Skrzynka mailowa

Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 16:58

Rzecz banalna, prosta, niby niepotrzebna, ale jakże <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ułatwiająca życie i zmieniająca nastawienie członków do zarządu, a mianowicie podpisywanie się pod mailami...

Przejrzałem właśnie odpowiedzi jakie są wysyłane do członków JPC z naszej skrzynki i rzadko co widzę, by osoba odpowiadająca na danego maila podpisywała się pod nim. Czy tak trudno pod odpowiedzią dodać owe:
pozdrawiam
Imię Nazwisko /nick z JP
?

Wiem, że głupota i nie zawsze się chce, ale dzięki temu przynajmniej sami nie będziemy musieli później się wypytywać jeden drugiego kto i na co odpowiadał. To jeden powód, drugi-ważniejszy, to forma traktowania klubowiczów - rzucenie głupiego pozdrawiam i podpisanie się pod mailem nie kosztuje wiele zachodu, a wg mnie w pewnej części zmienia charakter maila, in plus oczywiście.

Prosiłbym o stosowanie się do tego.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 11:40

Odpowiedzi zadawane w mailach są odpowiedzią całego zarządu a nie pojedynczej osoby. To po pierwsze.
Po drugie dopiero od jakiegoś czasu do skrzynki ma dostęp druga osoba. Do tej pory odpowiedzi wysyłałem tylko ja.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 11:46

Martin pisze:Odpowiedzi zadawane w mailach są odpowiedzią całego zarządu a nie pojedynczej osoby. To po pierwsze.
Po drugie dopiero od jakiegoś czasu do skrzynki ma dostęp druga osoba. Do tej pory odpowiedzi wysyłałem tylko ja.
Raczej w imieniu całego zarządu - ktoś kto dostaje maila powinien wiedzieć kto go konkretnie napisał. W razie gdyby taka osoba chciała zagadać do kogoś na gg/pw i przy okazji zapytać o taką czy inną sprawę, to dobrze, żeby wiedziała z kim przez maila o tym czy siamtym pisała.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 12:32

Po to jest zarząd i to forum/pokój aby bez względu na to z kim będzie rozmawiać otrzymać taką samą odpowiedź.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2009, 11:02

SAJAN do mnie na prv pisze:Witam to znów ja piszę bo ani Martin nie odpisuje w sprawie formularza i pieniędze ani na e-mail JPC kurde oczekuje tylko odpowiedzi na glupie pytanie czy doszły papiery i co dalej ale zero odzewu no nie wiem chyba ze tyle sie czeka kwasny
Ile razu do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> można prosić o regularne odpowiadanie członkom na pytania. Dziwicie się potem, że przy nie udanych wyjazdach myślą, że lecimy w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>? Jak nie potrafimy porządnie nawet maila obsłużyć, ogarnijcie się z tym tematem bo to nie pierwszy raz!!!!!


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2009, 13:27

Wygląda na to, że błędem z mojej strony było wzięcie na swoje barki formularzy do wklepywania, a co za tym idzie odpowiadanie na maile związane z zapisami. Proszę zaproponować inne rozwiązanie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2009, 13:34

Formularze to już sprawa między Wami, ciężko, żeby ktoś nie z Poznania się tym zajmował, nie mniej - nie musisz ich wklepywać na bieżąco, wystarczy, jakbyś sporządził listę, nazwisko+imię, z tych formularzy które doszły i ją aktualizować - chodzi głównie o to, żeby odpowiedzieć danej osobie, że formularz dotarł.

Co do płatności, to jeśli istnieje taka możliwość, to wystarczyłby mi dostęp online do konta (jeśli nie, to jakiś skan wyciągu z konta itp) JPC i wtedy na maile dotyczące dojścia wpłaty również mogę odpowiadać.

Jak dotąd to odpowiadam na prawie wszystko, poza właśnie pytaniami dotyczącymi finansów i formularzy.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2009, 14:06

Martin pisze:Wygląda na to, że błędem z mojej strony było wzięcie na swoje barki formularzy do wklepywania, a co za tym idzie odpowiadanie na maile związane z zapisami. Proszę zaproponować inne rozwiązanie.
Za rok biorę formularze na siebie, tak jak było to do tej pory.
Siewier pisze:Formularze to już sprawa między Wami, ciężko, żeby ktoś nie z Poznania się tym zajmował, nie mniej - nie musisz ich wklepywać na bieżąco, wystarczy, jakbyś sporządził listę, nazwisko+imię, z tych formularzy które doszły i ją aktualizować - chodzi głównie o to, żeby odpowiedzieć danej osobie, że formularz dotarł.

Co do płatności, to jeśli istnieje taka możliwość, to wystarczyłby mi dostęp online do konta (jeśli nie, to jakiś skan wyciągu z konta itp) JPC i wtedy na maile dotyczące dojścia wpłaty również mogę odpowiadać.

Jak dotąd to odpowiadam na prawie wszystko, poza właśnie pytaniami dotyczącymi finansów i formularzy.
Niestety nie ma możliwości dania ci wglądu w konto. Możemy zrobić jednak tak jak z white-wolvem. Piszesz mi na GG albo maila, że chcesz wyciąg za dany okres a ja ci go podsyłam. Dla mnie to żaden problem.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2009, 14:42

juveluck pisze:
Martin pisze:Wygląda na to, że błędem z mojej strony było wzięcie na swoje barki formularzy do wklepywania, a co za tym idzie odpowiadanie na maile związane z zapisami. Proszę zaproponować inne rozwiązanie.
Za rok biorę formularze na siebie, tak jak było to do tej pory.
A teraz? Za rok to wiele się może wydarzyć.
siewier pisze:nie musisz ich wklepywać na bieżąco, wystarczy, jakbyś sporządził listę, nazwisko+imię, z tych formularzy które doszły i ją aktualizować
Nie jest to żadne rozwiązanie bo przy takim czymś to ja mogę spojrzeć na kopertę. Chodzi o to aby przy wklepywaniu sprawdzić czy wszystko się zgadza, czy czegoś nie brakuje.

Problemem jest niestety czas, którego ostatnio mam <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mało.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2009, 14:47

Martin pisze:Nie jest to żadne rozwiązanie bo przy takim czymś to ja mogę spojrzeć na kopertę. Chodzi o to aby przy wklepywaniu sprawdzić czy wszystko się zgadza, czy czegoś nie brakuje.
Główne pytanie jakie pojawia się na skrzynce odnośnie formularza i wpłat to nie czy wszystko jest ok, tylko czy doszło? - i na to pytanie rozwiązaniem jest taka lista. Na poprawę danych jest znacznie więcej czasu, niż na dosłanie formularza, który przy pierwszej wysyłce zaginął gdzieś po drodze (viva la poczta polska).


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2009, 15:48

Martin pisze:
juveluck pisze:
Martin pisze:Wygląda na to, że błędem z mojej strony było wzięcie na swoje barki formularzy do wklepywania, a co za tym idzie odpowiadanie na maile związane z zapisami. Proszę zaproponować inne rozwiązanie.
Za rok biorę formularze na siebie, tak jak było to do tej pory.
A teraz? Za rok to wiele się może wydarzyć.

.
Sam powiedziałeś, że będziesz to już wklepywał do końca, ja mogłem to wziąć od razu po moim powrocie z wakacji mogę i teraz.

W komentarzach do odwołania bayernu, kolejne prośby o odpowiedzi na maile...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 12:51

3118292 (12:31)
siema, znalazlem Twoj numer na forum. mam pytanie, wyslalem maila na wasz adres z pytaniem czy doszla kasa i formularz na zapisanie sie do JPC ktore wyslalem 10 wrzesnia. do tej pory nie do dostalem odpowiedz i martwie sie ze cos nie doszlo. jak mozesz sprawdzic czy wszystko doszlo i sie zgadza bylbym wdzieczny. pozdrowki, Jedrek


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 14:30

Wszystkie maile dotyczące zapisów doczekały się odpowiedzi. Wszystkie formularze, które mam na ręku są wpisane oprócz tego, który ma juveluck (nie wiem czy go wpisał czy nie) oraz tych co są w skrzynce (jutro idę wyciągnąć).


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 15:15

Martin pisze:oprócz tego, który ma juveluck (nie wiem czy go wpisał czy nie) oraz tych co są w skrzynce (jutro idę wyciągnąć).
wpisałem. Patrycja Staniszewska.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 19:09

juveluck pisze:
Martin pisze:oprócz tego, który ma juveluck (nie wiem czy go wpisał czy nie) oraz tych co są w skrzynce (jutro idę wyciągnąć).
wpisałem. Patrycja Staniszewska.
No właśnie. A ja dzisiaj jak głupi szukałem tego formularza. Sprawdź czy faktycznie podała ci tylko adres korespondencyjny ;)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany