takie ze przed kazdym sezonem z gory okreslamy mecze na ktore mamy zamiar cos organizowac ( o ile to mozliwe). Tylko wtedy liczmy sie z tym ze na taka Parme bedziemy miec 10 zgloszen a na inter i podobne po 140.


Co do ustalen na walnym - to ustalono ze moje miejsce zajmuje Diego. I jakos sie tego kurczowo nie trzymamy.

Poza tym z tego co wiem na walnym malo kto byl w stanie prowadzic jakakolwiek sensowna dyskusje.

Trzymanie sie kurczowo ustalen ktore nie sa dobre moim skromnym zdaniem nie swiadczy dobrze i nie wplywa na rozwoj ku dobremu.


W ostatecznosci zrobmy otwarta dyskusje na forum z zastrzezeniem ze ostateczna decyzje podejmie zarzad.


Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 13:55

Postaram się sklecić jakoś niebawem zarys regulaminu, bo wiadomo, że część zasad w nim zawartych wymaga dyskusji tutaj. I przy okazji tego możemy ustalić zasady zapisów na mecze. Trzeba tą rzecz jakoś unormować, ale nie jestem za tym, żeby to robić na szybko przy okazji meczu z Interem. Będzie uczciwiej jeżeli nie będziemy co chwile zmieniać tego co ustaliliśmy.


Zablokowany