Sprawy różne

Zablokowany
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 10:32

Ja to kiedyś chciałam uzupełnić, ale nie mam dostępu. Mogę edytować tylko dane personalne, w finansach nic nie mogę zmienić, nie mogę dodać kolejnych rubryk. Jeśli otrzymam dostęp, to zrobię to w jeden dzień.


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 10:41

ehh, te nieszczęsne dostępy, połowę rzeczy moglibyśmy z miejsca zrobić, poprawić, bez proszenia na forum i długiego czekania, gdyby tylko mieć dostępy.. :)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 10:42

Laeti, napisz w tej sprawie do Mnowo, on jest administratorem i być może będzie w stanie dać Ci do tego dostęp.
damiano ziębotta pisze:ehh, te nieszczęsne dostępy, połowę rzeczy moglibyśmy z miejsca zrobić, poprawić, bez proszenia na forum i długiego czekania, gdyby tylko mieć dostępy.. :)
No niestety, jak widać w sprawach technicznych jesteśmy mocno uzależnieni od administratorów.


:roll:
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 19:11

damiano ziębotta pisze:ehh, te nieszczęsne dostępy, połowę rzeczy moglibyśmy z miejsca zrobić, poprawić, bez proszenia na forum i długiego czekania, gdyby tylko mieć dostępy.. :)

nie sądzę.

Może się wypowiem bo coś wam ciężko idzie.
Pani/Panu M. "wyjaśniłem" co macie przygotować, ni było pytań wiec zakładam że dotarło, ale widzę że nie.
M. pisze:Hej, czy byłaby możliwość, żeby damiano ziębotta miał dostęp do bazy
Drughi Polska, żeby mógł wprowadzać nowych członków, usuwać tych,
którzy nie przedłużli członkostwa itp.?
OskarG pisze: nie pamietam żeby kiedykolwiek nowych członków wprowadzało się przez bazę wiec nie nie ma takiej możliwości
M. pisze:A zatem co trzeba zrobić, aby wprowadzić nowego członka i usunąć tego, który nie opłacił składki na kolejny sezon?
OskarG pisze: nie wiem zakładam że osoba która robiła to wcześniej powninna to wam pokazać

zakładam że trzeba wejsć na DP
i kliknąć link z menu
http://www.drughipolska.juvepoland.com/ ... php?op=add
OskarG pisze: na poważnie
dodajecie przez stronę co powinno być oczywiste:
http://www.drughipolska.juvepoland.com/ ... php?op=add

składki i usuniecie członków z forum robie ja jak dostane info od siewiera.

usuwam członków ja = deaktywuje (lista id użytkownika)
składki ja (tytuł, kwota, do kiedy płatna)
tak samo Wpisowe kwota do kiedy płatna, + (lista id)

załtwcie to z siewierem to to zrobię
proponuje ominąć siewiera bo go nie ma

mnowo wam tego nie zrobi, szkoda zawracać głowę, ale jak chcecie to proszę jest jeszcze lucas i tabo89 i siewier.

a i tak trafi to do mnie.

Nie moge wprowadić składek bo nie wiem komu, nie wiem ile i nie wiem do kiedy,
nie wiem kto jest nowym czlonkiem, ani kto zrezygnował, a ni kto przedłużyl.

uprawnienia też nie wiem komu co mam dac, zresztą z tego co widze wy nie wiecie chba jakie sa możliwości.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 19:24

Szczerze mówiąc to ja z tego nadal nic nie rozumiem. Zadanie jest takie, żeby dać nowym członkom dostęp do pokoju Drughi Polska, a usunąć tych, którzy nie opłacili składki na bieżący sezon. Ilu potrzeba osób, żeby wykonać tę prostą czynność i czemu trwa to tak długo?


:roll:
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 19:44

M. pisze:Szczerze mówiąc to ja z tego nadal nic nie rozumiem. Zadanie jest takie, żeby dać nowym członkom dostęp do pokoju Drughi Polska, a usunąć tych, którzy nie opłacili składki na bieżący sezon. Ilu potrzeba osób, żeby wykonać tę prostą czynność i czemu trwa to tak długo?
Trwa to tak długo dlatego że nikt nie wie jak trzeba by to zrobić, i woli po prostu mieć pretensje bo tak łatwiej.

Potrzeba dokładnie tyle osób ile, ile nowych osób dołączyło +2 (kogoś z DP i ewentualnie mnie)

1. ktoś z DP Jako że nie ma pojęcia jak to się robi to pyta jak to się robi (bo ja pytania o to nie widziałem)
2. Ja odpowiadam,
3. ktoś z DP dodaje nowe osoby do bazy DP
5. ktoś z DP informuje nowe osoby jak uzyskać dostęp do forum ( ale ktoś z DP tego nie zrobił )
6. Każda nowa osoba wchodzi na DP, najlepiej z JP żeby była już zalogowana
klika w sprawdź dane w okienku Profil, wpisuje pesel, dzieją się magiczne rzeczy których nie chce mi się wyjaśniać.
7. Osoba powinna mieć nagle magicznie dostęp do forum, i odpowiednią rangę.
8. Jak nie zadziała w tedy znowu jestem potrzebny ja, działało od powstania SJP, więc powinno dalej.


Obrazek
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2014, 16:25

OskarG pisze:
M. pisze:Szczerze mówiąc to ja z tego nadal nic nie rozumiem. Zadanie jest takie, żeby dać nowym członkom dostęp do pokoju Drughi Polska, a usunąć tych, którzy nie opłacili składki na bieżący sezon. Ilu potrzeba osób, żeby wykonać tę prostą czynność i czemu trwa to tak długo?
Trwa to tak długo dlatego że nikt nie wie jak trzeba by to zrobić, i woli po prostu mieć pretensje bo tak łatwiej.

Potrzeba dokładnie tyle osób ile, ile nowych osób dołączyło +2 (kogoś z DP i ewentualnie mnie)

1. ktoś z DP Jako że nie ma pojęcia jak to się robi to pyta jak to się robi (bo ja pytania o to nie widziałem)
2. Ja odpowiadam,
3. ktoś z DP dodaje nowe osoby do bazy DP
To już od dwóch tygodni zrobione
OskarG pisze: 5. ktoś z DP informuje nowe osoby jak uzyskać dostęp do forum ( ale ktoś z DP tego nie zrobił )
Ktoś tego nie zrobił bo, nie wiedział czy to wystarczy wprowadzając te osoby do bazy.
OskarG pisze: 6. Każda nowa osoba wchodzi na DP, najlepiej z JP żeby była już zalogowana
klika w sprawdź dane w okienku Profil, wpisuje pesel, dzieją się magiczne rzeczy których nie chce mi się wyjaśniać.
7. Osoba powinna mieć nagle magicznie dostęp do forum, i odpowiednią rangę.
8. Jak nie zadziała w tedy znowu jestem potrzebny ja, działało od powstania SJP, więc powinno dalej.
Co roku dalszą robotę ogarniał Siewier (razem z pkt. 5). W tym roku nikt nie jest na tyle kompetentny aby to zrobić za niego. Nie próbujmy kłócić się tylko zastanówmy jak to szybko rozwiązać, bo ja sam na miejscu nowych osób zacząłbym się zastanawiać czy to wszystko ma sens.


W ogóle trzeba pomyśleć co zrobić aby w przyszłym roku uniknąć podobnych zmartwień. Po co te całe formularze, nie da się tego jakoś obejść? Np. kazać ludziom rejestrować się poprzez portal, a ewentualne oświadczenie wysłać pocztą?


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 08:19

To co, zapisy już zamknięte i wszyscy mają dostęp do forum?


:roll:
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 15:18

poszedł mailing do wszystkich nowych użytkowników. Czekam z niecierpliwością na pierwsze uwagi :P


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2014, 14:08

To może, idąc za ciosem, uzupełnimy od razu te wpłaty na stronie, o których pisali Damiano z laeti?


:roll:
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 09:07

M. pisze:To może, idąc za ciosem, uzupełnimy od razu te wpłaty na stronie, o których pisali Damiano z laeti?
Dokładnie. Dużo osób do mnie pisze w tej sprawie


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 12:38

M. pisze:To może, idąc za ciosem, uzupełnimy od razu te wpłaty na stronie, o których pisali Damiano z laeti?
Pisałam o tym z Oskarem. W zeszłym tygodniu nie miał czasu, ale w tym chyba to ruszy :) Wszystkie dane przesłałam.


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 15:48

Łyko pisze:poszedł mailing do wszystkich nowych użytkowników. Czekam z niecierpliwością na pierwsze uwagi :P
Czy Konrad Baranowski jest oficjalnie członkiem i ma dostępy? Piszę maila, że żadna informacja do niego nie dotarła.


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 16:07

damiano ziębotta pisze:
Łyko pisze:poszedł mailing do wszystkich nowych użytkowników. Czekam z niecierpliwością na pierwsze uwagi :P
Czy Konrad Baranowski jest oficjalnie członkiem i ma dostępy? Piszę maila, że żadna informacja do niego nie dotarła.
Wpłata dotarła, więc powinien być członkiem.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2014, 16:50

laeti74 pisze:
damiano ziębotta pisze:
Łyko pisze:poszedł mailing do wszystkich nowych użytkowników. Czekam z niecierpliwością na pierwsze uwagi :P
Czy Konrad Baranowski jest oficjalnie członkiem i ma dostępy? Piszę maila, że żadna informacja do niego nie dotarła.
Wpłata dotarła, więc powinien być członkiem.
Potwierdzam. Ta osoba została wprowadzona.

Niestety Pan Oskar nie odpowiada na moje wiadomści. wiele osób nie ma dostępu, a ja się powoli wnerwiam, bo nic nie mogę zrobic.
Pan Oskar pisze: 8. Jak nie zadziała w tedy znowu jestem potrzebny ja, działało od powstania SJP, więc powinno dalej.
...


Zablokowany