Skrzynka mailowa

Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2009, 20:44

Tu nie chodzi o to jaki jest powód takiej a nie innej sytuacji. Problem jest w tym, że w momencie gdy Ty nie możesz sprawa leży bo nie ma drugiej osoby do tej roboty. Tak samo jak od spraw finansowych jest skarbnik, tak samo i prezes jest od tego, żeby zorganizować tak pracę zarządu, żeby tego typu opóźnienia nie miały miejsca, a tutaj jak narazie organizacja jest praktycznie zerowa - i to jest problem, który będzie się cyklicznie powtarzać.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2009, 22:29

Siewier pisze:Tu nie chodzi o to jaki jest powód takiej a nie innej sytuacji. Problem jest w tym, że w momencie gdy Ty nie możesz sprawa leży bo nie ma drugiej osoby do tej roboty. Tak samo jak od spraw finansowych jest skarbnik, tak samo i prezes jest od tego, żeby zorganizować tak pracę zarządu, żeby tego typu opóźnienia nie miały miejsca, a tutaj jak narazie organizacja jest praktycznie zerowa - i to jest problem, który będzie się cyklicznie powtarzać.
Nie bardzo rozumiem twoje zarzuty wobec mojej osoby. Dostęp do konta masz ty, Martin i wolv. Wolv z tego co pamiętam obiecał, że również będzie pomagał w odpowiadaniu na maile. Kiedy tylko dochodzą do mnie głosy, że coś jest nie tak od razu o tym piszę. Jeżeli damy możliwość odpowiadania na maile 5 osobą to zaraz zrobi się taki bałagan, że nikt nie będzie wiedział co jest co. Sytuacja taka zresztą miała miejsce ostatnio, kiedy Martin pochopnie wykonał kilka zwrotów zaliczek na bayern, które miały być przekazane na sampe. Wyszło tak ponieważ poprzesuwałeś maile dotyczące sampy w inne miejsce i Martin ich nie widział ( czy jakoś tak, pytaj Martina). Sytuacja ta jasno pokazuje, że gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść. Jest was 3, choć wolv nie wykazuje w tym temacie dużego zainteresowania, to 2 i całkowicie taka liczba osób wystarcza. Proponowałem ci swego czasu, że będę ci cyklicznie wysyłał wyciągi, żebyś miał wgląd do konta. Nie wyraziłeś zainteresowania. Niestety inaczej tego się zrobić nie da. Na maile, pzoa wyjątkowymi sytuacjami, nie trzeba odpowiadać codziennie, wystarczy raz na 2 dni. Jeżeli do tego nie wystarczają 2 osoby...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2009, 22:52

Nie chodzi mi o maile, a o całościową organizacje działań zarządu, która wg mnie jest bardzo słaba, co właśnie najlepiej widać w takich sytuacjach. Jakoś szerzej się na ten temat rozpisze za jakiś czas i mam nadzieję, że coś z tym wspólnie zrobimy, żeby w przyszłości takich sytuacji było jak najmniej.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2009, 23:00

Siewier pisze:Nie chodzi mi o maile, a o całościową organizacje działań zarządu, która wg mnie jest bardzo słaba, co właśnie najlepiej widać w takich sytuacjach. Jakoś szerzej się na ten temat rozpisze za jakiś czas i mam nadzieję, że coś z tym wspólnie zrobimy, żeby w przyszłości takich sytuacji było jak najmniej.
Bardzo chętnie wysłucham tych uwag.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2009, 12:12

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 172#430172

Skrzynkę w sprawach gadżetów miał monitorować wolv, odpowiada też Martin i Siewier. Mimo to ludzie nada nie mogą się doprosić odpowiedzi. Zachowujecie się jak małe dzieci. Wystarczy na tą skrzynkę spojrzeć raz na 2 dni... Tutaj sprawa dotyczy gadżetów i ciężko, żeby odpowiadał kto inny niż wolv, który się nią bezpośrednio zajmuje.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2009, 13:14

Tego maila zauwazylem dopiero 2 dni temu. Ciezko spodziewac sie ze bede otwierac wszystkie maile z tytulami "witam" albo "czlonkostwo" gdzie na koncu jest napisane jedno zdanie na temat gadzetow.

Ale oczywiscie moja wina, chwilowo skupilem sie na dogrywaniu bluz ,dzis dostalem juz wyciag od Martina i ponadrabiam.


Tak na przyszlosc - moze jak czytacie maile i widzicie ze nie sa one do Was to oznaczajcie je pozinej jako nieprzeczytane z powrotem ? Ja tak zawsze robie dzieki czemu taki Martin czy ktos widzi ze sa dwa nowe maile.

Mysle ze warto by bylo uczynic osobe odpowiedzialne za codzienne sprawdzanie i odpowiadanie na maile ( w przypadku maili dot. gadzetow czy innych spraw taka osoba pisalaby odpowiedniej osobie z Zarzadu informacje o ze trzeba odpisac na danego maila).


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2009, 12:30

czy ktos odpowiada na maile w zw. z Lublinem ?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2009, 14:28

white_wolv pisze:czy ktos odpowiada na maile w zw. z Lublinem ?
Ja się ich ani nie tykam, większość dotyczy kwestii finansowych, tj wpłat.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2009, 10:34

white_wolv pisze:czy ktos odpowiada na maile w zw. z Lublinem ?
Ja się tym zajmuję, a od wczoraj na dzień-dwa juveluck, a co?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2010, 06:41

Znajdzie się ktoś chętny do posegregowania maili leżących na skrzynce JPC? Do przejrzenia i wrzucenia do odpowiedniego katalogu jest około 500maili.

Ja od jakiegoś czasu przy okazji staram się po troszku to przeglądać - jeżeli nikt się nie zdecyduje to w ciągu najbliższego miesiąca/dwóch powinienem to poukładać.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 08:21

Uwaga!

Wszystkie nieskatalogowane maile do końca 2009 roku zostały przeniesione do folderu 00_MAILE DO 2009r - POKATALOGOWAC! - z tego miejsca będę je katalogował, a tymczasem Inbox zrobił się dzięki temu czytelny.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 11:07

Siewier pisze:Uwaga!

Wszystkie nieskatalogowane maile do końca 2009 roku zostały przeniesione do folderu 00_MAILE DO 2009r - POKATALOGOWAC! - z tego miejsca będę je katalogował, a tymczasem Inbox zrobił się dzięki temu czytelny.
No i super:)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 13:49

Cos sie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ze skrzynką, bo niektórych maili nie było widać w tym nowym folderze mimo, że w opcji "szukaj" wyraźnie były właśnie tam. Gdy przeniosłem jeden do folderu INDEX (z datą 25.01.2010), to okazało sie że w nowym folderze znajduje się kilka maili z 2010 roku (już je przeniosłem do INBOX).


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 13:13

Martin pisze:Cos sie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ze skrzynką, bo niektórych maili nie było widać w tym nowym folderze mimo, że w opcji "szukaj" wyraźnie były właśnie tam. Gdy przeniosłem jeden do folderu INDEX (z datą 25.01.2010), to okazało sie że w nowym folderze znajduje się kilka maili z 2010 roku (już je przeniosłem do INBOX).
Teraz już jest wszystko ok.
juveluck pisze:
Martin pisze:Tak czy inaczej jestem za pewnymi zmianami w zarządzaniu skrzynką, ale to już kwestia na inny topic.
Było by miło jeżeli byście to obgadali i załatwili w gronie Martin, wolv, Siewier, osób, które głównie się zajmują skrzynką i poinformowali o rezultatach.

Sam porządek na skrzynce myślę powinien zostać ogarnięty w ciągu 1.5 miesiąca, z racji tego, że traktuję to raczej jako zajęcie dodatkowe, a i tak jest tam masa maili do przejrzenia. Póki co zmieniłem (poprzestawiałem, uzupełniłem) strukturę katalogów na skrzynce. Nie będę tutaj wchodził w szczegóły bo każdy się teraz powinien połapać co i jak - widać to gołym okiem. Kolejnym krokiem będzie skatalogowanie maili, które teraz znajdują się w katalogu 00_MAILE DO 2009r - przy okazji tego na pewno powstanie kilka nowych katalogów, które będą nazwą odzwierciedlały tematykę maili, jakie się tam będą znajdować. Później jeszcze raz będzie trzeba przejrzeć wszystko i sprawdzić czy każdy mail znajduje się tam gdzie trzeba, żeby mieć pewność, że wszystko jest ok.
W między czasie obgadamy z martinem, przedstawimy i ustalimy wspólnie jeszcze tutaj, zasady korzystania z tej skrzynki, do których każdy będzie musiał się dostosować, żeby uniknąć bałaganu i pomijania jakichkolwiek wiadomości tak jak to miało przy okazji robienia listy - nie wypominam, po prostu przykład najbardziej aktualny czasowo.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2010, 12:24

juveluck pisze: Mam dostęp do klubowej skrzynki ale ona jest do ###.
No trudno. Przekaże swiergotowi tą uwagę może coś zdziała w tym kierunku. Napisz mi maila co ci się nie podoba bo na pewno Jareczek o to zapyta.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany