Zapisy

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 07:16

M. pisze:A jak to dokładnie jest z wpisowym? Płaci się je jeden raz w życiu, czy po każdej przerwie. Bo na liście z tego roku znalazł się m.in. Łasak, którego nie było rok temu i zapłacił 180 zł. Weryfikuje to ktoś?
Tak. Wczoraj to zweryfikowałem i 6 osób nie zapłaciło wpisowego. Będą o to ścigani. No chyba, że ktoś mógłby się tym zająć. Są to:

Biernacki Adrian
Florek Mateusz
Grzelka Adrian
Kowalewski Paweł
Łasak Marcin
Zieliński Mariusz

Najpierw czekam aż oskar doda nową składkę abym mógł wpisać nowych członków do bazy. No chyba, ze z Poznania ktoś mnie wyręczy.

Wracając do tematu zapisów. Zawsze było tak, ze zapisy kończyły się tydzień przed deadline do DOC/Drughi. W tym roku wiem, że czasu było mało, ale trzeba to wziąć za rok, właśnie aby był czas na weryfikację dokumentów i wpłat. Nie wystarczy zrobić listy z wpłatami.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 19:15

juveluck pisze:Trzeba się z nim w takim razie skontaktować i poprosić o przelanie brakującej kwoty w innym przypadku zwrot 180zł i do widzenia.
Diego uderzysz?
Biorę to na siebie. Tylko najpierw chciałbym, żeby ktoś mi wskazał, gdzie jest napisane, że wpisowe płaci się po każdej przerwie. Bo jeśli wcześniej nie było to jasno zaznaczone, teraz to może być kwestia interpretacji. W razie czego trzeba będzie o tym jakoś wspomnieć przy okazji kolejnych zapisów. I ciężko mi sobie wyobrazić, że oddamy teraz komuś składkę po tym, jak przelaliśmy 40 euro do Włoch. Nie wpłacą wpisowego = nie wezmą udziału w wyjeździe, proste.
Martin pisze:Wracając do tematu zapisów. Zawsze było tak, ze zapisy kończyły się tydzień przed deadline do DOC/Drughi. W tym roku wiem, że czasu było mało, ale trzeba to wziąć za rok, właśnie aby był czas na weryfikację dokumentów i wpłat. Nie wystarczy zrobić listy z wpłatami.
Ok.


:roll:
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 23:23

Sama nazwa "wpisowe" mówi jasno, że należy je zapłacić zapisując się. Nie ma tu znaczenia czy ktoś już był w DPL/JPC.
Ponadto na stronie DPL, było napisane:

wpisowe - 30 PLN (dotyczy osób, które w sezonie 11/12 nie były członkami DPL)

Chyba nie pozostawia to żadnych wątpliwości.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 23:35

To pewnie dlatego nie mogłem tego znaleźć. Jutro odezwę się do tych osób.


:roll:
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:33

Dodam, że dane każdej osoby, która nie przedłuża członkostwa zostają wykreślone a jej formularz zniszczony. Po przerwie każdy traktowany jest jako nowy członek. Bez względu na to czy wcześniej zrobił sobie roczną czy pięcioletnią przerwę.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 22:20

01.08.2012 Siewier pisze:
juveluck pisze:Z mojej strony jeszcze pytanie o możliwość ściągnięcia/dodania dostępu do pokoju Drughi Polska dla nowych członków.
Jak tylko dostanę liste wg nicków, kto odszedł, a kto doszedł, to tak +/- w ciągu 24h jestem w stanie zrobić update grupy na forum.
Co z tą listą? 2 tygodnie od zakończenia zapisów i ludzie już na mailu obficie trują tyłek o dostęp do forum.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2012, 08:32

Ja trochę dałem ciała, zapomniałem napisać wcześniej. Zobowiązałem się napisać do osób:
Martin pisze:Biernacki Adrian
Florek Mateusz
Grzelka Adrian
Kowalewski Paweł
Łasak Marcin
Zieliński Mariusz
z prośbą o dopłacenie wpisowego. Jeszcze tego nie zrobiłem. Problem polega na tym, że z tej listy znam Biernackiego i Grzelkę, do reszty absolutnie nie mam kontaktu. Dlatego prosiłbym o podanie nicków do reszty i ich powiadomię.


:roll:
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2012, 09:48

Niestety ale w robocie ciężko, a w chacie oprócz dziecka i żony lata za mną dość <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> projekt, który muszę skończyć do wtorku. Jeśli nic się nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to w czwartek usiądę i zacznę wklepywać ludzi do bazy. No chyba, że ktoś z poznaniaków miałby czas i mógłby mnie w tym wyręczyć.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2012, 10:06

Mi wystarczą same nicki, żeby dodać ludzi do grupy DPL, a co za tym idzie żeby mieli dostęp do forum.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2012, 10:40

Siewier pisze:Mi wystarczą same nicki, żeby dodać ludzi do grupy DPL, a co za tym idzie żeby mieli dostęp do forum.
I tu jest problem. W zgłoszeniu nie podają nicka. Nicki dodają się automatycznie tylko po weryfikacji danych. Dlatego to co napisałeś do ludzi na maile też nie jest prawdą. Info o dołączeniu do DPL dostaną na maila, który podali w zgłoszeniu, a nie tego co mają w profilu JP.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2012, 12:25

Cóż, wystarczyło napisać raz a konkretnie info jak to wszystko działa i wiedziałbym co pisać, a nie tak jak dotychczas to wygląda, że wszystkiego trzeba się domyślać i dopytywać.

A na przyszłość dodać do formularza rubrykę 'nick JP' i ludzie nie będą musieli czekać kilka tygodni na dostęp do forum.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2012, 17:31

Dostałem zapytanie czy doszły dokumenty od Łukasza Wilczęgi.


:roll:
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2012, 22:09

Została rozwiązana kwestia brakujących wpisowych?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 08:02

Siewier pisze:Cóż, wystarczyło napisać raz a konkretnie info jak to wszystko działa i wiedziałbym co pisać, a nie tak jak dotychczas to wygląda, że wszystkiego trzeba się domyślać i dopytywać.
Wystarczyło zapytać :)
juveluck pisze:Została rozwiązana kwestia brakujących wpisowych?
Nie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 09:15

Martin pisze:
Siewier pisze:Cóż, wystarczyło napisać raz a konkretnie info jak to wszystko działa i wiedziałbym co pisać, a nie tak jak dotychczas to wygląda, że wszystkiego trzeba się domyślać i dopytywać.
Wystarczyło zapytać :)
Jeśli konkretne osoby nie mogły się czymś zając to w same powinny samemu poinformować tych, którzy będą coś robić o wszystkim, tak żeby nie musieli się o nic dopytywać.
Następnym razem więc po prostu oleję sprawę i sterta maili będzie leżeć i czekać na odpowiedź od ludzi, którzy się zajmują zapisami i wpłatami, ok?



Mamy 3 tygodnie od zakończenia zapisów i na dobrą sprawę ciągle nic nie wiadomo.

Na skrzynce zbierają się kolejne maile, na które ja odpowiadał już nie będę, no chyba, że mam napisać, żeby wszystkie pytania kierować do konkretnych osób? Przestało mnie bawić świecenie oczami za innych.


Zablokowany