Nowe Gadzety JuvePolandClub - ZAMÓWIENIA

Zablokowany

Ile zamawiamy kozsulek ?

15 (4 dodatkowe)
2
29%
20 (9 dodatkowych)
5
71%
 
Liczba głosów: 7
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 00:25

JuvePoland Club rozpoczyna dystrybucję nowych gadżetów Stowarzyszenia.

Zamówić będzie można zarówno bluzę jak i koszulkę. Sprzedaż będzie przebiegała według formuły znanej z forum. Najpierw będziemy zbierać zamówienia i wpłaty, następnie zostanie złożone zamówienie w firmach wykonujących gadżety aby po ich otrzymaniu rozpocząć wysyłkę.

Gadżety są dostępne tylko dla członków stowarzyszenia

Aby złożyć zamówienie należy
- wysłać maila na adres club@juvepoland.com wpisując w TYTULE:

GADŻET(koszulka/bluza) - ROZMIAR - IMIĘ - NAZWISKO - ILOŚĆ SZTUK (jeśli więcej niż jedna)

W treści maila prosimy napisać adres do wysyłki oraz numer kontaktowy.
W przypadku zamówienia zarówno bluzy jak i koszulki prosimy o dwa osobne maile.

- wpłacić kwotę za gadżety oraz wysyłkę na konto :

S.P.K.J. JuvePoland Club
Volkswagen Bank Polska S.A.
43 2130 0004 2001 0363 0050 0001


W tytule przelewu wpisując "Gadzety JPC" oraz swoje imię i nazwisko .

Zastosowanie się do powyższych reguł znacznie zminimalizuje ewentualne pomyłki i przyspieszy proces rejestracji zamówienia.

Zapisy na gadżety potrwają około 3 tygodni.


Poniżej prezentujemy informacje na temat gadżetów.

BLUZY

Bluza szyta na zamówienie, zapinana na zamek, bez kaptura. Kolor czarny z białymi ściągaczami w rękawach oraz jednostronnie białym kołnierzem. Po bokach dwie kieszenie.
Materiał: bawełna 85%, elana 15% - tzw. dresówka wysokiej jakości.
Hafty :

- logo na klatce piersiowej po lewej stronie
- logo Juventusu na prawym rękawie
- napis "JUVEPOLANDCLUB" na tyle bluzy
- napis "2005" na tyle bluzy tuż pod kołnierzykiem

Poniżej przedstawiamy bluzę próbną (rozmiar XL) oraz wizualizację produktu finalnego:
ObrazekObrazek

Obrazek

Rozmiarówka wg. której zotaną wykonane bluzy* :


Rozmiarówka wg. której zotaną wykonane bluzy* :

rozmiar : S M L XL XXL M(damska)
szerokość - 48 53 57-8 61 64-5 48-9
długość - 66 69 71 73 75 60

* - jest to ta sama rozmiarówka wedlug której były wykonywane bluzy z akcji przeprowadzonej przez Lucasa PATRZ TUTAJ;

CENA BLUZY WYNOSI 125 zł brutto + 13 zł wysyłka (priorytet+koperta)

Bluzę można będzie odebrać osobiście n/t Krakowa. W takim wypadku wystarczy wpłacić 125zł a w mailu dopisać "odbiór osobisty"


PODKOSZULKI

Podkoszulek koloru czarnego z białymi wykończeniami (kołnierzyk, obszycia rękawów). 100% bawełny.

Tutaj znajduje się wzór podkoszulka bazowego.

Na podkoszulku znajdą się dwa hafty. Z przodu znajdzie się logo JPC skomponowane z godłem Polski, z tyłu natomiast napis JPC.

Przedstawiamy wizualizację podkoszulka :
ObrazekObrazek

Oto przewidywany wygląd i rozmiary haftów :
Obrazek


Rozmiary podkoszulków :

rozmiar : M L XL XXL
szerokość - 50 54 59 63
długość - 68 70 73 77

CENA KOSZULKI WYNOSI 45zl + 13 zl wysyłka.

Koszulkę można będzie odebrać osobiście n/t Poznania. W takim wypadku wystarczy wpłacić 45zł a w mailu dopisać "odbiór osobisty"




W przypadku zamówienia zarówno koszulki jak i bluzy za wysyłkę płaci się tylko raz.


WAŻNA INFORMACJA :
Podane ceny są przeliczone na 30 zamawiających osób dla każdego gadżetu. Gdyby okazało się że liczba chętnych okaże się mniejsza, cena gadżetów może wzrosnąć co pociągnie za sobą konieczność dopłat. Prosimy nie zwlekać z decyzją o zakupie.
JuvePolandClub rości sobie prawo do zaniechania wykonania gadżetów gdyby liczba chętnych była drastycznie niższa od zakładanej. W takim wypadku pieniądze zostaną zwrócone na konto z którego zostały nadesłane.



Wszelkie pytania prosimy zadawać w tym temacie.
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2010, 16:42 przez white_wolv, łącznie zmieniany 13 razy.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 00:48

Dodaj, że bluze będzie można odebrać na zlocie albo osobiście w Krakowie, a koszulke w Poznaniu.
Wspomnij, że rozmiarówka jest taka sama jak w przypadku akcji z bluzami w wykonaniu Lucasa, co ułatwi niektórym wybór odpowiedniego rozmiaru.
Moim zdaniem można wykeślić podawanie ilości sztuk, bo suma pieniędzy będzie o tym mówiła, na dodatek każdy z tych pajaców będzie dopisywał "1".
Tyle z mojej strony.

P.S. Dlaczego nie dałeś zdjęcia ze stopą? :prochno:


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 00:50

bblackk pisze:Dodaj, że bluze będzie można odebrać na zlocie albo osobiście w Krakowie, a koszulke w Poznaniu.
Wspomnij, że rozmiarówka jest taka sama jak w przypadku akcji z bluzami w wykonaniu Lucasa, co ułatwi niektórym wybór odpowiedniego rozmiaru.
Moim zdaniem można wykeślić podawanie ilości sztuk, bo suma pieniędzy będzie o tym mówiła, na dodatek każdy z tych pajaców będzie dopisywał "1".
Tyle z mojej strony.
Uwzglednie.
bblackk pisze:P.S. Dlaczego nie dałeś zdjęcia ze stopą? :prochno:
Zebys znowu sobie monitora nie poplamil.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 08:00

Nigdzie nie widzę informacji, że oferta jest tylko i wyłącznie dla klubowiczów. Chyba, że ustaliliśmy inaczej.
Jeśli jednak dla klubowiczów to powinno być info, że w mailu mają podawać numery legitek.
Co do maila to dostaniesz dostęp do club@juvepoland.com, nie ma co udziwniać z osobnym mailem.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 16:20

Z tego co ustaliliśmy gadżety są tylko dla klubowiczów, trzeba to dopisać. Podawanie jednak numeru legitymacji w mailu jest zbędę.
W ogóle, czy nie wygodniej będzie całkowicie zrezygnować z maila? A wszystkie informacje które miały być tam zawarte, ludzie podawali by w tytułem przelewu? Dla mnie czym mniej biurokracji tym lepiej. Jednak pozostawiam tu wolną rękę wolvowi, zrób jak ci wygodniej.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 17:33

juveluck pisze:Z tego co ustaliliśmy gadżety są tylko dla klubowiczów, trzeba to dopisać. Podawanie jednak numeru legitymacji w mailu jest zbędę.
W ogóle, czy nie wygodniej będzie całkowicie zrezygnować z maila? A wszystkie informacje które miały być tam zawarte, ludzie podawali by w tytułem przelewu? Dla mnie czym mniej biurokracji tym lepiej. Jednak pozostawiam tu wolną rękę wolvowi, zrób jak ci wygodniej.
Z jednej strony masz racje. Z drugiej strony wpisywanie adresu wysylki i 400 innych znakow w tytule przelewu moze byc czasem niewykonalne.

Poza tym dostep do konta (bankowego) ma Martin a ja tez chcialbym miec w kazdej chwili dostep do zamowien.


Co do ograniczenia ze gadzety moga kupic tylko czlonkowie to uwazam je za lekko bezsensowne. Czy Drughi albo Nucleo sprawdzaja legitki sprzedajac swoje koszulki na stadionach ? Poza tym zalezy nam przeciez na ilosci. Jakby nie patrzec takie gadzety to takze reklama dla nas wiec...
No ale jesli sie bedziecie upierac to ok.





PILNE :

- trzeba pomyslec o miejscu na JP na banerki z reklama gadzetow :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chyba nie bedziemy wybierac, tylko sie zrobi z tego .gif`a.




Pozostale uwagi uwzglednione, przeczytajcie to na spokojnie jeszce raz bo chcialbym to wrzucic w ciagu weekendu.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 18:24

white_wolv pisze:
juveluck pisze:Z tego co ustaliliśmy gadżety są tylko dla klubowiczów, trzeba to dopisać. Podawanie jednak numeru legitymacji w mailu jest zbędę.
W ogóle, czy nie wygodniej będzie całkowicie zrezygnować z maila? A wszystkie informacje które miały być tam zawarte, ludzie podawali by w tytułem przelewu? Dla mnie czym mniej biurokracji tym lepiej. Jednak pozostawiam tu wolną rękę wolvowi, zrób jak ci wygodniej.
Z jednej strony masz racje. Z drugiej strony wpisywanie adresu wysylki i 400 innych znakow w tytule przelewu moze byc czasem niewykonalne.

Poza tym dostep do konta (bankowego) ma Martin a ja tez chcialbym miec w kazdej chwili dostep do zamowien.


Co do ograniczenia ze gadzety moga kupic tylko czlonkowie to uwazam je za lekko bezsensowne. Czy Drughi albo Nucleo sprawdzaja legitki sprzedajac swoje koszulki na stadionach ? Poza tym zalezy nam przeciez na ilosci. Jakby nie patrzec takie gadzety to takze reklama dla nas wiec...
No ale jesli sie bedziecie upierac to ok.
Wpisanie potrzebnych informacji w tytule przelewu nie jest żadnym problemem. W razie czego mogę ci codziennie, czy co umówioną ilość dni podsyłać wyciąg z konta, żebyś mógł mieć do tego wgląd.

Co do sprzedaży gadżetów osoba z poza JPC, wydawało mi się, że ustaliliśmy ta kwestię. Jeżeli nie, trzeba to przedyskutować. Zupełnie inny cel ma sprzedawanie gadżetów przez grupy ultras a zupełnie inny przez nas, dlatego porównanie jest nie na miejscu. Wydawało mi się, że my robimy te gadżety jako pewien bonus dla osób które są w JPC. Tylko członkowie JPC dyskutowali nad projektami. Kolejna rzecz, to jeżeli będziemy gadżety sprzedawać osobą z poza JPC, to temat nie może powstać w pokoju JPC.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 19:47

Szanujmy się i swoją pracę. Gadżety powinny iść tylko i wyłącznie do członków JPC.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 19:58

Ok, w sumie racja.


Obstaje przy mailu jednak.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 21:12

white_wolv pisze:

Obstaje przy mailu jednak.
okej, jak wolisz.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2009, 10:40

Martin pisze:Szanujmy się i swoją pracę. Gadżety powinny iść tylko i wyłącznie do członków JPC.
Popieram.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2009, 11:49

jesli nie ma dalszych uwag to popoludniu zaczynamy.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2009, 12:08

white_wolv pisze:Mimo naszych starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować że wykonane gadżety nie będą odbiegać od tego co zostało zaprezentowane na wizualizacjach.
To zdanie jest mega odstraszające i wg. mnie zupełnie zbędne.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2009, 12:33

DeeJay pisze:
white_wolv pisze:Mimo naszych starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować że wykonane gadżety nie będą odbiegać od tego co zostało zaprezentowane na wizualizacjach.
To zdanie jest mega odstraszające i wg. mnie zupełnie zbędne.
Dlugo sie nad nim zastanawialem.

Ktos jeszcze ma podobne odczucia do DJ ?


Zostawic / wywalic ?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2009, 12:44

white_wolv pisze:
DeeJay pisze:
white_wolv pisze:Mimo naszych starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować że wykonane gadżety nie będą odbiegać od tego co zostało zaprezentowane na wizualizacjach.
To zdanie jest mega odstraszające i wg. mnie zupełnie zbędne.
Dlugo sie nad nim zastanawialem.

Ktos jeszcze ma podobne odczucia do DJ ?


Zostawic / wywalic ?
DeeJay ma racje. Nawet jeżeli zdanie jest prawdziwe, lepiej nie straszyć i je wywalić. Wiadomo jacy są ludzie 9 razy się zastanowią zanim wpłacą tyle kasy.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany