Nowe Gadzety JuvePolandClub - ZAMÓWIENIA

Zablokowany

Ile zamawiamy kozsulek ?

15 (4 dodatkowe)
2
29%
20 (9 dodatkowych)
5
71%
 
Liczba głosów: 7
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2010, 16:55

p.Agnieszka pisze:Panie Pawle,

Nie mam za dobrych wieści, okazuje się, że materiał dresowy, z którego ostatnio wykonywaliśmy bluzy byłby w Krakowie dopiero ok.26 listopada - i nie zdążymy wówczas z uszyciem i haftem bluz - chyba że jest Pan przesunąć termin dostarczenia - ale rozumiem, że po meczu nie ma to sensu ...
A skoro chcemy uszyć takie same bluzy, musimy korzystać usług z tego samego producenta materiału.
Takze pyta z bułą.. juz sam nie wiem czy sie szarpac i probowac znalezc inna firme ktora to wykona czy zamowic i liczyc na farta ze moze jednak jakims cudem zdaza na np.29 ale z tego co Pani z firmy mowi to wcale nie jest pewne ze dostana ten material na czas...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2010, 17:47

Musisz poszukać innej firmy, bluzy muszą być gotowe. To czy będą z dokładnie takiego samego materiału nie jest tak ważne, jak to, żeby tak samo wyglądały.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2010, 18:28

juz porozsylalem do innych firm zapytania


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2010, 17:01

Hooojnia troche. Abovo nie wyrobi a ich propozycje na bluzy gotowe i haftowane to smiech na sali.

Na razie negocjuje z jedna firma - sa gotowi zrobic bluzy tylko cos kreca nosem na to ze tylko 30 sztuk. Jutro powinieniem wiedziec wiecej.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2010, 18:09

Wiele osób na Ciebie liczy, więc walcz o te bluzy.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2010, 10:35

Jak idzie?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2010, 11:03

Mam juz probna bluze - wyglada super. W stosunku do poprzedniej wersji inaczej wyglada napis (sa mniejsze litery) ale moim zdaniem jest to lepsze i wyglada duzo fajniej niz na pierwszej wersji.

Popoludniu jade odebrac bluze wlasciwa (probna) z racji tego ze ta ktora mam wykonali z cienkiego materialu (fajny ale raczej na wiosne/lato) i dzis maja mi pokazac taka z grubszego.

Jesli to zatwierdze to beda szyli z kolejnoscia wedlug listy ktora im dostarcze wiec na spokojnie powinienem miec bluzy dla ludzi w Poznaniu.

Firma jest 15min samochodem ode mnie, szyja bluzy,czapki,polo,flagi i ogolnie strasznie mi sie spoodbali tym ze tak szybko sie uwineli z probna bluza bez proszenia, przypominania jak z Abovo (chrzanic ich).

Zastanowilbym sie nad dalszymi zamowieniami u nich - chocby flagi.

Dodatkowo Pani Agnieszka z Abovo (firma ktora robila poprzednie bluzy) zaproponowala mi haft na jakiejs standartowej bluzie. Poprosilem o wizualizacje od grafika i dostalem jakies G..owno malowane chyba w Paincie..wiec jak dla mnie sa spaleni.

Dodatkowo te bluzy beda nas kosztowac w nowej firmie 80zl od sztuki + 200 zl za program od haftow.

Dam info jeszcze popoludniu jak zatwierdze bluze wlasciwa.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2010, 21:05

Bluzy juz sie szyja - mysle ze najpozniej w poniedzialek wezme te ktore beda dla ludzi jadacych na mecz.

Koszt wyszedl :

85netto za bluze z haftami + 350 zl netto za program haftu.

Po rozbiciu na 30 sztuk wychodzi 117,93 za jedna wiec jest ok.

Jutro pasuje zaplacic zaliczke (bedzie faktura pro-forma) - 40% zamowienia czyli jakies 1,7 tys zl. Bede meczyc Martina.

Probna ktora otrzymalem (rozmiar M):

ObrazekObrazekObrazekObrazek


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2010, 11:15

Kiedy odzyskam swoją bluzę? :P


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 14:24

Bluzy do mnie dotarły, jednak na tyle późno, że nie było mowy o rozdawaniu.

Nadal nie wiem co z moją.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2010, 14:51

1) Twoja bluza sie znalazła - zawieruszyła się gdzieś w szwalni. Potrzebujesz ją już czy może przyjść do Ciebie z resztą bluz (mowa o tych dodatkowych 11 sztukach na stan sklepiku). Powinny być gotowe w ciągu tygodnia.


2) Jesteś w stanie sie zająć wysyłką bluz ? Przykro mi ale na mnie w tej sprawie bardzo ciężko liczyć. Listę podeśle.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2010, 15:44

white_wolv pisze:

2) Jesteś w stanie sie zająć wysyłką bluz ? Przykro mi ale na mnie w tej sprawie bardzo ciężko liczyć. Listę podeśle.
A na co w takim razie masz czas?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 11:31

Bluzy zalatwilem, jezdzilem, gadalem, wybieralem wzor - jakos znalazlem czas na to.

Potem z racji czasu poszly prosto do Poznania - jesli widzisz sens mi je teraz odsylac z powrotem zebym je pakowal w koperty i slal dalej to prosze bardzo.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 13:52

white_wolv pisze: Potem z racji czasu poszly prosto do Poznania - jesli widzisz sens mi je teraz odsylac z powrotem zebym je pakowal w koperty i slal dalej to prosze bardzo.
Nie widzę żadnego, pytam w perspektywie innych obowązków i nie wiem dlaczego właściwie mi je przysłałeś, bo przyszły za późno by rozdać.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 13:59

Zostaly wyslane kurierem we wtorek okolo 11 i byl to jedyny sposób zeby je dostarczyc do Poznania przed meczem.

Kurier powinien być u Ciebie nastepnego dnia max o 15 - nie wiem czemu sie spoznil (choc patrzac na warunki drogowe to mozna sie domyslec).


Co do mojego czasu na inne obowiazki - dopoki sie nie obronie bedzie z tym krucho. Jesli jednak cos bedzie wymagac mojego dzialania to na pewno olewac sprawy nie bede (patrz bluzy ktore mimo wszystko udalo mi sie zalatwic).

Wysylka z Poznania jest o tyle logiczniejsza ze bluzy juz tam sa.


Zablokowany