Babsk

Zablokowany
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2010, 16:03

Ja jestem człowiekiem jak na razie niezmotoryzowanym, ale możliwe, że dałbym radę znaleźć kogoś, kto byłby w stanie mnie tam zawieść. Więc możliwe, że będę mógł to zrobić, ale też najwcześniej w czwartek. Dam znać wieczorem czy będzie szansa na jakiś transport.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2010, 21:31

Polmos pisze:Ja jestem człowiekiem jak na razie niezmotoryzowanym, ale możliwe, że dałbym radę znaleźć kogoś, kto byłby w stanie mnie tam zawieść. Więc możliwe, że będę mógł to zrobić, ale też najwcześniej w czwartek. Dam znać wieczorem czy będzie szansa na jakiś transport.
Muszę wiedzieć najpóźniej jutro około 15 czy mam jechać czy nie. Później już nie będę miał możliwości dogadać się w robocie w sprawie czwartku.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 02:40

Ja niestety oprócz prawa jazdy mam jeszcze tylko dobre chęci:P Aktywni ludzie w Warszawie nie mają za bardzo samochodów, a Ci co mają, nie mają czasu:P Jednak jutro też postaram się zagadać.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 11:55

Jeżeli będzie potrzeba jakiegoś zwrotu kosztów, chociażby paliwa, niestanowi to żadnego problemu.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 12:26

Polmos właśnie mi napisał esa, że tam pojedzie. Oprócz krzyża musi zabrać również wieńce (2 nowe, 2 zeszłoroczne = wszystkie w dobry stanie), szal i znicze (wątpie, żeby się przez ten miesiąc jakoś szczególnie zdegradowały).
juveluck pisze:Jeżeli będzie potrzeba jakiegoś zwrotu kosztów, chociażby paliwa, niestanowi to żadnego problemu.
Przy czym musi być tutaj fakturka

Kod: Zaznacz cały

Stowarzyszenie Polskich Kibiców Juventus FC "JuvePoland Club"
Os. Rzeczypospolitej 102/11
61-329 Poznań
NIP 782-233-76-86


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 15:26

Krzyż jest już w rękach Polbosa, trzeba dać jakaś informację na stronę, informującą o sytuacji, ponoć w niektórych kręgach już pytają "GDZIE JEST KRZYŻ?!!!

Proponuję coś takiego:

W związku z przebudową odcinków drogi krajowej numer 8, w tym odcinka przebiegającego przez miejscowość Babsk, krzyż upamiętniający tragiczną śmierć Gaetano Scirei, w celu uniknięcia jego zaginięcia bądź dewastacji został zabrany z dotychczasowego miejsca i znajduje się obecnie w posiadaniu JuvePoland Club.
Po zakończeniu remontów i oddaniu drogi do użytku, krzyż powróci na swoje miejsce.


Warto ta informacje puścić też na włoskich forach.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 17:21

Krzyż spoczywa już bezpiecznie w mojej piwnicy :-)

Trochę zabawy z nim było, bo okazło się, że podłoże w które jest wkopany to glina razem z kamieniami, na których to złamała nam się łopata :D i musieliśmy się grzebać w tym złamanym kijem od tejże łopaty. No, ale na szczęście jakoś dało rade:-)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 07:12

juveluck pisze:Krzyż jest już w rękach Polbosa, trzeba dać jakaś informację na stronę, informującą o sytuacji, ponoć w niektórych kręgach już pytają "GDZIE JEST KRZYŻ?!!!

Proponuję coś takiego:

W związku z przebudową odcinków drogi krajowej numer 8, w tym odcinka przebiegającego przez miejscowość Babsk, krzyż upamiętniający tragiczną śmierć Gaetano Scirei, w celu uniknięcia jego zaginięcia bądź dewastacji został zabrany z dotychczasowego miejsca i znajduje się obecnie w posiadaniu JuvePoland Club.
Po zakończeniu remontów i oddaniu drogi do użytku, krzyż powróci na swoje miejsce.


Warto ta informacje puścić też na włoskich forach.
Proponuję puścić ten tekst jednocześnie u nas i na forach włoskich, dlatego zanim puścimy na JPC (strona, mailing, fb) to warto przetłumaczyć to na włoski oraz wypisać miejsca gdzie należy to wrzucić. Dlatego też dobrze by było aby do wersji włoskiej dodać chociaż zdanie, dwa kim jesteśmy.
Juveluck zajmij się adresami, ja puszczę tekst do tłumaczenia.

Propozycja tekstu za granicę.

3.09.1989 roku na terenie Polski, w okolicach miejscowości Babsk, w tragicznym wypadku, zginął nasz kapitan, Gaetano Scirea. Członkowie JuvePoland Club od kilku lat odwiedzają to miejsce by uczcić Jego pamięć.
Aktualnie, w związku z przebudową odcinków drogi krajowej numer 8, w tym odcinka przebiegającego przez miejscowość Babsk, krzyż upamiętniający tragiczną śmierć Gaetano Scirei, w celu uniknięcia jego zaginięcia bądź dewastacji znajduje się w posiadaniu JuvePoland Club.
Po zakończeniu remontów i oddaniu drogi do użytku, krzyż powróci na swoje miejsce.


Warto także puścić linka do galerii z poszczególnych lat. Postaram się tym zająć i wrzucić na JPC do niedzieli.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 08:47

chyba Was po### zeby w takich czasach przenosic krzyz 8)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 11:21

Martin pisze:
juveluck pisze:Krzyż jest już w rękach Polbosa, trzeba dać jakaś informację na stronę, informującą o sytuacji, ponoć w niektórych kręgach już pytają "GDZIE JEST KRZYŻ?!!!

Proponuję coś takiego:

W związku z przebudową odcinków drogi krajowej numer 8, w tym odcinka przebiegającego przez miejscowość Babsk, krzyż upamiętniający tragiczną śmierć Gaetano Scirei, w celu uniknięcia jego zaginięcia bądź dewastacji został zabrany z dotychczasowego miejsca i znajduje się obecnie w posiadaniu JuvePoland Club.
Po zakończeniu remontów i oddaniu drogi do użytku, krzyż powróci na swoje miejsce.


Warto ta informacje puścić też na włoskich forach.
Proponuję puścić ten tekst jednocześnie u nas i na forach włoskich, dlatego zanim puścimy na JPC (strona, mailing, fb) to warto przetłumaczyć to na włoski oraz wypisać miejsca gdzie należy to wrzucić. Dlatego też dobrze by było aby do wersji włoskiej dodać chociaż zdanie, dwa kim jesteśmy.
Juveluck zajmij się adresami, ja puszczę tekst do tłumaczenia.

Propozycja tekstu za granicę.

3.09.1989 roku na terenie Polski, w okolicach miejscowości Babsk, w tragicznym wypadku, zginął nasz kapitan, Gaetano Scirea. Członkowie JuvePoland Club od kilku lat odwiedzają to miejsce by uczcić Jego pamięć.
Aktualnie, w związku z przebudową odcinków drogi krajowej numer 8, w tym odcinka przebiegającego przez miejscowość Babsk, krzyż upamiętniający tragiczną śmierć Gaetano Scirei, w celu uniknięcia jego zaginięcia bądź dewastacji znajduje się w posiadaniu JuvePoland Club.
Po zakończeniu remontów i oddaniu drogi do użytku, krzyż powróci na swoje miejsce.


Warto także puścić linka do galerii z poszczególnych lat. Postaram się tym zająć i wrzucić na JPC do niedzieli.
Nie bardzo wiem jakich adresów oczekujesz?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 13:09

Chociażby największych forów włoskich o Juve lub profili FB w tym fanów Scirei (Siewier swego czasu wspominał, że takowe są). W końcu taka informacja nie powinna zostać ograniczona wyłącznie do podwórka polskiego.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 14:09

http://www.juventusclubsmcv.it/
http://www.vecchiasignora.com/
http://www.tuttojuve.com/ tu raczej mailem
http://www.j1897network.com/forum/

To są chyba najpopularniejsze strony, dał bym tez na forum Drughi
http://www.drughi.net/forum/

Można też poprosić Giorgio, żeby napisał na swoim
lajuvesiamonoi.it


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 15:35

No i co z informacją? Ktoś to tłumaczy? Czy sprawa umarła. Będziesz to MArtin wrzucał?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2010, 09:38

juveluck pisze:No i co z informacją? Ktoś to tłumaczy? Czy sprawa umarła. Będziesz to MArtin wrzucał?
Dam to do tłumaczenia dzisiaj. Na razie ogarniam ważniejsze sprawy.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2010, 15:53

Będzie to tłumaczenie? Damy w końcu to info?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany