[Zlot 2011] Informacje ogólne

Zablokowany
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2011, 12:50

Pracujemy nad pewnymi rozwiązaniami, które mają w przyszłym roku straty finansowe znacznie zmniejszyć.
To zdanie brzmi trochę jakbyśmy mieli jakiś plan nie wpuszczenia zlotowiczów do domków, czy coś równie zapobiegawczego :P, ale ogólnie tekst dobry.

Doliczenie do kosztów zlotu odpowiedniej sumy będzie najlepsze, bo jak pokazuje historia różne domki biorą udział w różnych historiach i nie zawsze ich mieszkańcy są za te historie odpowiedzialni. Dochodzenie, kto co konkretnie zrobił też jest bezcelowe.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2011, 14:59

Trzeba jednak wziąć pod uwagę jeszcze jedno. Dla niektórych 20 zyla to będzie pryszcz, dla innych wydatek wart przemyślenia. Nie chciałbym jednak aby jedni i drudzy pomyśleli, że skoro zapłacili szkodowe to mogą robić nie wiadomo jaką rozpierduchę.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2011, 15:10

Nie trzeba więc podawać tego, że te +20pln (dalej jestem za 30pln) to "szkodowe". Po prostu zawyżyć koszta o te 30pln i będzie spokój. Jeśli straty będą mniejsze niż wpływy to kasa JPC na tym skorzysta.


STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2011, 17:09

Siewier pisze:Nie trzeba więc podawać tego, że te +20pln (dalej jestem za 30pln) to "szkodowe". Po prostu zawyżyć koszta o te 30pln i będzie spokój. Jeśli straty będą mniejsze niż wpływy to kasa JPC na tym skorzysta.
popieram

edit::
tekst maila bardzo dobry,

a jeszcze pytanie
Tak sobie pomyślałem, że przecież Jarson, Qubus i Misza wozili ludzi do Sierpca, spalili paliwo, czy w tym przypadku oni też muszą płacić to szkodliwe? Chyba, że jakoś to już załatwiliście ( nie było mnie już wtedy w Bledzewie)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2011, 20:29

Martin pisze:Trzeba jednak wziąć pod uwagę jeszcze jedno. Dla niektórych 20 zyla to będzie pryszcz, dla innych wydatek wart przemyślenia. Nie chciałbym jednak aby jedni i drudzy pomyśleli, że skoro zapłacili szkodowe to mogą robić nie wiadomo jaką ###ę.
Moim zdaniem istnieje spora szansa, że tak właśnie będzie. Skoro zapłaciłem z góry za szkody, to mogę szaleć. I nieważne, że pieniądze trafią na cele fanklubu. Co innego, gdyby były zwroty dla uczestników w przypadku małych strat.
STAN pisze:Tak sobie pomyślałem, że przecież Jarson, Qubus i Misza wozili ludzi do Sierpca, spalili paliwo, czy w tym przypadku oni też muszą płacić to szkodliwe? Chyba, że jakoś to już załatwiliście ( nie było mnie już wtedy w Bledzewie)
Popieram, trzeba im to jakoś wynagrodzić (chyba, że to już zrobione).


:roll:
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 13:24

STAN pisze: Tak sobie pomyślałem, że przecież Jarson, Qubus i Misza wozili ludzi do Sierpca, spalili paliwo, czy w tym przypadku oni też muszą płacić to szkodliwe? Chyba, że jakoś to już załatwiliście ( nie było mnie już wtedy w Bledzewie)
Wszystko będzie tym osobom podane w mailu. Akurat szkodowe wyrówna się ze zwrotem za paliwo.

Poniżej rozliczenia zarządu. Nie chce mi się do Was słać maili. Proszę o jak najszybsze uregulowanie poniższych płatności. Jakby ktoś chciał wyjaśnić skąd takie kwoty, a nie inne proszę o kontakt.

juveluck: niedopłata 85 PLN
Bblackk: niedopłata 15 PLN
M.: niedopłata 25 PLN

Poli: nadpłata 40 PLN
Stan: nadpłata 25 PLN
Pati: niedopłata 15 PLN (nie mam do niej maila)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany