Zapisy

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 10:05

Siewier pisze:
Martin pisze:
Siewier pisze:Cóż, wystarczyło napisać raz a konkretnie info jak to wszystko działa i wiedziałbym co pisać, a nie tak jak dotychczas to wygląda, że wszystkiego trzeba się domyślać i dopytywać.
Wystarczyło zapytać :)
Jeśli konkretne osoby nie mogły się czymś zając to w same powinny samemu poinformować tych, którzy będą coś robić o wszystkim, tak żeby nie musieli się o nic dopytywać.
Następnym razem więc po prostu oleję sprawę i sterta maili będzie leżeć i czekać na odpowiedź od ludzi, którzy się zajmują zapisami i wpłatami, ok?



Mamy 3 tygodnie od zakończenia zapisów i na dobrą sprawę ciągle nic nie wiadomo.

Na skrzynce zbierają się kolejne maile, na które ja odpowiadał już nie będę, no chyba, że mam napisać, żeby wszystkie pytania kierować do konkretnych osób? Przestało mnie bawić świecenie oczami za innych.
Nie sądziłem, że jesteś wrażliwy aż tak bardzo. Ciekawe, że gdy ty odpowiadasz innym w podobnym tonie to jest ok.
Świecić nie musisz. Ja obecnie mam problemy aby wklepać nowych członków. Pisałem o tym wczesniej. Juveluck nie może, ty nie możesz. Czekam aż inni zainteresują się tym tematem i znajdą jakieś rozwiązanie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 10:15

Skończ pieprzyć. Większość najpewniej nawet nie doczytała, że na cokolwiek czekasz. I w zasadzie słusznie - bo jakiś mega wyraźnych śladów tego, że potrzebujesz pomocy nigdzie nie widać. No poza tym, że od zlotu minęło 1,5 miesiąca, a od zakończenia zapisów 3 tygodnie, i ani nic na temat walnego nie wiadomo, ani na temat zakończenia kwestii zapisów.


Jak rzucisz hasło, że potrzeba z tym i tym pomocy, poślesz info na maila czy kom i zostaniesz z góry na dół zlany to wtedy będziesz mógł płakać, że nikt nie chce pomóc.

Po co byli powołani wolni strzelcy i 2 nowe osoby do zarządu? Masz ludzi, dane kontaktowe do nich. TUTAJ nawet widać, że niektórzy są chętni do pomocy. Ale to chyba trzeba dać znać, co?

Po minimum 3 tygodniach od wpłat ludzie nie wiedzą po cholerę tak bardzo ich poganialiśmy. Z zewnątrz to wygląda tak, że ludzie powłacali wpisowe i składki, przesłali dokumenty, i cisza... Ani kasy, ani żadnego info, ani dostępu do pokoju stowarzyszenia.

Wystarczyłoby rzucić imie+nazwisko+mail od nowych ludzi, żeby się z nimi skontaktowac i wypytac o nick na forum, żeby ręcznie im dodać dostęp, no ale po co :whistle:


Tak to ma wyglądać to? To jak tak się mamy bawić to ja też moge z racji tego, że wcześniej odpowiadałem ludziom z czystej chęci by wiedzieli cokolwiek, podpisując się imieniem i nazwiskiem, to teraz jak będą pytac to odpowiem, że nie mam zielonego pojęcia co i jak, a pytania należy kierować do poznania, gdzie ukrywające się 5/6 aktualnego składu zarządu nie potrafi sobie poradzić z daniem dostępu nowym członkom do pokoju stowarzyszenia :ok:

Pytanie tylko czy o to właśnie chodzi? Wiem, że nie, ale z tego co się dzieje wynika całkiem co innego :roll:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 12:14

Masz rację. Niestety lenistwo takie mnie ogarnęło, że nie chce mi się nawet prosić o pomoc, a co dopiero nazwiska wklepywać. Wyślę Ci zatem wszystkie zgłoszenia do Lędzin, czy gdzie tam stacjonujesz i rozdysponujesz pracę, ok?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 12:21

:lol: obraź się, popłacz sobie, na mnie naskocz, ale broń boże nie odwołuj się do istoty tematu wtedy znikną wszystkie problemy :happy:

5 osób z zarządu jest z Poznania(lub okolic?), ale to na drugi koniec polski do mnie chcesz wysyłać papiury? :lol:

Ok :) Przepisze sobie adresy e-mail + imię i nazwisko, roześle zapytania o nick z forum, a papiury ci odeśle z powrotem. Myślę, że odeśle je na drugi dzień, bo spisanie tych danych nie powinno zająć więcej niż z godzinę/dwie.

Pytanie czy wyrobisz się zanim zacznie się organizacja jakiegoś wyjazdu? :)


Ludzie powierzają nam swoje pieniądze, być może to górnolotnie brzmi ale również i marzenia, i totalnie nie wiedzą co się z tym wszystkim dzieje i dlaczego, niezależnie od tego czy jest dobrze czy nie. Wstrzeliliśmy się idealnie z taką sytuacją gdy na topie jest amber gold :)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 12:45

Widać, ze masz problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu pisanego. Ja się nie obraziłem tylko wyraźnie napisałem, że mi się nie chce. Pogrubić Ci to?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 12:49

I to jest Twoja odpowiedź na zaistniałą sytuację? Gratki :ok:

Problemy mam, ale ze zrozumieniem tego, dlaczego ściągamy od ludzi kasę (i to nie małą, jest różnica pomiędzy 30zł z czasów JPC, a 180/210 z teraz) w trybie przyśpieszonym, a później w jeszcze bardziej przyśpieszonym trybie skazujemy ich na czekanie na totalną pierdołę, jaką jest dostęp do pokoju DPL. Ludzie czują się robieni w h uja, i wcale się nie dziwię.


Czekam na dokumenty :ok:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:12

Już nie płacz. Dlaczego tak szybko pytaj się innych osób i dlaczego tym osobom nie zależy na tym aby dane były wklepane tego też nie wiem. Być może najważniejsze to kasa do Drughów? Być może należy zmienić system zapisów? Po kiego takie ilości danych, skoro one nam są do niczego potrzebne?

PS. Na razie na szybko wklepałem nazwiska i płatności. Pozostały mi numery pesel i nowi członkowie będą mogli weryfikować ogrom danych, aby się dostać do forum.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:27

Czyli zostajemy przy systemie, że jak coś chce wiedzieć, żeby przekazać innym, to muszę ciągnąć po kolei wszystkich za język?

Przecież to nie ja przez lata ogarniałem system zapisów, dokumenty, księgowość, więc skąd mam wiedzieć, że tych danych jest za dużo, że sprawia to problem etc?
Jak się przez X lat tym zajmowałeś to kto inny powinien rzucić na tapetę temat tego, że jednak coś tu jest nie halo?

Że od wewnątrz w chwili obecnej to wygląda tak, że masz sterte makulatury, którą musisz całą przejrzeć, żeby ktoś mógł wejść na forum, i jest to za dużo na jedną osobę to ja rozumiem.

Tylko co to jest za odpowiedź dla kogoś, kto wpłacił 180zł/210zł (+dok) i teraz w zasadzie nic nie wiem na temat tego co się z tą kasą dzieje, etc?


Mam nadzieję, że rozumiesz mega <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sytuacji i to, że nie pojawiła się ona nagle spod ziemi, tylko było na przygotowanie się do tego sporo czasu, bo skoro nie byłeś już po zlocie w stanie ogarnąć protokołu z walnego, to można było się spodziewać, że z zapisami również będzie kiepsko.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:30

W zeszłym roku wklepywałem razem z juveluckiem. W tym usłyszałem "nie mam czasu"... I tak to wyszło jak wyszło. Maile zostaw. Zabierz się za to za co powinieneś.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 15:50

jeszcze tylko tego brakuje abyśmy się ze sobą pokłócili.|

Proszę o powierzenie mi zadania. Tzn. powiadomienia osób/ wysłania do nich maili z zapytaniem/ wklepania jakiś innych pierdoł.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 22:08

Martin prawda jest taka, że nie wykazałeś żadnej inicjatywy, aby ten temat ruszyć. JA Ci pomóc nie mogę ale sam o pomoc innych nie prosiłeś. Nie napisałeś też ani słowa o tym,że samemu możesz/nie chce Ci się. To nie jest w porządku. Tym bardziej jeżeli chcąc się wybielić szukasz dziury w całym.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 08:51

Ale kto się chce wybielić? Ja się nie wybielam. Niestety problem polega na tym, ze problem nie zostanie rozwiązany jak każdy powie "nie mogę", "nie mam czasu".

Ale dobra. Mniejsza z tym.

Wysyłam fotki zgłoszeń na serwer (właśnie zrobiłem je przed chwilą). Proszę o maila osoby, które są chętne aby to jak najszybciej wklepać. Łyko jest chętny. Ktoś jeszcze?
Dam uprawnienia i można działać.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 11:48

Dostałem wiadomość, że można wybierać rozmiary koszulek, jakie mają nam przyszłać. W rzeczywistości może być oczywiście zupełnie inaczej niż im przekażemy, ale warto spróbować. Na 150 pare koszulek proponowałabym 110 M, z 40 L. Co Wy na to? Rozmiar M znacie z zeszłego roku, a dla porównania L dostał Brutalo i jest na niego dobra. Czy jest sens zamawiać XL lub S?


:roll:
Misza_18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 106
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 12:20

Na pewno znajdą się chętne osoby na XL - ja na pewno. Także według mnie warto pomyśleć o tym rozmiarze, kosztem rozmiaru M (nie wiem, czy on jest taki do końca uniwersalny).

A "S" - może dla dziewczyn?! Chociaż nie wiem ile jest zapisanych na ten sezon.

Diego jak ma wyglądać wysyłka tych koszulek?


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 12:21

Do kiedy musisz im odpowiedzieć?
Bo może warto wysłać maile do ludzi i niech każdy się sam zdeklaruje.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany