Skrzynka mailowa

Zablokowany
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2012, 17:35

juveluck pisze:Trzeba ustalic jedną osobe, która będzie odpisywac, bo zaraz znowu zrobi sie bałagan.
Dobrze, zeby Pawcioss, Charles i Damiano ustalili to między soba.
jedną znaczy się kolejną która dołączy do osób które już odpisują czy jedna która będzie tylko to robić. uważam, że możemy wszyscy trzej sie tym zajmować, zawsze będzie tak, że komuś przez kilka dni nie pasuje itd. zresztą jak tam uważacie.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 05 listopada 2012, 18:48

Na razie po hasło zgłosił się Damiano.
Poza tym po zalogowaniu widać, na które maile ktoś odpowiedział, a na które nie. Najważniejsze aby to była dobra odpowiedź.
Wymagane jest zatem imię i nazwisko aby było wiadomo kto odpowiada i kto prowadzi ewentualny wątek rozmowy.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2012, 20:12

charles pisze:
juveluck pisze:Trzeba ustalic jedną osobe, która będzie odpisywac, bo zaraz znowu zrobi sie bałagan.
Dobrze, zeby Pawcioss, Charles i Damiano ustalili to między soba.
jedną znaczy się kolejną która dołączy do osób które już odpisują czy jedna która będzie tylko to robić. uważam, że możemy wszyscy trzej sie tym zajmować, zawsze będzie tak, że komuś przez kilka dni nie pasuje itd. zresztą jak tam uważacie.
Nic nie narzucam ustalcie to między sobą, żeby nie było bałaganu a odpowiedzi były rzetelne.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 11:10

Od prawie miesiąca leży mail bez odpowiedzi od grup fanów z Litwy. Myślałem, że ktoś z zarządu odpowie w tej sprawie. Jeśli nie jest to ważna kwestia to sam mogę coś odpowiedzieć.

Treść maila:
Hello.

We have Juventus fan group in Lithuania, which is about to separate from just fan group, there are few of us who are more ultras than just spectators.

Would You please give us some gidelines of becoming Drughi Vilnius? We (atm like 5 ppl) would love to travel to Poland for some Juve games to watch together.
Or would welcome you here in Vilnius.

However myself, Einoras, is always willing to contact you anytime for more details, feel free to contact me anytime


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 21:45

Odpisz im w takim razie.

Napisz, że dziękujemy za maila, zaproś na tegoroczny Zlot, miejsce jeszcze do potwierdzenia ale data znana.
Odnośnie DPL odpisz, że to wynik naszych znajomości we Włoszech i jedyne co możemy zrobić to dać namiary na osoby, które załatwiają bilety (ciccio, roberto).

Nie zapomnij dopytać o ich zapatrywania w kwestii polskiej pisowni ulic i nazwisk na Litwie.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2013, 10:25

Warto byłoby też podpytać o takie szczegóły jak:
- jak często i czy w ogóle jeżdżą na mecze
- jeśli jeżdżą to skąd biorą bilety, w ile osób jeżdżą
- generalnie mniej więcej kiedy powstała ich grupa
- ile osób liczy
itp.


:roll:
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2013, 11:30

juveluck pisze: Nie zapomnij dopytać o ich zapatrywania w kwestii polskiej pisowni ulic i nazwisk na Litwie.
:ok:
może mala sonda typu kogo popierają czy kto gorszy, Putin-Obama, Niemcy-Rosja, Łukaszenko-Tusk itd. dobry researcher nie jest zły :wink: z Węgrami po prostu wypiliśmy dużo wódki i wystarczyło :smile:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2013, 18:47

Poszła odpowiedź?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 lutego 2013, 10:44

od czwartku do niedzieli byłem offline, teraz odpisałem.


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2013, 11:45

Jakiś Stefan ze Słowacji (Milanista) proponuje nam bilety na Inter-Juve z hotelem 4-gwiazdkowych za 165 lub 145 euro i na Juve-Milan z hotelem za 290 euro.

Chyba nie jesteśmy zainteresowani?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2013, 20:06

nie


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2013, 08:26

Czy zgodzić się na taką propozycję poniżej? Wydaję mi się, że nie zaszkodzi.
nazywam się Radosław Patkowski i jestem redaktorem portalu www.krotkapilka.pl. Chciałem się dowiedzieć, czy zgodziliby się Państwo odpowiedzieć mi na kilka pytań dotyczących działalności fanklubu. Zebrany materiał chciałbym udostępnić w formie wywiadu, tudzież artykułu na łamach portalu.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 21:53

Wałkowaliśmy już ten temat w tym pokoju. Po co mamy opowiadać?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 08:13

Czy zna ktoś odpowiedź na takie pytania: :?
Ja jestem osobą niewidzącą i obecnie rozważam zapisanie się do Drughi, ale czy nie orientuje się Pan, jak wygląda wtedy kwestia mojego przewodnika, który wybierałby się ze mną na mecz? Też musi być zapisanym do stowarzyszenia? Czy klub (w sensie sam Juventus) uznaje jakieś zniżki lub ułatwienia przy nabywaniu biletów (w tym przypadku zawsze dwóch) przez osoby niepełnosprawne? Jeżeli Pan nie za bardzo orientuje się w tym temacie, może mógłby mnie skierować do kogoś, choćby nawet w samych Włoszech, kto udzieliłby mi tego typu informacji?


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 08:24

Ciężki temat. Na żadne zniżki i ułatwienia ze strony Włochów nie ma co liczyć - to nie jakiś DOC tylko Drughi. Niewidomy członek musiałby płacić tyle co pełnosprawny uczestnik wyjazdu, bo kto niby by za niego dołożył? Jedyny bonus, który ewentualnie moglibyśmy zaproponować w tej sytuacji to to, że przewodnik nie musiałby płacić składki, a mógłby wziąć udział w wyjeździe (choć nigdy tak nie robiliśmy). Jak dla mnie obydwoje muszą płacić pełne składki i w 100% opłacać sobie wyjazd. Mimo niewątpliwe ciężkiej sytuacji tej osoby mamy bardzo małe możliwości (finansowe i techniczne), aby jej pomóc.


:roll:
Zablokowany